• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
autor
@mixlevpixle2013 docela ti závidím...mně ještě nic nedorazilo..ale už bych jí taky brala :slight_smile:
27. říj 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No mě třeba přišlo logické že jsem po pozitivním testu neměla rovnou bílo,ale slábnoucího ducha :slight_smile: Ale třeba jenom proto,že pořádně nevím,jak to funguje :slight_smile: Důležité je že ovulka proběhla a v době vašeho snažení :slight_smile: Pěkně si zlato odpočni,zarelaxuj si,nemysli na to a uvidíš že to dobře dopadne.
27. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Děkuji moc zlaticko :slight_smile:
27. říj 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si lehla do postele a bolí mi břicho od pupiku až po podbrisek....sice neee nejako silně,ale přeci....nechápu důvod té bolesti.... :-/
27. říj 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Víš co mě naučila jedna paní profesorka? Lehnu si večer do postele,pustím si třeba enyu - něco co tě uklidní,co máš ráda. Uvolním se,zavřu oči.. Říkám si dokola že moje pravá ruka je těžká, dokud opravdu necítíš jak je těžká. To samý s druhou rukou a oběma nohama. Pak si říkej třeba že jsi klidná a varovnaná,můžeš si říkat v podstatě cokoliv. Já jsem ze začátku nevědomky svírala ruce v pěst,neuměla jsem se uvolnit. Dělám to zatím krátce,ale lépe se mi spí :slight_smile: Relaxaci a uvolnění zrušíš když několikrát pěvně sevřeš ruce a uvolníš. Třeba se ti tam stěhuje bobulka :slight_smile:
27. říj 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám...uz skoro dva roky jsem bez prasku a porad nic, ale nechavali jsme tomu volny prubeh a nic nepocitala, bylo mi jedno, jestli otehotnim nebo ne,ale ted uz zacinam byt docela nervozni,ze po takove dobe porad nic, takze jsem v rijnu zacala s ovu testy, tak jsem zvedava..doufam,ze se to do roka povede..
28. říj 2013 v 01:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna
@blannie
@ceekanka holky moje diky moc ....
28. říj 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna
@blannie
@ceekanka holky moje diky moc ....
28. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 dobré ranko, takže jedeme 15.DC..:o))....čistě teoreticky bych měla být 2. DPO. Žádné bolesti, nic se nekoná....jenom mám v sobě takový zvláštní pocit, že bych se jako o sebe měla více starat, udržovat se v pohodě...a jíst víc zeleniny..:o)))))...
28. říj 2013 v 08:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka - zvláštní je. Že mě se jeden večer objevila jedna čárka, která na testu během pár minut hezky zesílila...ale včera..to byl druhej den...nic, nula!...ani vidu..natož slechu...
- co se týče té relaxace....miluji ještě vizualizaci, že se přenese na nějaké krásné místo....vždycky jsem spadla na lesní cestu a tou jsem se dostalo k malému domku, ve kterém v krásné zahradě v altánku seděl budha...ke kterému jsem si přisedla a meditovali jsme spolu.....ta doba, kdy jsem tyto relaxace-meditace prováděla, byla jedna z mých nejšťastnějších období, i když jsem byla single ..měla jsem hafu energie, stále jsem něco tvořila....teď tak poslední rok a půl...už mi soustředění vůbec nejde....začnou mě svědět nohy..ruce..šiju s sebou...a po chvilce toho nechám...
28. říj 2013 v 08:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 Ahoj, vítej. Dva roky je dlouhá doba. Kolikátý den cyklu jsi a ovulační test už něco ukázal?
28. říj 2013 v 08:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura proč? já myslela, že je to pro tebe taky nezvaný host?
28. říj 2013 v 08:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verlis1 moc ti držím palce, určitě zkus ty testy, snad se pak povede :slight_smile:

Jinak dneska je mi lépe holky, už mě ta hlava aspoň nebolí, jen rýma pořád je, ale cítím se po tom paralenu daleko lépe :slight_smile:. Jo a čárka na testu stejná jako včera, možná malinko silnější ... další udělám až v pátek a zavolám asi doktorovi. Holky v jakém týdny už jde něco vidět na ultrazvuku? Manžel pořád nic neví a já bych to chtěla vydržet až to budu mít potvrzené doktorem, ale dává mi to teda pořádně zabrat, nejradši bych mu ten test strčila pod nos :grinning:. Navíc on ví, že to mám teď dostat, ale to mu nakecám, že jsem to dostala, to je v pohodě, jen to vydržet :slight_smile:.
28. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie blannie moje slova...s každý cyklem pravděpodobnost stoupá!!!...co ovu test?
28. říj 2013 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset ....ještě tedy nemám zmáklé, kdy se chodí na ultrazvuk....ale máš muůj obdiv, že se udržíš a hned to na manžela nevyrchlíš...o)))).....já budu mít problém...až jednou vyjdu z koupelny s takhle krásným testem....hned všechny neobtelefonovat...a nevyřvat to do světa
28. říj 2013 v 08:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline no řeknu ti,dává mi to zabrat, ale mám už dlouho vymyšlené jak mu to chci oznámit, tak proto se držím. Chci koupit přáníčko bez textu, na jednu stranu nalepit foto z ultrazvuku, popřípadě těhotenský test když to nebudu moct vydržet k doktorovi a na druhou stranu mu nalepím takový dopis jakože od miminka. Které mu tam píše, že se na něho těší, co mu o něm maminka povídala a že ví jak se do toho bříška dostal a popíše tam ten den kdy se to stalo, protože já to přesně vím, vzhledem k tomu, že jsme to flákali a dělali to minulý měsíc jen 2x a z toho jednou hned po menstruaci a po druhé asi týden na to. Pak už nic. No a chci mu to poslat v obálce normálně přes poštu, někomu řeknu ať mi nadepíše obálku aby nepoznal moje písmo a pak mu ten dopis dám s tím, že mu něco přišlo a budu se strašně divit. Schránku totiž vybírám jenom já :slight_smile:. No a pak chci vidět ten jeho obličej :grinning:, bude hrozně šťastný, protože už chce miminko hodně dlouho, to já byla ta, která to pořád odkládala.
28. říj 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rosalline horší bude utajit to před holkama v práci, jelikož já jsem kuřák a jsme tři co spolu chodíme kouřit a jakmile zítra nepůjdu, bude jim to jasné, protože ony ví, že už neberu antikoncepci, máme totiž super kolektiv, nejsme jenom kolegyně, ale stýkáme se i v osobním životě, jezdíme spolu na dovolenou apod. :slight_smile:, manžel ten mě přes týden vidí až večer na dvě hodinky, to si snad nevšimne, že nekouřím, ale o víkendu by si všimnul a natolik mě zná, že ví, že by mě nic jiného než miminko asi nedonutilo přestat kouřit :sweat_smile:
28. říj 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ahoj, no tak jsem rada, ze jsem to tak nemela jedina..presne jako ty, silna carka a druhy den vubec nic. Tak pocitam ode dneska 1DPO. No tak snad se zadarilo :slight_smile: kdyby ne, tak listopad uz bude nas mesic :wink:
28. říj 2013 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahojky kocko. Tak jak si na tom ?
28. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@verlis1 vítej a držím pěsti, aby to vyšlo :slight_smile:
@elisset to je dobře, že už je ti líp, mně už je taky líp, jen malej měl ráno i teplotu, ale po nurofenu se zdá být lepší....snad ho to nepoloží, mám až do středy dovolenou a myslela jsem, že bysme někam vyrazili. Krásně to máš naplánovaný jak to řekneš manželovi, to je roztomilý a bude moc rád :slight_smile: Určitě všechno vyjde podle plánu :slight_smile:
@marokanek1111 možná se tam něco v tom bříšku děje :slight_smile: držím pěsti!!!
@ceekanka kdy testnem? V pátek? Jsem teď v takovým stavu, že mrchu neočekávám a jestli přijde, budu mooc smutná, ale mám pocit, jako by tam dole někdo byl :slight_smile:
28. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna kdybych mu dala totiž nějaký dárek, tak by mu to bylo asi jasné, takhle ho to vůbec nenapadne :slight_smile:, doufám, že to vyjde .. Jen mě mrzí, že teď manžel udělal výběrovku do práce 500 km odsud, už ho čeká jen pohovor a jestli to klapne, což pravděpodobně jo, tak nastupuje v prosinci a já tu budu muset vyřešit byt, najít někoho do podnájmu, vyřešit si to v práci, pak tam on bude muset najít nějaký podnájem pro nás a pak teprve můžu za ním a to jsem se tak těšila, jak to budeme celé prožívat spolu, chodit na ultrazvuk a tak :frowning2:. Jsem ráda, že je ti lépe a pokud budeš v pátek testovat, dej hned vědět :slight_smile:, budu držet palce!
28. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné rano berušky. Tak celou noc jsem přemýšlela a nevim jak dál. Asi to budu řešit tak že to přestanu řešit. Přestanu se na těhotenství upinat, kontrolovat ovulku a budu si uzivat sexiku a čekat jak to dopadne. Nevim jestli to vydržím ale jinak se z toho zblázním ja i moje okolí. Tenhle měsíc jsem byla skoro jista že to vyjde a zase nic. Je to děs. Ale stejne to nevydržím a budu se pozorovat. To je prostě zacarovanej kruh a jak z něj ven ? Ještě ze vas tady mám. Krásnej den vsem.
28. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset tak jestli to ceka, urcite jsi to dobre vymyslela :slight_smile: Uvidis jak to klapne, 500 km je teda daleko, ale urcite se bude snazit vse rychle zaridit, aby jste byli vsichni brzy spolu.....ja vzdycky rikam, ze vse bude tak jak ma :slight_smile:
@mixlevpixle2013 Ahoj Berunko, neboj, my to vsechny spolecne dokazeme a dojdeme do vytouzenyho cile!! Pristi mesic to vyjde, rijen je zacarovanej! Jsem taky moc rada, ze vas tu vsechny mam!!
28. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka. Nějak nestíhám tady číst všechny příspěvky, jste to tady pěkně rozjeli. :grinning: Já jsem se konečně dostala po 3 dnech k PC. Využili jsme celkem fajn počasí a podnikli s dětma výlety do přírody.
@mixlevpixle2013 jinak naprosto stejná myšlenka dneska ráno napadla i mně. Probírali jsme to ráno s manžou a smáli jsme se, že příští víkend máme oplodňovací. Nakonec jsme se zarazili oba dva, že už se z toho tak trochu stala honba za něčím nebo na něco. Řekl mi, že to až moc řeším, a to je možná i ten důvod proč to pořád nejde. S čímž musím souhlasit. :unamused: Tento měsíc pokud to nevyjde, tak kašleme na vše a budeme si prostě jen užívat. Ono to nějak dopadne.
28. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hodila bt do ff a vyhodilo mi to ovulku na 21 DC jako minulý měsíc, tak to mám teda fakt radost :frowning2: Další cyklus to jistí... :grinning: ale štve mě to, že nebylo snažení...
28. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina já tě naprosto chápu, já vysadila prášky začátkem září a hned ten první měsíc jsem si počítala plodné dny na netu, četla pořád diskuze o hnízdění apod. A to bylo teprve první měsíc, co jsme se "snažili", říkali jsme si s manželem, že to rozhodně nechceme hrotit, ale nedalo se to, já se pořád pozorovala i on mi vždycky říkal, dneska to určitě vyšlo a ještě to můžeme zkusit v této poloze a téhle :grinning:, brali jsme to s humorem a říkali jsme, no tak hlavně, že to neřešíme že :grinning:. A po vysazení se začali dít v mém těle změny na které jsem nebyla zvyklá a já to samozřejmě přisuzovala těhotenství, bolely mě prsa, často podbřišek .. Pak jak mi začínala menstruace tak jsem si říkala, no třeba je to to hnízdění, už jsem byla úplně zblbnutá. Pak jsem to dostala a řekla jsem si, no tak a dost teda, takhle by to nešlo, pěkně z toho blbnu a co budu dělat třeba za rok? To už budu zralá na psychiatra. Přece nemůžu takhle magořit hned první měsíc :confused:. No po menstruaci už jsem to teda neřešila, když mě bolely prsa, divně podbřišek, pořád jsem si říkala, jo to je tím vysazením, hlavně za tím nic nehledej. Ten další cyklus jsme to skoro ani nedělali, jenom 2x a ono ejhle, asi se zadařilo :slight_smile:. Ale chápu tě i když občas hlodal červík, tak jsem si říkala, no nemůžu být těhotná, to by byla sakra náhoda kdybychom se trefili, vůbec jsem s tím nepočítala .. Hned jsme se snažila ty myšlenky zahnat abych pak nebyla zklamaná.

@jeaanna no snažíme se, ale teď to vůbec nečeká, protože už mu 4 dny tvrdím že to dostanu, že už to cítím :slight_smile:
28. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka jojo,je výbornej :slight_smile:
28. říj 2013 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 jojo,ten Nosifol se pije po celou dobu a může se i v těhotenství,už ho beru 7 měsíců...právě mám strach,abych neměla té listovky málo :frowning2:
28. říj 2013 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Takže ovu testy nic neukázaly a ovu byla? třeba to vyšlo i když jsi s tim nepočítala :slight_smile:
28. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek