• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marokanek1111 jee ty jsi zlato:slight_smile: To jsem ani netušila že je toho tolik..
28. říj 2013 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 maluješ? Tak vystav nějaká svá dílka... , hm? Na ovu testu dnes slabá čárka a nitky krve při utírání. Prsa nafouklá nebolestivá... Toť mé zvláštnosti ...asi ten duphaston začnu brát už od zítřka pro jistotu
28. říj 2013 ve 23:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak už je vidím. Pěkné jen co je pravda, jdi šikula...
28. říj 2013 ve 23:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ahoj, jak jde bakalarka? Myslim na tebe cim dal tim vice, ja bych to tedy s prckama nedala...vcera jsem odevzdala holcicky mamce, ty byly radosti uplne polosilene, ze konecne bude nejaka sranda (vesnice, rano se vyvali z postele a sednou na kola a jdou jezdit s kamosema)...a ja se musim ucit.

Jako jsem vtipne zjistila, ze v patek mame od 8.15 do 18.45...jen s prestavkama po peti minutach...jako me je jasne, ze tam akademicnou ctvrhodinku nejak vtirne (je to s jednim lektorem), ale stejne..to abych tam jela s piknikovou taskou :unamused:
29. říj 2013 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak už je vidím. Pěkné jen co je pravda, jdi šikula...
29. říj 2013 v 06:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: Tak jsem dneska použila poslední těhu test, co jsem měla doma a bílo ... Už si nekoupim žádnej dokud mi nevynechá MS. Jinak nechápu, ale stále špinim a pne mě břicho jak kdybych byla nafouklá...Už aby byl příští měsíc a doktorka mě sledovala ...
29. říj 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marokanek1111 ahoj:slight_smile:no testik předevčírem negativní:-\
29. říj 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne ranko vsem :slight_smile:
@stepankakv to je divne a kdy.mas ms dostat? Sem se po precteni tveho testovani sla rychle vycurat; abych netestla taky :grinning: chci az v patek :slight_smile: nejraději bych testovala kazdy den; sem jak padla na hlavu :grinning: Me stale boli bradavky a prijde mi i, ze se zvetsuji prsa.
29. říj 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna :D já to mám dostat až za 6 dní :slight_smile: ale jsem asi závislá ne testování :D ještě že byl doma poslední test a ted už nekoupim žádnej až do doby než mi MS vynechá :slight_smile: Ale ty už bys mohla testnout ne?
:slight_smile:
29. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holčiny moje zlatý. Takže po prodlouženém výkendu opět práce co ? Děsný. Já se těším až mrcha skončí a bude další měsíc snažení, to je na tom to nejhezší ale zase na druhou stranu mám obavy, že nevydržím jak jsem psala a začnu opět testovat a hrotit to :slight_smile:)) prostě jsem holka praštěná :slight_smile:
29. říj 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina @ceekanka @marokanek1111 @mixlevpixle2013 holky, dekuji moc za privitani..:wink: koukam, ze tu jedete ve velkym, jakoze par dni tu nejsem a mam, co docitat..:wink: Stravila jsem tu i me prvni tehu, a bylo to na koniku moc fajn, dosud se potkavame s maminkama, s kteryma jsme se tu seznamily..:slight_smile:
29. říj 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka ahojky a krásné ranko, to je super, že nás je tady tolik, jsme prostě jedna velká banda :slight_smile:))
29. říj 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 dobre ranko :slight_smile: jj, je to prima a ja jsem hlavne uplne zapomnela, jaky to je, se zase snazit..:grinning: a to jsou jenom dva roky...:grinning:
29. říj 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jj to já už zapoměla dávno, mám 2 dospělé dětičky :slight_smile:)
29. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv :grinning: aha, tak to máš ještě čas, ale byla sem na tom szejně :grinning: víš kolik testů už sem vyplítvala :grinning: Ovu jsem měla 8.10. a 16.10. už sem zkoušela :grinning: Po 19.10. když byly pořád (jak jinak) negativní, sem se trošku zklidnila :slight_smile: Testovala sem v sobotu a teď chci vydržet do pátku :slight_smile: mám poslední těhu test a ještě pak ten digitální, ale ten si schovávám, až se objeví aspoň ta druhá slabě a testnu ho :slight_smile:
29. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 já sem si chytře vzala ještě dnes i zítra dovolenou, tak sem s klukem doma :slight_smile: Sme tady všechny stejný, plánujem jak to nebudem hrotit a pak stejně testujem a šílíme :grinning: sranda s náma :grinning:
29. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna taky jsem přemýšlela o dovolené ale mám toho hodně, tak to nešlo a makám do roztrhání těla :slight_smile: krásný volný den přeji :slight_smile:
29. říj 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Ahoj, no... jde to špatně, respektive vůbec. Musela jsm dodělávat resty z práce a budu mít dost co dělat až do konce roku. A jelikož bych měla diplomku odevzdat do konce listopadu a mám 5 stránek z 60, tak moc nevím, jak to udělám. Plus v lednu státnice... Prostě budu muset zatnout zuby a na ten měsíc trochu upozadit Sofinku :frowning2:
Takhle celý den jsem byla ve škole snad dvakrát, a pak jsem se z toho týden vzpamatovávala :D
29. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahoj, vubec ti tu diplomku nezavidim, ja kdyz si na to vzpomenu, byla to strasna otrava. To statnice jako takovy mi vubec nevadily, celkem me i bavilo se na ne ucit :slight_smile: ja ted vaham o rigorozku a porad se nemuzu rozhodnout, na jednu stranu by se mi titul PhDr libil, ale na druhou stranu nevim, jestli mi to stoji za to.. Jo a chtela jsem te poprosit, jestli bys mi dnes dala do tabulky 2DPO. Dekuji :slight_smile:
29. říj 2013 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna No jo, je to fakt děs. Já se snažím to vydrežt. Když poslední testování bylo v sobotu,tak by ve středu teoreticky mohlo být něco vidět,když by něco bylo. Držím pěsti :slight_smile:
@lennikka To je super,taky jsem si tu říkali že by byli fakt,když bychom se sešli,že jsem tu samý super ženský:slight_smile:
29. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mám zase novinku ze záchodu :D už fakt nevim nic ... :slight_smile: ráno jsem se vysprchovala, ted jsem přijela do práce, jdu na záchod a bílej čirej hlen...:slight_smile: co to zase je? :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna no tak v tom aspoň nejsem sama :slight_smile: Já bych testovala furt :D
29. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ahoj blannie, dáš mi rám prosím 4.DPO, děkuji
29. říj 2013 v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv někdy takhle zhlenatí sperma .) někde jsem to četla, aby si to nepletly
29. říj 2013 v 10:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline já měla sex naposledy v sobotu :D to by mohlo být?
29. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka máš krásnou vizualizaci, zkusím se tomu taky zase věnovat. Máte s jeanne super skóre, jsem moc zvědavá a držím palce, nechť se kolejničky ukáží
29. říj 2013 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 To jsem všichni kočko :slight_smile: Praštěný a netrpělivý.. Ať ti to v práci utíká :wink:
29. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv to asi ne... Takže?
29. říj 2013 v 11:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline takže nevim co to bylo, ale test byl ráno negativní, ale na to je asi opravdu brzy :slight_smile:
29. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek