• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@stepankakv Testovat budu dál, přeci jen na měření teploty nemám ideální podmínky, ale nějak se to všechno táhne :slight_smile: Kdyby mě osvítil duch svatý, tak by se to třeba podařit mohlo :grinning: a co ty, jak dlouho máš už vlastně po ovulce?
28. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie rika se, ze to vzdycky prijde, kdyz to clovek nejmin ceka.....treba se zadarilo :slight_smile:
28. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
sice se nesnazime od srpna, ale ted uz pomalu jo. (v cervnu statnicuju a nechci mit mimi uz na statnice a ted uz to vychazi v pohode). Zjistila jsem, ze si dokazu vsugerovat cokoli-napr. ted jsme to zkusili prvni mesic a co myslite? bolely me prsa, zmena chuti (jedla jsem doma tatarku po lzickach jako nutelu), stale hlad a zizen....a vysledek? vcera ta mrcha prisla :D takze zaciname na novo.....
28. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elisset mas to dokonale zmaknuty a propracovany do posledniho detailu :slight_smile: krasny :slight_smile: Kdyby mi to taky vyslo, zkusila bych to vydrzet do ult, ale manzel uz tusi.....vcera me sahl na prsa a ja 'auuuuu moje bradavky boli' :grinning:
28. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@clairinka Ahoj a vitej :slight_smile: budes testovat ovu nebo to nechate jen tak na prirode?
28. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna to mu musíš nakukat, že je to tím, že to dostaneš :grinning:, jak jsem mu ten první měsíc říkala, taky au, ať mi nesahá na prsa, tak on hned, že by? Ale pak jsem to dostala a teď i když jsem mu říkala au, tak nic, protože si myslí, že je to měsíčkama :slight_smile:.
28. říj 2013 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie ahojky,piješ ještě ten Nosifol?Jestli jo,bereš k tomu ještě nějakou listovku nebo bereš dva sáčky jak tam píšou?
28. říj 2013 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna ovu testy nedelam, prijde mi to zbytecny....merim teplotu a sleduju hlen a vychazi to dobre...ted by se nam to povedlo, pokud bych nebyla dost nastydla a ovu se neposunula o tyden....bylo pouze 11 dni od ovu do konce cyklu, takze z toho nic byt nemohlo....
28. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska ahojik :wink: Já piju 2 sáčky, ale teď to trochu flákám, musím zas doobjednat a pořádně se na to vrhnout :slight_smile:
28. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@elisset :grinning: to asi nevyjde, bo kdybych to dostala, poznal by to z myho vyrazu a takhle sem zatim happy :slight_smile: uvidime co prinese cas :slight_smile: Kdybych mela tento tyden jakkyklliv test, k dr.priati tyden musim, protoze neco nebude v poradku :astonished: Kdy ze budes testovat znovu?
28. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@clairinka tak drzim palce, aby se zadarilo :slight_smile:

Vsem dobrou chut k obedu a ja zase pozdeji nakouknu.
28. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Testuj dál a pak dej vědět :slight_smile: Já už bych asi cca měla mít tak 8 dní po ovulaci :slight_smile: Bolí mě v podbříšku :D záda :D klasická vsugesce :D a mám růžový výtok...spíš do hněda :( takže to vůbec nevim co je a docela mě to štve :(
28. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna teď ti nějak nerozumím, co by nemělo být v pořádku? Chci testovat nějak ke konci týdne.
28. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie zlati prosim dnes už 2 DC. Diky.
28. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv tak to může být zahnizďování a nebo cokoli... :angry: já mám taky vždycky zahňizďování a kdo ví co, a pak přijde ms :grinning: snažení leze pěkně na mozek :grinning: jinak jsem dnes už testovala a čárka o dost silnější, než včera, ale stále ne pozitivní - dnes jsem začla s dr. max, předtím jsem měla ovular, takže navíc ještě nevím, jak ten dr. max testuje.... moc držím palce, aby byl za chvíli minimálně duch!!!! Tabulka už nutně potřebuje další těhuli :sunglasses:
28. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mixlevpixle2013 Jé, promiň, ruka mi napsala něco jinýho, než chtěla hlava... :unamused: ... příště už žádný 1 DC apod nepíšu, taže odteď vyhlašuju tomuto zákaz a už doplňuju jen srdíčka! A basta fidli :grinning:
28. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@clairinka Ahoj, já mám LT stabilně 11 dní, takže to může být ještě v pohodě :slight_smile: problém je, pokud trvá méně, než 10, takže to vyjít mohlo :wink: Držím palce!
28. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline Ahoj, ano, ovulace se mi ukazala 20DC a 30 DC jsem dostala SLABOU mens kterou mam ted uz druhy den, tehotensky test zatim negativni, ale cetla jsem, ze ma smysl si ho poprve udelat v utery, tak jeste dva dny pockam a udelam si test podruhy. Jinak asi napoprve po ovu testu tehotna nejsem, protoze nejaky mesic mam mens treba prvni dva dny slabou,takze to je u me relativne normalni
28. říj 2013 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@clairinka mam to podobne, prvni mesic jsem zkusila ovu test a tak na 80% jsem si rikala, ze to vyslo, nevolnost, prsa, nadymani,ale v so.prisla slaba menstr.a test negativni,pry je ale jeste brzo takze za dva dny udelam test novej...ale u me je to normal,ze mens zacina bud hodne slabym krvacenim nebo hnedym vytokem, takze si myslim, ze na 99% tehotna nejsem
28. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie joooo jasný :D už se zahnízďuje a za 2 dny přijde ranní nevolnost :D a pak přijde MS :slight_smile: klasika..já už to fakt nehrotim, protože mi z toho začalo hrabat :D ale myslim že tenle měsíc připude minimálně 1 a to @jeaanna :slight_smile:
28. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Ahojky holčiny:slight_smile: Nedočítám, nestíhám :unamused: U mě zatím nic nového, tento víkend se měla podle všech propočtů dostavit ovu a nic... Ovu testy bílé. Jen 23.10 tam byl druhý proužek, ale slabší než ten testovací, tak to nechápu:frowning2: Testnu ještě zítra,mám poslední ovu test a prdim na to. Akorát mám z toho depku:frowning2:
28. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline Taky to dělám,já jezdím na koních a miluju je. Představuji si,jak jsem ve stáji,kde voní seno a sláma,je slyšet jen občasné dusání kopyt,vrnění těch koní a já je hladím po čumáku,který mají úžasně jemný. Není nic,co by mi bylo na dotek příjemnější :slight_smile: Promlém mám občas taky,s tím,že se najednou přestanu soustředit a přemýšlím nad aktuálními problémy. S tím ovu testem bych moc ráda poradila,ale já byla šťastná jak blecha,když jsem ho měla pozitivní až na půdu a nechápu,jak to,že stejně silnou čátku jako kontrolní jsem měla tu testovací už několik dní předem. A tak ti nechci radit,když o tom sama houby vím,víš. Abych ti nepověděla nějaký nesmysl. Ještě by jsi se na mě pak zlobila :slight_smile:
@mixlevpixle2013 Kočko,vůbec nemáš za co,už je alespoň trošku lépe? Jak užíváš volna doma? A já? No já pořád meškám,už 11tý den,a změna asi žádná.. Je to na palici. Pořád čekám,jestli příjdou nějaké příznaky,nebo příjde rovnou mrcha,ale nechápala bych to obrovské spoždění. Pořád si říkám,že příznaky nemusí být vůbec žádné,no nevím no. :unamused:
@jeaanna No to je super, :slight_smile: Tak to nepochybuji o tom,že se ti to potvrdí :slight_smile: No já v rámci meditace taky nepochybuji o tom,že se to povedlo,ale jinak jsem celkem skeptická a docela bych to zkusila už ve středu,po čtyřech dnech.. Ale nevím no.
28. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elisset no že nebude něco v pořádku v mým těle...buď to bude tím, že je tam mimi a nebo ms blázní a dr by ji musela vyvolat, tak jsem to myslela :slight_smile:
@ceekanka :slight_smile: já doufám až se z toho bojím testovat :grinning: Dobře, testuj ve středu, ale já raději ještě počkám do toho listopadu :slight_smile: jen nevím, když ty otestuješ, jestli nepovalím taky, bo mám ve středu dovču a jeden test volnej v koupelně na skříňce :grinning: ten digi si ale zatím schovávám :slight_smile:
28. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, hlasim, ze jsem vcera ukoncila sestinedeli uz o dal neslo...po necelych 4. tydnech.

Ted uz aby dosla MS, tohle cekani je na pytel, absolutne netusim, kdy se uraci :angry:

Holky testovatelky, porad nicevo?
28. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv nééé holky, pokud přibudu, tak až v listopadu a to tam za mnou naskáčete potom postupně totiž všechny :slight_smile: ještě v říjnu to vidím na @ceekanka :slight_smile:
Když si vybavím kolik testů jsem už dělala a zbytečně, tak prostě už ty 4 dny vydržím :slight_smile: jestli dobře počítám, tak 1.11. to bude 24 DPO....no nechejme se překvapit :slight_smile:
28. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelka83 ahojky :slight_smile: já už bych se na ty testy vysr... :D každá to tu řešíme a pořád nic nevidíme :D já už je od příštího měsíce nedělám ...
28. říj 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ceekanka Ahojky kočko...děkuji moc za tip na relaxaci...to bych asi potřebovala dělat od rána do večera...hlavně když jsem doma....nevím,jestli je to tím utrogestanem,ale zase jsem dneska vzteklá a protivná sama sobě...všechno mi vadí.... :rolling_eyes: :frowning2:
28. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline Moc držím paečky...tak já jsem 3 DPO...asi...a jsem na to zvědavá....asi na to moc myslím nebo nevím,proč mě tak trápí to břicho....a co se té zvýšené péče týká...mám to asi taky....já,která vypije denně sotva půl litr,tak jsem si včera koupila velkou flašku pití a celou jí vypila....prostě jsem si řekla,že je to důležité....a roušku jsem nosila pořád na obličeji..i když jsem na to lempl.....Takže by jsme mohli možná testit nějako podobně :wink: :grinning:
28. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna moc děkuji,ale raději si to nepřipouštím...přijde mi to hrozně brzy,abych už měla až takový příznak....vždyť si to vajucho teprve někde plave......kdyby to tedy tak bylo....
28. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska papkej k tomu i nějakou zeleninu a ovoce a určitě jí nebudeš mít málo :wink: .....počkej,najdu ti,v čem všem je obsažená :wink:
28. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek