• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Krásné páteční ráno holky, mám to taky tak, všem vám držím palečky a první hned ráno koukám, kdo už to má jak se říká DOMA :slight_smile:
18. říj 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Krásné ráno :slight_smile:
18. říj 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina já jsem z Prahy, což je docela dálka ale to neva :slight_smile: co se dá děšlat :frowning2: Začala jsem hubnout s pomocí dietoložky a potom jsem se dala na proteinové koktejly, prakticky jsem skoro půl roku nic nejedla, jen zeleninu :slight_smile:))) Byl to mazec ale z velikosti 46 - 48 jsem se dostala na 38 - 40 takže jsem spokojená :slight_smile:))) ...... tak snad se nám zadaří a budeme obě spokojené ale jak píšeš nebudeme to hrotit a necháme to osudu :slight_smile: ono stejně nic jiného nezbývá než čekat jak se zadaří :slight_smile: Chápu, že ses vdala podruhé, já osobně bych bez chlapa nevydržela a mladší chlap je veliká motivace :slight_smile: to je jasný. Můj synáček si nyní našel rozvedenou partnerku a ta je o 3 roky mladší než já a také chce s ní miminko i když ona má jedno vlastní. je to prostě tak,m že láska si nevybírá a vše musíme přijímat tak, jak přichází :slight_smile:
18. říj 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 tak to máš můj obrovský obdiv. Já jsem naposled dala dolů nějaký 10kg a vím jaká to byla dřina. Se nedivím, že jste se s manželem rozhodli pro miminko. Musíš být naprosto jiný člověk. A určitě se cítíš i mnohem líp, co? Já jsem dřív tu vel. 38 měla taky, ale to bylo před dětma. Teď mám tu vel. 46 a jsem z toho docela zoufalá. Necítím se s tím co mám na sobě vůbec dobře. Chtěla bych dát něco dolů, ale nemám tu pevnou vůli jako třeba ty, že půl roku jsi jedla jen zeleninu. To teda opravdu klobouk dolů. Jinak je to přesně jak říkáš, já bych bez chlapa taky nevydržela. :slight_smile:

Taky jsem zvědavá která z nás to tady prolomí a konečně bude mít to srdíčko v té tabulce. :slight_smile: Podle toho, jak se to tady ale rýsuje, tak určitě aspoň jedna z nás to snad tento měsíc bude. Holky držte se!!!
18. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem tu po týdnu a nestíhám vás dočítat...no mám co dělat...ve zkratce-něco nového? nějaká nová těhu?
18. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013
@anuliina holky tak ja vas čtu tak ja zhubla nedavno 17 kg dřela sem na sobě rok mam tady i album s hubnutim a byla to lopota to sundat puvodni velikost kalhot sem měla 42 a nyni 29 tak sem taky spokojena ale furt si řikam že by to mohlo nijake kg ještě sundat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už to nejde a po tom kolapsu ani nesmim moc blbnout mam tělo rozhazene až až :sweat_smile:
18. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus jj koukala jsem na tvé album, je to super, moc ti to sluší :slight_smile: taky jsem mále zkolabovala tak se opatruj a s hubnutím není dobré si zahrávat :slight_smile: dávej na sebe pozor :slight_smile:
18. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 diky ale ja už nehubnu tři měsice a stejně tak už necvičim prostě tělo už nechtělo tak sem zastavla asi vědělo sve
18. říj 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky:slight_smile:Ty jo holky,jak to delate?Take bych potrebovala dat neco dolu:frowning2:
18. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,tak jsem se pobavila.. Byla to ovulka. Dneska je na ovu testu už jenom slabounká.. Ach jo a vy jste mě tu tak navnadili :grinning: Ty jo to zas bude cyklus dlouhej jak tejden! Takže mám teď před sebou ještě tak deset dní čekání,teda pokud mám luteální fázi podle pravidel :slight_smile:
A jak to vypada u vás,neco nového? Co smisca?
18. říj 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak super, aspoň je pořád nějaká naděje. Já už meškám třetí den, a nevím co si o tom mám myslet. BT pořád vysoko 36,9 ale jinak žádné těhu příznaky. Testovat budu zítra ráno. Ale pochybuju. :unamused:
18. říj 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No včera jsem byla už tak zblblá... Večer se mi zamotala hlava,zvednul žaludek a já si říkám a je to tady :sweat_smile: No a prd.. Tak těhu příznaky nemusí být třeba vůbec žádné za celé těhu a třeba dorazí jen později :wink: No v každém případě se těším na tvůj zítřejší ranní příspěvek :slight_smile:
18. říj 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina ju že by dalši těhu?sem teda zvědava :confused:
18. říj 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus kéž by. No ráno moudřejší večera. :wink: Uvidíme co nám ukáže testík.
18. říj 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina držim pěsti :dizzy_face:
18. říj 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotu přeji všem :slight_smile:
Dneska ráno jsem testovala a dušíci nesílí :frowning2: dokonce se mi zdá, že tam ani nejsou nebo si je tam očima kouzlím. Každopádně nechám toho, abych se furt pozorovala a testovala - budu čekat na mrchu nebo příští sobotu udělám další test. Když jsem byla těhu se synem, tak sem 31DC měla úplně bílo, pak jsem šla na vyvolávačku a další test jsem si dělala až 41DC a tam už bylo úplná dálnice :grinning: takže prostě počkám. Buď si to strašně namlouvám, ale cítím, že se ve mě něco děje, necháme se překvapit :slight_smile:

Holky, máte zkušenosti některá s tím digitálním? Ten je 100%? Od kolikátýho tt ukáže? Objednala jsem si ho na netu za 115,- a v po nebo út si ho půjdu vyzvednout :slight_smile:

@anuliina Co ty? Už jsi testovalal? :slight_smile: Držím pěsti!!

@ceekanka Myslíš, že je to ztraceno? Naděje umírá poslední :slight_smile: Budem na mrchu čekat spolu, já měla poslední cyklus po 42 dnech a předminulej po 38 :slight_smile: teď počítám tak 46 :grinning:

@rozaruska nevím nevím, ale asi se na tu Jill vrhnu, testy zatím nic, tak opravdu váhám. Když jsem ji taky cvičila, byla sem úplně ko :grinning: je to náročný, ale těch 25 min se dá vydržet a výsledky stojí za to :slight_smile: Cvičila jsi i včera?
19. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Dobré ráno i tobě a i všem ostatním :slight_smile: No ztraceno snad ne.. Ale vidím to na tu ovulku, jen nechápu,proč přišla tak dlouho. Hlavně se teď děsím,jestli takhle nechodí normálně a napadají mě takové věci,jako abych měla dostatečně dlouhou luteální fázi,porotože když jsem se dívala zpětně do kalendáře,tak cyklus se mi odchýlil občas tak o dva dny dopředu,nebo do zadu. Ale vím, že první těhu bylo pro mě překvápkem, protože jsme měli sex v druhé polovině cyklu jen jednou, krátce před ms. Nicméně tuhle ovulku jsme jakš takš pojistili,tak uvidím no. Ale nečekám ms dřív jak za deset dní. Teda já ji vlastě už nečekám vůbec :sweat_smile: Jinak jsem teda zvědavá co ukáže digi testík. A viděla jsem testy,které ukazovaly 2-3 týden. Takže by to měli zachitit docela brzo.
19. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Tak doufam ze ti to dopadne tak, ze bud se zadarilo driv a nebo ted, jak jsi odchytila ovu :slight_smile: drzim pesti!!!
Jinak sem byla juknout na test asi o 2 hod pozdeji a dusik tam zase je, plati to ibtak pozde? :slight_smile:
19. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ahojky, včera jsem necvičila, jsem celý víkend v práci až do půlnoci, takže zase budu cvičit až v pondělí a úterý:slight_smile:
19. říj 2013 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna No já nevím,jestli by se to mělo správně počítat,ale když jsem testovala já poprvé,tak jsem na test úplně zapoměla a všimla jsem si ho asi tak za hodinu než sjem odcházela do práce a byl tam duch. A já si říkala,že to se tam asi nějak propilo za tu dobu a že to je určitě neplatný a vyhodila jsem ho do koše. :grinning: Pak jsem testovala za necelý týden znovu, protože mi to nedalo spolu s dalšími příznaky a to už byly pěkný kolejničky :slight_smile: Jinak ti děkuji. Sama v to doufám,takové úsilí jsme do toho vložili :sweat_smile:
Holky,jak počítáte DPO? Ode dne nejvíc pozitivního testu,nebo od druhého dne,protože ovulace by měla přijít až po tom pozitivním testu?
19. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,peknou nedeli:slight_smile:i kdyz ja ji mam zase pracovni:frowning2:Tak co,mame tu nejakou novou tehulku?B-)
20. říj 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Já DPO počítám vlastně druhý, resp. třetí den po pozitivním testu... takže mám pozitivní test, předpokládám, že druhý den je ovulace a třetí den je tedy 1DPO :slight_smile:
@marikura ahoj, taky přeju hezkou neděli... snad @smisca a @petulik81 budou referovat :sunglasses:
20. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@blannie omlouvám se za zpoždění, hlásím ze mam 5 DC :slight_smile:
Jinak to byl šílený měsíc, pořád se něco dělo a před týdnem jsem sebou svihla a narazila si tak ruku,ze jsem byla týden nepouzitelna,snad bude klid, a v týdnu v zubu zanet :( ale uz jsem ok, doufám a vo vy? Něco nového? Musím to tu procist :slight_smile:
Jo ale cyklus mam krásně srovnány a po tom kontryhelu žádné bolesti před ms :slight_smile:
20. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Jo díky moc :slight_smile: Tak jsem zvědavá,budu si to počítat :slight_smile:
20. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka a nechceš to mrsknout do tabulky? to zas budu jediná, kdo to tam bude mít :frowning2:
20. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 ahoj, tak tos měla chudáku povedený měsíc :frowning2: Snad už bude všechno dobrý a třeba se i to mimčo zadaří, když sis už všehnu smůlu vybrala :wink:
20. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem dnes po noční,tak odpocívám,zase na mě padá nějaká únava.
Dneska jsem si koupila 6 ovu testu a večer si jeden udelala,protože jsem se lekla,že by u mě už mohla probíhat...bolel mě podbrisek a celkem i ta chuť na milování byla...což se taky bere jako příznak :grinning: ....no ale ovulka to zatím asi není,druhá čárka tam je,ale zdaleka není stejná jako kontrolní...když budu mít dnes prilezitost,tak vám pošlu foto,aby jste mi ho zhodnotily....já už ovu testy dlouho nedělala,tak jsem vyšla že cviku a nerozumim jim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek