• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline Tak já už mám ovu za sebbou....a tedko už jen čekati,co z toho bude....ale moc držím palce,aby jsme se radovali ze dvou čáreček přinejlepším všechny :wink:
Myslím na tebe a budu držet všechno,co mám,aby to konečně vyšlo,moc by jsi si to zasloužila :wink:
26. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak třeba budeš mít ovulku stejně pozdě jako měla ceekanka......když to člověk nejméně čeká,tak to většinou přijde......myslím na tebe.....
A ještě jsem chtěla poprosit,jestli mi tam můžeš na zítra dát do tabulky 2 DPO...abych měla přehled :wink:
26. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Mě to taky tak postupovalo...nejdříve duch,pak trošku slabší čárečka..pak taky a ak hup a už tam byly na testu dálničky.....tak třeba zítra to tam už bude :wink:
26. říj 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline držím pěstičky, aby se teď zadařilo a bylo vše veselejší!!! Neboj, společně to všichni zvládneme a dojdeme až do cíle :slight_smile:
26. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Nesmutni kočko....třeba ještě není nic ztraceno a "dědoušek příhoda" se bude činit.....a nebo se ti tenhle měsíc dá tělo trošku do kupy z toho kolapsu a příští měsíc už to půjde,ani nebudeš vědět jak...... :wink:
26. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jsem odepsala všem...než jsem se vyspala z noční,tak jste toho nějako moc napovídali a já si to tu pomalu,ale jistě všechno testla a říkala si,že na to toto odpovím a na toto a tedko už nevím,na co to bylo :confused:
26. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 držím pětičky aby se zadařilo a brzy se objevily // :slight_smile:
26. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím,kdo to tu psal o těch prsech....mě bolejí bradavky vždy těsně před ms,ale bolely mě i tehdá,když jsem byla těhu,tak kdo ví...a navíc tedko mě začali bolet už od včerejšího rána...ale to asi bude kvůli tomu utroši a ještě mě bolí podbříšek..což neví,,z čeho to je.... :confused: ...říkám si,že tohle bych si asi nevsugerovala.....
26. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Moc děkuji...už aby to bylo....v práci jsem to už oznámila i staniční,aby s tím počítala,že jí pak jednoho krásného dne odejdu a je docela hodná a drží mi palce.....
Tobě taky hodně štěstíčka posílám :wink:
26. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 staniční je fajn, že to tak vzala :slight_smile: Děkuju, už aby to bylo a přišla buď mrška nebo //.O tšch bradavkách sem to psala já, i podbříšek mě furt pobolívá....no ještě nic není ztraceno a budeme doufat....taky si myslím, že se to nedá vsugerovat.....já na sobě změny pozoruju už asi 10 dní, nevím co děje, ale necháme se překvapit :slight_smile: někdy tomu tělu opravdu nerozumím, ale taková je holt příroda :slight_smile:
26. říj 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Ahaaa....no mě fakt bradavky boleli vždy tak den,dva před mrchou..ale vzhledem k tomu,že teprve někdy ve čtvrtek pátek byla ovu a už v pátek dopoledne jsem si na ně nenechala sáhnout,tak mi to přijde divné.....přitom na to nějako nemyslím....zubu si ten utroš a jsem tak nějako odevzdaná tomu,co bude....a celkem i klidná,protože vím,že mě dr. už podpoří,když se to tenhle měsíc nepovede.....bude mě kontrolovat a muže taky.....
Co se té staniční týká....neříkám úplně,že je z toho nadšená,ale říkala jsem jí,že se budu chtít vrátit co nejdříve a v práci,že taky budu chtít být co nejdéle....nebudu se tam hold s nikým tahat,ale na píchnutí injekce nepotřebuju pomoct...to dál dělat můžu......a samo,že bych nevkročila na infekční pokoj.....pokud mě tedy moje dr. nechá chodit do práce,když jsem po jednom potratu.... :confused: .......Některé věci se určitě vsugerovat dají....někde jsem četla,že snad i někomu rostlo břicho,jako těhotné a přitom ta dotyčná těhu nebyla...ale bolesti,které si přicházejí tak nějako nárazově a bradavky,které by mi asi upadly a ani já si na ně moc nechci sahat....to už mi přijde divné......
26. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna tak to jsem rada zes odpocivala. hned bude lip uvidis. krasny vecer preju ☆
26. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem objevila na mailu jeden starý mail s obrázkama dětí,když se o ně stará tatínek.....tak třeba vám to zvedne náladu :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka zlato vim co prozivas taky msm bilo na testu a budu zestovat az v pondeli pokud do ty doby svinucha nedorazi. My to zvladnem vsechny to je jasny. Proste prirodou nehnem. Krasny vecer.
26. říj 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 super aspon trochu rozptyleni :wink: holky ja jsem tak rada ze vas mam.
26. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Držím palečky,aby mrcha nepřišla a byly tam //,alespoň v podobě silnějšího ducha.....HCG každý druhý den stoupá,tak se Vám to může kočky ukázat později.....už se to musí prolomit....a věřím tomu,že jak to prolomí jedna,tak už to půjde úplně všem.... :slight_smile:
26. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 To jsem jsem za Vás všechny taky moc ráda......ani muž neprotestuje,že sedím u PC a to většinou remcá,že tam musí v obýváku sedět sám.....On ví,že když se vypovídám vám..on má pak od těch "starostí" pokoj a čekají ho jen ty příjemnější záležitosti,co se dělání miminka týká :grinning:
26. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky prosím, potřebuji víc očí .. nevím jestli se mi to zdá nebo tam taky vidíte slabou druhou čárku? Mám pocit, že ve skutečnosti to jde vidět lépe než na fotkách, ale fakt nevím, jestli neblbnu :unamused:
26. říj 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Je tam.....a docela hezky zřetelná......to je těhu testík?
26. říj 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ano těhotenský test, ale mně se to nějak nezdá, mám právě pocit, jako bych to měla dostat, ale právě jen chvilkama a ani nevím kdy bych to měla dostat, protože jsem měla zatím jen jednou menstruaci od vysazení antikoncepce a ta přišla o týden dřív, kdyby to teď přišlo stejně jako předtím, tedy cyklus 26 dní, tak bych to měla dostat zítra, ale to pochybuji, že bych to měla na den stejně .. ach jo, kdybych tak sehnala někde ještě test, tak pro něho letím :unamused:
26. říj 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Tak já myslím,že nikam letět nemusíš....když si koupíš test zítra někdy dopo,tak možno už budeš mít testík i silnější...ale ta druhá čárečka je opravdu hezky vidět a vzhledem k tomu,že říkáš,že je ve skutečnosti vidět i lépe,tak je to myslím jasné :wink: a můžu ti potichounku gratulovat...... :wink: .....kdyby to byl falešný testík,tak ta čárečka není tak hezky růžová...to by byla taková světlá....jen takový ten náznak,kde by asi ta čárka měla být.....
26. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no já se v tom moc nevyznám, test jsem si dělala za celý život snad 8x a z toho 3x za poslední dva měsíce .. jsem nedočkavka no .. tak nevím ani jak má vypadat ten duch .. a to jsem říkala pořád, že teda nevím z čeho by to bylo, jelikož tento měsíc jsme to dělali snad 2x jenom, protože jsme se pořád míjeli a vůbec nevím kdy mám ovulaci :slight_smile:, bojím se, že z toho nic nebude a je to nějaký špatný test :unamused:
26. říj 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv myslím, že na to, aby to poznala by tě musela sledovat právě min. každý druhý den...resp v ten správný den..ale třeba to tak bylo.....proto se ptám...kdy tě sledovala? ....ale jasné, jestli si je doktroka jistá..určitě tomu tak bude.... :wink:
26. říj 2013 ve 22:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no tak to je skvělé....:o))))....je to ale vcelku brzy, že? kolik měsíců už testuješ?
26. říj 2013 ve 22:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak asi planý poplach .. napadlo mě zaběhnout ještě do kauflandu, že tam mají do desíti a sehnala jsem tam nějaký digitální, ale na něm není ani náznak :frowning2:
26. říj 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset ahoj, nemůžu uvěřit, že by test vykazoval falešné těhotenství....
26. říj 2013 ve 22:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset jaká je tam citlivost , je rozdílná? kolikátý den cyklu si?
26. říj 2013 ve 22:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline já jsem v tomhle fakt začátečník .. no na tom prvním je napsáno 10mIU a na tom digitálním je 25mIU, tzn. že ten jeden to zjistí už 10 dní po oplodnění a ten druhý až 25 den? Jo a 24 DC, ty ale teď koukám a snad tam i něco možná je ... ale opravdu malinko proti tomu druhému
26. říj 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline To nic,to si tak hlavně neber :slight_smile: Budu čekat co bude dál a pak se uvidí,jestli je opravdu důvod k smutku :slight_smile: Já je měla taky nejdřív na stejno s tou kontrolní a pak poslední byl takový pěkný ,určitě ti taky zesílí :slight_smile: Díky moc za podporu.
@mixlevpixle2013
@marokanek1111
@jeaanna
Kočky nevzdáme to a nakonec budem všechny tenhle měsíc ještě pozitivní :slight_smile: Držím vše co můžu a přeju krásný večer a dobrou noc
26. říj 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elisset takže gratulace k těhotenství.:o)
26. říj 2013 ve 22:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek