• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka Jo jo,to si taky říkám,že se stačí alespoň zregenerovat a můj drahý taky :grinning: ...je už celý nějaký zlámaný.....řekla bych,že pokud bude ovulka,tak přijde dneska večer....už jen podle těch bolestí a dlaších příznaků....zksuím si ještě asi dneska ovu test a uvidím,jaks e čárka pohnula od včerejška....
24. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Já tam ten tvůj příspěvek vidím pro @stepankakv :confused:
24. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
už ho zase vidím ... technika jedna zatracená :wink: :slight_smile: :wink:
24. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to máš pravdu. Některým chlapům nemůžeš říct vůbec nic. Já u toho mojího přesně vím, že to těhotenství bude prožívat se mnou a strašně se na to těším. Taky vím, že bude tím nejlepším tátou. Vidím jak úžasný je k mým dětem, přitom není jejich biologický otec.
24. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Fuj,píšu jako prase....tíží mě čas :sweat_smile:
24. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina Já zase vidím,jaký je ke svým vlastním dětem,tak doufám,že bude i takový k našemu miminku......i když občas kvetu nad jeho výchovnýma metodama...ale na druhou stranu miluju tu jeho bezmeznou lásku k těm dvěma lumpům...ať udělají cokoliv.....
24. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 už to, že je má ve vlastní péči svědčí o něčem.....
můj bývalý manžel vidí děti 1x za měsíc jeden den a vůbec jim nechybí. A dobře pro nás. Alespoň si můžeme vybudovat svoji rodinku.
24. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Mooooooc děkuju :-*
24. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina Na jednu stranu ti hrozně závidím,že máš od bývalého muže klid.....to ty dvě maminy se sice "snaží" častěji...tak jednou za 14 dní,ale svým způsobem se nám do toho života pletou pořád...a dělá to hlavně i to,že bydlíme všichni kousek od sebe......vždy,když mě chytne rejpavá,tak chlapovi doma říkám,jestli si nechce pořídit dvojdomek,aby jsme tam žili všichni společně jako "velká,štastná rodinka" :sunglasses:
24. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 To je určitě pravda. Já se jednou na toho svýho vrhla a on mi řekl,že se nebude milovat protože musí. A já přitom ovulku ani neměla. No koukala jsem na něj jako moucha z jara. Jsme si to vyříkali a pak už se mě pořád ptal,jestli už ovulka je a jestli se budeme snažit. Celý měsíc mu preventivně raději říkám,že ovulace nepřišla :D
A s tím tělákem.. Já se vymlouvat moc neumím a taky nevím,jak je to s absencí. V případě,že by to pak dopladlo,tak to budu mít bez absence omluvený a příští rok bych si udělalal všechny zkoušky najednou. No uvidíme,zkusím to v sobotu ráno,za to nic nedám :slight_smile: Max.budu zklamaná.
24. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka A já bych řekla,že zklamaná nebudeš :wink:
24. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Kéž by.. Jsi zlato,děkuju :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to máš asi pravdu, že je to složitější, když se vám pořád do něčeho pletou. Já vidím na dětech jak přijdou občas od tatínka a není s nima řeč. Pak je dávám dva dny dohromady a snažíme se je zase usměrňovat. Protože u tatínka si můžou dovolit všechno, a nemusí poslouchat. Doma bohužel musí. Vůbec ti tu situaci nezávidím. Zrovna nedávno jsem říkala mému muži jak jsem ráda, že žádné děti z předchozího vztahu nemá. Vím jak složité to pro tebe musí být.
24. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ovu test je slabší.....ale možná je to z toho,že moč nebyla až tak koncetrovaná......tak tedko babo raď... :confused:
24. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky ,tak u mě to mam dostat v nedělce tak sem taky zvědava ale asi to dostanu když to snaženi bylo jen jednou :sweat_smile: uvidime no a co tady noveho nijaka těhulka?
24. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Já pořád doufám v to,že to bude věkem lepší a lepší....ono tay jde o to,že děti nejsou vůbec samostatné a nebo ani u malé to vzhledem k věku nejde,aby byla tak samostatná....tak občas máme problémy s hlídáním a tak,.....takže pak přichází na řadu možnost,že by mohli jít k maminkám...a to se dostáváme do křížku,protože oni tam nechtějí.....jsem například zvědavá,co budeme dělat tuhle neděli....včera mi muž volal,že musí v neděli do práce na noční a já jí mám taky...a přijíždím až v osm ráno a muž ještě zůstává až do odpoledne....takže nemůžou být samotní doma....a budou tedy muset jít spát každý ke své mámě a to bude ještě boj.....padne asi hodně slz...ale nic jiného nás nenapadá,co s nimi....a tak to máme pořád a ještě pak d nich posloucháš,že my je snad doma držíme pod zámkem,že proto k nim nechtějí jít.... :angry:
24. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to je opravdu zvláštní, že děti nechtějí jít k vlastní mamince.
24. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Ahojky.....tak třeba se zrovna zadařilo,pokud jste se trefili do ovulky....držím palce :wink:
24. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No to mi povídej......a ani jeden ti nedokáže rozumně vysvětlit,proč to tak je.....Když jsem zkoušela malé hrát na city,že se mámě taky určitě po ní stýská a že by jí měla jít navštívit,tak mě nařkla z toho,že jí tam nutím a chci se jí zbavit...takže tohle už jsem vzdala....když jí to zrovna chytne...ráda jí tam dovedu,ale už jí k tomu nenutím....
24. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 diky :wink: no uvidim no spiš myslim že ne takže sem připravena na menzes :rolling_eyes: myslim jak sem měla ten kolaps tak tělo asi nebylo ani schopne to pobrat no uvidim ,a co ty holka jak je?už si zvolnila?
24. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus A jak ti dopadlo to srdíčko?
No zvolnila..jak se to řekne...u doktorky jsem včera dostala dobré zprávy,že vše funguje jak má a že mám tedy jen hodně zkrácený cyklus....mám doma utrogestan a nařízený sex.... a necháme to dědečkovi příhodovi,co s tím provede :wink:
24. říj 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no vidiš tak šup na snaženičko hlavně že jsi v pořadku,no u mě nizkej tlak lečit nejde ,a srdičko v pohodě v celku jen sem tam přeskakuje tak se mam šetřit no dobrej vtip :sweat_smile: že?jinak ještě mě čeka neurologie a je to zamnou prej to bylo zřejmě celkove vyčerpani těla
24. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 já bych viděla jediné vysvětlení, a to, že je jim u vás doma prostě dobře, líp než u vlastní mámy. Naše děti sice rády jezdí k tatínkovi, ale někdy se stává, že taky hned druhý den chtějí zpátky k mamince. Prostě je jim doma s náma dobře. Mají tu zázemí, vědí, že jsme tu pro ně, že se o ně zajímáme, mají v nás důvěru a to asi u tatínka nemají. TAk nějak to možná bude i s vašima dětma. Prostě jim schází to teplo domova. To zázemí.
24. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina Možná to tak je...a jestli jo,tak jsem za to moc ráda :wink:
24. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No snažili jsme se včera večer a dneska mám noční,tak můžeme až zítra ráno,tak snad to vychytáme :slight_smile:
To jsou tedy zajímavé výsledky....sem,tam přeskakuje...vždyt to musí mít nějaký svůj důvod,proč přeskakuje,,,,jako z toho vyčerpání?.....a nechceš raději zkusit ještě nějakého doktora,aby ti řekl svůj názor?....víc hlav,víc ví...Já bych se s tím asi nespokojila....ale tak třeba je to tím,že v tom zdravotnictví pracuju a vidím to dnes a denně a taky vím,co si můžu jako nemocný dovolit.....A piješ kafe?....že by alespoň to ti pomohlo na ten tlak a nebo cola a energeťáky.......alespoň něco...
24. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 colu a ani energ.nepiju je to hnus ale sem tam kavu si dam ,celkem sem to zvladala s tim tlakem dobře když mě bylo mdlo nebo motani halvenky tak si sedam na zem tak uvidim no ,se srdcem to prý někdy maji mladý krasný hubený ženy tak sem se smala alespon v ničem mě potěšil pan doktor ,tak doufam že to bude ok ja už nijak nemám naladu litat po doktorech když vim co mě řeknou :unamused: kdyby se něco znovu kazalo tak samo že poletim ,a tobě taky držim pěsti at vam to vyjde :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
24. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Vím,že je to hnus,ale na zvýšení tlaku je to asi takový nejrychlejší "lék".......Taky občas mívám nižší tlak,ale se srdcem jsem nikdy problémy neměla...snad to tedy opravdu bylo jen tím vyčerpáním....šetři se,jak jen to půjde,i když vím,že to musí jít těžko...drž se kočko :wink:
24. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 diky moc si hodna taky se drž :dizzy_face:
24. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat, jestli jíte nějaké potravinové doplňky pro podporu snažení. Nějaké vitamínky a nebo čajíky. Díky
24. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Já jsem si tenhle cyklus koupila ten čaj pro ženy a ten obsahuje i kontryhel,pak občas,když teda nezapomínám,tak zobu listovku a měla jsem období,kdy jsem si dávala takové kapičky na bylinné bázy.....ale na to jsem moc líná si je dělat,tak už je nepoužívám. :wink:
24. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek