• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
autor
@blannie koukala jsem, že mám v tabulce že jsem 31 DC :slight_smile: a ted jsem to počítala a jsem 33:slight_smile:))
28. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Já zlaticko opravdu věřím tomu,že ti to vyšlo...vnitřní hlas mi to napovídá :slight_smile: ....bez si hajnout,ať jsi čilá....
No na dovcu se těším i netesim...muž má ten týden dovolenou a já zase budu s detma doma...tak nevím,jak moc si odpočinu...
Jinak stále mi bolí to břicho,tedko večer mi snad přišlo,že mám hlen průhledný...asi už mám halusky...a pořád mi bolí ty bradavky...to už mi bolí od pátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no asi o nevydržim a poslední test co mám doma si udělám zítra ráno, i když moc nevěřim tomu že bych byla těhu.... spíš se bojim, aby doktoři něco nezanedbali nebo nevim :( snad to bude ok a ráno bude duch :slight_smile: držte palce a děkuju za podporu :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stepankakv No na to snad ani nemyslet,že by neco zanedbali :-O ....já ti budu moc držet palecky a myslet na tebe :wink:
28. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 děkujuuu moc :slight_smile: já tobě taky držim a doufám že to vyšlo :slight_smile: jsi moooc hodná ..
28. říj 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Jsi zlatá,děkuju. Jak jsem psala,jsem sice vůči tomu skeptická,ale taky se tomu snažím věřit. I když už vím,jak vypadá pozitivní těhu test,tak mám pocit,že když ho uvidím znovu,tak na to budu koukat jako na něco neuvěřitelného,jako na boží smilování. Taky ti to moc přeji a věřím že to výjde a pak se všechny snažilky srpnovky sejdem s bříškama na neco dobrýho :grinning: Tak si s dětma zahraj na bobříky,koho neuvidíš celý den,dostane bobříka :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Od toho jsme tu,aby jsme se vzájemně podporovali :wink:...není třeba děkova :wink:
28. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Asi tak...taky až znovu ten testik uvidím,tak budu jak Alenka v říši divů....už aby to bylo....taky jsem nad tím přemýšlela,že by jsme se pak mohli všechny sejít...někde na "zlaté střední cestě" ....takže šup šup,ať z nás nejsou nakonec stařenky než se uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
S téma detma jsi mě pobavila....u malé to možná půjde,ta si udělá úkoly a mizí ven až do stmivani...ale kluk,ten se valí doma jako krysa a je občas na facku
28. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak já vím, že i když jsi tehotna, tak muzes uplne klidne krvacet, naopak je to pomerne casty jev, ze v rannem tehotenstvi zena lehce krvaci a nekdo dokonce krvaci silne ze ani ta zena nepozna, ze je tehotna
28. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 to uz je jina, ze zena muze zamenit krvaceni v tehotenstvi za krvaceni mentsruacni, proto si myslim, ze bys mela udelat test a zvedout tady trosku moralku pozitivnim testem:slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni 20DC jsem mela na tuty ovulaci, protoze jsem si delala test...v kalendari mi vyslo, ze smysl ma test udelat poprve zitra, takze zitra to testnu, a ano, uz treti den pouze spinim, ale mela jsem to tak i v srpnu, ze jsem prvni 3dny jen spinila a 4den se to rozjelo naplno.takze to u me neni nijak neobvykle :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 a 20DC jsi mela pozitivni test, nebo uz pripocitavas tech 24-48 hodin do ovulace? Premyslim, zda to preci jen nemuze byt nidacni spineni...
28. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jo a prosimte, co to je nidační špinění? je to špinění při ovulaci?? To uz asi neni ne kdyz je dnes 12dni po ovulaci
28. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni 20DC jsem mela pozitivni test !
28. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 kdyz mas pozitivni ovulacni test, tak ovulace prichazi behem 24-48 hodin..ne hned ten den...pokud jsi dnes 12 dni po pozitivnim ovulacnim testu, tak muzes take byt jen 10-11 dni po ovulaci a pokud spinis uz treti den, tak to vychazi tak na 7.-8 DPO a nidacni to muze byt. Nidace je zavrtavani se vajicka do delozni sliznice, coz se casto muze manifestovat spinenim.

Vajicko se jeste poflakuje ve vejcovodu tak prumerne 5-9 dni po oplodneni, pritcem se vesele deli a pak se dostane do delohy a zacne prave ona nidace, pri ktere se zacne poradne vylucovat hormon hcg do krve = pozitivni tehotensky test.
28. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Jo,přesně na tohle klackovitý období se u dětí moc teda neteším,ale projít si tím musíme asi všichni.. Tak já jdu do peřin a zítra zase dám vědět.Ty se opatruj :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No já si říkám,že alespoň už budu vycvičená jednou na svoje :grinning: ......Dobrou zlatíčko :wink:
28. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je holky můj výsledek dnešního relaxu :grinning:
28. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@nonnni dekuji za vysvetlenim ty jsi pekne vzdelana..nejsi doktorka, nebo sestra :slight_smile: ? ja se o tohle zajimam az od ted, takze takovy znalosti uplne nemam...takze nidační špinění znamena, ze se muze vyskytnout pouze v tehotenstvi ?? A co to je zkratka DPO ?
28. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 DOP (day past ovulation), ale prihodne v cestine je to "dni po ovulaci".

Nejsem, akora jsem mela problem otehotnet s dcerami a ted sice jsem otehotnela napoprve, ale potratila, ale uz se tetelin na dalsi snazeni:slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni krasne napsano a vysvetleno, hned jsem chytrejsi :slight_smile: taky se v tom az takbdobre neorientuju. Dnes se syn koukal na Byl jednou jeden zivot a zrovna na dil, jak vznika mimi :slight_smile:
@marokanek1111 krasne malujes! Nadhera :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni ja jsem si to myslela :slight_smile: že to je Dni po ovulaci :slight_smile: ja jsem si delala tehot.test v nedeli rano (druhý den špinění) a test byl negativní, ale cetla jsem, ze test se ma delat az tak 14 dni po styku...co myslis ?
28. říj 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni a nechci si test delat moc casto, abych nebyla moc casto zklamana, takze jsem si ho delala v nedeli rano a bud si ho udelam v utery , nebo mozna az ve čtvrtek (tech 14dni po styku).
28. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji dobrou noc, jsem KO...vcera jsem usnula v pul jedne rano a v pet rano dcery usoudily, ze zmiraji hlady a svou zakladni potrebu ukojily tak efektivne, ze jsem od peti taktez vzhuru :angry:
28. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Moc děkuji,na to,že jsem ve špatném rozpoložení,tak jsem čekala,že to bude horší...i když jsem chtěla,aby to vypadalo lépe :-/
28. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verlis1 tak jasne, ze idelanejsi je pockat, ale to ja neumim:slight_smile:

Zalezi i na citlivosti testu, paradoxne 10 citlivost je citlivejsi nez 25 citlivost...znamena to od kolika jednotek hormonu HCG je uz testem tehotenstvi detektovatelne.

Navic kazda zena filtruje hcg do moci jinak (primarne je vylucovano do krve), takze nekdo ma uz 10 DPO lepsiho ducha a nekdo ma vysavovano jeste o tyden pozdeji.

Nepanikar, pokud vydrzis, tak vydrz klidne do toho ctvrtka, at se zbytecne netrapis...ja jsem takovy naseptavac, ale spis proto, ze ja bych nevydrzela:wink:
28. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Dobrou noc a dekuju
28. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 myslím, že je to pěkná práce...to já bych nenamalovala ani náhodou a aspoň sis u toho odpočala :slight_smile:
28. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to tě chápu, že to potřebuješ vědět co nejdříve kvůli škole a aktivitám, aby jsi věděla co si můžeš dovolit......o té nejistotě mi povídej, nejraději bych testovala každý den, ale musím taky vydržet.
28. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek