Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
rozaruska
28. říj 2013
@marokanek1111 jee ty jsi zlato:-) To jsem ani netušila že je toho tolik..
rosalline
28. říj 2013
@marokanek1111 maluješ? Tak vystav nějaká svá dílka... , hm? Na ovu testu dnes slabá čárka a nitky krve při utírání. Prsa nafouklá nebolestivá... Toť mé zvláštnosti ...asi ten duphaston začnu brát už od zítřka pro jistotu
rosalline
28. říj 2013
@marokanek1111 tak už je vidím. Pěkné jen co je pravda, jdi šikula...
nonnni
29. říj 2013
@blannie ahoj, jak jde bakalarka? Myslim na tebe cim dal tim vice, ja bych to tedy s prckama nedala...vcera jsem odevzdala holcicky mamce, ty byly radosti uplne polosilene, ze konecne bude nejaka sranda (vesnice, rano se vyvali z postele a sednou na kola a jdou jezdit s kamosema)...a ja se musim ucit.

Jako jsem vtipne zjistila, ze v patek mame od 8.15 do 18.45...jen s prestavkama po peti minutach...jako me je jasne, ze tam akademicnou ctvrhodinku nejak vtirne (je to s jednim lektorem), ale stejne..to abych tam jela s piknikovou taskou :-|
rosalline
29. říj 2013
@marokanek1111 tak už je vidím. Pěkné jen co je pravda, jdi šikula...
stepankakv
29. říj 2013
Dobré ráno holky 🙂 Tak jsem dneska použila poslední těhu test, co jsem měla doma a bílo ... Už si nekoupim žádnej dokud mi nevynechá MS. Jinak nechápu, ale stále špinim a pne mě břicho jak kdybych byla nafouklá...Už aby byl příští měsíc a doktorka mě sledovala ...
marikuraautor
29. říj 2013
@marokanek1111 ahoj🙂no testik předevčírem negativní:-\
jeaanna
29. říj 2013
Pekne ranko vsem 🙂
@stepankakv to je divne a kdy.mas ms dostat? Sem se po precteni tveho testovani sla rychle vycurat; abych netestla taky 😃 chci az v patek 🙂 nejraději bych testovala kazdy den; sem jak padla na hlavu 😃 Me stale boli bradavky a prijde mi i, ze se zvetsuji prsa.
stepankakv
29. říj 2013
@jeaanna 😃 já to mám dostat až za 6 dní 🙂 ale jsem asi závislá ne testování 😃 ještě že byl doma poslední test a ted už nekoupim žádnej až do doby než mi MS vynechá 🙂 Ale ty už bys mohla testnout ne?
🙂
mixlevpixle2013
29. říj 2013
Krásné ráno holčiny moje zlatý. Takže po prodlouženém výkendu opět práce co ? Děsný. Já se těším až mrcha skončí a bude další měsíc snažení, to je na tom to nejhezší ale zase na druhou stranu mám obavy, že nevydržím jak jsem psala a začnu opět testovat a hrotit to 🙂)) prostě jsem holka praštěná 🙂
lennikka
29. říj 2013
@anuliina @ceekanka @marokanek1111 @mixlevpixle2013 holky, dekuji moc za privitani..😉 koukam, ze tu jedete ve velkym, jakoze par dni tu nejsem a mam, co docitat..😉 Stravila jsem tu i me prvni tehu, a bylo to na koniku moc fajn, dosud se potkavame s maminkama, s kteryma jsme se tu seznamily..🙂
mixlevpixle2013
29. říj 2013
@lennikka ahojky a krásné ranko, to je super, že nás je tady tolik, jsme prostě jedna velká banda 🙂))
lennikka
29. říj 2013
@mixlevpixle2013 dobre ranko 🙂 jj, je to prima a ja jsem hlavne uplne zapomnela, jaky to je, se zase snazit..😃 a to jsou jenom dva roky...😃
mixlevpixle2013
29. říj 2013
@lennikka jj to já už zapoměla dávno, mám 2 dospělé dětičky 🙂)
jeaanna
29. říj 2013
@stepankakv 😃 aha, tak to máš ještě čas, ale byla sem na tom szejně 😃 víš kolik testů už sem vyplítvala 😃 Ovu jsem měla 8.10. a 16.10. už sem zkoušela 😃 Po 19.10. když byly pořád (jak jinak) negativní, sem se trošku zklidnila 🙂 Testovala sem v sobotu a teď chci vydržet do pátku 🙂 mám poslední těhu test a ještě pak ten digitální, ale ten si schovávám, až se objeví aspoň ta druhá slabě a testnu ho 🙂
jeaanna
29. říj 2013
@mixlevpixle2013 já sem si chytře vzala ještě dnes i zítra dovolenou, tak sem s klukem doma 🙂 Sme tady všechny stejný, plánujem jak to nebudem hrotit a pak stejně testujem a šílíme 😃 sranda s náma 😃
mixlevpixle2013
29. říj 2013
@jeaanna taky jsem přemýšlela o dovolené ale mám toho hodně, tak to nešlo a makám do roztrhání těla 🙂 krásný volný den přeji 🙂
blannie
29. říj 2013
@nonnni Ahoj, no... jde to špatně, respektive vůbec. Musela jsm dodělávat resty z práce a budu mít dost co dělat až do konce roku. A jelikož bych měla diplomku odevzdat do konce listopadu a mám 5 stránek z 60, tak moc nevím, jak to udělám. Plus v lednu státnice... Prostě budu muset zatnout zuby a na ten měsíc trochu upozadit Sofinku 😞
Takhle celý den jsem byla ve škole snad dvakrát, a pak jsem se z toho týden vzpamatovávala 😃
lenka_25
29. říj 2013
@blannie Ahoj, vubec ti tu diplomku nezavidim, ja kdyz si na to vzpomenu, byla to strasna otrava. To statnice jako takovy mi vubec nevadily, celkem me i bavilo se na ne ucit 🙂 ja ted vaham o rigorozku a porad se nemuzu rozhodnout, na jednu stranu by se mi titul PhDr libil, ale na druhou stranu nevim, jestli mi to stoji za to.. Jo a chtela jsem te poprosit, jestli bys mi dnes dala do tabulky 2DPO. Dekuji 🙂
ceekanka
29. říj 2013
@jeaanna No jo, je to fakt děs. Já se snažím to vydrežt. Když poslední testování bylo v sobotu,tak by ve středu teoreticky mohlo být něco vidět,když by něco bylo. Držím pěsti 🙂
@lennikka To je super,taky jsem si tu říkali že by byli fakt,když bychom se sešli,že jsem tu samý super ženský🙂
blannie
29. říj 2013
stepankakv
29. říj 2013
Holky tak mám zase novinku ze záchodu 😃 už fakt nevim nic ... 🙂 ráno jsem se vysprchovala, ted jsem přijela do práce, jdu na záchod a bílej čirej hlen...🙂 co to zase je? 😃 😃 😃
stepankakv
29. říj 2013
@jeaanna no tak v tom aspoň nejsem sama 🙂 Já bych testovala furt 😃
rosalline
29. říj 2013
@blannie ahoj blannie, dáš mi rám prosím 4.DPO, děkuji
rosalline
29. říj 2013
@stepankakv někdy takhle zhlenatí sperma .) někde jsem to četla, aby si to nepletly
stepankakv
29. říj 2013
@rosalline já měla sex naposledy v sobotu 😃 to by mohlo být?
rosalline
29. říj 2013
@ceekanka máš krásnou vizualizaci, zkusím se tomu taky zase věnovat. Máte s jeanne super skóre, jsem moc zvědavá a držím palce, nechť se kolejničky ukáží
ceekanka
29. říj 2013
@mixlevpixle2013 To jsem všichni kočko 🙂 Praštěný a netrpělivý.. Ať ti to v práci utíká 😉
rosalline
29. říj 2013
@stepankakv to asi ne... Takže?
stepankakv
29. říj 2013
@rosalline takže nevim co to bylo, ale test byl ráno negativní, ale na to je asi opravdu brzy 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli