• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marokanek1111 ...ahoj holka....u mě to začíná....:o))..dvě čárky na ovu...vzhledem k tomu, že máme stejný DC....vyzívám tě k bdělosti..a snažení..:o))))) :sunglasses:
26. říj 2013 v 18:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ...ty už si je děláš od kolikátého DC? já dnes poprvé....jsem 13.DC....budu taky sledovat, jestli mi budou sílit..... :confused:
26. říj 2013 v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv stále negativní a vzhledem k tomu, že už jsem 23DC, tak už asi pozitivní nebudou... asi jsem to promeškala a snažení nebylo, takže snad přijde ms brzo a můžu začít další měsíc, kdy se snažení bude vůbec konat... doufat klidně můžeš, podmínky na to máš a na test je opravdu ještě hrózně moc brzo :slight_smile: moc moc držím palce!!!!
26. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline ty se máš!!! Já chci taky sílící ovutest :grinning: já mám pořád houby
26. říj 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie nevěš hlavu..podle statistik by měla ms přijít do 11 dní od ovulace...to znamená....23+11..dostala bys to po 34 dnech......tak jsem tu včera četla...že někdy je ta luteální fáze kratší..ale 11 dní je maximum.....ty jsi taky měla delší cykly.....takže buď stále ve střehu.:o)
26. říj 2013 v 18:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje zlatý, všem vám držím pěstičky, aby se objevovaly // na ovu i těhu testech, a aby sme se všechny postupně dostaly na konec tabulky a měly fialová políčka :slight_smile:
@mixlevpixle2013 celý den jsem v posteli! :slight_smile: takovej odpočinek sem potřebovala, ukradla jsem manželovi firemni notebook, abych tu s váma mohla chvilku být, u pc sedět nevydržím a přes mobil to je náročný :slight_smile:
@ceekanka neboj berunko, dokud ještě nedorazila, budeme doufat a pak se domluvíme a testneme spolu ju :slight_smile: nenechám tě v tom!!! Hlavně to nesmíme brát tak, že je to ztraceno, když ms ještě není, negativní test ještě není konečný výsledek :slight_smile:
Dnes mě začaly na dotek bolet bradavky, myslíte, že to může být příznak těhu nebo se blíží mrcha?
26. říj 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline Asi oid 8DC..pze jsem vubec netusila, kdy ji mam a jestli vubec, tak jsem to nechtela prosvihnout. Ale pokud to tentokrat nevyjde, tak dalsi mesic uz asi testovat nebudu, bych se asi nedoplatila :sweat_smile:
26. říj 2013 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna džín..zdržuji se věštění..neb u čekanky..to nevyšlo..a viděla jsem to zcela zřetelně...takže nechci to vyplašit.........mě prsa vždy bolela týden před mrchou....
26. říj 2013 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ....takže jsi hned na partnera skočila....? :wink: ..já tedy jo :zipper_mouth: ....s tím, ať se obzvlášť snaží..:o)))
26. říj 2013 v 18:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline taky už nepředvídám a taky sem zjistila, že asi moc čtu a pak se moc sleduju......mně nebolí prsa jako celý, ale vyloženě jen bradavky na dotek.....
26. říj 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline to je jasny, ze jo..hned po testovani jsme sli na vec :grinning:
26. říj 2013 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jsem taky moc ráda...že mi drahouš to moje blbnutí takhle žere..:o)))
26. říj 2013 v 19:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna tak jako....to je dobré znamení..:o))...budeš testovat až ten příští týden?
26. říj 2013 v 19:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline jojo, taky jsem rada :slight_smile:
26. říj 2013 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 pomáháš si nějakými prosředky???...myslím...listovka, kontryhel...atd?
26. říj 2013 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Beru jen listovku, asi od cervna a to je vsechno. Jen me stve, ze na sobe absolutne nic nepoznam, ani ovulaci, ani prichazejici MS.. Mam vse absolutne bez bolesti, zadne boleni prsou, proste nic. Ale na druhou stranu mozna dobre, pze az se neco z toho objevi, tak to bude znameni, ze se zadarilo :slight_smile:
26. říj 2013 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ještě si můžeš měřit bazální teplotu, když nechceš utrácet za testy.......je pravda, jakmile 2x 3x se pozoruješ, resp. měříš..začneš svému tělu rozumět.......kdy co jak.......
26. říj 2013 v 19:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline to je fakt, ja chtela merit uz tenhle cyklus, ale pak jsem si rekla, ze stejne mam ty testy a z lenosti to nechala byt..ale pristi cyklus bych uz asi merila.. Jediny co je pro me strasny je to, ze vstavam v 5:30 a predstava mereni me desi, ale ono to asi nezabere tolik casu, tak se premuzu. No treba uz nebude potreba :slight_smile:
26. říj 2013 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline a ty jen testujes? nebo i meris?
26. říj 2013 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Příští měsíc se vyprdnem na ovu testování :slight_smile: já jsem taky měla furt negativní a doktorka ovu potvrdila, že proběhla :slight_smile: moc těm testům nevěřim :slight_smile: my se snažíme jak to jde, když je manžel doma, takže buď a nebo :slight_smile:
26. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 kdysi před lety jsem chvíli měřila.......tak jsem věděla, teplota nejníže...do jedenácti dnů mrcha.......teď už je zase šest let jinde...takže tělo je už taky jiné.....poslední cyklus jsem měla vyvolaný duphastonem, předposlední injekcí...a předpředposlední jsem měla asi 50denní..... Proto mi doktorka naordinovala kvůli PCO inofolic a ten duphaston...ten nyní budu brát druhý měsíc.......jsem zvědavá, jak u mě budou fungovat ty ovu testy..
26. říj 2013 v 19:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv a jak to doktorka poznala..kontrolovala tě každý druhý den? byla jsi takhle sledovaná?
26. říj 2013 v 19:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline sem z toho celá už fakt zmatená.....nějakou dobu jsem si myslela, že se zadařilo, ale teď tomu moc nedávám. Chci testovat nejlépe až zase v sobotu, když mrcha nedorazí, to už by měly být určitě // a kdyby nebyly, objednala bych se i tak na gyndu na vyvolávačku.
26. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna jsme to včera rozebíraly...jak máš ty dlouhé cykly...na to testování by bylo dnes moc brzy......dle mého........každopádně tentorkáte potichu fandím...:o)
26. říj 2013 v 19:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline děkuju za názory a podporu :slight_smile: po dnešním testování si to taky už myslím a prostě to už nebudu hrotit a vydržím do té soboty.....mám už jen 2 testy, jeden mamatest a ten digitální, tak ty mě to v sobotu potvrdí nebo naopak :slight_smile:
26. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline nee, řekla jenom že ovu už proběhla..takže myslíš, že vůbec být nemusela? teď jsem z toho jelen... :slight_smile: kontrolovat mě má další měsíc :slight_smile:
26. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna je to mazec....člověk žije od mencesu k ovulaci a od ovulace k mencesu..:o))))))))))))))))))))...už taky chci mít ovulaci za sebou ..a sledovat příznaky..:o))))))))))))......jestli to tenhle cyklus dostanu...bude to pro mě dost zlomové..... :frowning2:
26. říj 2013 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv přesně tak...někdy vajíčko nedozraje....resp. se neuvolní......žena pak dostane sice ms..ale za dlouho..a ještě se jedná jen o výstelku v děloze.......
26. říj 2013 v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Moc ti držím kočko palečky,ať je to těhu...fakt jsem si u tebe byla hrozně moc jistá,že to vyšlo.....a pokud je to držáček,tak vdržel i ten tělocvik :wink: ...ale vím,jaké máš obavy....to já budu mít jednou taky,až budu znpvu těhotná,aby se to neopakovalo....
26. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline aha a doktorka už by to tedy nepoznala? tak uvidíme :slight_smile:
26. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek