• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@michaelka83 zítra v deset jsi tam... :slight_smile: aktualizuje se každý den kolem té desáté dopoledne
1. zář 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie to zni slibne!
1. zář 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak to by byl manžel potěšen, kdyby se nám to zas povedlo z jednoho nehlídaného pokusu během "neplodného" období :slight_smile:
1. zář 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,mohu se také přidat k srpnovým snažilkám? :slight_smile: Před týdnem jsme se rozhodli,že se po potratu začneme znovu snažit a hned přes týden jsme dostáli svéhmu slovu. Tak jsem teď napjatá jak struna, a říkám si,kéž by to na podruhé šlo tak rychle jako na poprvé :slight_smile:
Všem vám přeju co nejdřív //
1. zář 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ceekanka vitej, jestli, hod detaily a kolem desate budes v tabulce...tedy tu ma na starosti blannie:slight_smile: Je mi lito, cim jsi prosla, uz bude dobre!

Ja preji hezke rano veskeremu osazenstvu,jdu se zkulturnit a zacit budit potomstvo...bude sranda, bojim se, ze v tasce z lonska na nas vyskoci lonska svacina :confused:

Hlasim dalsi positivni test z dnesniho rana (ja vim, ja vim...ale uz mam fakt posledni na zitrejsi rano, schovala jsem si clear blue) a celkove nedoporucuji GS mamatest, at jiz ty dvoj testy za babku, nebo i ted drazsi do proudu moci. U obou typu my to vychazi sice positivne, ale tedy slabsi nez treba ten Dr. Max a jeste jsem mela z lekarny jine (stydiiim) levne dvoj testy, ale ne GS mamatest a ty vychazeji take zretelneji. Tot ma observace ac vim, ze mamatest byval dobry, ted je na nej vice a vice stiznosti :slight_smile:
2. zář 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura neboooj...to prijede a pak se budes stresovat o srdicko a pak o NT a pak o zbytky triplu a pak a velky UTZ, pak aby ses prehoupla pres 26 tydnu a pak 30 tydnu a pak, aby byl porod bez problemu no a pak....pak uz porad az tu budou s nami :wink:
2. zář 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojik Holky ,tak rano sem testla opět testik ale papirkovej a 10 citlivost a ukazuje slabounkou čarku jen takovej stin a dala sem si i digitalni test jak ukazuje i početi a ten ukazal minus tak to trochu nechapu :frowning2: proč jinej ukaže čarku a tuten digit.kram nic tak asi nic nebude nebo co :frowning2:
2. zář 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus hod foto papiroveho at to zhodnotime.

U toho digi, to byl ten clear blue co ti ma i ukazzat v kolikatem tydnu jsi? Ten jsem specificky nechtela, protoze jsem plasan a vim, ze i kdyby mi to ukazalo jen tyden mimo, tak bych z toho mela psotnik. Neni na krabicce napsano jako ma cilivost? Treba je to padesatka, takove se take prodavaly, nevim tedy zda porad prodavaji...
2. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jj je to ten clear blue :frowning2: .ten papirovej nejde moc nafotit protože je to jako to měla saminomimino včera asi to neumim nafotit :frowning2: je tam prostě jen slabej tmavej stin :frowning2: .no asi zase nic ach jo si ze mě ty testy utahujou či co :frowning2:
2. zář 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus kolikaty DPO jsi? Sledovala jsi to tento cyklus?
2. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja jsem takovej mameluk...jsem uz asi dva mesice objedanan na sono prsu (rodinne zatizeni) a mam jit pristi tyden, chci tam zavolat, zda muzu i tehotna a ja normalbne nevim, kam mam jit...kam sem se objednala.
2. zář 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni dneska mam dostat menzes ,tady je muj graf
2. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ale klesla teplota,co testík čárky sílí?
2. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni bacha na mamograf,prokazatelně způsobuje rakovinu prsu,v užití časté prevence,jinak těhu bych na to určitě nešla
2. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska takto,MS čekám dnes nebo zítra ráno testík sílí,tak mám naději,horní je z rána,dolní včera odpoledne
2. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@asus a víš kolik jsi DPO,já 12 pokud si taky tak nebo méně tak neboj,je brzy a na ten digi teprv je málo citlivý,ideál na test je 14 a vejš,neboj teplota je vysoko
2. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni já mám s mamatestem nejlepší zkušennost,ale u nás mají jen woman secret,a dneska mi čárka zesílila a údajně by měl být spolehlivý,já slyšela na Dr maxe zase že hodně dušíkuje,ale zkušennost nemám,já myslím že už čárky máme slušný že nechytáme duchy a MS čekáš kdy?
2. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
blannie................................................1.................................2............................. -----
marokanek1111................................2..................................8........................... -----
marikuna.............................................1............................ ....18............................?
asus....................................................3.................................28.............................?........................ + :grinning:
eeen....................................................1..................................28............................?
michaelka83......................................2..................................29.............................?
saminomimino..................................1.................................30............................ 12 .....................+ :grinning:
2. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ještě nejásejme :grinning: ,MS čekám zítra,tak uvidím zda to bude mimčo nebo ne
2. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino u tebe to vypada dobře koukam držim pěsti .
kolik sem DPO od ovulky asi 10 dni podle grafu :frowning2: no nevim no teplota malinko poklelsa tak uvidim
blannie tak u mě asi to plus budem mazat i když menzes zatim nepřišla
2. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja bych mela jit prvne, ale vzhledem ke svemu talentu porad nevim kam jsem to vlastne mela jit...takze to padne zcela urcite:wink:
2. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino krasne sili!
2. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus tak pokud si 10 DPO tak je hoodně brzy ale i na MS,luteální fáze by měla být alespoň 12 dní aby se stihlo vajíčko uhnízdit,takže MS nečekej jistě toi vyšlo
2. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino moc držím palce, testíky máš moc hezký!!!!
@asus :frowning2: uvidíme zítra.. naděje umírá poslední!!! , třeba máš nidační pokles a bud to dobrý!
@asus ja myslim, ze pokud ovulace byla tak, jak ti to vyhodnotil graf, tak je jeste casu dost na positivni test. Vajucho se muze, prokazatelne, toulat az devvet dni ve jaecnikach a HCG se zacina produkovat poradne az po zahnizdeni. Takze bych to brala, ze ten clear blue proste je mene citlivy, nez ty papirove testy a pozkala par dni a pretestovala. Temi papitovymi, abys mela porovnani.
2. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino mysliš ? :confused: si hodna že mě uklidnuješ ch jo no uvidim jen mě prostě mate že včera to ukazalo takovou čarku a dneska jen slabej stin no :fearful:
2. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no uvidime no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus 10 DPO je fakt ještě brzo, to ma saminomimino pravdu, a čárku, i když stin, tam mas... :slight_smile:
2. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ja vim no :frowning2:
2. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek