• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@stepankakv Druhá ovulka je možná, ale je to víceméně vzácnost.. spíš se uvolní dvě vajíčka během několika hodin či málo dnů a jsou z toho dvojvaječná dvojčata... A test slušnej teda.. Spíš bych řekla, že bude ovulka teď a doktorka viděla nějakou jinou tekutinu...

Holky, mám dilema - má muž přijet dnes nebo zítra? Sice nevim, jestli vůbec přijede, ještě se neozval, ale co by kdyžtak bylo lepší? :grinning: blázinec tohle už, fakt
29. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak byla doktorka slepá :slight_smile: ještě že jsem ten test udělala a ted kdy mají ty naši manžílci přijet :slight_smile: já ho prosím at se omluví v práci a jede zítra domů :slight_smile: kdy jsi měla pozitivní test? dneska?
29. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tohle je můj test.. takhle je pozitivní celý den. Jediné, co nevím je, jestli k ovu dojde za 24-48 hod. od prvního nebo od posledního pozitivního testu :confused:
29. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv já bych asi spíš věřila testům. a vzhledem k tomu, že jsi pořád měla testy negativní, a až teď pozitivní, řekla bych, že doktorka to neodhadla. Tak šup honem nahnat manžílka a nenechat nic náhodě. :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie
@stepankakv máte ty testíky krásně pozitivní!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina no jo, ale teď kdy? :slight_smile: do 24 hodin? nebo do 48? teď to tu řešíme s @blannie :D poraďte :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv Já bych taky byla radši, kdyby přijel zítra - jde o to, že dnes končí v práci v 8 a zítra až v 9, takže by dneska mohl přijet už v půl desátý, kdyby teda přijel, a ráno musí max. v 8 odjet... V tuhle dobu je zrovna nic moc, že nám takhle odjíždějí... kdyby byli s náma, tak nemusíme řešit testy a kdo ví co a v pohodě bychom si užívaly.
29. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Kvůli čemu jste se pohádali doma,smim li to vědět?...
Neřekla bych,že je to dar od boha,prostě si jen tak čárám :slight_smile:....po tátovi :slight_smile:...
29. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie no myslím, že vzhledem k testu je rozumnější aby přijeli zítra a bud to vyjde nebo ne :( je to na hov.. tohle cestování, ale všechno má svojí oběť... já jsem z toho pozitivního testu úplně nabitá :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Já mela ovu testik pozitivni ve středu a dr. mi kladla na srdce,ať se snažíme středa,čtvrtek a hlavně pátek...ten pátek je prý nejdůležitější... :wink:
29. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv
@blannie Holky, ja bych doporucovala radeji dnes, myslim, ze pred ovulaci je to lepsi nez az po. Ale pokud to nejde, tak zitra to snad staci. Drzim palce :wink: a jak dlouhy mate cykly, ze ji mate takhle pozde?
29. říj 2013 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv jojo, máš pravdu, lepší zítra - obávám se však, že mi dojede překvápko, protože se muž vůbec neozval, jak se rozhodl... takže se u mě nedá nic dělat a doufám, že už je vše přichystané a mršky malé přečkají až do ovulace... a modlím se teda, aby byl test zítra negativní... a tobě to zítra vyjde!!! Ještě, že existují testy, bychom měly smůlu...
29. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv udelej si tehotensky test. jestli mudra usoudila, ze jsi po ovu, to znamena, ze jsi nemela zadne dozravajici folikuly, to nevim, jestli by se ti najednou vyrojil. Muze to reagovat na tehotenstvi, pisi, ze carka ma byt stejne silna ci silnejsi nez kontrolni, posli manzela do lekarny!!!!!!!
@verlis1 to je mi lito. DO dalsiho snazeni zdar!
29. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv cha chaa..to jste me rozesmaly...je pravda, kdyby to cetl nejaky chlap...o jakych fujtajblech tu piseme.....mozna by to pridal k dobremu v hospode..:o))))))))
29. říj 2013 v 19:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 Já mám cykly 32-38 , takže teď bude zas 38, LF mám 11 dní - my se minule snažili v den poz. testu a den po a nevyšlo to... Teď to záleží na muži, kdy mu vyjde přijet... jestli teda vůbec přijede, protože 150km sem a zas zpátky v noci není nic moc :frowning2:
29. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 většinou se takové nadání dědí. Moje sestra taky má ten dar, já bohužel už ne. A závidím. Ale v dobrém. Jinak jsme se s manžou chytli paradoxně kvůli sexu. Čekal aktivitu z mojí strany
, ale já byla hrozně unavená celodenním lítáním kolem dětí. Toť úděl nás žen. :grinning:
@marokanek1111 aha děkujeme :slight_smile: mě spíš nejde do hlavy že doktorka řekla že mám po ovu a najednou pozitivní test :slight_smile: ani bych ho nedělala,ale jak kdyby mi něco vlezlo do hlavy a řeklo jdi i ho udělat :D už magořim :D
@lenka_25 tak dneska to nestihne :( až zítra nejdřív :(
@ceekanka ..drzim vsim cim muzu....tfuj tfuj...na zitrek
29. říj 2013 v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv zitra je to taky v pohode, urcite to vyjde :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no ty take jedes. Ja bych ho zmermomocnila dneska, spermie preziji lepe, nez vajicko.
29. říj 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv Jojo, @nonnni mám pravdu.. já to zamluvila... že může značit taky těhotenství, tak kdyžtak ráno zkus test. Ovutesty prý dokáží detekovat těhu dřív.
29. říj 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni těhu test jsem si dělala dnes ráno a bíííííílo :D ale tak během dne se může lecos změnit :slight_smile: ale to bych neřekla :slight_smile: manžela mám v německu 350 km :( takže lékárna jedině ráno :slight_smile: myslíš že by se doktorka nespletla?
29. říj 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Zitra drzim palce, urco tam ty // budou :wink:
29. říj 2013 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 jinak cykly mám 33 a pak 28, ale většinou 28 - 30...víc ne, to mi taky přijde divný...:( 33 jsem měla jen na dovče a to jsem usuzovala změně prostředí...
29. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli muž dneska přijede, tak musí být aspoň večeře.. takže jdu uspat dítě (nějak přetahuju, heh) a kuchtit :grinning:
29. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie takže myslíš že už za tebou jede? to je frajer :slight_smile: držim palce a určitě to vyjde :slight_smile:
29. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Ahaaa,tak mi to máme doma opačně....já jsem sice taky unavená tím litanim okolo decek,ale pak cekám od chlapa nějakou iniciativu :grinning:..a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
29. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie dnes...at` prijede dnes...no a rano...do kelimku.:o)))
29. říj 2013 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv no tak to nevim, ale jako jestli je tohle reguleni ovulace, tak mas slepou, nebo blbou doktorku...nebo oboje. Nemuzes si zitra dojit na kontrolni UTZ k ni, aby ti potvrdila ovu, nebo ne? Mas to telo nejake splasene, stejne te chce pristi mesic monitorovat, tak co uz jeden UTZ navic.

Tehotensky test si udelej stejne.
29. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Tak splést se může i dr.,tak asi se tvá dr. spletla...držím palecky,ať manžel dorazí včas :wink:
29. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek