• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline já se pořád bojím, že to bude planý poplach, zítra ještě zajdu pro další a udělám si to ráno, ne takhle večer a zkusím vzít od více výrobců :slight_smile: ale moc děkuji za pomoc :slight_smile:
26. říj 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset ranní ti řekne nejvíc a opatruj se :slight_smile:
26. říj 2013 ve 22:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline moc děkuji a zítra ráno dám vědět jak jsem dopadla :slight_smile:

děkuji holky, jste zlaté :slight_smile:
26. říj 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Ty hodnoty 10 a 25 mIU,to znamená citlivost na hcg v moči....takže pokud jsi první test měla "10" a tedko 25,tak je možné,že na tom druhem nic neni...zítra třeba bude a ten první je myslím jasně pozitivni :slight_smile:
26. říj 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No mám to tenhle měsíc potvrzené i od dr.,že ovulka byla takhle brzy a že se mi to tedy všechno zkratilo....tak jsem od ní dostala pokyn,kdy se snažit,napsala mi utrogestan tedko už musím jen čekat :slight_smile:
26. říj 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline uvidíme :slight_smile: příští měsíc mě bude sledovat tak pak dám vědět :slight_smile: třeba tenhle měsíc byl opravdu anovulák,ale to už asi nepoznám :slight_smile: je teda při anovuláku delší cyklus jo?
27. říj 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset držim palečky at jsou dnes ráno jasné // a dej vědět :slight_smile:
27. říj 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano kocky moje. Takze jsem netestovala ..... vcera vecer ruzovej vytok tak si rikam ze to rano dostanu a jeste jsme se tulili aby se to rozjelo..... a rano nic.... ale ano kapka. Takze jedem na vylet na chatu a uvidime. Pokud neprijde testnu zitra. Krasny den.
27. říj 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 dobré ráno zlato, držim palečky at ms nedorazí...hezký výlet a žádný stresování :slight_smile:
27. říj 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojik ženy tak ja zase menzes dorazila :frowning2: :angry:
@mixlevpixle2013 a&o ty jak si na tom?
27. říj 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ,kočeny. Teda po zjištění, že není devět, ale osm jak jsem si myslela moc dobré není :sweat_smile: Probudili mě naše štěňata, která se dostala za plot a nemohli zpět.. To byl ryk..
@mixlevpixle2013 To je na dobré cestě,mrcha určitě nedorazí zlato :slight_smile: Krásný výlet.
@asus ahoj,to mě mrzí,už bych ti to moc přála..
27. říj 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Držím moc pesticky a hezky si odpocin :wink:
27. říj 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka A co ty zlato?.....nějaké příznaky?
27. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak to mi zlato moc mrzí :frowning2: ....ale tedko si tělo odpočine a příští měsíc to tam už bude :wink:
27. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 u mě nic nového, pořád stejně,občas se mi zamotá hlava,chvíli je mi těžko,za chvíli mám hlad,asi zásoby na zimu :sweat_smile: Nechci se moc pozorovat a tak vnímám akorát občasné píchání v podbřišku,pobolívání v kříži a hlen. Uvidíme,když nedorazí mrcha,zkusím testnout v druhé polovině týdne. A co ty,jak všechno zvládáš? Doufám, že máš volno a nejsi zase v práci. A jak se citíš? :slight_smile:
27. říj 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111
@ceekanka
@stepankakv
@rosalline

ahoj holky, tak z toho asi nic nebude .. něco na tom testu sice je, ale řekla bych, že slabší než včera .. je to ten stejný s citlivostí 10, ale nejvíc mě trápí to, že mě od rána bolí už dost břicho, tak jako bych to měla dostat, už jsem si i vzala pro jistotu vložku .. ach jo :unamused:
27. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset to dávej vědět.....znamenalo by to, že k oplodnění došlo, ale nezahnízdilo se....sleduj sleduj
27. říj 2013 v 09:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline uvidíme, možná zkusím ještě jeden až se mi bude chtít čůrat, ale to břicho fakt bolí hodně :frowning2: a to jsem od půl čtvrté od rána vzhůru, jak jsem nemohla spát .. navíc jsem i nachlazená tak se mi blbě spí a raději jsem si ani nebrala žádný prášek, co kdyby ...
27. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Já věřím tomu,že u tebe to skončí ještě pozitivně :wink: ....budu na tebe moc myslet
Jinak ano,jsem zase v práci a jsem úplně mrtvá už....hlava mi bolí,jsem asi nevyspala....jinak se asi taky moc pozoruju....měla jsem pocit,že ta ovulka u mě proběhla uz ve čtvrtek a tedko i přijde,ze mě nejako podezrele bolí podbrisek a i nějaký jmen mám...sice nee průhledný,ale je tam....doufám,že ta ovu není až dnes...chtěla jsem to doma pojistit večer,ale děti šly pozdě spát a já šla spát,abych vstala do práce a ráno se chlap "zneužit" nenechal,tak doufám,že to neznaci ovu,i když by mi to prislo pozdě,kdyz ve středu uz i dr. viděla,že půlka prichazi a ukazal to i test...co myslíš?
27. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Tak to jsem na to zvědavá...držím palce.....dá se ten testik nafotit?chtěla bych ho porovnat s tím včerejším...
27. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ano bývá, ale nemusí. Ty máš jinak pravidelné cykly. Doktorka z pravidelného sledování pozná jak folikuly rostou, kdy pak praskne ...uvolní se...ale musí to sledovat právě min. každý druhý den...nebo pak ještě z krve...tuším....
27. říj 2013 v 09:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 jak ti to doktorka potvrdila? z čeho....z jakého vyšetření...zajímá mě to kvůli štěpáncev
27. říj 2013 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka copak máte za štěňátka?
27. říj 2013 v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111

tohle je první test dneska ráno
27. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111

a tenhle jsem dělala teď, tady je zase silnější
27. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline aha...no já mám pravidelné cykly....28 dní....a mám ovu krvácení a to jsem měla právě a testy jsem měla negativní...tak jsem šla k doktorce a ta mi řekla, že už ovu proběhla a že mám luxusní slizbici a že příští měsíc mám přijít 7 den cyklu a 14 DC aby viděla jak vajíčka rostou...:slight_smile:takže jsem z toho všeho byla jelen :slight_smile:
27. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset to je pozitivní :slight_smile: gratuluju :slight_smile:
27. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ale mě se nezdá to břicho, fakt jako bych to měla každou chvíli dostat, bolí hodně
27. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
už si připadám vážně jako blbec, jsem úplně zmatená, ještě mám dva testy, tak zítra ráno zkusím další a pak v úterý, teda pokud to nedostanu ..
27. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset příznaky těhu jsou jako před MS...bolení v podbříšku je taky jeden z nich...snad MS nedorazí..
27. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek