• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka jsem za tebe napnuta jak ksandy!
21. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak to mám opravdu hodně z ruky, kvůli pralinkam :grinning:
21. říj 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No taky jsem nedočkavá. A i když jsem si milionkrát řekla, že se prostě pozorovat nebudu a zapomenu na to, kdy má dorazit ms a pak si na to najednou za dlouho vzpomenu, tak to nefunguje a myslímna to každý den :grinning: Strašný.. No hlavně ať nejsem zítra zklamaná :unamused:
21. říj 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Je to občas opravdu hrozně těžké a já už si nevím rady,protože prostě nejsem jejich máma a jejich vlastní na to prdi a pak všude čtu,jak jim lidé z okolí píší,jací jsou báječní rodiče.to mě nikdo neřekne,jaká jsem báječná teta,že to tak zvladam....spíš slýchám,že proč pro ne dělám tohle a tamto a že oni by to rozhodně nedělali....copak mám na výběr,když s námi děti žijí a já je vychovavam....asi bude donekonecna můj úděl být ta nejhorší...
Co se toho cajiku týká...hodně mi chutí připomíná kontryhel a ten jsem měla ráda kdysi,tak se to celkem dá...už mám v sobě druhý hrnicek :slight_smile:
21. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Budu moc držet palecky,aby to tenhle cyklus vyšlo...kor,když jste tu ovulku tak vychytali :wink:
21. říj 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No bylo to jen tak tak. Už jsem testovat nechtěla protože jsem si říkala, že už ji máme za sebou, ale ta ukrutná bolest v podbřišku mi nedala :slight_smile: Děkuju moc za palečka :slight_smile: Vám tenhle měsíc taky moc fandím :wink:
21. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ještě,že tak dobře umíš přečíst vlastní tělo...taky bych to chtěla umět.
No,já tomuhle měsíci taky věřím,že už to vychytame :slight_smile:....sice se té středy bojím,jak čert kříže,ale snad mi tam rekne jen pozitivní informace :slight_smile: .....možná to tak má být,že se má podařit miminko tedko....předtím se mi také podařilo v listopadu,sice někdy na konci,ale třeba mi můj "andílek" chce poslat svého sourozence na měsíc presne :slight_smile:
21. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták, ovulka může klidně přijít, muž přijede zítra v noci, protože nám budou ve středu bourat krb :grinning: Dnes v noci musím vyklidit celou knihovnu, tak mám zas o práci postaráno :frowning2:
21. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna novinka - ode dneška měřím bt, tak uvidím, co z toho v kombinaci s testama vykoukám. Už se mi daří spát v kuse 4 hodiny, sice jen tak tak, tak uvidím, jestli to bude trochu důvěryhodné. :sunglasses:
21. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Určitě jsi mnohem báječnější teta, než obě maminky dohromady (jestli jsem tedy pochopila správně, že každé dítko má jinou maminku?). Je to ohromný závazek, vychovávat nevlastní děti, vůbec se ti nedivím, že z toho máš nervy. Myslím, že to zvládáš perfektně a je správné, že o tom s partnerem mluvíte.

No a jinak hlásím, že dnes 1 DC a teda měsíc snažení 2. @blannie

@ceekanka Držim palce, ať to vyjde!
21. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Tak to mě mrzí že mrcha dorazila. Tenhle cylus se určitě taky zadaří. A děkuji za palce :slight_smile:
@marokanek1111 No já mám spíš pocit,že svému tělu nerozumím vůbec. Už víc než týden před tím jsem měla teda podle mě příznaky ovulky, ale to testy pozitivní ještě nebyly. A ty bolesti které příznaky byly,jsem považovala za nafouklé břicho :D No jsem pako. Minulý měsíc to bylo zrovna tak. To jsem ovulku netestovala,ale po polovině cyklu se objevil hlen a já si říkala áááá ovulka je tady :sweat_smile: No očividně to ovulace nebyla.. No a ve středu? Ve středu bude všechno určitě v pořádku,uvidíš :slight_smile: Většinou to tak je, že když se člověk bojí, tak je všechno jak má být..
21. říj 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky budoucí mamimy :slight_smile: Se musím pochlubit...dostala jsem nejkrásnější dárek k svátku...miláček mi udělal jednohubky, zapálil svíčky a tak si popíjím sklenku bílého a najednou se ve dveřích objevila cizí ženská...a ona to masérka...a 45 min mě masírovala v mém obýváku :slight_smile:mazec :slight_smile:
21. říj 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marikura Vše nej k svátku!!! :wink: To muselo být super, ale mě by asi trefil šlak, já potřebuju mít všechno hezky naplánovaný :grinning:
21. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura Boží,nechcete to někdo taky našeptnout mému chlapovi? :grinning: Já bych mručela jak medvěd..
21. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blannie Děkuju:slight_smile: no také jsem byla nervní co vymyslel :slight_smile:
21. říj 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ceekanka také jsem mručela :slight_smile:manžel se celou dobu díval..a pak říká..já slintal, já chci taky :slight_smile:
21. říj 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura No chlapa máš v každém případě dost originálního a kreativního.. Tiše a upřímě závidím :slight_smile:
21. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj:slight_smile:

@marikura dodatecne vse nej, zni to super! :wink:

@blannie snazeni zdar! Vyzdimej ho, co to pujde! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@smisca hodne stesti do pristiho mesice, drzim palce at to ma zadouci vysledek :slight_smile:

@marokanek1111 tvuj chlap by potreboval proplesknout...jako samotny fakt, ze jsi zkousla, ze ma dve deti, kazde s jinou matkou a to navic s tak kvalitnim materialem, ze maji zajem o deti v takovem rozsahu, co jsi popsala...uz za to by ti mel libat nohy. Fakt, ze se o ne navic staras a mas je uprimne rada...pricemz jsou i ve veku, kdy vlastni rodice obcas tise doufaji, ze ustoji chovani vlastnich bobanku, notabene nevlastnich!....chlap nevi, jaky poklad v tobe ma. Ja bych toho schopna nebyla...a i kdybych toho byla schopna, tak bych k tomu nebyla ochotna...na to se mam prilis rada a mam pud sebezachovy. A jsem pohodlna.

Co se tyce vdecnosti ze strany deti...tak tam jsem zase na jejich strane. Mama je mama...at je jakakoliv. A mama jednou za 14 dni je navic zvlastnost. Smerodatne by pro me bylo, za kym jdou v momente, kdy je jim smutno, boji se, zrani se...u toho cloveka maji pocit bezpeci.

Jo a jen dodatek...nedelej nic s tim, ze by za to melo dite byt vdecne, ocenit to. Za prve, pokud vse pujde dobre, tak tento pocit je dite schopne v sobe vydolovat az v momente, kdy je samo v pozici dospeleho, oprosteno od pozice ditete (k tomu je jeste u Vasich daleko)...nebo take nikdy. Rodice nemaji pravo od deti vdecnost vymahat, na druhou stranu...nemaji jit pres zavit, se detem obetovat. Jejich volba. Jejich volba byla deti mit (at jiz planovane, nebo blbosti) a vychovat dite je zakladni odpovednost vuci vlastnich rozhodnutim. Ale delat pro dite maximum veci navic, se sebezaprenim, ze to jednou oceni, potirat a odsouvat vlastni potreby ci touhhy...to je proste spatne. Jak pro dite, tak pro rodice. Detem se rodice nemaji obetovat. Tecka. Protoze, kdyz se clovek obetuje, tak zada nejake zadostiucineni, vdecnost, vokalizaci one obeti...a to je vuci detem nefer. Davej detem jen tolik, co od tebe nepredstavuje obet. Pokud davas vic, tak s vedomim, ze je to tvoje volba, ne jejich. Kdyz to jednou, casem, oceni... bude to fajn, ale nespolehala bych na to...neni to automaticka vec. Ani vymahatelna. A nekdy mene, je vice...i v otazce deti.

@asus opatruj se!
22. říj 2013 v 05:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krásné úterní ráno přeji všem :slight_smile: dneska další krásnej den tak si ho musíme užít, pak nás čekají jen plýskanice a hnus :frowning2: takže pravou nohou do úterního dne :slight_smile: Holky nějaké nové zprávy ? Nějaká nová těhulinka ? Já jsem nějaká nofouklá, břicho jak v pátym měsíci a šíleně mě bolí v kříži tak nevím...asi si vše vsugerovávám :slight_smile: Neumím na to nemyslet :slight_smile: Aůe jinak příznaky těhu žádný, spíš jako před tím, než to dostanu :frowning2:
22. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni moc pěkně jsi to napsala a ve spoustě věcech s tebou souhlasím. Jakože já se s jejich "nevlastním" otcem taky můžeme přetrhnout, abychom pro děti udělali první poslední, ale vděku jsme se nic moc nedočkali. Pak přijde tatínek jednou za měsíc a děti jsou mu vděčné i za to, že jim na oběd usmaží vajíčka. :slight_smile: Ale tak to prostě je, a bylo by to i obráceně, kdyby mámu viděli tak střídmě.

@marokanek1111 pro tebe taky patří můj velký obdiv, že jsi schopná se obětovat ne (vlastním) dětem. A jednou, snad možná až budou děti starší to dokáží ocenit. Teď to od nich prostě nečekej. Dovedu si představit jak to člověka trápí, když investuje veškerou snahu a objetuje první poslední, a pak je zavržen. Moje dcera a je to moje vlastní dítě mi to taky občas dává pěkně vyžrat. Naštěstí druhá dcerka je jiné povahy, tak mi to kompenzuje.
22. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tenhle mesic poprve testuju ovulku a jsem dnes 14DC a porad mam test uplne bilej (testuju uz od 8.dne). Cyklus mam 28 dni, takze nejpozdeji do 18DC by snad mela dorazit. Jen by me zajimalo, jestli mate taky testy bile nebo mate uz slabou carku pred ovulkou? No snad brzy na testu ta carka bude.. Tak hezky slunecny den :slight_smile:
22. říj 2013 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda pročítám fóra snažilek a pozoruji, komu se zadařilo....já jsem se snažilkou ani nestačila stát, 2 dny před svatbou jsme si s manželem řekli, že to teda zkusíme (23.dubna) a 8.5. jsem měla pozitivní test. Hlavně jsem Vás chtěla povzbudit, co se ovu týče. Měla jsem cyklus vždy mezi 28 - 33 dny, hodně nepravidelný. MS jsem čekala 25.4. (33 DC) a otěhotněla 2 dny před ní. Tudíž tělo není stroj a podaří se, když to člověk čeká nejméně. Držím všem palce a ať se zadaří:slight_smile:
22. říj 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni Tak já kdybych nechtěla,tak do toho vztahu nejdu....ale věděla jsem tak nějak,co mě čeká....i když jsem nečekala,že to bude tak těžké vůči těm maminám a taky vůči tomu,jak se pak budu cítit já.
Co se těch maminek jednou za 14 dní týká...možno je to zvláštnost...ale mě tahle zvláštnost hrozně rozčiluje...když pak všude od jejich známích slýchám,jak jsou dobré mámy....tak ať jsou,ale ať je to taky někde vidět.....já jsem je nikdy nechtěla rozdělit....naopak jsem ta,co je tam "nutí" chodit,aby spolu byli v kontaktu....už kolikrát jsem malé vysvetlovala,proč mi nesmí říkat "mami"....že mámu má jen jednu a hotovo....tak to prostě je....já to vím,děti to ví,ale stejně mě to mrzí....je to prostě pro mě začarovaný kruh,ze kterého nemůžu ven. :unamused:
22. říj 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Moc děkuji....
22. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se opět hlásím z práce....zkoušela jsem si před chvílí udělat ovu testíka přijde mi o něco méně pozitivní,než včera,ale nemám tu ten včerejší,tak možno mi to jen přijde.....chjo....no zítra budu už konečně vědět....jestli tedy vůbec chci....bojím,bojím....
22. říj 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Vůbec nestíhám to tady číst :((( ani psát :((( Ohledně mě mám už dva dny slabé krvácení v polovině cyklu a ovulační testy se slabšími čárkami :( takže nevim nevim co to je :( manžel kvůli tomu včera zůstal doma aby bylo snažení, tak doufám že dneska nenajdu pozitivní ovu test :( jinak mě trefí :(
22. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ještě jeden dotaz : stalo se vám někdy že ovu test sílil a pak slábl,ale nikdy nebyl úplně pozitivní? Přestávám rozumět ovu testům :(
22. říj 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Ahoj, je možný, že hladina rychle stoupla, a pak zas rychle klesla, takže jsi to nezastihla, stává se to... Jestli nebudu mít ovutest zítra pozitivní, tak mě klepne :grinning:
22. říj 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Myslíš, že to jde nezastihnout? :( když to dělám od 10 DC každý den a zesilovalo se to do dneška 14 DC....tak nevim :(
22. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek