• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Jinak jsme si tedy přivezli domů černého křečka...než jsem ho stačila dát do klece,tak mě asi 5krát hryzl....sráďura malej,,,,,takže to samozřejmě vyděsilo děti natolik,že se na něj už prý budou chodit jen dívat.... :angry: ,....takže zase zvířátko kupované pro "rodiče" :rolling_eyes: :grinning:
29. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv testovala jsem v sobotu což byl 9DPO, zítra teda budu 13DPO,tak to zkusím,jestli změna. Jestli ne,tak mě klepne. Nevím od čeho bych měla včera zvýšenou teplotu,proč mám hodinu po obědě hlad,to jsem nikdy neměla. A pak za chvíli je mi zase těžko.. No nebylo na tom sobotním podle mě nic a to mi můžeš věřit že jsem se dívala několikrát a důkladně :grinning:
Děkuju,děkuju všem co mě tady podporují a zvedají mi naděje svým tušením :slight_smile: Jestli tomu tak opravdu je,tak by jste měli holky změnit asi kariérní dráhu :slight_smile:
29. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Já snad zítřka ani nedospím...... :wink: :wink:
29. říj 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Nápodobně :D Jsem teď doma chvíli sama a hned jsem měla nutkání, jít si ho udělat už teď, ale zase si říkám, že to do zítřka vydržím,než abych teď zbytečně vyhodila test. Lítám pořád čůrat a tak by to asi nebyl kvalitní vzorek :sweat_smile:
29. říj 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka To jsi fakt frajerka, že takhle čekáš do rána :slight_smile: Hlavně dej zítra vědět co a jak :slight_smile: Nebo dneska jestli podlehneš :slight_smile: Já jsem fakt zralá na psychárnu s tím testováním :slight_smile: pořád bych testovala :grinning: Takže být ve tvojí situaci tak to asi nedám a letím na záchod udělat test :D
29. říj 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s Vami je to napinave! Uz aby bylo rano a @ceekanka sem foukla fotku // na testu!

Jinak me boli bricho,, doufam a modlim se, at je to MS a zacne uz dneska, to bych v pondeli stihla tu cytologii a nez dojde ovulace i vysledky...kdyby nahodou...
29. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv No pomáhá mi asi to,že mám strach že tam nic nebude :slight_smile: Ale nebojte,dám vědět hned jak budu něco vědět,takže zítra ráno :slight_smile: Až vstanu :grinning:

@nonnni Děkuju a držím pěsti ať je to ms a můžete se začít snažit :slight_smile:
29. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka kočko moc to s tebou prozivam, ja rano budu v praci v 7 a hned budu hledat zprávičku. Moc drzim palečky at jsou tam dve carecky ...
29. říj 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marokanek1111 ..do června jsem to měla pravidelně po krásných 28dnech, V červenci už 29, minule 41 a dnes už zase 34
29. říj 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Díky moc,jsi zlatá :slight_smile: Snad už nebude ta zpráva negativní :slight_smile:
29. říj 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka A v kolik tak zlato vstáváš?.....já jen,kdy mám v práci nakouknout.....staniční mě roztrhne,až mě uvidí,jak se pořád chodím koukat na mobil :zipper_mouth: :grinning:
29. říj 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Chjo....ale tak ještě mrcha nepřišla,tak neztrácej naději...ale chápu,že už by jsi chtěla vědět na čem jsi.....
29. říj 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Čoveče kdy ty budeš mít tu dovču? Já myslela že teď a ty jdeš zase do práce? No záleží jestli bude mužík chtít abych s ním šla k doktorovi. Ale myslím,že po deváte,bych asi napsala :slight_smile:
29. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie je tak držim pěsti at ti to vyjde ,u mě zjištěno nizkej tlak a tachykardie neda se s tim nic dělat tak mě budou jen sledovat :sweat_smile: a zitra jdu ještě na neuroogii a je to vše zamnou,jinak končim menzes a budem se snažit na novo i když ja si řikam že to necham na přirodě už bud se zadaři nebo ne :wink: budu si prostě už uživat(jinak bych zacvokla za chvilku ze všeho)
29. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No ještě jdu zítra,pozítří denní,v pátek noční a pak volný víkend a pak už ten tyden dovolené :wink: ....takže budu mít klid na testování :grinning: ....mám to vymyslene,že přijdu pak v pondělí do práce,že už řeknu,že jsem tehu a nemuzu se už s nikým tahat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Jo takhlé :slight_smile: Tak teď už si to budu snad pamatovat :slight_smile: Moc ti přeju aby jsi tu dovču měla o to příjemnější :slight_smile:
29. říj 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No doufám,že to nebude uplakany týden,když bych to dostala....přemýšlím pořád,jak to udělat....mám brát utrogestan do příchodu ms,ale minulý měsíc jsem to dostala až po dobrani utrose,i když jsem mrchu cítila tak tři dny předem...tudíž mi ten utros udržuje takovou hladinu hormonu,že to proste nedostanu....takže asi budu muset čekat buďto na // a když nebudou,vysadim utros a počkám,co se bude dít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 brala bych porad, po 14. dnech udelala test. Bud bude, nebo nebude. Kdyz nebude, tak vysad, pak do dvou dnu budto bude, nebo nebude. Ty dva dny uz zadny dopad mit nebudou. Kolik toho utrose mas brat?
29. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Beru dva denně a dr. říkala,že ho mám brát,než mi přijde mrcha a nebo než bude test...kdyby byly // ,tak ho mám brát dál...asi jak pises,minule jsem si vzala večer poslední a druhý den ráno jsem to dostala,takže pokud tehu test nebude pozitivní,tak utros odklidim na pár dní a uvidíme...
29. říj 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Ach jo, proč to nemůžeme mít jednodušší, co. Já nikdy nic takového nebrala, takže ti beru neporadím, ale určitě to dopadne tak že to řešit nebudeš muset a uplakaná nebudeš,protože budeš mít // :slight_smile: Ale osobně bych brala právě to řešení,co jsi psala :slight_smile: Tak to vypadá, že ráno napíšu dřív. S mužíkem pojedu, aby jsme se stavili ještě na nákupu :slight_smile:
29. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Děkuji zlaticko,jsi hrozně hodná....A na zítřek držím vše,co mám,aby tam ten bobisek už byl a ozval se ti // :wink:
29. říj 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka držím pěstičky;)) tfuj tfuj!!!
29. říj 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ahoj, tak prumer nezvysim, dnes se mi rozjela mens naplno, takze hadam, ze tehotna nejsem...pro jistotu udelam test ve čtvrte (14dni po styku)
29. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Děkuju moc :slight_smile: Už vidím,jak nebudu moct dospat. Jsem na to moc zvědavá..
@pavlamar Jo,poflusat bych potřebovala asi celou armádou :slight_smile: Děkuju :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka. Teda, jste to tady rozjela. Já vám vůbec nestíhám. Věnuju se dětem, protože mají prázdniny a vždycky když sem nakouknu, tak přibude skoro deset stran. :grinning: Jinak u nás nic nového. Jen jsme se včera večer s manžou trochu chytli a tak u nás držíme bobříka mlčení. :slight_smile: Jsem zvědavá kdo z nás to vydrží dýl....

@marokanek1111 teda já závidím ten dar od boha. Nádherně maluješ. Já jsem taky vždycky chtěla umět, ale bohužel mě to přeskočilo. :unamused: Bohudík moje starší dcera je nadaná, chodí do lidové školy umění a je fakt šikovná.
29. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomoooc :slight_smile: kvůli hlenu dnes ráno jsem si ted udělala ovu test a vypadá pozitivní ....co???? doktorka řekla, že ovu už proběhla... nechápu nic... :(
29. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv hold i mistr tesař se občas utne :grinning: a nebo je tu ještě jedna možnost. A to druhá ovulka. Někdy prý můžou proběhnout v měsíci i dvě ovulace.
29. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Jak dlouho bys měla mít teoreticky po ovulce? Test může reagovat i na hcg.. tak buď je druhá ovulka a nebo těhu :grinning:
29. říj 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u ní jsem byla 16DC a už mi řekla že je po ovu...tzn. že ovu byla 15 den max..a dneska jsem 21...Druhá ovu? To jde? :slight_smile:
@blannie
@anuliina
29. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek