• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@jeaanna no tak jen tak dál :slight_smile:)))) už to tady potřebujeme pro posílení optimismu :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline a když máš ovu 14DC tak pak je přece až MS 28 DC....kdo to má pravidelně a to je luteální fáze 14 dnů .... :slight_smile: já jsem z toho zase jelen :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv jojo, ale psala jsi, že ti ji určili i na 10.den, copak jsi to někdy dostala do 24.dnů?
30. říj 2013 v 10:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline neee, :slight_smile: kdyžtak ak pošli ten odkaz prosím at jsem zase chytřejší :D
30. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina
@jeaanna
@mixlevpixle2013
@rosalline
Holky,teď koukám,co jsem to ráno psala,takové překlepy :sweat_smile: Já teda ještě nejásám.. Ráno jsem sice byla čistá, ale teď zas něco. Tak uvidím no. To je fakt na prášky tohle. Je mi do pláče,když s tím nemůžu nic udělat. Jeřáb koupím normálně ve zravé výživě?
30. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahoj, co u doktora, řek ti něco? Teda jestli jsem se nepřekoukla, psala si,že jedeš s přítelem k dokrotovi ne?
30. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jeřáb ptačí koupiš i přes web, ale tinkturu určitě,a najdi si dávkování,to je důležité já ho brala před druhátkem a k tomu jsme poslední měsíc snažení pili jakýsi nechutný čas z goje a ještě něčeho oba na půl s mužme a ten měsíc jsme otěhu,ale zaživej svět nemůžu ten recept najít byl tu na koni :confounded:
30. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka :( To je mi líto,ale stále neztrácej naději :slight_smile: Moooc držím palečky a zkus teď myslet na něco jiného ať z toho nemáš takové depky. Jdi s kámoškama na kafe nebo tak :slight_smile: Mně to pomáhá :slight_smile: Snad to vyjde !! :wink:
30. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2013 v 11:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline děkuji, doma v klidu prostuduju :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak jaký bylo snažení? :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Z ranní moči by nemusel ukazovat správně... protože syntéza LH začíná později, proto se doporučuje testovat od 10ti.
@rosalline no, spokojená, spokojená budu, pokud už nepřijde ms :grinning: ale pojistili jsme to jak večer, tak dnes dopo, tak teď už zbývá jen čekat. Podle BT ovu ještě nebyla, tak snad zítra teplota vzroste.
30. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie držím pěsti, ale když jste si to tak pojistili, tak to prostě musí vyjít :grinning: :wink: :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv :grinning: Snaženi bylo poctivý.. dneska jsme ráno odklidili dítko k TV a ještě to zopákli :grinning: Jsem si přišla jak zamlada :grinning: A kdy přijede tvůj? :slight_smile: Jinak jsem už testovala a test stále úplně pozitivní, možná ta čárka září ještě víc, než včera... Ale spoléhám na to, že se to opravdu počítá od toho prvního testu, který byl včera po poledni.
30. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie takže když mi i z ranní moči vyšla úplně pozitivní, tak mám LH vysoko? :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen viď, že jo? Já si taky myslím... ale to jsem si myslela i minule, a to bylo snažení podstatně vydatnější :grinning: :sunglasses:
30. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv jojo, to jsi v podstatě chodící LH :sunglasses: :grinning: :grinning:
30. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blannie no ten muj to dneska řeší a snad večer už bude doma :slight_smile: pak se do toho dáme :slight_smile: jinak já ani nevim kdy jsem měla první pozitivní, protože už jsem testy nedělala a včera mi něco vlezlo do hlavy abych ho udělala a šup byl pozitivní :slight_smile: a dnes z ranní moči taky úplně :slight_smile: Takže doufám že to stihnem :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak to tak vidím, tak do prosince bude tabulka zaručeně prázdná a všechny se budem mačkat v růžozóně :wink:
30. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Budete to mít načasovaný úplně krásně.. já doufam, že my jsme se moc nepředběhli a i kdyby, tak už plánuju objednat na další cyklus gynex a třeba se zadaří příště :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie a na co je gynex? :slight_smile: já tomu moc nerozumim :slight_smile: radili mi hodně nosifol a femigrad.
30. říj 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@stepankakv
@saminomimino
Holky,tak je to jasný. Prosím @blannie o zapsánní 1DC,zítra tedy 2DC,děkuju. :frowning2:
Při představě, že teď budu čekat 28 dní na ovulku, a to už bude 27 listopad,pak minimálně 6 dní do konce cyklu,než budu něco vědět a to už bude prosinec.. Chce se mi brečet,mám vztek :cry: Odedneška teda piju zase kontryhel,zkusím sehnat ten jeřáb..
30. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka :( je mi to moc líto :( ale hlavu vzhůru, pod stromečkem už určitě bude pozitivní těhu test :slight_smile:to čekání je to nejhorší :( asi všichni máme stejný pocity :( držím palce :-*
30. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jééé tak to mě mrzí, já věřila,že to vyjde...ach jo...tak příští měsíc určitě :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky přidávám se k Vám....Zatím jsme ve fázi snažení... :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek24 ahoj vítáme tě a jak dlouho se snažíte?
30. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv od dubna...tak snad se to do konce roku podaří. :wink:
30. říj 2013 ve 12:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ten jeřáb ti zkrátí cyklus...myslím, že jsem na koníkovi zahlédla i diskuzi s jeho názvem.... Pak já na tu ovulaci, protože mám cykly anovulační z důvodu polycystických vaječníků, piju inofolic, tj. obdoba nofisolu. Piju ho druhý měsíc a ejhle ovulace zřejmě přišla mezi 13.-15. dnem...
30. říj 2013 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline no tak budu pokračovat s kontryhelem,objednám jeřáb v tinktuře a budu doufat,že už tehle cyklus se zkrátí. :confounded:
30. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek