• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus
@stepankakv
@marokanek1111 holky moje zlaty. ještě že vás mam. diky moc za hezký slovíčka. proste to musím brát tak jak to je :'( smutnim ale budu v poho. diky kociny moje :'(
27. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ....moc mě to mrzí...:o(((...září nám nepřálo....říjen ještě dobíhá....do vánoc se to zlomí...bude dobře, neboj...statistiky mluví jasně....pravděpodobnost je naší straně...hm?
27. říj 2013 ve 20:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline čau paní!! :wink: :wink: :wink:
27. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Zlato,jak vypadá ten tvuj negativní test?nemáš tam žádnou druhou čárku?....já si tedko dělala test a je tam čárka...možná tak podobná jako 11 DC....já absolutne nechápu,jak dlouho tam ta čárka má být?a taky to může být i tím,že jsem si ten test dělala večer,kdy už ta moč není tak koncentrovana...ale zase mi přijde divné,že když tělo ve středu podle dr. vypadala na ovu,že by byla až v neděli?já doufám,že to možné není... :-/
27. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nazdárek...:o))..vidím dobrou náladičku, tož to mě to těší..:o)
27. říj 2013 ve 21:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 nic...nebylo tam vůbec nic...ani duch...přitom včera opravdu hezká čárka...jasná..dnes pusto prázdno
27. říj 2013 ve 21:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 To je mi beruno moc líto. :frowning2: Ach jo,vím že ať napíšu cokoliv,tak tě to moc neutěší. Ale neboj,určitě to dopadne příští měsíc.
27. říj 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline no jo, i když strach mi svírá útroby- do srdíčka daleko a furt tomu nemůžu uvěřit u takovýho beznadějnýh případu jako jsem já!! - no a co ty cco to tu čtu s tím testíkem?
27. říj 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 mám v návodu napsáno testovat mezi 10-20 hod.....ne hned z ranní....zítra si ho udělám znovu a budu referovat
27. říj 2013 ve 21:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to byl jen ovulační...včera hezká čárečka....dneska nic....takže snad srágorka dnes zabodoval..:o)))
27. říj 2013 ve 21:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Tak testeš a uvidíš,ať máš klidnou dušičku :slight_smile:
27. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ahoj, to mě moc moc mrzí :frowning2: S každým dalším měsícem stoupá pravděpodobnost, že to vyjde! Přeju optimismus do dalšího snažení, těš se, třeba to vyjde tenhle cyklus!!! :wink:
27. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline hele tak moooc držím pěsti at se ti to povede a všem holčinám tady, hlavně to nevzdávejte!!! jsem toho příkladem!!! Hodně sil..paaaa :wink:
27. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata :slight_smile:
dnes vás vůbec nestíhám, jen sem vás tak rychle prolítla a co to čtu? :frowning2: @mixlevpixle2013 Beru, je mi to moc líto a držím pěstičky na další snaženíčko, už to určitě vyjde...říjen je zakletej, proto budu raději testovat až od 1.listopadu, pokud mrcha nedorazí! Posílám ti sílu a dobrou náladu, i když věřím, že do smíchu ti není :frowning2:

Všem pěkný večer!
27. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky myslím na vás a držím všem palce ať to brzy vyjde! :slight_smile: Já jsem nachlazená jak blázen, celý den ležím jak mrtvola, tak tak, že jsem uvařila aspoň oběd a u toho jsem se teda pěkně zapotila. Pořád jsem si pro jistotu nechtěla brát žádný prášek, ale vyčetla jsem, že paralen se může, tak jsem si teď na večer vzala jeden ať aspoň usnu :unamused:.
27. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset brzy se uzdrav, jsem na tom stejně, včera sem ležela jako mrtvola, taky jedu na paralenu, nic jinýho sem si netroufla, kdyby náhodou bylo v bříšku mimi.....Tobě držím moc moc palce, aby čárečka sílila a byly tam 2 obrovské dálnice :slight_smile:
27. říj 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna děkuji moc, jsi hodná :slight_smile: a dneska ti není už trochu lépe? Já musím pozítří do práce, tak doufám, že mi bude už lépe :unamused:. A kdy máš dostat menstruaci?
27. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset dnes je to lepší, včera sem ani ten oběd nebyla schopná udělat, mám úplně ucpanej nos a občas mám pocit, že se mi ta hlava rozletí...ale je to lepší než včera, děkuju :slight_smile: Pozířtří ti bude určitě líp, hlavně to chce ležet a odpočívat. Poslední jsem měla 19.září, ale jelikož ji mám nepravidelnou, tak do konce měsíce a jestli nepřijde, myslím, že už to bude asi jasný :slight_smile: A ty jsi ji měla dostat kdy? I když už ji nedostaneš, podle testů :slight_smile:
27. říj 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Tak takhle vypadají moje ovu testy.....a ten poslední 14 Dc je dělaný tedko večer po osmé hodině....Já fakt nevím no...jsem myslela,že už tam žádná čárka nebude a ona tam stále je :confused:
27. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 taky jsem ji tam po pozitivním měla pořád dál....nerozumím tomu taky vůbec....držím pěsti!! :slight_smile:
27. říj 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Chjo...v tom aby se čert vyznal :unamused: .......ale říkám si,že pokud má ovu přijít max. do 48 hodin od pozitivního testu a i dr. viděla ve středu blížící se ovulku...že by nemohla přijít až v neděli.....doufám....
27. říj 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ty, ale tak to už jsi měla asi dostat dávno ne? To nemáš nutkání udělat si test? :slight_smile: Já nevím kdy bych ji měla dostat, protože jsem zatím měla od vysazení jen jednu a ta přišla asi o necelý týden dřív, ale pokud bych měla teď cyklus stejně jako minulý měsíc, tak bych ji měla dostat dneska .. Já si právě říkala, že si nebudu dělat test dřív než na konci měsíce, ale nevydržela jsem :slight_smile:.
27. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna
@marokanek1111

Holky a myslíte, že se dá na ty ovulační testy spolehnout?
27. říj 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna
@elisset Holky hezky se vyležte...ono to vaše nachlazení může právě být kvůli těhu....bíte,jak to je...oslabená imunita...tělo na tohle není připraveno..je to změna a šup,už je chřipka na světě...to je jako když jedete někam na dovču,kde je více teplo a nebo naopak zima,než je někdo zvyklí a šup,už je nemocný.....
27. říj 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Já doufám,že ju...já si dělala ovu test těsně před odchodem k dr. a testík byl pozitivní a dr. viděla to samé....že ej vše připravené a ovulka je na spadnutí.....
27. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny moje...jdu se natáhnout...mám toho plné kecky po té směně..nebo spíš po těch směnách...budu tedko mít 2 dny volan,tak snad se to trošičku zlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dobrou noc berušky a držím všem pěstičky.......
27. říj 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no já právě nemám skoro žádnou imunitu, já se podívám na nemocného a už jsem nemocná taky :grinning:, právě mám jít tento týden kvůli tomu na imunologii ... tak přeji dobrou noc, taky se pokusím za chvíli usnout :slight_smile:
27. říj 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 myslim, ze probehla a urcite to vyjde!!!! Ta priroda je stejne zazrak :slight_smile:
27. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset posledni sem mela po 42 dnech a test sem delala vcera a negativni, tak proto jeste pockam :slight_smile: U tebe ze to vyslo je uzasny, drzim pesti aby bylo vse jak ma a v poradk!! Bacil sem chytila od manzela a dnes i syn rikal, ze ho boli v krku :frowning2: Uz sem v pelisku a pisu z mobilu, jdu taky spat, tak vam holciny preji dobrou noc a dekuju, ze jste tady vsechny tak skvely!!
27. říj 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna aha, tak to máš ještě čas .. určitě bych zkusila test až na konci měsíce nebo začátkem listopadu :slight_smile:, no pořád tomu nemůžu nějak uvěřit a bojím se pořádně radovat, tak dobrou noc děvčátka :slight_smile:
27. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek