Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
elisset
26. říj 2013
@rosalline já se pořád bojím, že to bude planý poplach, zítra ještě zajdu pro další a udělám si to ráno, ne takhle večer a zkusím vzít od více výrobců 🙂 ale moc děkuji za pomoc 🙂
rosalline
26. říj 2013
@elisset ranní ti řekne nejvíc a opatruj se 🙂
elisset
26. říj 2013
@rosalline moc děkuji a zítra ráno dám vědět jak jsem dopadla 🙂

děkuji holky, jste zlaté 🙂
marokanek1111
26. říj 2013
@elisset Ty hodnoty 10 a 25 mIU,to znamená citlivost na hcg v moči....takže pokud jsi první test měla "10" a tedko 25,tak je možné,že na tom druhem nic neni...zítra třeba bude a ten první je myslím jasně pozitivni 🙂
marokanek1111
26. říj 2013
@rosalline No mám to tenhle měsíc potvrzené i od dr.,že ovulka byla takhle brzy a že se mi to tedy všechno zkratilo....tak jsem od ní dostala pokyn,kdy se snažit,napsala mi utrogestan tedko už musím jen čekat 🙂
stepankakv
27. říj 2013
@rosalline uvidíme 🙂 příští měsíc mě bude sledovat tak pak dám vědět 🙂 třeba tenhle měsíc byl opravdu anovulák,ale to už asi nepoznám 🙂 je teda při anovuláku delší cyklus jo?
stepankakv
27. říj 2013
@elisset držim palečky at jsou dnes ráno jasné // a dej vědět 🙂
mixlevpixle2013
27. říj 2013
Dobre rano kocky moje. Takze jsem netestovala ..... vcera vecer ruzovej vytok tak si rikam ze to rano dostanu a jeste jsme se tulili aby se to rozjelo..... a rano nic.... ale ano kapka. Takze jedem na vylet na chatu a uvidime. Pokud neprijde testnu zitra. Krasny den.
stepankakv
27. říj 2013
@mixlevpixle2013 dobré ráno zlato, držim palečky at ms nedorazí...hezký výlet a žádný stresování 🙂
asus
27. říj 2013
ahojik ženy tak ja zase menzes dorazila 😞 ]-(
@mixlevpixle2013 a&o ty jak si na tom?
ceekanka
27. říj 2013
Dobré ráno ,kočeny. Teda po zjištění, že není devět, ale osm jak jsem si myslela moc dobré není :-N Probudili mě naše štěňata, která se dostala za plot a nemohli zpět.. To byl ryk..
@mixlevpixle2013 To je na dobré cestě,mrcha určitě nedorazí zlato 🙂 Krásný výlet.
@asus ahoj,to mě mrzí,už bych ti to moc přála..
marokanek1111
27. říj 2013
@mixlevpixle2013 Držím moc pesticky a hezky si odpocin 😉
marokanek1111
27. říj 2013
@ceekanka A co ty zlato?.....nějaké příznaky?
marokanek1111
27. říj 2013
@asus Tak to mi zlato moc mrzí 😞 ....ale tedko si tělo odpočine a příští měsíc to tam už bude 😉
ceekanka
27. říj 2013
@marokanek1111 u mě nic nového, pořád stejně,občas se mi zamotá hlava,chvíli je mi těžko,za chvíli mám hlad,asi zásoby na zimu :-N Nechci se moc pozorovat a tak vnímám akorát občasné píchání v podbřišku,pobolívání v kříži a hlen. Uvidíme,když nedorazí mrcha,zkusím testnout v druhé polovině týdne. A co ty,jak všechno zvládáš? Doufám, že máš volno a nejsi zase v práci. A jak se citíš? 🙂
elisset
27. říj 2013
@marokanek1111
@ceekanka
@stepankakv
@rosalline

ahoj holky, tak z toho asi nic nebude .. něco na tom testu sice je, ale řekla bych, že slabší než včera .. je to ten stejný s citlivostí 10, ale nejvíc mě trápí to, že mě od rána bolí už dost břicho, tak jako bych to měla dostat, už jsem si i vzala pro jistotu vložku .. ach jo :-|
rosalline
27. říj 2013
@elisset to dávej vědět.....znamenalo by to, že k oplodnění došlo, ale nezahnízdilo se....sleduj sleduj
elisset
27. říj 2013
@rosalline uvidíme, možná zkusím ještě jeden až se mi bude chtít čůrat, ale to břicho fakt bolí hodně 😞 a to jsem od půl čtvrté od rána vzhůru, jak jsem nemohla spát .. navíc jsem i nachlazená tak se mi blbě spí a raději jsem si ani nebrala žádný prášek, co kdyby ...
marokanek1111
27. říj 2013
@ceekanka Já věřím tomu,že u tebe to skončí ještě pozitivně 😉 ....budu na tebe moc myslet
Jinak ano,jsem zase v práci a jsem úplně mrtvá už....hlava mi bolí,jsem asi nevyspala....jinak se asi taky moc pozoruju....měla jsem pocit,že ta ovulka u mě proběhla uz ve čtvrtek a tedko i přijde,ze mě nejako podezrele bolí podbrisek a i nějaký jmen mám...sice nee průhledný,ale je tam....doufám,že ta ovu není až dnes...chtěla jsem to doma pojistit večer,ale děti šly pozdě spát a já šla spát,abych vstala do práce a ráno se chlap "zneužit" nenechal,tak doufám,že to neznaci ovu,i když by mi to prislo pozdě,kdyz ve středu uz i dr. viděla,že půlka prichazi a ukazal to i test...co myslíš?
marokanek1111
27. říj 2013
@elisset Tak to jsem na to zvědavá...držím palce.....dá se ten testik nafotit?chtěla bych ho porovnat s tím včerejším...
rosalline
27. říj 2013
@stepankakv ano bývá, ale nemusí. Ty máš jinak pravidelné cykly. Doktorka z pravidelného sledování pozná jak folikuly rostou, kdy pak praskne ...uvolní se...ale musí to sledovat právě min. každý druhý den...nebo pak ještě z krve...tuším....
rosalline
27. říj 2013
@marokanek1111 jak ti to doktorka potvrdila? z čeho....z jakého vyšetření...zajímá mě to kvůli štěpáncev
rosalline
27. říj 2013
@ceekanka copak máte za štěňátka?
elisset
27. říj 2013
@marokanek1111

tohle je první test dneska ráno
elisset
27. říj 2013
@marokanek1111

a tenhle jsem dělala teď, tady je zase silnější
stepankakv
27. říj 2013
@rosalline aha...no já mám pravidelné cykly....28 dní....a mám ovu krvácení a to jsem měla právě a testy jsem měla negativní...tak jsem šla k doktorce a ta mi řekla, že už ovu proběhla a že mám luxusní slizbici a že příští měsíc mám přijít 7 den cyklu a 14 DC aby viděla jak vajíčka rostou...🙂takže jsem z toho všeho byla jelen 🙂
stepankakv
27. říj 2013
@elisset to je pozitivní 🙂 gratuluju 🙂
elisset
27. říj 2013
@stepankakv ale mě se nezdá to břicho, fakt jako bych to měla každou chvíli dostat, bolí hodně
elisset
27. říj 2013
už si připadám vážně jako blbec, jsem úplně zmatená, ještě mám dva testy, tak zítra ráno zkusím další a pak v úterý, teda pokud to nedostanu ..
stepankakv
27. říj 2013
@elisset příznaky těhu jsou jako před MS...bolení v podbříšku je taky jeden z nich...snad MS nedorazí..