• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marokanek1111 hm asi ju uvidime no :wink: diky
27. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ja sobě taky ale prostě tělo asi bylo moc unavene po tom kolapsu tak se dam dohromady a přišti měsic se mozna zadaři a děkuju ,tobě taky držim pěsti a podavej info :wink:
27. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No proto já musela tetsovat protože jsem měla zhruba v polovině cyklu hlen a píchání v podbřišku a milně jsem si myslela,že je to ovulka. Jestli byla ovulka jak řekla dr,jako že by se mýlit opravdu neměla,tak sjem měli snažení načasované myslím výborně. Neboj beru,to bude dobrý a brzo se budeš radovat :slight_smile:
27. říj 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Máme kavkazáčky. Jsou úžasný,ale sedm nezbedných a aktivních štěňat je na naší zahradu trochu moc :grinning: Jak užíváš výkend a něco nového? :slight_smile:
27. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nejak uz se ztracim v tom, kdo ma mit //, kdo ovulaci a vubec :grinning:

v utry to budou 4 tydny od potratu a ja doufam, ze MS odrazi co nejdrive a hneme se zase o kus dal. Uz bych rada prubla snazeni.

Hezkou nedeli preji :slight_smile:
27. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline ahoj, ono luteální fáze je dlouhá v průměru 12-16 dní, já ji mám 11, pod 10 už by nemusela být dost dlouhá na uchycení miminka.... tak uvidím :slight_smile: teplota dnes byla nízko, takže ovu fakt ještě proběhnout nemusela... to zas budu mít cyklus delší, než 40, už se těším.... :grinning: a co ty??? :wink:
27. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ahoj, taky možná budu mít ovu později.. na dnešek jsem už tabulku vložila a až pak četla :pensive: zítra to tam budeš mít :slight_smile:
27. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No podle ultrazvukoveho vyšetření by to měla poznat ...dle sliznice a snad i ty dozravanoci vajíčka už mi kdysi ukazovala. :slight_smile:
27. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Ten je jasné pozitivní a řekla bych,že je silnější,jak včera...opravdu určitě priznaky před ms,jsou stejné jako v tehu.
27. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Takze myslíš,že u mě to tedko ovulka není,že už byla ten čtvrtek nebo pátek?....bojím se,aby jsme to meli vychytane,když už si mě ta dr. tak pohlidala.....pak se bude divit,proč nám to nejde a co ji povím...asi nemuzu to,že nebyl prostě na snažení čas :frowning2:
27. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 děkuji za pomoc, dám vědět jak čárka zesílí :slight_smile:
27. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám otázečku..Kolik se vlastně má brát té kyseliny listové?Nebo kolik je maximum?Já beru ten Nosifol a tam je že obsahuje 400mg ve dvou sáčcích,ale já beru jen jeden denně..Když jsem si pročítala na netu kolik jí obsahuje Calibrum babyplan,tak tam je 400mg v jedné tobolce,tak nevím :frowning2:
27. říj 2013 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Tedko jsem na netu četla,že doporučená denní dávka je před otehotnenim 400 mikrogramů,nee miligramu....i v určitých potravinach,které normálně konzumujes se listovka objevuje a snadno se tak může stát,že se ji predavkujes....zobu ji prostě tak,jak je to napsané v pribalaku....a asi bych se neodvazila ji mít.obsazenou ještě v necem jiném,co zobu....víš,jak se to říká...všeho moc škodí :wink:
27. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 aha,jenže já mám na zimu Vitaactiv sirup jako prevenci a tam je taky ta kyselina listová,tak nevím co mám brát :frowning2: A těch 200 mikrogramů stačí?Nemůžu brát ty dva sáčky,to bych se nedoplatila :frowning2:
27. říj 2013 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus A tak ono na druhou stranu,by to nemuselo být pro mimino dobré,když by s tebou prožívalo ten kolabs. Tak teď už bude jenom dobře. Děkuji a info podám :slight_smile:
@marokanek1111 Beruno a nemáš doma nějaký ovu testík,nebo možnost skočit si pro jedno balení do lékárny,aby jsi měla jistotu?
Hokly,když je mimoděložní,tak se hcg také vyplavuje standardně? Otázka asi banální,ale mě už to vůbec nemyslí.
27. říj 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Jé,cumláš Vytaactiv? Výborný vid :slight_smile: Já bych ho mohla jako šťávu :slight_smile:
27. říj 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska A ten nosifol se zobe celý cyklus?já bych brala do tehu nosifol a pak si koupila obyc. listovku :wink:
27. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka mám tam myslím ještě jeden,ale přijedu až večer,tak nevím,jestli to nebude zbytečné....a nebo zítra ráno,to mám volno....
Co se toho hcg týká,tak by se vyplavovat mělo,ale v menším množství....to znamena,že i ten nárůst podle odběru krve stoupá pomaleji.....
27. říj 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem si dnes delala posledni ovu test a byl zas uplne bily. Takze kdyz jsem vcera odpoledne mela stejne silnou carku (sice po delsi dobe), tak to znamena, ze ovulace probehla do 24hod? To znamena, ze uz jsem dnes 1DPO? nebo az zitra? A neni divny, ze se mi dnes kolem poledne uz carka neukazala? Teda ta ovulace to je veda :slight_smile:
27. říj 2013 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ahoj :slight_smile: Spíš ty ovu testy jsou věda :D já tomu moc nerozumim, ale pokud se ti na testu ukáže čárka stejně silná jako kontrolní, tak má nastat ovu do 48 hodin. Takže pokud se ti ukázala včera tak šup na snažení :slight_smile:
27. říj 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv To teda jo.. A znovu uz se pak neukaze, kdyz teoreticky jeste probiha? Snazili jsme se vcera odpoledne a dneska rano :slight_smile: tak nevim, jestli jeste dnes to ma smysl, asi to vidim zas az na zitra rano.. :slight_smile:
27. říj 2013 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ahoj....já dnes už mám ovu test negativní...takže ovulace asi proběhla..je po ní...nazdar bazar...zřejmě....takže nyní už budu odpočítávat....dnes 14 DC od 17 dne mám užívat duphaston. Nevím teď , jestli si ho nemám naordinovat dříve.....nevíš?
27. říj 2013 v 16:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ahojky zlato. Hlasim 1DC :'(
27. říj 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky. Všem přeji krásný sobotní večer. U me teda ne, proto že mrcha dorazila. Takže další měsíc snažení přede mnou. Už jsem si to obrecela ale asi to tak má byt. :'(:frowning2::'(
27. říj 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Já měla ovu test pozitivní ve středu a utrogestan jsem měla začít brát v pátek...tak myslím,že tím 17 DC nic nezkazis....stejně než oplodnene vajíčko někam doputuje,tak to pár dní trvá,takže od 17DC už bude případná fazolka chranena :wink:.....moc držím palecky
27. říj 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Zlaticko,to mi hrozně moc mrzí :frowning2: ...tohle není fér a nebo je to nějaky prokletý měsíc :frowning2:....nesmutni zlato,na každého to miminko někde čeká,jen si každý asi musí počkat různě dlouho....snaz se odpočívat,ať máš sílu na další měsíc....
27. říj 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Ahoj, moc mě to mrzí :( ale příští měsíc už to vyjde !
27. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 no koukam stejně jako ja :frowning2: chjo drž se jdem do noveho spolu a určitě nam to už vyjde :wink:
27. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 to už nevim jestli je pak 2 a 3 den stejná, ale myslim, že slábne :slight_smile: snažte se ještě zítra a máte to myslim pokrytý :slight_smile:
27. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek