• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rozaruska Krásná práce :slight_smile: Závidim :slight_smile:
25. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Určite :wink: ....počítám s tím,že budeme mít velmi plodný měsíc tentokrate většina z nás,nejlépe všechny :slight_smile:
25. říj 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anuliina Já na sebe taky,ale už se vidím jak to nedopadne a spruzelá pojedu do školy :unamused:
@marokanek1111 Já to taky pořád řešila a počítala. Říkala si,že jsme na to měli vlítnout ještě tak den dva před tím. :grinning: Ale tak co,bylo snažení,pak dva dny nic,pak ten ďábelskej test,tak to bylo znažení a pak ještě ob den. Tak snad to stačilo no :slight_smile:
25. říj 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vám to závidím to snažení a že jste takhle chytly ovulku :slight_smile: Já dělala testy a nic :( a pak mi doktorka řekla že už ovu proběhla, takže ani nevim kdy a jestli jsme to zrovna vychytali, když byl manžel doma....Příští měsíc budu chodit na ty kontroly jak mi rostou vajíčka, tak snad mi doktorka řekne kdy se snažit :slight_smile:
25. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no jak jinak. Já jsem se taky naprogramovala, že to bude tento měsíc. :grinning: Můj mužíček by měl krásný dárek v příštím roce k narozeninám. Je totiž v červenci.
@ceekanka já věřím, že to dopadlo dobře. Držím ti pěstičky.
25. říj 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina No vidíš,to mě nenapadlo,bych taky mohla rodit na svoje narozky :grinning: Mě by strašně těšilo vědomí,že u Vánočního stromečku budeme v podstatě už ve třech :slight_smile: A děkuju, určitě nebudu moct v noci zase spát, mám z toho fakt noční můry..
25. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka já bych to zase měla jako dárek pro babičky a dědečky. :grinning:
25. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Mě se to líbí a je to už pak takové bezstarostné,ale jak by jsi takový dárek podala,představila? Prostě jen říct,že budou babička a dědeček? Nebo nějakou fotku,bačkůrku? To mi příjde divné,když to jako prarodiče vůbec nevyužijou :slight_smile:
25. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no u nás je to vymyšleno tak, že kdyby se to podařilo, tak na vánoce chceme předávat fotoknihu s fotograiemi ze svatby, kterou jsme měli letos, a na konci by byla fotečka z ultrazvuku jako pokračování naší pohádky. :slight_smile:
A nebo prostě jim dát fotečku z UZV do přáníčka a na druhou stranu napsat ahoj babičko a dědečku. Ještě jsem schované v domečku u maminky, ale vykouknu na vás .......(datum porodu) Ty bačkůrky jsou divné. to je fakt. Já jsem kdysi takto předávala na vánoce pozitivní těhu testík mému bývalému muži. Byl to tenkrát ale boj to vydržet a neprokecnout. :grinning:
25. říj 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Taky jsem o nečem podobném přemýšlela. Když by to vyšlo teď tak do Vánoc to asi neutajím. Prokecla bych se samou radostí. A tajit to tak dlouho přítelovi,by asi koukal :D Navíc u nás to ani moc nejde,protože se tady furt dře okolo zahrady a když je hotovo na zahradě,jede se makat na statek a tahat dříví a podobné práce fakt dělat nehodlám. Takže jsem přemýšlela akorát o tom, kdy a jak ukážu přítelovi testík v případě,že bude zítra pozi.. Jestli mu ho mám nechat u postele,nebo mu to říct osobně až dorazím dom. Poprvé to bylo docela vtipný. Jak jsem tomu sama ještě ani pořádně nevěřila a byla z toho v šoku,tak jsem se začla strašně smát,když on ještě spal,vzbudilo ho to a ptal se co se dějě,tak jsem mu to jednoduše řekla a byl ve stejném šoku jako já :slight_smile:
25. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka stejně je to jedna z nejkrásnějších chvil v životě. A i to sdělování té radostné noviny má něco do sebe. Já jsem u obou holek tak nějak tušila, že "to" vyšlo, takže pozitivní test byl jenom utvrzení. Ale můj (tehdejší manžel) tomu nějak nemohl uvěřit. Hlavně poprvé. Ani ne měsíc předtím jsme se domluvili na vysazení HA a za měsíc jsem mu podávala pozitivní těhotenský test se slovy tak budeš taťka. Kukal na mě jak na zjevení. Ještě teď vidím ten výraz. :grinning:
25. říj 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

@ceekanka jsem teda na zítra moc zvědavá a držím palečky, aby tam byly // :slight_smile: tfuj tfuj pro štěstí!! :slight_smile:

Já se úplně bojím testovat v neděli, že to nevyjde :frowning2: mám i ten digi, ale asi ho nepoužiju, dokud nebude aspoň dušík....co myslíte? Mám takový tušení, že to nevyjde a mrcha přijde :frowning2:

My když jsme čekali syna, tak jsem do fotorámečku vymysleli tenhle text: Babičce a dědečkovi s radostí dnes sdělujem, že čekáme nový život, v bříšku ho opatrujem :slight_smile: a předali jsme jim to jen tak 30. dubna zabalenej jako dáreček :slight_smile: když ten text teď čtu a vzpomenu si na to, tak mám slzy v očích....tomu prďolkovi už bude za chvilku 6 let strašně to letí.
25. říj 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jeaanna jéééé to jste krásně vymysleli :slight_smile: Strašně se těším až to budeme taky jednou říkat našim. :slight_smile: Ani si neumim představit jaký to musí být štěstí :slight_smile: Jsem se teď skoro dojala :slight_smile:
25. říj 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stepankakv :slight_smile: asi mame basnicke strevo :slight_smile: Jestli to vyjde ted , aby sme to rekli na vanoce , tak to vam prozradim az by bylo vse v poradku , abych to nezakrikla :slight_smile:

Mam nejakej zasekanej pc , tak musim pres mobil, trva to :frowning2:
25. říj 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já myslím, že to přibírání nebude listovkou, ale vysazením antikoncepce, spousta holek po vysazení bohužel přibere :confounded:
25. říj 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nebyla jsem tu dlouho, nebot od nevidim do nevidim v praci. Dnes mam homeoffice..tak je trochu volneji. Nejaka nova tehulka?
25. říj 2013 v 16:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No ahoj kocko,už jsem si říkala,co s tebou je :wink: ...taky jsem pořád v práci,potrebovala bych tak den jenom čistého spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nová tehulka zatím nee,ale urco brzy budou,protože máme hodně cekatelek na // :slight_smile:
25. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ted uz se mnou neni nic...lezim zabalena v dece a uzivam klidecek a tesim se na prodlouzeny vikendik. Piji uz kontryhel, koupila jsem si ovulacni testy a jsem vyzbrojena, resp. pripravena...na velke...entréé. :grinning: :grinning: ..pritel dnes na parbe...takze me ceka noc..krasneho cisteho spanku...:o))))....no kez by se uz tady zlomilo...
25. říj 2013 v 18:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Ahoj džín...to byl hezký způsob..u nás to bylo poprvé, když mi bylo osmnáct...Mamka: kdy jsi to naposledy dostala?...já odpověď v říjnu: v srpnu..mamka: ty vole, ty jsi v tom..:o)))))))))))))))))
25. říj 2013 v 18:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka @ceekanka ...ahoj...cekanko..u tebe mi sesty smysl..rika...ze to tam bude...jsem zvedava, jestli se nepletu...:o)))..nezklam mě..:o))))
25. říj 2013 v 18:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline tyyyy jo v 18 :slight_smile:)) to jsi byla uplne mladoucka....mamka je dobra, tos me rozesmala :grinning: Ja otehotnela neplanovane po 3 letym vztahu v 25 :slight_smile: manzel byl 3 tydny sluzebne pryc, tak se mu to tam asi kvalitne naskladalo a sup, byl prcek hned :grinning:

@ceekanka taky mam stejny pocit jako rosalline :slight_smile: tak nas zitra dlouho nenapinej :wink:
25. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No ahój :slight_smile: Tak teď jsi mi vačarovala obrovský zubatý úsměv na rtech.. Teď už budu díky tobě spát bez nočních můr :slight_smile: Já jsem teda taky zvědavá a ještě víc díky tvému šestému smyslu :slight_smile: A co je u tebe nového?
@jeaanna Děkuji za poflusání,to musí jednoznačně pomoct :slight_smile:
@anuliina Je to krásné,akorát když jsem to oznamovala mamče,aměla jsem v tu chvíli z ní takový respekt,přesto že je moje maminka zlatíčko. Navíc jsem jí to říkala ve školce u dětí,takže to vypadalo asi jako :,,co žééé? co jsi říkala? Petře buď ticho!!! Nehýkej mi tady na celou třídu!!! Co??? Že jsi těhotná? Já budu bába,no mě vomejou" :grinning: Až se nám to povede teď, tak si to budu asi užívat všechno mnohem víc.

Holky moje zlatý,všem vám moc děkuji za podporu a za držení pěstiček..
25. říj 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ..no jo..no...tenkrat to slo jako po masle....no uvidime, co ma se stat se stane...jdu si udelat kontryhel....:o)))))))))))))))))
25. říj 2013 v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna no holky,já v sedm ráno odjíždím, takže snad nezaspím a vstanu dostatečně brzy, abych vám ještě před odjezdem mohla napsat. :slight_smile: Když tady nebudete mít info ráno,tak odpo,kolem páte :slight_smile:
25. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka u mě nového...asi nic...jen, že jsem 12 DC...a nevim, kdy zacit ty testy......jesli až tak 16.den? Jinak v praci stres jako blazen...tenhle tyden jsem cetla clanek na novinkach....o holce, co zila v pernamentnim stresu a x let nemohla otehotnet ani umelym oplodnenim a otehotnela snad hned druhy mesic, co ji vyhodili z prace...a ona zacala hodne odpocivat a uzivat si klidu... :astonished:
25. říj 2013 v 18:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no to tedy.....ja se hned rano mrknu z mobilu...tak at to tady vidim..:o)))))
25. říj 2013 v 18:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline A jak dlouhý že máš cyklus? Já ti raději snad radit nebudu,by jsi to kvůli mě pak ještě propásla,a nebo vyplácala testy ještě před. Na to já jsem talent :grinning: Stres je mrcha.. Já teda práci neměla taky dvakrát růžovou,ale povedlo se. Ten stres co následoval pak,tak byl mnohem horší. Všechno se tak hloupě seběhlo.
Jo a chcete holky i negativni vysledek? :slight_smile:
25. říj 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline jojo to jsem taky četla,že otěhotněla až po 6 letech co ji vyhodili z práce,ale to nás doufám ani jednu nečeká :wink:
25. říj 2013 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka dobra dobra, budeme teda cekat :slight_smile: Negativni nebude, nesmiiiiiii!!! Drzim pesti!!!
@rosalline ja testovala od 12 DC a dosla az 17.....jestli mas dost testu, testuj :slight_smile:
25. říj 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja su tak rada, ze sme tady tak super parta :slight_smile:)))))
25. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek