• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@petulik81 Tak ty si to taky umis vybrat holka,tedko už snad budeš mít klid :wink: ....takže zacinas bojovat další měsic,jako já...držím nám palecky,aby už to vyšlo :grinning: :wink:
20. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Až budu od dr. vědět přesně ovulku,tak mi to tam taky můžeš dopsat,ať to tam nemáš jediná....ale já sama nevím,jestli ovulku vůbec mám
20. říj 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ahoj, no jasně, až budeš vědět :wink: A určitě ti ji dr. odhalí! Já taky nevim, jestli ji mam :slight_smile: Asi budu měřit bt, Sof už spí skoro celou noc, tak už by to mohlo jakž takž fungovat :sunglasses:
20. říj 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 A k tomu ovutestu - asi bude ještě brzo, jak dlouhý máš cyklus? :slight_smile: Já ji mám až kolem 21DC, pozitivní test mám 20DC, cyklus 32 dní, tak jsem zvědavá, jak dlouho ještě budu čekat, dnes 17DC a druhá čárka pořád stejně slabá.
20. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No to právě netuším,pokud nepřijde ovu do středy,tak jsem nahraná,protože pak bych na další kontrolu měla jít v pátek a moje dr. tam není a pokud mi to neudělají v práci,tak si stejně nepomůžu :-/....já už nad tou bt taky přemýšlela,ale tím,že věčně vstavam do práce,tak nikdy nevstavam ve stejný čas...
20. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No minulý měsíc jsem měla podle sliznice a pohledu mé dr. ovulku někdy 10-12 DC a bylo to v délce cyklu 23 dní a kdybych tenhle měsíc nebrala utros,tak mám opět cyklus dlouhý maximálně 23 dní,takže čekám ovulku právě někdy příští týden..max. v pátek
20. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to bys musela mít ovulku už 10DC :unamused: ach jo, to je blbý :frowning2: A doktorka nemá nějakej záskok, kterej by to zkouknul v pátek? :frowning2:
20. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 aha, tak to jo :slight_smile: Co bych dala za to mít ovulku už tak brzo a ne čekat 3 týdny :unamused:
20. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No minulý měsíc mi 13 DC řekla,že je sliznice už narostla a je po ovulce,že musela být někdy v tom rozmezí 10-12 DC...tak si mě tenhle měsíc pozvala na 10 DC,aby viděla,jak vypadají vajíčka....no zkusím to kdyžtak domluvit v té práci...snad mi půjdou na ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie No mě děsí,že se mi ten cyklus tak zkrátil,děsím se té luteizacni fáze,aby byla dost dlouhá :-/ ....nikdy jsem to tak krátké nemela....nebi tedy měla...před třemi lety,když jsem byla brana jako neplodna....fakt mi to tíží :-/
20. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je holky ten ovu testík.....dokáže se určit,jak moc je silný a kdy by tedy měla ta ovulka přijít?.....já jen,že jich mám jen šest,tak abych jí vychytala.... :sweat_smile:
20. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve skutečnosti jde vidět ještě mnohem lépe,koukám,že na těch fotkách, je to nějaké slabé :confused:
20. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 S tou lutealni fazi te chapu, taky jí mám docela krátkou :frowning2: Ten test je slabý dost, podle toho se to poznat nedá, kdy bude ovulka, může být pozitivní třeba zítra, mně např. skoro vůbec nesílí.. přikládám foto z min. cyklu - už tu je, ale nevím, na jaké stránce... třeba bude fakt zítra pozitivní :slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka @blannie Ahoj holky,tak u mě pořád nic - ani ms, ani čárka na testu. Snad se mi cyklus opozdil jen kvůli tomu, že na to myslím a nečeká mě zase jeden z těch, co trvají víc, než sto dní:frowning2:
20. říj 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju krásné pondělní ráno :slight_smile: Tak už máme doma psí miminko:slight_smile: je boží :slight_smile: Jinak jsem dnes ráno byla na záchodě a malinko zase krvácim ... mám to pořád kolem 10 - 14 DC. byla jsem s tím i několikrát u lékaře a ten mi řekl, že je to ovulační krvácení, ale nevím...ovulační testy provádím od 10 DC a čárka sílí, tak dneska uvidím...ale docela jsem z toho krvácení na nervy :( měla jste to některá taky?
21. říj 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, tak u mě nic nového...Už by mohl být zas víkend, to vstávní je hrozný... :frowning2:.
@stepankakv Já myslím,že to ovulační je, píše to tu dost holek, že to tak má :slight_smile:, tak žádné strachy, ještě když ti to řek doktor :slight_smile:
21. říj 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv AHOJKY, TAKY JSEM TO TAK MĚLA, PŘESNĚ V DOBĚ OVULACE SLABÉ KRVÁCENÍ. DOKTORKA ŘÍKALA , ŽE JE TO NORMÁLNÍ PO KAPKÁCH GYNEX MĚ TO PŘEŠLO, TAKŽE BUĎ V KLIDU. :slight_smile:
21. říj 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, všem přeji krásné ráno, tento týden má být super počasí, takže doufám, že i to nám všem pomůže :slight_smile: Nějaká nová těhulka???
21. říj 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka...tak dneska jsem si dělala ovu testík znovu a je mnohem slinější,jak včera....nemůže to být tky ovlivněné tím,že jsem první dělala večer a dnešní dopoledne?........až se mi nabijou baterie do foťáku,tak vám ten testík vyfotím...pokud to půjde tak dobře,tak myslím,že ta ovulka fakt 10 DC přijde :slight_smile:
21. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Řekla bych taky,že je to normální.....já to mívala,když jsem měla kdysi ovulku až někdy 19-21 DC,tak se mi to objevovalo....a četla jsem i,že to občas takhle nějaká žena mívá a není to nijak na škodu.....
21. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc holky :slight_smile: Docela jsem se začínala bát :( Manžel kvůli tomu dneska ještě zůstává doma abysme se snažili :slight_smile: a uvidíme co z toho bude. Je blbý, že doktor říkal, že musíme i přesto slabé krvácení, takže to není nic příjemného ....
@mixlevpixle2013 a ten gynex je co prosím? Má se to brát při snažení? a jak je? co nového? ovulka a tak? nestíhám pročítat, tak se ptám .)
21. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv posílám odkaz na gynex, je to prakticky na vše ale mě doporučila gyn. na srovnání cyklu
http://www.zdravavyzivahronov.com//internetovy-obchod/gynex
21. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv jinak díky za optání, já měla ovulku dle testíku 15-tý den takže snažení máme za sebou 12,15,17 i 19 - tý den a nyní už jen čekat .-) mám 24 DC a 28 den bych to měla dostat, tak to nechám na přírodě ale šance si moc nedávám :frowning2: jinak nového není nic, ten měsíc vždycky tak uteče co ? A co u Tebe nového ? Krásný den.
21. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to holky nafotila v porovnání se včerejším ovu testem..... :slight_smile:
21. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ahojik teda mě to přijde pořad malo pozit. :confused: ja to měla uplně fialove jako ten testovaci proužek
21. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahojky...no já taky neříkám,že už ta ovulka u mě probíhá.....čekám ji tak za dva- tři dny......při nejlepším :slight_smile:
21. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Jsem hlavně ráda,že sílí,že je znát,že se v tom těle něco děje....sice nevím co,ale alespoň něco......snad budu ve středu po návštěvě dr. ,moudřejší....
21. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 :grinning: ale už se to krasně zabarvuje :wink: to bede velke snaženičko co? :wink: a jak se jinak maš?
21. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 určitě dej vědět držim pěstičky
21. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to vypadá nadějně, zítra nebo pozítří už by to tam mohlo být, paráda :sunglasses:
21. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek