• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@stepankakv Ahoj, prosim te, od kolikateho dne testujes? A mas testy uplne bile nebo se slabou carkou? Docela me prekvapilolo, ze ti doktorka rekla, ze je po ovulce a pritom mas negativni testy.. Ja jsem dnes 16DC a testy porad bile a uz z toho zacinam byt nervozni :frowning2:
24. říj 2013 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak holky, já jsem začala včera špinit a dneska taky, ne moc ale přeci jen... když jsem naposled přestala brat HA (před sedmi lety), tak jsem měla strašně rozházený cyklus a pořád jsem krvácela ... se bojím, že se to bude opakovat a že to nebude ovu krvácení, ale že přichází MS... to by bylo ale hodně na... achichouvej ...
24. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: vy jste teda dnes ukecané :grinning: během dne v práci jsem se vás snažila číst, ale ´to se nedá stíhat :sunglasses:
@ceekanka taky jsem předevčírem a včera měla výtok, průhledný s hlenem a dnes je hodně bílý....divné, ale nechejme se překvapit :slight_smile: dnes mě i pobolíval dost podbříšek, ale ms nikde, tak fůůůj, odháním ji od nás od všech ať už nikomu nedorazí a jsou v bříškách miminka :slight_smile:

Hezký večer všem!!!
24. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Mě taky pobolívá a popíchává v podbřišku,někdy v něm mám pocit tlaku. Ale na ms mě bolívalo jinak. A né tak intenzivně. Já ho mám zatím spíš čirý. Snad se nepromění v něco jiného,to by mě už kleplo :slight_smile: Určitě to budou prďolky :slight_smile: Teď nevím,ty jsi psala že máš cyklus trošku nepravidelný a nevíš kdy máš čekat,viď? Snad se nepletu. Do kdy vydržíš s testováním ? :slight_smile:
24. říj 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 No já právě testuju už od 10DC a taky mi to přijde divný,ale tak doktorka asi ví :slight_smile: Ale taky jsme tu četla diskuze, že holkám ovu testy neukazovaly nic a přitom ovu probíhala a otěhotněly. Já jsem teda měla slabé čárky, které se stupňovaly,ale nikdy nebyly úplně pozitivní a pak zase slábly...tak buď jsem víc pila, nebo se u mě ten hormon netvoří natolik, aby to test poznal :( taky jsem z toho zmatená ...
24. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv no ja tam po druhy carce nemela ani stopy..chjoo, doufam, ze zitra nebo max. pozitri se tam carka objevi..
24. říj 2013 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka
@jeaanna děvčata, to vypadá dobře. Snad už to tu konečně prolomíte a budou tady nové těhulky. Není možné, aby nás v té tabulce bylo tak málo s vítěznými // :slight_smile:
24. říj 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Myslím,že si tady všichni nepřejeme nic jiného. Bylo by to skvělý. Vždycky když sem jdu,tal jsem zvědavá,kdo tady už konečně napíše že je to tady :slight_smile: Všem vám to holky moc přeju.
24. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka teda teda, vypadá to nadějně a kéž by to byly prdolky :slight_smile: Jj, nevim kdy čekat, ale každým dnem by měla přijít......vůbec ale necítím, že něco přijde, takže ať radši nechodí :sunglasses: Ty máš taky delší cyklus že? Zítra si jdu vyzvednout ten digitální, ten ale použiju jen v případě // na obyčejným testu :slight_smile: Chci vydržet do neděle, ale nevím nevím :grinning: Co ty? Kdy testneš?
@anullina kéž by to vyšlo a my rozjely // a vy všechny nás hned následovaly :slight_smile:
24. říj 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se že vás tady holky otravuju svýma myšlenkama... Ale zajímalo mě,za jak dlouho po styku dochází k uhnizdění,někde je napsáno že může už 4tý den,někde 8mý až 10tý a někde i 12tý. Pořád totiž nevím,když budu v sobotu testovat a bude výsledek negativní,tak jestli tomu mám propadat. Když do soboty nedostanu ms,budu sice meškat ,,už" pátý den a to by na testu už něco mohlo být vidět,ale kvůli té dlouho příchozí ovulce budu ,,teprve" 9DPO. Říkám si,když to někdo má takhle blbě jako já, jestli si to příroda umí zajistit a trošku ten celý proces popostrčí :grinning: Ale pointa proč to píšu,když jsem hledala informace (moc jsem toho nenašla) zavítala jsem i na jiná diskuzní fóra a musím říct, že jsem moc ráda,že jsem zrovna tady na MK a že jsme se tu sešli takový super baby:slight_smile:
24. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaanna Určitě budou :slight_smile: No já mám cyklus 33. Po revizi jsem ho neměla ani jednou delší,teď poprvé. Minulý měsíc jsem tady plašila,že mám spoždění,ale akorát jsem se já trubka blbě koukala. :sweat_smile: Já budu testovat v sobotu. Nevím jestli bych to vydržela bývala déle,ale asi jo,asi bych počkala alespoň deset dní od ovulky-není to o moc déle,no :grinning: Ale chci už v sobotu kvůli té .... škole. Takže v neděli.. V neděli budu čekat dobré zprávy :wink:
24. říj 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to zalezi na mnoha faktorech. Pri ovulaci se vajicko uvolni a chnapne ho (idelane) vejcovod a tim prostupuje do delohy, kde se ma uhnizdit (take idealne). Takze pokud vajicko potka spermii uz treba na konci vejcovodu, ci uplne v deloze, tak jasne, ze k uhnizdeni dojde daleko drive, nez, kdyz spermie cekaji na konci vejcovodu (nebo k nemu jeste plavou) a pak musi tuto streku celou absolvovat spolu. Teprve po uhnizedeni se poradne spousti vylucovani HCG hormonu, ktery blokuje menstruaci, tedy odplavovani delozni sliznice. Zena nemuze mit v tehotenstvi menstruaci, ac to rady nektere pisi (pri vyplaveni obsahu delohy by potratily, zcela logicky), ale mohou mit pravidelna krvaceni z ruznych pricin, ktere za MS zamemenuji.
K tomu si pripocti, ze kazde vajicko se pohybuje trosku rozdilnou rychlosti s ohledem na fyziologii zeny, zejmena tedy vajecniku.

Celkove, ciste moje skusenost, 9DPO uz vzdy duch byl (ale opravdu spis duch, telocvikarka ho nevykouka, pokud nebude chtit:slight_smile:)). Asi bych se ridila tim, kdy se ti objevil prvni duch (pokud jsi testovala pravidelne) pri poslednim tehotenstvi. Pokud uz takhle brzy, mel/mohl by i ted, pokud jsi treba mela 12 DPO uz dalnici, tak by to ted take uz melo byt videt.

Hodne stesti tobe i @stepankakv !
25. říj 2013 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni ja teda nevim, kolik jsem byla dpo, ale 26 dc jsem mela bilo, jak lilie a 31 dc uz dalnici :D
25. říj 2013 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, čekatelkám držím pěsti, ať mrcha nedorazí a najdou // :slight_smile:
25. říj 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n no vidis...zavrtalo se a krasne zacalo produkovat a filtrovat do moci. Take se muze stat, ze nektera zena filtruje mene, proto pisu, ze nejsmerodatnejsi je minula zkusenost s testy.

Co ja si pamatuji, tak ve stredu jsem take mela vysavovano, v patek nafotitelnyho ducha a v pondeli uz dalnici....
25. říj 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni na ty dny to mám stejně, jen em mezi tím v pátek netestovala.
25. říj 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv luxusní je prosně luxusní to je něco víc než nornál ně? :slight_smile: :wink:
25. říj 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni oooo díky za tip, určitě se odpoledne hned mrknu na složení :slight_smile: Krásný den :slight_smile:
25. říj 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka taky jsem koukala i na jiná fóra a jsem vděčná za Vás všechny holky moje :slight_smile:
25. říj 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné páteční ráno holy :slight_smile: pátek a před námi prodloužený víkend no co víc si přát .... já dnes 28 DC a tlaky v břiše jako blázen, takže počítám že o víkendu mrcha opět dorazí :frowning2: jsem nervní každej mě štve a nemám chuť ani na tulení a celkově mě manžel nějak jakoby vadí, což nemívám :slight_smile:
25. říj 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ mixlevpixle2013 já také od té doby co jsem vysadila HA a začla jíst listovku,tak jen kynu a to jím pořád stejně... :frowning2:
25. říj 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 dobré ráno. Tak přesně jsem to měla před MS minule taky. Podrážděná, protivná. Snad jsem vadila i sama sobě. :unamused:
Jinak ten pocit, že jsme se tu sešly samé super ženské mám taky.
25. říj 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen tak to mám přesně takhle :slight_smile:
25. říj 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina ale já MS nechci pomooooc :frowning2:
25. říj 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 to věřím. A taky bych ti to přála. Ale ještě není nic ztraceno. Jenom špatná nálada nic neznamená. :grinning:
25. říj 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ale já nechci... :frowning2:, tolik jako mám teď jsem ještě neměla..,jsem z toho docela neštěstná :frowning2:
25. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen a čím to může být ?
25. říj 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 no asi jak jsem přestala brát HA a zároveň šla do sebe a přestala kouřit...ale víc určitě nejim... :frowning2:
25. říj 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda mě tak strašně bolí v kříži, to je děsný :frowning2:
25. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen hele já za poslední rok sundala 30 kg a je fakt že nyní mám 4,5 kg nahoře ale jím střídmě a zdravě takže asi je to tuková zásoba na zimu :frowning2: :wink: :frowning2:
25. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek