• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus co ty, dcérko, jak válčíš? :wink:
21. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blannie :grinning: dcerka no valčim čekam na vysledky ze srdce ve středu odpoledne se dozvim jak dopadlo měřeni celodeni ,holtr vyšetřeni na tlak ukazuje nizkej tlak a vyskou tepovou frekvenci tak uvidim ,jinak co se týka snaženička sex proběhl u nas běhěm ovulky jen jednou tak nevim zda s toho něco bude asi spiš ne no :frowning2: a co ty jak je?
21. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No nevím,jestli bude velké snaženíčko.....jsem to včera nějako s mužem doma propočítávala a bude to tedy divočina....on má v práci nějaké přesčasy,protože mu omarodili dva kolegové a já jsem zase tedko pořád v práci.....budeme se muset hodně snažit,aby se to dalo nějako nakombinovat :grinning: .....hlavně mám čtvrtek,pátek noční,tak doufám,že ovu nebude zrovna v tom období......
No a jinak se mám v rámci možností....poslední dobou na mě upadají nějaké deprese.....hlava mi bolí,pořádně nic nezvládám,jsem hrozně podrážděná......děcka si dělají,co chtějí a my s mužem kvůli tomu máme doma věčně "itálii".....takže včera jsme si zase udělali "usmiřovací večer" :grinning: .....no asi bych potřebovala ode všeho dlouhou pauzu.....a nebo bych potřebovala,aby se už zadařilo....to by mi určitě hodně psychicky pomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no jo je toho všude moc,jen opatrně at nedopadneš jako ja a neflakne to s tebou jako semnou :unamused: šetři se trochu
21. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No děkuji....uvidíme,jestli se ukáže,či ne....ale asi vezmu ovu testy do práce....tedko mám dvě denní a brzy ráno se prý test dělat nemá a večer taky nechci,abych ji neprošvihla...tak místo pacientů,budu do zkumavky čůrat já.... :grinning:
21. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Snažím se,co se dá.....doma pořád máme stejné téma o tom,jak moc bych si přála,aby se i maminky zapojily do péče,ale nějako nenacházím k tomu pochopení....můj chlap mi řekne,že žijí s námi a hotovo a na druhou stranu mi řekne,že si přeje,aby s nimi dobře vycházely....a co z toho potom mám já?....nic....jen starosti a napravování jejich chyb...s malou se ještě dá něco dělat,ale s klukem už si rady nevím a jeho slavná maminka si sem přijde jednou za 14 dní na půl hodiny,aby mu tu "promluvila do duše" a myslí si,že mi tím pomůže....děti neposlouchají,nejsou schopné po sobě nic udělat a ještě pak doma slyším,jak přijedu domu z práce a jsem na ně hnedka podrážděná.....nevím,co po mě pořád žádá,abych pro ně ještě víc dělala......včera jsme to dlouhodobě večer probírali a stejně jsme se k ničemu nedopracovali...já mám svůj názor,on taky a akorát u toho pak začnu brečet a to je úplně konec......Nevím,jak jinak to popsat...mám ty děti ráda,jako by byli moje,ale nevím,jestli to oni cítí stejně a jestli si vůbec váží to,že je vychovávám....jestli nejsem jen ta teta,co jim pořád jen něco přikazuje a poučuje je....a pak přijde maminka,jedna nebo druhá a oni jsou v sedmém nebi...jeden jak druhý......člověka tohle hrozně zabolí a já jsem ještě vysloveně uplakánek...tak mě to zabolí a ještě rozbrečí......už si s tím fakt nevím rady. :pensive:
21. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Většinou,když máš nějaké problémy se srdíčkem,tak tlak klesá a puls stoupá...ale něco to určitě musí vyvolávat.....doufám,že ti brzy zjistí,co a jak.....držím palečky...
21. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem si nějaký čaj pro ženy,tak si ho jdu ochutnat.....je tam v tom kontryhel,dobromysl,máta peprná,vřes,hluchavka řebříček a meduňka....Píší tu,že pomáhá na duševní pohodu...to asi díky té meduňce,tak já jdu něco poklidit doma a třeba mě ten čajík nakopne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 diky uvidim ve středu co řeknou,čaj na pohodu jo to bych potřebovala kotel čaje:slight_smile:
21. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak na tebe budu ve středu myslet... :wink: .....
No musím říct,že je ten čajík celkem dobrý a je ta dost cítit ten kontryhel......
21. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak ja si dala na dobrou naladu belgicke pralinky taky dobry ne? :grinning:
21. říj 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Jéééé,to já ráda.....ale bohužel nemám,tak si musím vystačit s tím čajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 :grinning: bych se podělila tak zaskoč :grinning:
21. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No odkud vlastně pocházíš?z jakého města?.....si myslím,že bych se musela hodně odrazit,abych k tobě zaskočila :grinning:
21. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 no jo Berounsko u Prahy :grinning:
21. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus To čekání na výsledky je hrůza :frowning2: Moc držím palce! I jednou stačí, tak se třeba zadařilo :wink: Já každý den testuju se strachem, že tam budou // :grinning: Doufám, že to bude zas až 20DC, protože 21 DC si mě muž vyzvedne a jedem na volební a doufám, že i ovulační, víkend do Prahy. Jinak pralinky jsou na nervy to nejlepší, kdybych je tu měla, tak už nejsou, na sladký ujíždím, problém, nebo spíš štěstí je, že to nekupujem ani nám to nikdo nedává :frowning2: Ale zas každý víkend muži něco upeču na uvítanou, tak se aspoň mám jak uspokojit :sweat_smile:
21. říj 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie taky si je nekupujem ale když byl vyprodej a staly jen 20 kč tak proč si nedopřat puvodni cena byla 300kč a prošle nejsou :grinning: :grinning: :grinning: a nestihnou
21. říj 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus téda, se asi pozvu na chrochronávštěvu.. :grinning:
21. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie no klido tak uz at si tu:slight_smile:
21. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus dej mi čtyři hoďky a jsem tam :wink:
21. říj 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus teď koukám, jak bych jela tady od nás do Berouna - minimálně 4 přestupy a 3 hod 23 minuty, ježiš, tady fakt dávaj lišky dobrou noc :grinning: ale pro pralinky, hmmm :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie A tak jó,klíďo. Takže jsem asi 4DPO :slight_smile:
21. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte děvčátka. Tak jsem se konečně dostala k tomu, že mám chvíli čásek něco napsat. Využili jsme krásného víkendu a pěkně si ho užili s dětma venku. Jinak žádné novinky. Jedu od soboty nový cyklus snažení. :unamused:

@marokanek1111 naprosto tě chápu co se týče dětí. Máme něco podobného zase s jejich tatínkem. Taky je vidí jednou za dva týdny hodinu a myslí si jak úžasný výchovný vliv na ně má. Jeho přece poslouchají, a neodmlouvají.
Jinak taky jsem si koupila čajík na zvýšení plodnosti. :slight_smile: A jak ti chutná?
21. říj 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ty jo, chvilku sem nekoukam a tabulka se pekne rozrostla :slight_smile:
21. říj 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeju krásný den :slight_smile: Já jsem k.o.,tři dny práce za mnou a dneska večer ještě inventura,vůbec se mě nechce :frowning2: Já už do té práce necúúúú :angry:
21. říj 2013 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak tetička konečně odjela, takže jsme včera začali druhý měsíc snažení.. :slight_smile:
21. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jojo, mnozime se, mnozime, ale zatim pouze ve spatne casti :wink: jak se dari mimcu? jsi nase posledni tehule :slight_smile:
21. říj 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie mimču se daří snad dobře :slight_smile: k dr. jdu až za 14 dní a to na krev... takže ted nic nevím :slight_smile: ale problémy zatím snad žádné... alespon je nepozoruju
21. říj 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak zítra by měla standardně dorazit ms. Když bych počítala že se do cyklu nepromítne ovulka co přišla tak dlouho. Pobolívá mě břicho jako na ms, což je od revize poprvé,před tím mě bolelo před každou mentruací týden do před. A trochu pobolívá v kříži a pálí žáha, jinak nic. Tak jsem zvědavá, jestli mrcha dorazí nebo ne. :slight_smile:
21. říj 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek