• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka Chjo zlato,no asi by jsi tím nezachranila nic,ale třeba by se dušík objevil a ty by jsi alespoň věděla,že je to opravdu "jen" nidacni krvácení...ale záleží to beruško jen na tobě...já stále doufám a držím moc palecky....tak si jdi hajnout,zkus odpocivat a ráno budu čekat jen dobré zpravicky...
29. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna
@nonnni
@anuliina
@marokanek1111
Holky děkuju za rady a uklidnění,jste zlatíčka. Ráno moudřejší večera. Takže půjdu pohledat céčko a půjdu si lehnout. Ráno dám vědět,co a jak. Moc děkuju
29. říj 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka tak jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak? Jsem napnuta jak ksanda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. říj 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahojky zlato ... tak jak? Jsem nappnutá a zpráva od tebe nikde :frowning2: Copak se děje ?
30. říj 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahojky spolubojovnice, taky čekám, co teda. Vidíš, jak na tebe tady všechny myslíme. :slight_smile:
30. říj 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
Od 7:15 taky stale nakukuju, kdy uz sem @ceekanka hodi zpravicku :slight_smile: Tak sup zlato, sme napnute :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,teď jste mě teda všichni zvedly náladu :slight_smile: Jsem nečekala.. Nicméně. Ms se nerozjela (zatím),ale test je stále jak lilie.. Tak fakt už nevím.. Já si teda myslela,že mám na jařa v kalendáři u toho prvního těhu nějaký error,ale začínám o tom pochybovat. Taky tam mám nějaké špinění a až po špiněný skoro za měsíc jsem měla první pozitivní test.. :unamused: No nezná se mi to. Uvidím,jestli se z toho náhodou mrcha ještě nevyklube,abych se neradovala předčasně,ale standardně by se mi přes noc rozjela.
30. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ty jsi nás teda dlouho napínala. :grinning: vypadá to ale nadějně. Ještě není nic ztraceno. Pořád ještě čas na to, aby to mohlo vyjít. Jinak ti teda řeknu, že máš strááášně dlouhý cyklus. To čekání musí být strašné. Hlavně když nevíš dne ani hodiny.
30. říj 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No je to šílený.. Jako copak běžný cyklus co mám těch 33,je sice dlouhý,ale dá se to,oproti tomuhle,co je teď,to je děsný.. Ale tak když mám tak krátkou luteální fázi,tak můžu být ráda,že se to vůbec takhle děje a že si to příroda zařídí a dostane ten prcek šanci..
30. říj 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Beruny moje,jedu s chlapek k tomu doktorovi,tak se vám ozvu pak. A děkuju ještě jednou všem za podporu :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka je to přesně jak píšeš. Ona si příroda naštěstí většinou poradí. A pokud to vyjde, čemuž já věřím, tak na to budeš vzpomínat. Jak tě to bejbátko napínalo a chtělo mamču překvapit hned na samém začátku. :wink:
30. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie od prvního pozitivního ovu testu? tzn. i jen duch už znamená ovulaci?
30. říj 2013 v 08:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ty jsi nam teda dala! Podle mne tam prdolka je, jen je jeste brzy na test. Zkousej testovat po 4 dnech a brzy se objevi. Je dobre, ze se mrcha nerozjela, dostala z nas strach! :slight_smile: Drzim pesti!
30. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka berunko tak to je fajn, že se ta potvora nedostavila, budu tedy držet palečky dále a moc tomu věřím, že tam prcek je a jen si s tebou už od začátku takhle pohrává :slight_smile: prostě si nás ty dětičky cvičí pořád :slight_smile: Opatruj se :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka nesmutni broučku! Povede se to! Máš dlouhej cyklus jako blázen, zřejmě nějaká hormonální nerovnováha. Zkus od ms ten jeřáb, krásně tě srovná... My ženy jsme velmi silné, silnější než chlapi....jedno, dvě,tři...10 zklamání nás nerozhodí... Takže znovu a lépe ;) z chutí do toho , půl je hotovo ...
30. říj 2013 v 08:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna co ty džííín, ty vydržíš až do soboty?
30. říj 2013 v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv jee, tak to velika gratulace!!! :wink: si pamatuju, moje prvni otehu bylo moc zvlastni, hlavne jsem mela kratce po vysazeni antikoncepce, tak ze cyklus nepravidelny jak prase.. 3 tydny pred Vanocema jsem to mela dostat, vzdy jsme cekala, tak 14 dnu....nez jsem sla k Dr. na pripadne vyvolani, protoze testy byly negativni. Tyden pred Vanocema jsem tedy byla v patek u Dr. tak samoze nezjistila, ze jsem tehotna a dala mi vyvolavacku. Meli jsme ale posledni tyden v praci frmol, tak ze jsem nejak nezaregistrovala, ze jsem to nedostala a pak uz byly svatky, tak ze Dr.neordinovala... No a ja jsem si rekla, ze mam doma posledni testik a ze ho zkusim, bylo 24.12. kdyz jsem zijstila, ze jsem tehulka..:slight_smile:
@blannie drzim moc pesticky, aby manzel prijel a podarilo se, podarilo!!!!... :wink:
30. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 jak ty postupuješ můj symbionte? Já čtyři dny nahnědlej a pak růžovej hlen. Někde jsem ale četla, že těchto zabarvený ch hlenech spermijky špatně plavou. Takže od drahouše jsem dostala ujišťění, že ty jeho to zvládnou. :slight_smile:. Na co je chlap vždy nejvíc pyšný? :slight_smile:)) dnes jsem čistá, ale na ovu testu včera i předevčírem slabá čárka... Duphaston jím druhý den.
30. říj 2013 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka k čemu gratulace? :slight_smile: k ovu testíku? :slight_smile: jinak krásný zjištění těhu :slight_smile:

Jinak jsem si holky ráno dělala těhu test a negativní :( Takže asi ovulace je opravdu a doktorka se spletla ... :slight_smile: Takže dneska snad manžel přijede a budeme se snažit :slight_smile:
30. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ahoj, je to jasné jako facka, ovulace u tebe probíhá právě teď! Doktorka se opravdu mýlila. Takže, když maximálně do 14 dnů nedostaneš mrchu, já tedy tvrdím do 11 dnů, jsi v tom. Ani nemusíš testovat... Ta čárka na ovu testu mluví, ba přímo křičí docela nahlas :slight_smile:))))
30. říj 2013 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline děkuju za podporu :slight_smile: Tak snad to dneska vyjde aby manžel vůbec dorazil :slight_smile: Ale jsem ráda, že mám aspon ještě naději se snažit :slight_smile: I když nechápu že je u mě ovu 22C a cyklusy normálně mívám 28 - 30 ...No uvidíme tenhle :slight_smile:
30. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv už jsi testovala i v jiných cyklech?dle mého tvá ovulace kdysi probíhala 17.-19. DC
30. říj 2013 v 09:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline netestovala .. uvidíme příští měsíc jak to bude :slight_smile: Jediný čemu se divím je, že mi ovulaci doktoři potvrzovali vždy kolem 10 - 14 DC, kvůli tomu mému ovu krvácení a teď nechápu jakto, že je teď :slight_smile: Ale příroda je prostě čarodějka :D
30. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv já tomu taky nerozumím. Kdybys měla ovulaci 10. DC, musela bys to dostat do 24.DC. Jsem se probírala nějakýma odbornýma pracema tady na netu. Luteální fáze delší než 14 dnů je už porucha...a těžko bys s ní otěhotněla. Kdysi jsem aplikovala měření bazální teploty a prohlížela hadů grafů a 12 dní bylo u všech maximum. 11 dní standard. Pošlu ti jeden odkaz
30. říj 2013 v 09:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv tím myslím 11-12. Dnů luteální fázw
30. říj 2013 v 09:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline duch znamena negativni, pozitivni je, kdyz je silnejsi nebo stejne silna, nez kontrolni. Vcera vecer jsem vlozila svuj, tak se mrkni :slight_smile:
30. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline A když je kratší luteální fáze? Tak je to v pořádku? Já jsem z toho jelen a asi to řešit nebudu a uvidíme co bude :grinning: zkusíme to dneska a zítra a když to pak nevyjde, tak jsem domluvená s tou doktorkou, že mě bude sledovat, ale nevim jestli je to dobrej nápad, když mi rovna ona řekla že už jsem po ovu :D a jak říkají testy nejsem :D

Holky proč se nemůžou dělat ovu testy z ranní moči?
30. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie dobrá dobrá . Nachází se na netu tolik rozporuplných informací, že je z toho člověk jelena. :slight_smile:). Takže ty jsi dnes spokojená :slight_smile:)))))?
30. říj 2013 v 10:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline si pis, ze sem mela nutkani dnes udelat taky :grinning: 1.11. je takovy pekny datum, snad bude i stastny, takze patek to jisti :slight_smile: Uz me i obcas pali zaha, coz me naposled palila v tehu se synem, tak si rikam, ze by to snad mohlo vyjit :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv kratší než 10 dnů. Nemůžu to pojednání na mobilu najít, zkusím z domu
30. říj 2013 v 10:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek