• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marikura tak to máme s tim snaženim stejně... jsem ani nevim kolik dc, snad 23 a snažení bylo 2x asi 10 dc, takže naprosto mimo ... :rolling_eyes:
25. říj 2013 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blannie no my se snažili 7 a 8dc a pak 22dc,takže asi taky nic moc...mě to štve a tak jsem na něj furt protivná a pak až se pohádáme
26. říj 2013 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré sobotní ráno přeji a hlevně lepší jak to moje. Test je negativní - negativnější už snad být nemůže. Je mi z toho do pláče. Takže zákonem schválnosti to zítra určitě dostanu, A nebo rovnou ještě dnes. Chjo :frowning2:
Tak ještě jednou krásný den přeji
26. říj 2013 v 06:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka Dobré ráno zlato,tak třeba je ještě brzy,ještě jsi to nedostala,tak neztracej naději...hlavně klid,když se budes stresovat a plakat,tak můžeš tomu potencionalnimu miminku ublížit...drž se zlato a opatruj se.
26. říj 2013 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka muze jeste byt brzy! Neztracej nadeji...jakoliv lehce se to rekne a hure udela:frowning2: dej tomu do pondelka a zkus znovu, muzes zkusit i krev...dokavad MS neprijde, tak je porad nadeje. Porad testujes tak o tyden drive, nez by se melo.
26. říj 2013 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka ahojky, hele to nic neznamená, pokud to nemáš může být ještě na test brzo :frowning2: já to včera taky nevydržela a taky nic ale dělala jsem si test odpoledne a nějakej levnej .... nevěš hlavu zlato, nenervuj se a vyčkej pár dní.... držím palečky. Papa. Já pokud to nedostanu budu testovat zítra tj. 30 DC.
26. říj 2013 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké poledne holky :slight_smile:

@ceekanka Beruško, to je mi moc líto, ale testem není ještě nic ztraceno....když jsem si to ráno v mobilu přečetla, hned jsem si ho šla udělat taky, aby jsi nebyla sama kdo dnes testuje a je taky negativní....budeme ještě doufat, že mrcha nedorazí a já zkusím testnout za týden, ale to si myslím, že do té doby už dorazí :frowning2:

Jinak sem chytila nějakej bacil od manžela, tak mě není dobře a jdu si lehnout ať se z toho vyležím, budu pokukovat přes mobil :slight_smile:

Všem přeji pěknou sobotu :slight_smile:
26. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Ahoj :slight_smile: však nevadí, je jasné, že každý den se k tomu nedostaneš :slight_smile:

@mixlevpixle2013 tak zítra držím pěstičky!!!
26. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik ženy tak ja dneska taky testla a taky negativni to mam dnes 27 den a zitra to mam dostat :frowning2: takže asi taky nic no :cry:
@jeaanna
@mixlevpixle2013
@blannie
26. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus ja mam dnes 29 a uz bych to taky mela dostat. To jsou nervy co? nejdelsi cyklus letos byl 30 ... drzim palecky.
26. říj 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
26. říj 2013 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna jo a koukej se vylezet ☆★☆
26. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ted jsem se vratila z prochazky s pesanem, je tam vazne nadherne :slight_smile: a chtela jsem se zeptat, kdyz jsem mela porad uplne bile ovulacni testy a dneska tam mam slabou carku, znamena to, ze se ovulace blizi a zitra bude carka treba silnejsi? Nebo to neznamena vubec nic? Mam dnes 18DC a porad zadna ovulace.. Tak jen jestli muzu alespon doufat, ze dorazi :slight_smile: diky za odpoved a hezky slunecny den :slight_smile:
26. říj 2013 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu pozdravit,sleduju jak válčíte,moc mně mrzí,vidím že končíte cykly a spíše čekáte MS než //,věřím že je to na palici,i já to zažila jednou,tak posílám moc podpory a sil!
Já mám příští týden NT sreening a jak jsem klidná,tak už nervy pracují,aby to přece jen bylo vše jak má
Tak se držte všechny!!! :dizzy_face:
26. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 taky ti držim pěstičky,ale u sebe myslim že nic nebude přileze menzes snaženi bylo jej jednou a ještě pak ten muj kolaps :sweat_smile: tak to tělo asi nezvladlo uvidime no
26. říj 2013 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rosalline tak to je mi moc líto :frowning2: ale asi to tak mělo být a věř,že teď budeš mnohem mnohem šťastnější :slight_smile: my už se taky snažíme 5 měsíců,ale musíme doufat :wink:
26. říj 2013 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka to je mi líto,ale opravdu ještě nevěš hlavu,dokud nedostaneš ms,tak není vše ztraceno :wink: Mimochodem taky jsem nahlédla na jiná fóra a některá jsou fakt hrozný,jen do sebe ty holky ryjou a vůbec se nepodporují :frowning2: Jsme tu super parta a nemyslíme jen na sebe..všem přeju konečně ty vytoužené // čárky na těhu testu :slight_smile:
26. říj 2013 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka_25 já měla pořád bílo a a pak najednou ducha,který sílil a asi tak za 3-4 dny byl ovu test pozitivní :slight_smile:
26. říj 2013 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska Tak to jsi me potesila, ja mela uz vcera ducha, dnes slabounkou carku, tak snad zitra nebo pozitri :slight_smile: a vsem kdo testujete tehu nebo planujete testovat preju at najdete // :slight_smile:
26. říj 2013 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jeste se chci zeptat, asi po hodine od testovani jsem se koukla na ovu test a byly tam dve stejne silne carky. Predtim ta carka byla slabsi, ale to jsem koukala tak minutku po testovani, pak jsem to hned odlozila.. Myslite, ze je to platne po te hodine? Mam doma uz posledni test, tak premyslim, jestli ho udelat treba jeste vecer a nebo nechat na zitra odpoledne. Co myslite? Moc dekuju a omlouvam se, ze s tema testama porad otravuju :slight_smile:
26. říj 2013 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka_25 Ahoj, ono se to po těch 5 min, jak to zasychá, stává tmavším, takže se to má odečítat za 5 minut, ne později. Ale ovulka se určitě blíží :wink:
26. říj 2013 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka_25 gratuluju k sílení :slight_smile: ovu se blíží :slight_smile:
@ceekanka to je mi líto :( snad to nedostaneš a za pár dní budou // :slight_smile:
26. říj 2013 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
26. říj 2013 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo, holky, koukám, že to všechny táhneme od deseti k pěti :frowning2: Snad listopad bude náš měsíc, když je říjen nanic :frowning2: Já mám dnes 23DC a ovutest stále negativní, tak asi bude anovulák a nebo ovu už proběhla, ale bez snažení :frowning2:
26. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holky já jsem se dnes taky testla :slight_smile:), jenom ze zajímavosti, protože mi kámoška furt říkala, že to krvácení je divný a at si udělám test a samozřejmě byl negativní .... je brzy a ani tenhle měsíc vůbec nedoufám...
@blannie co ty a ovu? už máš pozitivní testíky?
26. říj 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 Snažím se na to nemyslet a dělám jako bych test nedělala. Pokud mimi není,nedivila bych se,že se mi ms spustí po dnešní brutální hodině těláku. Budu čekat a případně testovat déle.
@jeaanna Ty seš miláček,že mě v tom takhle nenecháváš :slight_smile: Budu testovat dál,když mrcha nedorazí,hodím se do klidu a bude to dobrý :slight_smile: Počkám na další testovaní s tebou :wink:
@stepankakv
@rozaruska
@mixlevpixle2013
Jste všichni uplně zlatý,ještě že Vás mám. Moc Vám děkuju za podporu a útěchu,bude to dobrý. Dneska jsme se učili meditovat a autosugesci,takže to mám teď v malíku a všem vám vykouzlím // za to jak jste na mě hodný :slight_smile:
Jdu teď k babičce na rodinou oslavu,tak když bych vás už dneska neztihla přečíst,přeju krásné sobotní odpoledne a příjemný večer. :slight_smile:
26. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ceekanka ach jooo...raději bych si jazyk uřízla..:o(((...byla jsem si tak jistá...:o(((.......nevadí...nevzdáme...to!!!!...dáš se zase do boje...musí se to prolomit! Kdysi mi tady radila jedna dobrá známá před těmi xxlety...jeřáb, myslím, že se bral taky jen do ovulace...jakmile ho začaly holky brát těhotněla jedna za druhou....kromě mě..:o(.....jsme ho začaly v té diskusi uctívat pamalu jako postvátný nápoj....já dnes poprvé v životě viděla dvě čárky...na ovu testu..docela hezká čárka to je...ne taková jako ta tvoje....tak ještě uvidím... hlavu vzhůru..půjde to
26. říj 2013 v 18:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska vždycky říkám, že všechno je tak, jak má být.....takže za těch šest let hlavu nevěším....jsem teď daleko šťastnější než s ním....akorát ty roky utíkají....teď už opravdu bije dvanáctá..:o)))
26. říj 2013 v 18:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka_25
@blannie ..taky mám docela hezkou čárku na ovu testu....je fakt, že na začátku to byl duch....a teď tam svítí rovnoběžka jedna na jedničku z geometrie..:slight_smile:))
26. říj 2013 v 18:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline Tak super :slight_smile: jsem zvedava, jestli zitra bude silna hned od zacatku..a doufam, ze kdyz mam ovulku takhle pozde, ze se mi prodlouzi cyklus. Minuly jsem mela vyjimecne 32DC (jinak mivam 28DC), tak treba i minule byla ta ovulka takhle pozdeji. Snad to vyjde..nam vsem :wink:
26. říj 2013 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek