• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka ahojky, děkuji ;) a přeji hodně zdaru!
25. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 já pořád nějak bojuju s váhou. Nahoru a dolů. Teď mám ale asi nejvíc, co jsem kdy měla. Zrovna včera jsem si říkala, že bych možná nějaké to kilo měla dát dolů, než otěhotním, nebo se pak neunesu. Potřebovala bych nějakou motivaci. Minule to byla svatba bratrance, potom moje svatba......teď nějak i když se do toho pustím, tak stejně za pár dní jsem tam, kde jsem byla :frowning2: Poraď mi jak na to.
25. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Děkuji za krásný popis a vysvětlení :slight_smile: Já vůbec netuším kolikáty DPO jsem posledně testovala. Vůbec jsem nevěděla kdy mi probíhá ovulka. Jen vím, že jsem testovala poprvé v pondělí, to byl duch a pak v pátek a to už byly krásný kolejničky. Ale to je mi k ničemu:slight_smile: No nic,zkusím to a uvidím.
@mixlevpixle2013 Jo,jo,samý super baby :slight_smile: Tak pořád čekáme? Určitě to výjde :wink:

S tou listovkou jste mi nasadili brouka do hlavy. Já si teda až do těď nepřipadala jak meloun. Teda víc než jsem :D Naopak jsem si ještě říkala,že to ježdění na kole začíná být vidět. No tak zase nic no :sweat_smile:
25. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Třeba to tou listovkou vůbec neni... a taky nemusí na všechny působit stejně...no ale aspoň máme dobrou výmluvu ne :grinning:
25. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Pravda.. V neděli jedu k babičce,tak už vím,co jí řeknu až zase uslyším ,,to jsou bůčky todle to".. :grinning:
25. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@anuliina je to jen o tom srovnat si to v hlavě, já bojovala několik let a pak jsem si řekla že takhle už dále nee a začala jsme docházet k dietoložce, potom mi ale i to připadal málo a hlavně pomalu, tak jsem se pustila do bilkovinový diety a ta zabrala skvělě a šlo to celkem rychle .. ale je to jednotvárná dieta :frowning2: ale dá se zvládnout, jen bilkoviny a vybraná zelenina :slight_smile: nyní už jím normálně ale snažím se bez přiloh .... jen občas žitné pečivo a nesladím :slight_smile: když se rozhodneš a srovnáš si to v hlavě tak to dáš brouku :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka až přiletím domů hned se jdu podívat na složení listovky :slight_smile: ale spíš dorazí ta sviňucha a proto jsem jak meloun .-(
25. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čím to je že mě tak bolí v kříži ????? To je děsný :frowning2:
25. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 To byva jeden z priznaku tehotenstvi, ne? Tak treba je to tim :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 příznak těhotenství ???? To jsem ještě neslyšela ale navadilo by mi to ale takhle jsem nad tím nepřemýšlela ..... prostě mě šíleně bolí v kříži a je to čím dál horší .... tak nevím, jestli to patří mezi příznaky , nepamatuju si, že bych to někdy měla když jsme čekala svoje robátka ale je fakt, že to už je pravěk :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ja to urcite nekde cetla.. tak treba se ted ta bolest bude snaset lip, kdyz je tam moznost, ze to patri k tehu :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 tak to každoúádně :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 No určitě je to jeden z možných příznaků :slight_smile: Taky mě tam občas zabolí spolu s pícháním v podbřišku. Já mám listovku od Dr.Maxe a o vitamínu B tam nic nepíšou.
25. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem tak letmo četla a koukám že řešíte váhu a listovku a příznaky těhu :slight_smile: Začněte už testovat ať už se nám ta tabulka krátí :slight_smile: Ale myslim že budeme mít nové těhulky :slight_smile:
25. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holciny "srpnovky" :slight_smile: tak koukam, ze je vas tu docela dost, my se take akorat od srpna snazime, uz mame tedy doma dlouleteho Tonicka, kteremu chceme jeste poridit sestricku ci bratricka :wink: Muzu se k Vam pridat? :slight_smile:
25. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lennikka Ahoj a vítám tě tu mezi námi :slight_smile: Určitě se zadaří a Toník bude mít brzo souzozence :slight_smile:
@stepankakv Já už zítra testnu,když budu stíhat,napíšu vám to sem holky hned ráno,než pojedu do školy,jinak se to dozvíte až odpo :slight_smile:
25. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka taky mám listovku od Dr. Maxe, takže jsi kontrolu udělala i za mě :slight_smile: díky :slight_smile: o těchto příznacích fakt nic nevím ale bolí mě v kříži šíleně, nejdříve jen tak pobolívalo ale dneska je to něco děsnýho. ale kdyby to měl být příznak tak to ať klidně bolí jako čert :slight_smile:
25. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka kdy budeš testíkovat ?
25. říj 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahojky, vítej mezi námi, rády přibereme každého že jo holky? :wink: :slight_smile: :wink:
25. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka taky tě tu vítám mezi náma. Za chvíli nám tu ta naše tabulka od blannie nebude stačit na stránku. :grinning:
25. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Taky si říkám cokoliv mě zabolí,jestli je to příznak těhu,tak ať to bolí jen tak dál :slight_smile: Budu testovat zítra brzo ráno :slight_smile: Mám z toho docela stres.. V noci se mi zdá, že jsem to dostala a psychycky se z toho zhroutila :grinning:
25. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak vás děvčata trápí záda a mě zase afty. Připadám si jak malé mimino. Šla jsem do lékárny, a paní mi řekla, že to může být oslabená imunita a nebo stres. Což je dosti možné, protože nedávno jsem měla opar, teď afty a k tomu mě docela dost bolí mandle. Asi začnu zobat nějaké vitamínky a na stres snad trochu pomůže volno až do příštího čtvrtka. :slight_smile:
25. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka budu moooc držet palečky, dej hned vědět ju? :slight_smile: já asi testnu v neděli ale to myslím, že ještě nebude ten správný čas, tedas pokud to do tý doby nedostanu, což se asi stane. Takže budu čekat na sladkou zprávu :slight_smile: Papa
25. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje....tak já jsem se pořádně neprobrala z jedné noční a za chvilku frčím na další.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ceekanka Moc držím palečky....věřím,že vám to vyšlo :wink:
@mixlevpixle2013 Bolest v kříži určitě může být jedním z těhu příznaků,držím palce :wink:
@lennikka Vítej mezi námi.... :wink:
@anuliina Vyzkoušej genciánovou violeť....ta mi na afty zabere hnedka :wink: ...sice je nevýhoda toho,že hrozně barví,ale když si jí pomalu nakapeš na vatovou štětičku a potřeš s ní ten aft...do rána bude pryč :wink:

Jinak já jsem tedy dopoledne sezobla první tobolku utroše a uvidíme....včera tedy doma nebylo nic,jen ve středu pozdě v noci a dnes ráno.....dr. mě říkala,že ten dnešek je hodně důležitý,ale já mám pocit,že byla ovu už včera...tak nevím....no tedko už s tím nic neudělám.....už můžu jen čekat.....a dlaší týden mám dovču,tak bych pak mohla už i někdy ke konci týdne testovat,abych věděla na čem jsem,než půjdu znovu do práce....bylo by fajn přijít po dovče a nahlásit jim tam,že jsem těhu :dizzy_face:
25. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 No já si taky říkám,že si tady plánuju,jak budu zítra ráno testovat,ale ono do té doby klidně ještě může dorazit ms, že, ale snažím se na ni nemyslet, abych ji nepřivolala.. No v neděli na tebe budu myslet, hned jak vstanu, tak jsem půjdu kouknout :slight_smile:
@marokanek1111 Děkuji moc :slight_smile: Kdyby u tebe ovulak byla jak ty říkáš už včera,tak by to nevadilo ne? Snažení bylo předvčírem,nebo v podstatě včera brzo,brzo ráno a dneska jste to pojistili. Sice jsem slyšela, že vajíčko žije po ovulce nějakých 18 hod,ale proč by se pak říkalo, že na holčičku se má snažit dva dny před ovulkou a nebo dva dny po? Hodně štěstíčka :slight_smile:
25. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 už jsi mi tu chyběla. Děkuji moc za radu. Paní v lékárně mi dala nějaký gelík na potírání, a dokonce to i na chvilku umrtvuje. Toš snad bude líp.
Ty jsi pořád v práci, děvče? Nepracuješ náhodou někde v obchodě, nebo ve zdravotnictví? :slight_smile:
@ceekanka já jsem na tebe strašně zvědavá. Se těším na zítra jak ti to dopadne. Určitě dej vědět. :wink:
25. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Já počítala: že ve čtvrtek,v půl jedné ráno proběhlo snažení...kdyby spermijky nebyly extra drzaci,tak by vydrželi těch 24 hodin,což je do dnešní půl jedné a kdyby ovu přišla řekněme přesně v půl jedné dnes,tak by to mělo být pokryto...toť můj názor,ale kdo ví,asi nad tím moc spekuluju :grinning: ...tedko už s tím stejně moc neprovedu a budu jen čekat a poctivě zobat utros :slight_smile:
25. říj 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,přeju vám krásný víkend a už to konečně nějaká rozsekněte,ať se nám ta tabulka pěkně zabarví do růžova :slight_smile:
25. říj 2013 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Není zač děkovat...je to levná vodička,ale za to velmi účinná.potira se i detickam,kdyz mají v pusince moucnivku.
Jinak v obchode jsem dělala 6 let a tedko už přes rok dělám zdravotní sestru,trefa do černého :grinning: ....tedko stridame ještě dovolene a ještě nám tam omarodila půlka personálu,tak nás je tam málo a je to trošku narocnejsi měsíc...tedko jsem udelala den-den-noc-a dnes noc a po téhle "ctyrce" bych měla správně mít 4dny volna a mám volno akorát zítra a v nedeli zase frcim na denní....ale pak mám další týden od 4.11.dovolenou,tak si snad oddychnu :slight_smile:
25. říj 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v půlce cyklu,ovu test pozitivní a manžel od včerejška doma,co víc si přát? :wink: Včera a dnes ráno proběhlo snažení,tak snad to k něčemu bude :wink:
25. říj 2013 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek