• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Krásné čtvrteční ráno holky :slight_smile: tak dneska 27 DC a příznaky absolutně žádné. Jen jsem dnes byla 3 x na toaletě a to u mě není vůbec normální ale asi to nemá s ničím nic společného :slight_smile: normálně jdu tak max 1 x denně..... Něco u některé z vás nového ? Přeji krásný den :dizzy_face:
24. říj 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jak na to koukám všechny jste se daly na testování ovu...jste mě trochu nahlodaly... :slight_smile:
24. říj 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Moc děkuju :wink: ...taky moc držíém palce,ať se povede co nejrychleji.....třeba klidně ještě tenhle měsíc,aby už mrcha nepřišla :wink:
24. říj 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen No myslím,že je to dobré alespoň v tom,že člověk se uklidní,když zjistí,že jeho tělo funguje tak,jak má :wink:
24. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyprovodila jsem dítka do školy a teďko ve mě hlodá,jestli tenhle měsíc stačíme s mužem "pokrýt" ten můj plodný den....doktorka mi říkala,že se máme milovat,středa,čtvrtek a hlavně pátek.....takže si asi myslí,že ovu přijde v pátek...já mám pocit,že ovu přijde dneska...včera večer mě bolel levý vaječník a ráno jsem byla zase úplně celá rozpálená a mám břicho,jak v pátém měsíci......no a hlavně jsme se tedy snažili včera (nebo tedy už dnes)...někdy v půl jedn ráno a dneska jsme si to ještě chtěli ráno pojistit znovu,ale muž mi zaspal do práce,takže se nic nedělo a já jdu večer na noční a uvidíme se až zítra ráno....což na něj samozřejmě skočím,i kdyby nechtěl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......jde mi o to,že pokud jsem měla minulý měsíc ovulku taky takhle,tak to jsme se milovali ve čtvrtek,sobota a nebo neděle byla ovulka,v pondělí mi jí potrdila dr.,že už proběhla....ještě v pondělí jsme se snažili a stejně z toho nic nebylo......tak jestli jí nepropásneme,když se dneska milovat nebudeme......no asi nad tím přemýšlím až moc :sweat_smile:
24. říj 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 nezapomeň, že ty hadimršky mají životnost až 3 dny, v dobrém prostředí i 5 dnů. Ale i když zrovna vystihnete ten správný okamžik, ještě to neznamená 100% úspěch. Jenom 20% oplodněných vajíček končí těhotenství a porodem. To je docela malé procento, co? Já si pořád říkám, jaké jsem měla u obou dětí štěstí, že se vůbec narodily. Jsem za to hrozně vděčná. Ale ono to štěstíčko jednou přijde, neboj. :wink:
24. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já stále už 4 den krvácím a ovu testy negativní :( Volala jsem doktorovi a mám hned přijít, takže se musím uvolnit v práci a v půl 12 mi držte palce :slight_smile: Snad vše dobře dopadne a jsem ok.... Nevím z čeho to krvácení pořád je :(
24. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 To je úžasný,normálně jsem se u toho rozbrečela..
24. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Držím pěsti,určitě bude vše v pořádku.
24. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv držím palečky ať je vše v pořádku, dej vědět, jak jsi dopadla.
24. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Je to fakt šílenost...taky jsem před nedávnem ty procenta někde "studovala".....a na to mi můj drahý včera povídá,že jak je možné,že tamhle jde holka na diskotéku a je hnedka těhotná,po tom,co tam prožije sex s nějakým náhodným klukem....on tohle vůbec nechápe.....říkala jsem mu i ty proceta,ale on si stejně bude mluvit svoje :grinning: ....Včera jsem se ho ptala,jestli mu to nevadí,že ví,že se prostě "musíme" milovat a on na to,že vůbec neee,že jen mu v ten moment probíhá hlavou,že jak to,že ještě nepřichází orgasmus sakra,vždyť přeci musí přijít...že bez toho to nejde,tak kde sakra je :grinning: .....a pak mi říká "musíš dát zlato ty nohy nahoru,vždyť to víš,tak šup" :grinning: .....on to se mnou tak hezky prožívá,tohle se mi na něm hrozně líbí :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv neboj, dobře to dopadne. Budeme na tebe myslet. Dej nám potom tady vědět jak jsi dopadla.
24. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dneska třetí den meškám,ale zároveň jsem teprv 7DPO. Myslíte,že by zítra nebo v sobotu mohlo být už něco na testu?
24. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv a opravdu krvácení a nebo jen špinění?....může to být třeba nějaká malá cysta,která ti to způsobí...taky jsem na ně kdysi trpěla....tedko nevím,jak se jmenují takové ty,co ti vzniknou během cyklu a zanikají během menstruace.
24. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv každopádně držím palce a dej hnedka vědět,co a jak :wink:
24. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 :grinning: Ten je zlatéj. To ten můj to zakončí slovy ,,tak a teď si zavěs nohy nahoru a já jdu spát" :sweat_smile:
24. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jo jo,tohle video už znám nějaký ten pátek....pouštěla jsem si ho v jednu chvíli pořád dokola....a dneska jsem si hledala něco na netu a narazila na něj...tak jsem si říkala,že by se vám mohlo líbit...pokud ho třeba taky neznáte tak důkladně,jako já :grinning:
24. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No já myslím,že až tak v tu sobotu by jsi mohla zkusit testík...8 DPO mi přijde ještě brzy.....ale 9 DPO by tam mohl být už alespoň dušík :wink:
24. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No je fakt parádní.. Uplně mě mrazilo,husí kuže až na hlavě.
24. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Oplozené vajíčko je v děloze, jenže zatím jen » navolno « a je třeba, aby se uhnízdilo. K uhnízdění dochází přibližně šestý den po oplození a doba k tomu potřebná je zhruba 40 hodin. V době uhnízdění je vajíčko staré asi10 – 12 dní. To je doba, kdy se v krvi začne objevovat těhotenský hormon zvaný lidský choriogonadotropin (hCG). Vyplavení těhotenského hormonu dává tělu jasný pokyn, že tento měsíc nedojde k menstruaci. V tuto dobu zároveň začíná fungovat placenta. Ta dodává embryu potřebné živiny k vývoji a nezbytný kyslík. Základ nového života je zaopatřen a vše je připraveno k tomu, aby se ze dvou buněk, které stály na začátku, stal člověk… :wink:
24. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to máš naprostou pravdu. Ono to mimonko totiž většinou přijde, když to člověk nejmíň čeká. Proto opravdu psychika hraje velkou roli. Jinak máš teda úžasného muže. Já teda naštěstí taky. Můj se zase každé ráno směje, že mi pípá teploměr. :grinning: jak měřím BT. A to ještě neviděl ty moje grafíky. Asi by se potrhal smíchy. Nedávno mi řekl, že to strašně moc prožívám, a že je to na škodu. Jenže to jsme prostě ženské. Tak samě jsme to měli i se svatebníma připravama. Nevím čím to je, ale je pravda, že dřív jsem to tak neřešila. Jak první svatbu, tak obě děti.
@ceekanka držím pěstičky. V sobotu už by mohlo být něco vidět.
24. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Já bych normálně netestovala,ale musím zase kvůli škole. Máme tělák a tělocvikářka je trochu magor. V případě,že se nám to povedlo bych na ty její hodiny už ani nepáchla. :grinning: Nechci nic riskovat po tom jak dopadlo první.
24. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ale ten tvůj je taky zlatý....někteří neřeknou ani to a jdou spát....a to třeba jen z důvodu toho,že ani nevědí,že se zrovna "snažili o miminko"....protože by jim to s tím pocitem ani nešlo.....to mi i dr. říkala,že mu to doma nemám hlavně říkat,že by mu to jinak nešlo...a první,co bylo, když jsem ho viděla "takže miláčku:musíme se snažit ve středu,čtvrtek a pátek,ale ty to nebudeš brát tak,že musíš,ale že chceš" :grinning: ...a on mi na to jen odpověděl,že to je na tom asi to nejdůležitější :grinning:
24. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka A to nejde,aby jsi se vymluvila na to,že ti třeba není dobře a ten tělocvik tedy proto nemůžeš zrovna mít?....
24. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 A ještě mě teda napadá s tvojí ovulkou. Ono to bude spíš asi lepší,když to dneska večer neztihnete a bude to až zítra ráno. Alespoň se ztihnou zregenerovat spermie a můžete to pojistit sobotou :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje moooc děkuju :slight_smile: Já to mívám každý měsíc, lítala jsem s tim furt k doktoru a dokonce jsem kvůli tomu 2 x doktora měnila...:( a pořád mi říkali že je to ovu krvácení ( opravdu růžové slabé krvácení ), ale ted jsem si poprvé zkoušela dělat ty ovu testy a ty jsou negativní :( Takže je to prostě divný... Dám hned vědět až přijdu.
@ceekanka já už bych testovala :slight_smile: hrozně držím palce :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu muset jít vařit nebo se ty děti nenajedí,až přijdou ze školy.....a večer frčím na noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......tak už dnes budu jen nakukovat...chtěla bych se ještě alespoň natáhnout na chvilku,než vyjedu do práce a to ještě s dětma musím udělat úkoly....
24. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak to je fakt nádherný video :slight_smile: už jsem rozeslala odkaz :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv tak nechápu kam zmizel můj příspěvek, jak ti držím palečky a ať dáš vědět jak jsi dopadla :frowning2:
24. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek