• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
24. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jmenuji se Pavla a také se snažíme od srpna :wink:
24. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina http://www.tavlisa.com/stranky/herba-vitalis-doplnky-stravy-extrakty-elixiry-feminan.php To jsou ty kapičky...a je pravda,že po nich jsem přestala mít nepravidelný cyklus a dříve jsem i špinila během cyklu,tak i to mi po nich přestalo :wink:
24. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Vítej,pokud chceš mezi nás :wink:
24. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, ráda bych :wink: Jsem ve fázi měření BT, zcela na začátku...
24. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Tady tě určitě každý rád přivítá.....máme tu všechny stejný cíl :wink: .....pokud budeš chtít do tabulky,musíš napsat blannee a ona tě tam přidá.....
24. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 super, provedu ;)
24. říj 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Oprava: Blannie :grinning: .....@blannie omlouvám se za pokaženou přezdívku :sweat_smile:
24. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 díky za odkaz. Já jsem si právě teď pořídila taky čajík, a uvidíme, jestli to nějak pomůže. A taky vitamín E. Nad těma kapičkama (podobného složení) jsem už taky přemýšlela. Nechci do sebe rvát nějaké hormony, raději vyzkouším vše na přírodní bázy.
24. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letím pro dítko do družiny.....tak se tu zatím mějte krásně :wink:
24. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No vůbec není zač...poradím,když už je mám odzkoušené :wink: .......já chtě nechtě tenhle měsíc budu přehormonovaná díky tomu utrogestanu...už minulý měsíc,co jsme ho brala tak jsem byla protivná na pěst,tak to jsme zvědavá tedko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Blannie jsem napsala,ale myslím, že jsem zmotala ten název Fóra ;)
24. říj 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. říj 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je vyšetření za mnou. Bylo mi řečeno, že ovulace u mě už proběhla (nechápu ty negativní ovu testy) a mám prý luxusní sliznici :D a budu chodit příští měsíc na kontroly jak rostou vajíčka a z čeho je tedy způsobeno to krvácení. Takže jsem hlavně ráda, že to pořád přiklání k ovu krvácení a nevypadá to že se děje něco jiného.. Jinak dotaz : poznala by asi kdybych byla už těhu asi 4 den po ovulaci? já jen jestli mám tenhle měsíc ještě doufat :slight_smile:
24. říj 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv doufej, s nadhledem i když se to těžko dělá ! :slight_smile:
24. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 jsem v této oblasti docela nezkušená. A ten Utrogestan je vlastně co? Je to progesteron, nebo nějaký jiný hormon?
@stepankakv 4 den po ovulce je ještě brzy, aby doktor něco poznal. I pokud došlo k oplodnění, tak je vajíčko ještě pořád ve vejcovodu. :wink:
24. říj 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Děkuji, tak doufám dále :D
24. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Ahojky Pavlo, vítej mezi námi a doufám, že rozšíříš naše řady :slight_smile:
24. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jéé, děkuji, doufám, že mě přijmete ;)
24. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stepankakv super, že to není nic závažného :slight_smile: to mám velikou radost s tebou :slight_smile: hele 4 den si myslím, že by doktor nic nepoznal, pozná že je po ovulce ale záprdek někde cestuje a kde to asi nepozná nikdo ... takže holka naděje umírá poslední :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
24. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz, přibrala jste některá po listovce? Já si připadám jako kombajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Děkuji :slight_smile: Jinak po listovce jsem asi nepřibrala :( Přišla jsem si minulý měsíc jak meloun, taky jsem si myslela že je to po tom. V práci jsem nemohla dopnout sako :slight_smile: Tak jsem začla zase držet zdravou stravu a sako už mi sedí krásně .)

Holky doufat budu pořád :slight_smile:
24. říj 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takže jídelníčkem to je ? Já jím celkem zdravě ale budu tedy jíst ještě zdravěji :slight_smile: Díky :slight_smile: Doufáme pořád a všechny co ? Někdy si říkám, že to vzdám .........
24. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Takže jídelníčkem to je ? Já jím celkem zdravě ale budu tedy jíst ještě zdravěji Díky Doufáme pořád a všechny co ? Někdy si říkám, že to vzdám .........
24. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 já to měla jídelníčkem :D já mám zase někdy stavy, kdy přemýšlím nad tim co když nikdy nebudu mít vlastní dítě :( neumim si to vůbec představit, ale tak snad se zadaří :slight_smile: a pak se mi uleví :slight_smile: pořád si říkám, že když už máte to jedno tak se všechno dělá líp ... :slight_smile:
24. říj 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv já už naštěstí 2 robátka i když dospělé mám :slight_smile: ale chápu že snažit se první je daleko těžší :frowning2:
24. říj 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv to jsou asi obavy, které má nebo měla každá z nás. Ale myslím si, že většinou jsou to obavy zbytečné. Hlavně při dnešních možnostech a vývoji ve zdravotnictví. I kdyby vám to nešlo přirozenou cestou, pořád jsou i jiné možnosti. Toho bych se nebála. Pořád jste na začátku. Mě říkal gynekolog, že 90% žen otěhotní v jednom roce snažení. A i když děti už mám, tak stejně to zklamání prožívám, když to nevyjde. A byla bych asi hodně nešťastná, kdyby to nevyšlo vůbec. I když tuto možnost si vůbec nepřipouštím. :wink:
@stepankakv a zadaří se určitě uvidíš, všechno chce svůj čas :slight_smile: krásný den, letím domů na zahrádku na sluníčko :slight_smile: papa :slight_smile:
@smisca ahoj, jé, promiň, hned to napravím :slight_smile:
24. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženy, já žasnu... stačí, abych šla s potomkem jedno dopoledne na očkování a už tu přibydou tři stránky :sunglasses:

Jinak ovutest dnes opět negativní a už jsem dost nervózní, minulý měsíc touhle dobou už byla ovulka, začala jsem i měřit bt, tak uvidím, jak to vyjde. Ale jestli mě čeká anovulák, tak budu teda dost rozladěná, zejména, když testuju už druhý týden :confused:
24. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek