• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka mám jich 9....:o))))))) já měla předposlední dva cykly....přes 40 dní.....a další mi vyvolávali..nevím, co se začalo dít....takže ted beru duphaston...a dostala jsem to po 30 dnech...takže předpokládám...15.,16. den můžu začít.....což?
25. říj 2013 v 19:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska já se taky snazim snad 7 let....:o))..s manzelem to bylo cca 5-6let....ale pak mu zjistili, ze je ma pomale a ja mám syndrom PCO..proste vsechno spatne....jenze pak si manzel nasel 18náctku..tak nyní mám new partner....a s ním se snažíme ten 5. měsíc...no žiadna slava....očividně....bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
25. říj 2013 v 19:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline no nevim....at ji nepropasnes :astonished: Ja mela 30, 38 a posledni 42 a dosla 17....ale kazda sme jina.....nebo pak dokoupis :slight_smile:
25. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ale ale koukam do tabulky od blannie...a ty jsi nam taky na spadnuti..:o))))) nejake priznaky?
25. říj 2013 v 19:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna dokoupim ...to neni problema....mam jen strach, jestli vubec ovuluji...vies
25. říj 2013 v 19:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna zrovna včera jsem to tady psala,jsem nakoukla na jiná fóra a děs a hrůza co je tam za ženský. Tam choděj snad jsen prto,aby opravovali a vysmívali se ostatním.

@rosalline Já jich měla 21 a jsou pryč všechny do jednoho :D Ale testovala jsem od asi 7DC a přišla až 28DC. No a cyklus mám 33. Takže když by ti dorazila v polovině cyklu,tak někdy jak píšeš aby jsi ji neprošvihla :slight_smile:
25. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka já myslím, že ovulka je jedenáctý den před obdržením návštěvy z červené lhoty.....??..tzn. když jsi měla ovu 28.dc...mrcha by mela prijit az 40. den? ale kdyz jsi mela cykly 33. den...tak ovu by byla 22. den....toť mé vědecké výzkumy..:o))))))))))))))))))))))))))))
25. říj 2013 v 19:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tedy....mé výzkumy vyplývají z kdysi dávna...když jsem si měřila bazální teplotu.....ovulace měla být ten den, kdy byla nejnižší teplota..a pak teplota vylítla nahoru..a 11. den...a mrcha byla tu
25. říj 2013 v 19:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline co ti mam povidat, priznaky snad vsechny co muzou byt sem mela :grinning: ted se citim spis tak, ze mrska prijde. Podle kalkulacky na netu a mym nepravidelnym cyklu mam testovat az 30.10., tak co myslite? Chtela sem uz v nedeli....nechci byt pak zklamana :frowning2:
Ted sem cetla, tak drzim pesti, aby byla a prisla!!
@ceekanka to sou proste kr..., misto aby si hezky popovidaly, tak delaji ze sebe ty nejlepsi...to nesnasim!
25. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna tvuj nejdelsi cyklus je 40 dní?
25. říj 2013 v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No jo,jenže každý asi nemá luteální fázi právě ideální,asi jako já.. Když jsem se dívala zpětne do kalendáře,tak před prvním těhu jsem měla cykly taky 33. Akorát když jsem byla nějak nemocná,tak byla odchylka max dva dny. A dneska jsem zrovna dopočítávala a zkoumala poznatky z ledna a února když jsem otěhotněla a jediný sex byl 27DC takže jsem měla ovulku taky takhle dlouho. Takže ovulaci mám takhle pravděpodobně pořád a cyklus pořád 33. Ale když jsem ji minulý měsíc měřila,tak jsem ji taky čekala někdy po 18DC. :slight_smile: No zkrátka mám krátkou luteální fázi a když to tenhle měsíc nevýjde,tak s tím něco začnu dělat. :slight_smile: Ale jinak máš určo pravdu,že by l.fáze měla být ideálně 10 až 12 dní :slight_smile:
25. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Taky mě to vždycky rozčílí,co z toho mají. Já právě taky včera brouzdala a hledala,kdy má cenu začít testovat. A informace se rozcházejí. Někde píšou v první den zmeškané ms,někde 14 dní od početí a někde ženský píšou že měli ducha i tři dny před očekávanou ms..
25. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak to jo...tak to je jasné....hmm:o)..ja ted po tech letech...se ho taky musim naucit znat....jen jsem pracovala treba i nonstop 36 hodin...16 hodin..zadna mira....az posledni rok..jsem hodne polevila......v praci jsem max 10 hodin......ale vim, ze me telo se bouri....a hrozne touzi po klidu.....a odpocinku....dnes mu ho tedy dopravam....:o))....co vlastne rika tvůj partner na tve vedecke metody?...muj to vsechno sleduje...a napomina me...at nezapomnu vypit inofolic...a caj....a cvicit tu jógu..tu hormonální jógu...má to být zázračná metoda.......jenže když člověk přijede v sedm z práce...tak se mu tak nechce.....ted budujeme tělocvičnu..stáhl mi asi pět cédéček enya....tak začnu cvičiti...
25. říj 2013 v 19:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak 9. den od oplodnění., už je jajíčko zahnízděné..a...už by to mělo zafungovat..zn. má-li někdo tu luteální fázi 11 dní..bude mít klíďo ducha už před ms....
25. říj 2013 v 19:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline vysadila sem v lednu HA a to sem ji mela pravidelnou po 30 dnech, v cervenci sem zacala s detoxem Dr.Jonase a najednou 38 a nejdelsi a zatim posledni 42.
25. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no prave, testovala sem uz nekolikrat a pak nic, tak se bojim. Holky zkousely jste ten digitalni test? Asi udelam ten, at mam jasno.
25. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna tak s tímk testem ještě počkej...a 42-3..testu tak 39. den.....abys hned nelámala hůl...
25. říj 2013 ve 20:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Mé vědecké metody?? Jako třeba pití kontryhelu,testování ovulky a následné špulení zadku směrem ke stropu? :grinning: Ale tak na kontryhel kroutí hlavou,listovku nesleduje a nohám vzhůru nehoru se směje. Jinak k ovulce se staví pozitivně a pěčlivě se snaží. Říká,že dělá co může :grinning: Jo Enya,tu miluju.. A Vangelis - Dobytí ráje.. :slight_smile: Jinak teda se nedivím že se ti nic nechce,mě by se taky nechtělo. No mělo by být zahnízděné no. O tom se přesvědčím zítra :slight_smile:

@jeaanna Já ho nikdy neměla,na můj vkus je to ,,drahé" . Já to zítra zkusím,abych věděla co si na těláku můžu dovolit,ikdyž když bude negativní,tak stejně budu testovat pak za pár dní znovu :slight_smile:
25. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ....já bych chtěla být na tvém místě.....a zítra být šťastná jako blecha..:o))))
25. říj 2013 ve 20:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline Je hezký že to bereš tak,že zítra pozitivní prostě bude :slight_smile: Kéž bych si byla tak jistá jako ty. Ale třeba to nedopadne a pak budu zase chtít být na tvém místě já :slight_smile: Určitě už se taky zadaří :slight_smile:
25. říj 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline premyslim, ze bych otestovala az v tu stredu, ale bojim se, ze to nevydrzin :grinning:

@ceekanka sehnala sem ho za 115,- prave ho chci pouzit jen v tom pripade, ze to bude 100% a vyfotit na pamatku :slight_smile: Myslim, ze zitra si toho v telaku nebudes moc dovolit :slight_smile: Uz ted sem napnuta jak trencle!! :slight_smile:)))
25. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna To já si zase plánuju,že až budu mít ducha,tak se stavím v lékárně ještě pro testy a udělám si pěknou ,,stupnici" jako u těch ovu. Teda 21 těhu testů kupovat nebudu :D ale tři mi stačit taky nebudou,obzvláště když bych teď nějaké vyplácala. No já nevím,jestli to vydrříš do středy,ale já tě budu ukecávat,ať testneš už v neděli,bude šťastnej víkend totiž :slight_smile:
25. říj 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak super :slight_smile: musi se to archivovat to je jasnacka:slight_smile: Jak sem byla tehu se synem, tak mam schovany 3 testy a to sou panecku dalnice :grinning: Ja sem na tebe zitra fakt zvedava!!! Chtela bych pockat prave na ten 40 DC, radeji at dojde mrska driv nez budu delat test, aby byl negativni....tady nechceme negativni!! :slight_smile:)))
25. říj 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky:slight_smile: Tak já už nevím...nějak ztrácím naděje....nevím jak "donutit" manžela aby jsme se snažili:frowning2: Furt je unavenej, nebo ted poslední dobou nechce...a když jsem nadhodila jako že dnes by jsme mohli,tak mi řekne,máš to dostat tak ne....i když poslední můj cyklus byl 41 dnů...tak jsme tento měsíc spolu spali 3x :frowning2:
25. říj 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura ahoj marikura....tohle je zlé.....ale co chlap nikdy neodmítne? hm? orál....prostě jdi na to od lesa....:o)
25. říj 2013 ve 22:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka já snad nepůjdu ani spát a počkám...na odpověď...:o))..až tu naskočí..:o)
25. říj 2013 ve 23:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna No dobrá,budu tě teda podporovat ať vydržíš :slight_smile:

Holky,já jdu spát,všem vám přeju dobrou noc a já za šest hodin budu testovat :grinning:
25. říj 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ale to by jsi toho mýho ducha pak ani nemusela vidět,jak budeš unavená. Jen pěkně jdi :slight_smile: A děkuju vám za dnešní podporu a výborný pokec.
25. říj 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tfuj tfuj pro štěstí..:o)
25. říj 2013 ve 23:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla celý den u voleb, takže jsem tabulku nestihla - vložím ji zítra ráno nebo odpoledne, jak mi to vyjde. Moc se omlouvám, bohužel přes den nemůžu na net.
25. říj 2013 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek