• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@nonnni To tedy je...během vteřiny se ti změní život od základů :frowning2: ...vidím to v té nemocnici dnes a denně,,,,,ale když je to ještě človíček,co za nic nemůže......to mě na tom štve nejvíc......
1. zář 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Bože, to je hrozný! Poslední dobou se na silnicích začínám čím dál tím víc bát... někteří lidi jsou fakt nezodpovědní magoři, takhle ničit lidské životy :frowning2: Já tohle vidět, tak se složím...
1. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Je to hrůza,ale neuděláš nic...můžeš jet sebeopatrněji a stejně dopadneš špatně.....na tom světě je to hrozně blbě zařízené.....Já jako zdravotník tohle vidím pořád.....nejen lidi v těžkém stavu,ale lidi,co mi umřou doslova před očima...možná až v tomhle okamžiku člověku dojde,jak málo zmůže,aby se to nestalo....
1. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak tfuj,tfuj,tfuj o takových věcech.....
@blannie gratuluji k 1 DC :wink:
1. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 presne. Nejhorsi na tom je si uvedomit tu bezmoc, ze vlastne clovek nezmuze nic a je vydan v plen. Minimalne v nektrych pripadech viz jizda autem.
1. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 bože to je šilený :frowning2:
1. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Já když jsem je tam tak viděla a viděla tam toho blbečka,co to zavynil,jak si tak jen stál a dělal,že on za nic nemůže.....tak bych chtěla mít vedle sebe nějakého věřícího člověka.....jejich víru jim neberu,ale ať mi tedy někdy vysvětlí,kdyby tam nahoře někdo byl,proč by tohle dovolil.....měl by tedy každému nadělit podle toho,co si zaslouží a nebrat život lidem,co za nic nmůžou.....jenže mi přijde,že v dnešní době je to všechno úplně naopak...
1. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to uz se dostavas, v otazkach viry, moc daleko. Uz v tom pak muzes mit i reinkarnaci, utrpeni na zemi a nasledny raj atd. Je to slozite, i kdyz tva, zakladni, myslenka je jiste velmi padna.

Az se vice pozname, tak se take podelim o nektere, rodinne, zazitky. Nekdy clovek HNED nevi proc se neco deje, obcas se to "dozvi" az po letech ci dekadach.

Kazdpadne, takovy zazitek otrese kazdym, rekla bych, ze i cynik by v te chvili zmlkl...clovek si totiz uvedomi, ze ro mohl byt on a priste to treba bude on.
1. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj,tak u nás podařený víkend v Jeseníkách,i děti docela přiměřeně zlobyli,co nového?
Jinak jsem koza a jiným říkám nedělat to a sama jsem to spáchala,pač jsem bez PMS,testla jsem a je tam,tedy předevčírem byl mikro duch a dnes vykoukla čárka slušná,na fotce slabší klasicky,ale MS čekám v úterý,takže není co slavit,pořád to nic moc neznamená,ale doufám
1. zář 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ale jsem 11 DPO,tak tomu dávám slušné naděje,kéééž by
1. zář 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no uvidiš uvidime :slight_smile: :wink:
1. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jj je brzy drím palce!
1. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saminomimino
@nonnni
@asus holky moc Vám to přeju a gratuluju :slight_smile:
Týý jo,člověk tu není 2 dny a hned nestíhám:slight_smile: Měli jsme včera akci pro děti a večer zábavu,tak jsem se k pc dostala až teď. Jsem jak přejetá parníkem,takových panáků jsem dlouho nevypila :slight_smile: :sunglasses:
1. zář 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino to je velice slusne, drzim palce!
1. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura tak, kdyz uz prejeta parnikem, tak alespon z tech panaku a ne z niceho horsiho :wink:

Mam doma deti doslova 5 minut a uz se servaly, do toho jsme cestou od babicky jely (my tri holky) koupit backory, to je nacvik na porod sam o sobe :rolling_eyes: A ted jdeme na bowling... ani nevim proc.
1. zář 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne chytlo testovaci silenstvi a toto je Dr. Max dnes odpoledne....ale je to desitka, pry 25 nemaji, neznaji... MS (ne) ocekavam zitra, nebo v utery..
1. zář 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni kecaj ja mám 25 :wink: a je tam taky :wink: gratuluji tiše
1. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni taky super,tak snad nám to všem třem klapne :wink:
1. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni
@saminomimino Holky, moc gratuluju!!!! Já ani nezačala a vy už jste skoro všechny těhu... no to mě podrž :grinning:
1. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie neboooj, alespon se budeme moct soustredit na fandeni tobe! Ja takhle splodila madsi dceru s uzasnou skupinou na jinem portalu, respektive jsme tak vetsina skoncili tehotne v tom mesici, nebo nejdele o dva mesice pozdeji a prozily spolecne tehotenstvi...bylo to super :wink:
1. zář 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To zní krásně :grinning: Bylo by to bezva... Doufám, že přidáš další obrázky krásných //, ať se můžu kochat :sweat_smile:

Asi to u mě bude bohužel složitější :frowning2: Asi se mi tělo tělo ještě nesrovnalo po porodu, protože ms, tak jak dnes přišla, tak po pár hodinách zas odešla, jen neznatelně špiním... buď je to nidační krvácení, protože můžu být hypoteticky dle příznaků 9DPO - to by ale ovu byla až 34DC nebo jsem měla dlouhý anovulák. Těhu příznaky by i byly, ale spíš si to jen sugeruju. Bohužel jsem sama jen s dcerkou na chatě na vesnici bez auta, tt už mi došly, takže nemůžu ani k doktorovi, ani pro testy. A ještě mám za 14 dní státnici a nemůžu se soustředit na učení... Tomu se říká pech :grinning:
1. zář 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holčiny, můžu se k Vám přidat?:slight_smile: :grinning:
1. zář 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Ahoj, samozřejmě :grinning: Chceš být taky v tabulce? :slight_smile:
1. zář 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak to je fakt jen na vyckavani. Ja bych jeste doporucila zkusit zkontrolovat delozni cipek, pokud je uzavreny a pevny, tak neslo o MS, ale krvaceni jineho puvodu. Klidne nidacni.
1. zář 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 urcite, ale ja nemam moc co mluvit, prifarila jsem se teprve vcera:slight_smile:
1. zář 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky závidím...já furt nic :frowning2:
1. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Holky, díky za přivítání:slight_smile: V tabulce? Klidně :wink:
1. zář 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Měsíc snažení druhý:slight_smile: DC 27:slight_smile:
1. zář 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Je docela pevný, jako v první půlce cyklu, kdy jsem se pokoušela zjistit ovu. Pokud zítra nepřijde ms, tak budu ve čtvrtek znovu testovat... Děkuju Ti moc, dobrá duše!
1. zář 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura Náš je další měsíc, jo? :sunglasses:
1. zář 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek