• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie Jinak držim palce :slight_smile:
22. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Já ho měla taky jeden den už skoro pozitivní,pak druhý den slabší,pak zase silnější. Takhle to bylo možná čtyři dny..
@lenka_25 Mě v podstatě postupně sílily,ale jak tu píšu,občas byl některý den slabší než předešlý den,ale já to přisuzovala třeba tomu,že jsem se před tím víc napila,nebo jsem jednou byla na záchodě během těch dvou hodin před tím,co se nemá pít a pak nebyla. Takové mám zkušenosti já.. Ale myslím,že zrovna blannie měla pořád stejnýho dušíka a pak byl najednou test pozitivní.

Jinak holky,mě dneska první den mešká podle délky cyklu. Občas pobolí v podbřišku,pálí žáha a kostrč mě teda bolí,když si blbě sednu,ale to nevím,jestli jsem se spíš někde nebouchla :grinning: Takže teda zatím nic nového.
22. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka A pak byl někdy pozitivní )plně? i po tom slábnutí? Držim palce, kdy budeš testovat? :slight_smile:
22. říj 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo,někde tu mám na předchozích stránkách fotky,ale nevím na jaké,tak je sem dám znovu. Testovala jsem ovulku poprvé a tak jsem taky nevěděla co a jak a bála jsem se,abych ji neprošvihla,nebo ji vůbec měla. Na té první fotce je poslední a třetí od spodu pozitivní ( testovací čárka je ve skutečnosti stejně silná jako kontrolní) jsou z 21 a 23 DC Pak jsem testla jestě jednou 28 DC a vylezlo to,co je na druhé fotce. A kdy budu testovat? No kvůli tomu,že ovulka přišla takhle dlouho a nevím,jak chodí-chodila před tím,tak chci ještě počkat. Takže nejdřív asi v pátek.
22. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak já budu dál testovat .... a ještě jeden dotaz prosím : testovala jsi každý den ve stejnou hodinu? jinak ohledně testování, já už bych to nevydržela a testovala :slight_smile:
22. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv No snažila jsem se. Ale párkrát se to nepovedlo. Ono ještě uvádějí, že ideální je to kolem desáté dopoledne,ale já testovala kolem půl jedné V každém případě jsem před tím ty dvě hoďky nepila. No jo,když já testů nemám moc a testovat nějaký pátý den po ovulce je asi dost brzo. Pokud se to teda povedlo až ten 28DC :slight_smile:
22. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka aha :slight_smile: tak já testuju kolem 19:00, někdy i dýl :slight_smile: takže asi blbě..uvidíme :slight_smile:
22. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv A tak určitě nebudeš sama. Přece všichni neskloubíme abychom od osmy od rána nepily a v deset odběhly na záchod, kde můžeme počůrat testy :slight_smile:
22. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka to je krásný výsledek. Tomu se říká pozitivní výsledek testu. :slight_smile:
22. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka takže myslíš že je možný, že pozitivní mohl být ráno a večer už ne?
22. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No jo,teď už se jenom čeká,jak to dopadne :slight_smile:
22. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Na to jsem se taky někoho ptala, ale myslím, že mi nějak nebylo odpovězeno. No ale na druhou stranu zase někdo psal, že dr. řikal, že stačí testovat ob den a propásnout se to nedá. A sama si říkám, že když pozitivní test znamená, že dorazí za 24-48 hod, tak by měl být pozitivní déle jak půl dne. Ale čím víc by se schylovalo k datumu, kdy by měla ovulka dorazit, tím spíš bych testovala každý den a né obden. :slight_smile:
22. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno děvčata :slight_smile:
Vůbec nestíhám, tak sem hodím aspoň jak jsem na tom.
Testy jsou stále negativní, příznaky taky odezněly, takže čekám kdy mrška přijde :frowning2: sice pořád doufám, že nepřijde, ale uvidíme :slight_smile: Já měla pozitivní test ovulky 17 a 18-ctý DC, tak si pořád říkám, že je ještě čas, co myslíte?

Dneska mám super náladu, protože venku je hezký teplo a přes den to bude paráda :slight_smile: ani by ta zima nemusela chodit a rovnou už jaro :slight_smile:

Hezký den všem!!!
23. říj 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky. Něco nového u některé z nás? Já mám dnes 26 DC a vypadá to že mrcha dorazí tedy aspoň podle mých pocitů :frowning2: tak uvidíme. Musím Vám říct, že to čekání zda dorazí nebo ne je asi to nejhorší co může být. Nedělám nic jiného než se pozoruju a asi mě z toho hrábne..... Tak krásný den všem :slight_smile:
23. říj 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 taky se pořád pozoruju a čekám, jestli přijde nebo ne, je to děs. Držím pěsti, aby ti nedorazila :slight_smile: Hráblý budem teda potom asi dvě :grinning:
23. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013
@jeaanna
Ahoj holky, taky teď čekám jak dopadnu a je to fakt děs.. A teda včera jsem se radovala, že mešekám a dneska už to tak valně nevypadá. No uvidíme.
Držím palce holky :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna
@ceekanka holky, mít ty dny co máte vy tak už to mám najistotu :slight_smile: jakej máte normální cyklus? Já 28 dní a ty vaše čísla by mě těšila ale asi máte delší cyklus že? Já teda pořád příznaky těhu žádný takže asi opět nic ale vám holky držím palečky :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka uvidíš, musí to vyjít, když jste se tak snažili a řádně zapracovali při ovulce!!! :slight_smile: :slight_smile:
@mixlevpixle2013 právě že normální cyklus nemám, předposlední byl po 38 dnech a poslední 42 DC :frowning2: takže já mám ještě hooodně času a právě mě děsí ty negativní testy.....minulý týden mě bylo divně - nafouklý břicho, pnuly prsa a i pobolíval podbříšek, od oběda sem neměla chuť vůbec na jídlo, ale tento týden nic, je mi dobře, takže čekám mrchu! Uvidíme.

Taky Vám moc držím palečky!!! :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 No já má cyklus pravidelně 33 +-. Ale jestli mi pokaždé chodí ovulka až 28DC nevím. Tím pádem bych ale měla hodně krátkou luteální fázi. A co se těhu příznaků týče.. Nevím, na jednu stranu mě pálí žáha, pobolívá občas podbřišek, večer je mi pak těžko i když nic nejím, pak mám najednou hlad. Ale jsem celkem skeptická. Prsa nebolí a meškání nenízatím tak slavné. Navíc teda mám pocit,že už brzo příjde.
@jeaanna No do ovulky jsme se teď při druhém snažení trefili poprvé no. A ty tvoje testy klidně ještě pozitivní mohou být :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dneska na ovu testu zase nic :( mrkněte prosím na fotku a poraďte...začínám se bát, že se ovu ani nedostaví, ale potom nerozumím tomu mýmu krvácení :(
23. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv podle fotografie to zatím vypadá, že ovu ještě nebyla. I když možná PC může zkreslovat. A jestli nepřišla, není vše ztraceno. Já jsem to minulý měsíc měla docela podobně. Nakonec pozitivní test byl až 16 tý DC a pak následující dva dny. Záleží na tom jak máš dlouhý cyklus. Některé z nás mají ovulku i později, a ne přesně v polovině cyklu. Testuj dál a neztrácej naději. :wink:
23. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ahoj, ty jsou všechny opravdu slaboučký :frowning2: Já dnes taky nic, a to jsem měla včera plodný hlen :frowning2: Jinak prošvihnout to jde, ale nestává se to moc často, ale stává se... já třeba mám pozitivní testy cca 24 hodin, ale někomu to trvá třeba jen pár hodin. Taky mě to testování začíná štvát :grinning:
23. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Jinak já mám dnes už 20DC, minulý měsíc byla ovulka 21DC, dávám tomu ještě 5 dní... a to jsem si říkala, že to hezky vyjde, když jsem s mužem... :frowning2:
23. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za podporu :slight_smile: testovat teda budu dál a uvidíme :slight_smile:

@blannie To je mi líto, že to možná nestihnete :( ale zázraky se dějou a třeba se to povede i tak :slight_smile:
23. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie spermie maji schopnost prezit zhruba 3 dny, ale casto az pet dni, takze sex a v patek a v nedeli by se mel postarat v pohode i o ovulaci pristi stredu, mozna i patek by jeste mohl byt kryty:wink: Jinak se priklanim k tomu, aby sex nebyl kazdy den, nejaka regenerace je zahodna. Od den a dva je idealni.

Zdravim zbytek osazenstva:wink:
23. říj 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv určo testuj dál,ovulka dorazí. Já ji taky neměla ani zdaleka v polovině cyklu :slight_smile:
23. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky. . .jste me tak nahlodaly,ze si ty testy na ovu pujdu take koupit:slight_smile:maji je v dr.max? Jinak mam dnes 26dc,ale po minule vyjimce kdy jsem to dostala po 41 dnech,tak vubec nevim kdy ocekavat:frowning2:
23. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jestli jste se trefili, tak by to mělo vyjít!! Teda musí to vyjít!! :slight_smile: Doufám, že pozitivní ještě budou, ale bojím bojím, že se mrška objeví...nebudu na ni myslet, abych ji nepřivolala :grinning:

@stepankakv já sem taky testovala pořád a bylo to jako máš na fotce a pak byl pozitivní odpoledne a druhý den ráno, tak testuj! Držím pěsti, aby co nejdřív přišla :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura měla jsem poslední ms po 42 dnech a pozitivní ovu test 17 a 18-ctý DC, takže určitě testuj :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek