• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline Je to fajn:slight_smile: Ale příteli se u enyy asi moc dobře neusíná nebo co :grinning: Taky jsem zvědavá jestli zítra na tom testu něco vykoukám,už mě to takhle nebaví a stresuje :sweat_smile: Takový spoždění jsem nikdy neměla.
@marokanek1111 máš pravdu,že budeš mít alespoň průpravu a pak to budeš zvládat levou zadní :slight_smile:
29. říj 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv každopádně násilněním drahouše nic nezkazíš :slight_smile:)
29. říj 2013 v 11:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline myslíš že to může značit ovu? když jsem byla u dr. a ta mi řekla že ovu už proběhla ? :D ale tak splést se může každý :slight_smile:
29. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,moc děkuji za pochvalu obrázků...tady na koníkovi mám jen ty miminkovské....aby mi to někdo nevymazal,že to neodpovídá nějakým pravidlům...jinak si kreslím všechno možné.....tady je pár ukázek: :sweat_smile:
29. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@marikura Tak třeba je ještě brzy...kdy jsi měla ovulku?
29. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Vůbec ti to zlato nezávidím.... :unamused: ......drž se,ty to určitě všechno nakonec zvládneš levou zadní....mám v práci kolegyni,co má doma dva malé cvrčky,zrovna se rozvádí,do toho chodí do práce a ještě se rozhodla dělat školu...tak pořád taky řeší nějaké zápočty a zkoušky.....mě by z toho asi hráblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zrovna vařím oběd,chystám se doma trochu poklidit....a odpoledne jedu s cácorou koupit nového člena domácnosti....minulý týden nám umřel potkan..tak jdeme koupot budto potkana a nebo toho většího křečka.....tak jsem zvědavá,co doneseme.....aby z toho nakonec nebyl třeba králík :zipper_mouth: :grinning:
29. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv tak hlen to značí... A vzhledem k tomu, že jsi měla i delší cykly , není nic vyloučeno.
29. říj 2013 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidičky, to né :frowning2: právě jsem si dělala ovutest a je úplně pozitivní, asi bud brečet :frowning2:
29. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie A manžel už je pryč?....a nemohl by zase udělat takovou tu přepadovku?......to je opravdu k vzteku,na jednu stranu jsem naštvaná,že mám tu ovulku tak brzy,ale zase když vidím vás,jak jí máte takhle pozdě,tak asi ještě můžu být ráda :unamused:
29. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 manžel už je pryč a o víkendu nic nebylo :frowning2: Dala bych ani nevím co, kdybych měla kratší cyklus... tenhle zas bude travat 40 dní. Manželovi už jsem volala a říkal, že uvidí, jak to vyjde... ach jooooo
29. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ju ty sou krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned bych brala kdyby mě nikdo takhle krasně namaloval :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no tak to je skvělé!!! Tata bude k dispozici včas?
29. říj 2013 ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak to je fakt smůla, kdyby bylo aspoň něco o víkendu, tak to by ty mršky počkaly... :frowning2:
29. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie tak snad se manžel uvolní...držím moc palce :-* to je na prd :( Já teď taky nevim co značí ten bílej hlen :(
29. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 jsou moc krásné , hlavně ten poslední se mi moc líbí.
29. říj 2013 ve 12:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Jojo, je to skvělý, že jsou konečně //, ale kdyby byl pátek, tak by to bylo skvělejší :grinning: Ještě nevím, jetli se mu podaří přijet :frowning2:
@stepankakv děkuju... :wink: ten hlen je taky divnej, mě po TOM drží klidně i dva dny, ale takhle dlouho, jak to máš ty, teda ne, ale zas u ovulky by byl průhledný a ne bílý... :confused: doufám, že nám to tady moc lidí nečtě, protože by nás asi zavřeli do blázince :grinning: hlavně chlapi
29. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ty obrázky jsou fakt nádhera... taky jsem kdysi malovala, ten předposední je super!!!
29. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 ty obličeje jsou dokonalý, moc se mi líbí tvuj styl :slight_smile:
29. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ahojik a co ty jak je kočko?už sem tě dlouho nezastihla?u mě konči menzes tak snaženi opět na novo no :unamused:
29. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no taky si někdy říkám, že nás snad moc lidí nečte :D a chlapi už vůbec ne :D třeba je ten hlen pozitivní znamení...vytekl ze mě ráno a už najednou nekrvácim :slight_smile: tak aspoň něco :slight_smile:
29. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marokanek1111 tak toé bohužel nevím...chtěla jsem testovat tenhle cyklus:frowning2:ale jak jsem psala,tak jsme se milovali jen 8dc,9 dc,21dc,25dc.
29. říj 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahoj, já měla teď pozitivní ovutest, to jsem si myslela, že buď ovu už proběhla nebo bude anovulák :unamused: hrůza tohle, nejdřív čekáme na ovulku, pak na ms, pak až skončí ms, hrůza toto :sunglasses: Jinak pořád někde lítám, na víkend jsme byli opět v Praze, vraceli jsme se včera a už jsem z toho všeho dost unavená :frowning2: Co ty? Doufám, že se šetříš. Už máš výsledky?
29. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 krásné moc, jsi šikovná!!! Kolbouk dolů!! :slight_smile:
@blannie jaj, to je ale pech, držím pěsti, aby manžílek dorazil a povedlo se!!! :slight_smile:
@ceekanka zítra se už moc těším až dáš vědět, budu pokukovat a držím pěsti, aby byly // :slight_smile: Kdy jsi měla ovulku? Myslím, že jsme na tom tak nějak stejně né? Když jsem byla se synem těhu, tak první test sem dělala 20 DPO a ten byl negativní a další až 30 DPO a tam už byly teda dálnice i z večerní moči :grinning:
29. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ty jo až takhle pozdě? Já nechápu,že někdo má pozitivní test třeba už 8 DPO a třeba ty až takhle dlouho.. Já mám právě ovulaci dlouho, až 28DC a cykly mám pravidelné 33. Takže dneska jsem 41 DC,meškám 8mý den a jsem 12 DPO. Když já to mám z prvního těhu asi blbě zapsané,abych se koukla,kdy bylo snažení a kdy jsem testovala. :unamused:
29. říj 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka A kolikátý DPO jsi testovala? a byl úplně negativní? žádnej duch? a kdy to zkusíš znovu? Mooooc držim palce a něco mi říká, že ti to vyšlo ... :slight_smile:
29. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé moc děkuji holky....kdyby tu byl "smajlíček stydlínek",tak ho sem dám.....maluju si jen pro svou zábavu a protože u toho náramně vypnu a mám hnedka lepší náladu....akorát na to vůbec nemám čas...když chci namalovat něco "rychle",tak maluju tužkou a když si chci vysloveně pohrát,tak těma temperama...ale to je asi tak,že než si rozdělám barvy a udělám si někde místo,tak se něco stane a já to můžu tak akorát schovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak třeba manžel přijede....neztrácej naději... :wink:
29. říj 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Chjo,to je pech.....a jak dlouhé míváš ty cykly?
29. říj 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek