• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@jeaanna aha, tak to máš dlouhý cyklus, ale i tak to vypadá nadějně a jednou to prostě vyjít musí :slight_smile: držím všechny palečky co mám :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka jejda, to máš fakt hodně pozdě ovulku ... ale i tak nic není nemožné a naše tělo je každé originál, takže snažení se určitě vyplatí :slight_smile: držím moc palečky a čekám na další zprávy :slight_smile: Krásný den.
23. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 děkuju :slight_smile: v lednu jsem vysadila HA, to jsem měla pravidelně po 30 dnech, v červenci jsem měla detox Dr.Jonáše a najednou po 38 dnech a poslední 42 dní, nevím proč...každopádně podle Dr.Jonáše a jeho počtů mě ovulka sedí +- 1 den :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja treba ted ani nevim jak vypocitat plodne dny:frowning2:Vzdycky jsem to mela po 28 dnech ted 41. .docela me to rozhazeloB-)
23. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura já testovala od 12 DC každý den a jak jsem psala, pozitivní test byl 17 a 18 DC....ale každá jsme jiná...určitě si testy kup a vyzkoušej :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura přesně jak píše jeaanna kup si testíky a testuj a testuj a testuj .... vítej mezi nás testovací :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
není na škodu určitě aspoň jeden měsíc pozorovat jak to v tom těle funguje. Taky jsem první měsíc testovala od 10 -tého dne cyklu a ještě k tomu měřila BT. Teď už si myslím dokážu odhadnout který den budu mít ovulaci jen na základě měření. Testem si to jen potvrzuji. Většinou, pokud nemáš nějakou hormonální nerovnováhu by měla být ovulace pořád stejně +- 1 den.
23. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, nějak nestíhám dočítat, ale chtěla jsem se zeptat na jednu věc... "hlen" před nebo při ovulaci značí co? :slight_smile: Že ovu je, nebo bude v následujících dnech?
23. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Hlen značí, že ovulace proběhne za 4-3 dny :slight_smile:
23. říj 2013 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tesorina Aha:slight_smile: Tak to sedí, protože minulý měsíc jsem jí měla cca 26.9, takže to asi opět bude tentokrát vycházet na víkend:slight_smile: Takže kdy bychom se měli ideálně začít snažit?
23. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina Jinak ten hlen jsem měla už včera (slabě) , dnes je to silnější a už se i přidaly (pro mě typické )bolesti v kříži...
23. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina Ještě jsem zapomněla dodat, že na dnešním ovu testu byla druhá čárka lehce slabší než ta testovací...
23. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Ahoj, já jsem taky měla srpen a září jenom slabě pozitivní testy jako ty. Může to značit, že folikul vyrostl, ale třeba nepraskl. Ona ovulace nemusí proběhnout každý měsíc :unamused: V říjnu jsem zato měla ukázkové dvě // dokonce 3 dny. Ale jestli se zadařilo to nevím. Spíš ne :frowning2:
23. říj 2013 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Tak to je ideální čas na snažení :slight_smile: ovulace se ti dostaví za ty 3-4 dny. Nejlépe zkoušejte ob den a určitě se zadaří :wink:
23. říj 2013 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura Jo v Dr. Maxoj je maji a vychazi nejlevněji co jsem zatím kde objevila.
@jeaanna No trefili no,ale kdyby,kéžby to tak fungovalo,že když se trefíme,tak je to jasný,tak by jsme tady byli skoro všichni už těhulky :slight_smile: Ale děkuju a taky se snažím tomu věřit :slight_smile:
@mixlevpixle2013 Mám no. A říkám si,že všechno nasvědčuje tomu,že i před tím,když jsem byla těhu poprvé byla ovulka takhle pozdě. Takže to vypadá,že mám fakt krátkou tu let.fázi. a jestli se to nepovedlo tenhle cyklus,tak bych asi zkusila něco brát,na prodloužení té fáze.Děkuji a určitě budu informovat :slight_smile:
@michaelka83 A ovulační hlen řekla bych přichází s plodnými dny,posléze s ovulací. Mění se na více klouzavý a průhledný..
23. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie Asi jsi na mě zapomněla- dnes jsem uz 3. DC.
Jinak dneska teda v praci fakt trpim - celkem dost mě bolí břicho i záda, ale řekla jsem si, že budu trénovat na porod a zkusím to bez prášku. :slight_smile: Asi to pro dnešek už zabalim a pofrčim dom...
23. říj 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se pojistila :slight_smile:
23. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak jsem se pojistila :slight_smile:)))
23. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky holky,i když se hlásím z práce,tak mám dobrou náladu....po ránu,kdy jsem si udělala ovu testík a zjistila,že je pozitivní,tak jsem doufala,že i u dr. to dopadne dobře....a dopadlo :sweat_smile: ......ovulka se blíží,doktorka mě velice pochválila....říkala,že to tedy vypadá tak,že se mi to celé zkrátilo..ale že to nevadí a máme se snažit dnes,zítra a hlavně v pátek...že vajucho přežije 12-18 hodin a spermie až 48 hodin...a od pátku mám nasazený utrogestan zase a mám ho brát až do předpokládané menstruace a když epřijde,tak samo přijít na kontrolu těhu a když přijde,tak taky a budeme to řešit dál...ale podle dr. nepřijde....i sestřička mi drží palečky...popřála mi hodně štěstí....no fakt to bylo celé takové zlaté :sweat_smile: :sweat_smile:
Ukážu Vám tenozitivní ovu testík :wink: a zkoušení od 7 DC
23. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@marokanek1111 Vypadá to krásně :slight_smile: Moooooc držim palečky :slight_smile:
23. říj 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Tak to je parááááda. Taky držím pěstičky. Určitě to vyjde. Je vidět, že všechno klape jak má. :wink: To je super. Muselo se ti hrozně ulevit.
23. říj 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 SUPEEEEEEER!!!! Radujeme se s tebou :slight_smile: takže šup šup na tulení :slight_smile: Držím palečky :slight_smile:
23. říj 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura přesně to jsem si dnes koupila i já :slight_smile: akorát 1 a 1 balení :slight_smile:
23. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv Moc děkuji :slight_smile: .....taky moc držím palecky :wink:
23. říj 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Moc děkuji..to víš,že se mi ulevilo a kor,když jsem viděla tu moji doktorku,jak z toho byla nadšená,ta snad měla větší radost jak já :grinning:
23. říj 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Děkuji moc....No dneska jsem může připravila na to,že ho "znasilnim"....to i kdybych měla padnout na tlamicku :grinning: ....jsem nějaká unavená z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
neee může,ale muže.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 :grinning: to je jasný, to se musí, tak si namaž svaly a muž ať jen kouká :wink:
23. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 super zpráva. Moc držím palečky . A hodne štěstí při tuleni. Krásný večer.
23. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to věřím. Mám taky takového úžasného doktora. Takových je pomálu. Myslím si, že to je určitě přesně to, co jsi potřebovala slyšet a vědět, a teď už nic nebrání tomu dosáhnout toho vytouženého cíle. :wink: Psychika dělá strašně moc. Já věřím tomu, že se vám to podaří hoooodně brzy. A hrozně ti to přeji. Stejně tak to přeju tady holkám. Tak dobrou!!! A snažte se!!!!! :wink:
23. říj 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek