• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@mixlevpixle2013 Nikdy to nevzdávej...věř. Těžko se to dělá, ale pozitivní myšlení dělá divy ;) víš co se říká, když si něco přeješ z celého srdce, celý vesmír se spojí, aby se to podařilo ;)
24. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@stepankakv Ahoj, tak to máš od doktorky skvělou zpávu!! Gratuluju, to je fakt skvělý :slight_smile: Jinak takhle brzo by to ještě nepoznala, ale ta sliznice každopádně vypadá dost dobře :wink:
24. říj 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tabulka bude za chvilku, dopoledne jsme byly s malou u doktora a na očkování Priorixu, takže jsem to dnes dopo nestihla.. ještě vložím @pavlamar a bude to :slight_smile:
24. říj 2013 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pavlamar Stačí,když blannie napíšeš sem do diskuse a jakoby ji oznacis,stejně tak,jako když davas "odpověz"...a napíšeš ji tam svoje údaje a ona te tam do tabulky přidá :wink:
24. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 už rozumím ;) kde je ta tabulka ? :D
24. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@anuliina přesně tak,utrogestan je progesteron a vzhledem k tomu,že chci,aby dobře působil,tak ho nezavadim,ale polykam,takže co se nežádoucích účinků týká,tak mám snad všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlamar blannie už se na ní chystá....má ji na starosti....a stará se o ní svědomitě....:wink:
24. říj 2013 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 spíš kde jí najdu ;)
24. říj 2013 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv Tak to jsou suprové zprávy...třeba ani nebude potřeba,aby jsi tam příští měsíc šla na kontrolu vajíček :wink:
24. říj 2013 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 a jaj. Tak to si dovedu představit. Ale na druhou stranu, pokud by to mělo nějakým způsobem pomoci, tak bych se tomu asi taky nebránila. Sice bych chtěla otěhotnět přirozeně, ale v případě, že by to dlouhou dobu nešlo, tak bych asi taky zvolila tuto alternativu. A jak dlouho to bereš, nebo budeš ještě brát?

@blannie jsme to tady trochu víc rozjeli no. Ale to je dobře. Já s nikým mou situaci neřeším. Tak jsem ráda, že tu můžu pokecat s váma. :wink:
24. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlamar Tady na stránce....koukni se zpetne na nějaké stránky....myslím poslední je strana 70 a tam tabulku uvidíš a každý den ji blannie aktualizuje
24. říj 2013 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 už jsem tu tbl. našla ;))
24. říj 2013 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@anuliina Brala jsem ho tehda,než jsem poprvé otehotnela,ale pak mi z něj bylo fakt ouvej,tak mi ho moje bývalá dr. zakázala a ta nová mi ho už pak nepredepsala,když jsem otehotnela. ...ale to už je tři roky zpět....minulý měsíc mi ho dr. napsala,když jsem tam přišla s tím,že mám ten cyklus rozhazeny a brala jsem ho od 15-25 DC....byla jsem unavená,protivna,ale celkově to byl náročný měsíc,tak to mohlo být i z toho....a tedko ho mám brát už od zítřka a až do predpokladane ms...a řekla bych,že pokud mi z něj zase nebude špatně,napíše mi ho i na první trimestr,abych nepotratila....funguje i na urovnání cyklu,i na udržení tehu :slight_smile:
24. říj 2013 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 aha, tak to potom jo. Akorát mě zaráží, že doktoři nějak neřeší příčinu, jen důsledek. Dělali ti nějaká vyšetření, než ti nasadili ten Ultrogestan? Mě přijde, že ve spoustě případů jen prostě nasadí umělé hormony, a vyřešeno. Chápu, že v některých případech to jinak nejde, ale v některých by to třeba šlo řešit i jinak. Můj gynekolog mi taky řekl, že pokud se nám to do půl roku nepodaří, máme přijít, a trochu tomu pomůžeme hormonálně. Trochu se toho obávám, ani nevím proč.
24. říj 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@anuliina No tehda mi dělala hormonalni profil a pak,když mi ta moje dr. zjistila,že mi nedozravaji ty vajíčka a že mám ten cyklus nepravidelny a ještě spinim během cyklu,tak mi ho taky chtěla nasadit,ale já jsem to striktně odmítla..ale tedko už bych neodmitla...jsem rada,že ho mám,cítím se s nim bezpecneji...jako,že když se zadari,tak mi ten utrogestan miminko "pohlida"....
24. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111
@blannie Holky děkuju všem za podporu :slight_smile: Jinak vy rozumíte tomu, že je sliznice luxusní? :D já právě vůbec nevim co tim myslela :slight_smile:
24. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
24. říj 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@stepankakv Myslela to asi tak,že má suprovou výšku...je dobře narostla...takže dobře připravená na uhnizdeni vajíčka...taky se může stát,že vše probehne dobře a pak nemáš poradne narostlou sliznici a miminko se nemá kde uchytit a stejně to končí rannym potratem...
24. říj 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marokanek1111 aha, tak to potom jo. To chápu.
24. říj 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv Určitě tim myslela, že je krásně vysoká a prokrvená... slovo luxusní vystihuje vše :grinning: Krásně by se do ní zanořilo oplodněné vajíčko :wink:
24. říj 2013 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie díky, díky. Krásně se nám o to staráš. :slight_smile:
24. říj 2013 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie zkuste to s manželem i bez pozitivního ovu testu a věř že i tak se to může povést....mně doktorka řekla že jsem po ovu a testy mám stále negativní ...:slight_smile:
24. říj 2013 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 Aha, tak jsem se zase něčemu přiučila :slight_smile:¨děkuji :slight_smile:
24. říj 2013 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv To je super vědět, tak jen doufám, že jsem to neprošvihla :unamused: Testuju, protože manžel jezdí jen na víkendy, tak abych věděla, jestli to tak nějak vychytáme... teď jsem začla měřit i BT a teplotu mám stále nízko, tak se modlím, aby ovulka ještě nebyla, protože toho snažení moc nebylo, lépe řečeno žádné :fearful: A taky se utěšuju tím, že mi to minulý měsíc krásně ukázalo //. Zatracený testy :grinning:
24. říj 2013 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie vid? akorát nás nervujou :slight_smile: máme stejný problém a manžel mi jezdí taky jen víkendy domů...dneska přijede o den dřív a já už mám po ovu :D stojí to za .....ale ani nevim kdy byla, tak snad jsme se trefili ten minulej víkend :D
24. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Třeba opravdu ještě nebyla,když jsi měla minulý měsíc jasne pozitivní testik...může se ta ovulka změnit +- jeden den,tak třeba se ještě zítra ukáže poz. testik :wink:
Jinak zítra u mě asi můžeš napsat 1 DPO :wink:
24. říj 2013 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,já jsem se zamilovala...viděla už jste některá ty reklamy s tema detickama,jak tam vždy něco povídají o té rodině to "rodina nás baví"?tak tedko jsem v TV viděla nějakou nejnovější a je tam taková krásná nazrzla holčička a povídá něco o tom,že se k nim pristehovala nová sousedka a věcně si půjčuje něco od tatínka, sroubovak,kleště a maminka říká,že si za chvilku půjčí i celého tatinka....holky,já chci taky takovou suprovou holčičku :-*
24. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Zdarec, vy jste ukecaneeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zahedla jsem jen, ze @stepankakv je (pravem) plna ocekavani, @blannie lehce prinas*ana a @marokanek1111 premysli, jak zmermomocnit manzela na dalku...zbytek mi unika:slight_smile: Jo jeste, @pixlevmixle zkontroluj si, jakou mas listovku, Casto se prodava listovka spolecne s vitaminem B, ktery podporuje chut k jidlu...po tim se pribyva jedna radost :unamused:
24. říj 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni já bych řekla spíš rozladěná :grinning: ale příznaky nasvědčijí tomu, že ovulka přijde do pár dnů, tak snad se dočkám a když ne, tak další měsíc taky čas :slight_smile:
24. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, já jsem odpoledne odjela na statek,krmit zvířectvo a připravovat zahradu na zimu a nestačím se divit,jak jste ,,plodné" :slight_smile: Chtěla tady některým něco napsat a reágovat,ale než jsem to dočetla,tak už nevím komu co :slight_smile:
Určitě chci také přivýtat novou budoucí těhulku.
@blannie držím moc pěsti a přeju,aby ovulka dorazila akorát tak v den přítomnosti mužíka.
@stepankakv Je super,že návštěva u doktora dopadla výborně :slight_smile:

Jak jsem tak ryla záhony,tak jsem si nadávala,že jsem říkala,že už nebudu dělat nic,čím bych tak namáhala břišní svaly,pak se něco šustně a já si to budu zase vyčítat. Ale ms nedorazila ani během dneška,snad to nezakřiknu. Jinak mám teď nějaký hlen nebo co,né moc hustý a čirý a celkem hodně.. Nejdřív mi přislo že drobátko,ale fakt jen malinko špiním a teď už tak druhý,třetí den ten hlen.

Holky,všem přeji krásný večer a dnešním snažilkám i úspěšný :slight_smile:
24. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek