• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline
@lenka_25
Hoky díky moc :slight_smile:
Jen mě teda teď přepadl pocit,že možná ráno ani nebude třeba testovat.. No uvidíme.
29. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline :grinning: a víš, že mě to taky napadlo? nebo to poslat messengerem, jen škoda, že by to asi všechno chcíplo... takový skoro iui po domácku :grinning:
29. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Nestresuj se, všechno nasvědčuje tomu, že je to všechno dobrý a budou //, já tomu věřím a moc ti to přeju. Zítra se propadneš :grinning: :grinning: :grinning: Já se tak těším, až budu kreslit další srdíčko!!!
29. říj 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen taková otázka mimo... jak dlouho vydrží spermie naživu v kelímku? Asi tak minutu? :grinning:
29. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni je tam jenom ve čvrtek (doktorka)...uvidíme co bude holky :slight_smile: ráno skoči do lékárny pro těhu test :slight_smile: radši :slight_smile: a když bude bííííílo, tak na to vlítneme :D a ve čtvrtek jí zavolám :slight_smile: nebo skočim zítra za doktorem...ten tam je :slight_smile: mám hned lepší náladu, když se můžu ještě snažit :slight_smile:
@marokanek1111 děkujiii a snad to stihneme :slight_smile:
29. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka teda moc moc držím palce a zítra ráno tu budu sondovat :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie zlato 2 hodiny ve stříkačce, už jsem to zjišťovala, ale pomalu chcípají :slight_smile:
29. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky držím palce!:slight_smile:
Jinak u mě asi ovu nedorazí, testy pořád negativní, přitom podle všech propočtů bych měla mít ovu dneska....ale testuju už od čtvrtka a pořád nic. :frowning2:
29. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 neztrácej naději..určitě se objeví :slight_smile: ty máš takhle dlouhý cyklus?
29. říj 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv JJ, bohužel, cca 33dní. MS by u mě měla dorazit okolo 8.11.
29. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě uspáno a jdu vařit... ale jestli mi muž zavolá, že si sedí doma na gauči s nohama nahoře a má pohodičku, tak se naštvu!
29. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie
@saminomimino
holky moc Vám děkuju,ale vypadá to,že začínám špinit. :frowning2:
29. říj 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muž je na cestě za cenu toho, že o víkendu nepřijede.. nu což, snažení je přednější :grinning:
29. říj 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pro všechny, kdo mají pozitivní test více dnů - zjistila jsem, že ovulace se počítá od PRVNÍHO pozitivního testu, takže když má někdo poz. test tři dny, tak relevantní je pouze ten první.
29. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Četla jsem,že vydrží spermie asi 1hodinu a musí být v temnu a musí mít tělesnou teplotu :slight_smile:
29. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No to mi neříkej....hodně?nemůže to být nidacni?nebo to už je dlouho?nemůže se mimisek zavrtavat?.....já ti taaak moc držím palecky,aby to bylo dobré zlaticko....
29. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
29. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 něco jsem zkoušela najít na netu a teoreticky by to mohla být nidace. Je to zatím fakt jen slabounké špinění, hnědé jako by s malinkými kousíčky . Uvidím,jestli se to ještě nerozjede.. :frowning2:
29. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka udelej si test!!!!!
29. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka @nonnni má pravdu...máš testik?udělej si ho....
29. říj 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni
@marokanek1111
holky teď večer? A co tím změním,nebo vyřeším?
29. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka test bych teď nedělala, pokud jsi 12 DPO, tak nic nemusí být ani ráno... někomu se objeví duch až 14DPO. Vydrž, snad je to nidační a přejde to a ráno bude třeba // :slight_smile:
29. říj 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie chjo to je hrozný tohle to.. :unamused:
29. říj 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak si ho udělej a budeš vědět na čem jsi a když to bude blbý a pak to vyjde tak tě to jen mile překvapí,ale myslim, že když si ho ted neuděláš tak máš zaručeně probdělou noc plnou stresu a to ti moc neprospěje :(
29. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie na nidacni je to pozde bych rekla, ale pokud je to jen hnede spineni, tak je to stara krev tudiz, co krvacelo uz nekrvaci...naladuj se vitaminem C (misto ascorutinu) tim nic nezkazis a jdi spat...a rano podej hlaseni!
29. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebudu to holky asi hrotit, testy mám dva, tak plácat nebudu a ráno uvidím. Asi jsem už smířená s tím,že nic .
A céčko pomůže čemu @nonnni?
29. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie @stepankakv holky krásný ovu testíky, gratuluju a na zítra nahnat manžílky a držím pěsti!!!
@ceekanka Beru, všechno bude dobrý, věřím, že tam prdolka je!! Bud v klídku, nestresuj se a počkej do rána! Všechny ti tu držíme pěsti.....úplně jsi mě vylekala :frowning2: Myslím na tebe a ráno čekáme radostnou zprávu!
29. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka stavi krvaceni.
29. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka já ti tak držím pěstičky, aby ti to vyšlo. Snad to opravdu bude jen špinění, nic víc.
29. říj 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek