Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
rosalline
30. říj 2013
@jeaanna no tak jen tak dál 🙂)))) už to tady potřebujeme pro posílení optimismu 🙂
stepankakv
30. říj 2013
@rosalline a když máš ovu 14DC tak pak je přece až MS 28 DC....kdo to má pravidelně a to je luteální fáze 14 dnů .... 🙂 já jsem z toho zase jelen 🙂
rosalline
30. říj 2013
@stepankakv jojo, ale psala jsi, že ti ji určili i na 10.den, copak jsi to někdy dostala do 24.dnů?
stepankakv
30. říj 2013
@rosalline neee, 🙂 kdyžtak ak pošli ten odkaz prosím at jsem zase chytřejší 😃
ceekanka
30. říj 2013
@anuliina
@jeaanna
@mixlevpixle2013
@rosalline
Holky,teď koukám,co jsem to ráno psala,takové překlepy :-N Já teda ještě nejásám.. Ráno jsem sice byla čistá, ale teď zas něco. Tak uvidím no. To je fakt na prášky tohle. Je mi do pláče,když s tím nemůžu nic udělat. Jeřáb koupím normálně ve zravé výživě?
eeen
30. říj 2013
@ceekanka ahoj, co u doktora, řek ti něco? Teda jestli jsem se nepřekoukla, psala si,že jedeš s přítelem k dokrotovi ne?
saminomimino
30. říj 2013
@ceekanka jeřáb ptačí koupiš i přes web, ale tinkturu určitě,a najdi si dávkování,to je důležité já ho brala před druhátkem a k tomu jsme poslední měsíc snažení pili jakýsi nechutný čas z goje a ještě něčeho oba na půl s mužme a ten měsíc jsme otěhu,ale zaživej svět nemůžu ten recept najít byl tu na koni :-S
stepankakv
30. říj 2013
@ceekanka 😞 To je mi líto,ale stále neztrácej naději 🙂 Moooc držím palečky a zkus teď myslet na něco jiného ať z toho nemáš takové depky. Jdi s kámoškama na kafe nebo tak 🙂 Mně to pomáhá 🙂 Snad to vyjde !! 😉
stepankakv
30. říj 2013
@rosalline děkuji, doma v klidu prostuduju 🙂
blannie
30. říj 2013
stepankakv
30. říj 2013
@blannie tak jaký bylo snažení? 🙂
blannie
30. říj 2013
@stepankakv Z ranní moči by nemusel ukazovat správně... protože syntéza LH začíná později, proto se doporučuje testovat od 10ti.
@rosalline no, spokojená, spokojená budu, pokud už nepřijde ms 😃 ale pojistili jsme to jak večer, tak dnes dopo, tak teď už zbývá jen čekat. Podle BT ovu ještě nebyla, tak snad zítra teplota vzroste.
eeen
30. říj 2013
@blannie držím pěsti, ale když jste si to tak pojistili, tak to prostě musí vyjít 😃 😉 🙂
blannie
30. říj 2013
@stepankakv 😃 Snaženi bylo poctivý.. dneska jsme ráno odklidili dítko k TV a ještě to zopákli 😃 Jsem si přišla jak zamlada 😃 A kdy přijede tvůj? 🙂 Jinak jsem už testovala a test stále úplně pozitivní, možná ta čárka září ještě víc, než včera... Ale spoléhám na to, že se to opravdu počítá od toho prvního testu, který byl včera po poledni.
stepankakv
30. říj 2013
@blannie takže když mi i z ranní moči vyšla úplně pozitivní, tak mám LH vysoko? 🙂
blannie
30. říj 2013
@eeen viď, že jo? Já si taky myslím... ale to jsem si myslela i minule, a to bylo snažení podstatně vydatnější 😃 😎
blannie
30. říj 2013
@stepankakv jojo, to jsi v podstatě chodící LH 😎 😃 😃
stepankakv
30. říj 2013
@blannie no ten muj to dneska řeší a snad večer už bude doma 🙂 pak se do toho dáme 🙂 jinak já ani nevim kdy jsem měla první pozitivní, protože už jsem testy nedělala a včera mi něco vlezlo do hlavy abych ho udělala a šup byl pozitivní 🙂 a dnes z ranní moči taky úplně 🙂 Takže doufám že to stihnem 🙂
blannie
30. říj 2013
Holky, jak to tak vidím, tak do prosince bude tabulka zaručeně prázdná a všechny se budem mačkat v růžozóně 😉
blannie
30. říj 2013
@stepankakv Budete to mít načasovaný úplně krásně.. já doufam, že my jsme se moc nepředběhli a i kdyby, tak už plánuju objednat na další cyklus gynex a třeba se zadaří příště 🙂
stepankakv
30. říj 2013
@blannie a na co je gynex? 🙂 já tomu moc nerozumim 🙂 radili mi hodně nosifol a femigrad.
ceekanka
30. říj 2013
@eeen
@stepankakv
@saminomimino
Holky,tak je to jasný. Prosím @blannie o zapsánní 1DC,zítra tedy 2DC,děkuju. 😞
Při představě, že teď budu čekat 28 dní na ovulku, a to už bude 27 listopad,pak minimálně 6 dní do konce cyklu,než budu něco vědět a to už bude prosinec.. Chce se mi brečet,mám vztek 😢 Odedneška teda piju zase kontryhel,zkusím sehnat ten jeřáb..
stepankakv
30. říj 2013
@ceekanka 😞 je mi to moc líto 😞 ale hlavu vzhůru, pod stromečkem už určitě bude pozitivní těhu test 🙂to čekání je to nejhorší 😞 asi všichni máme stejný pocity 😞 držím palce 😘
eeen
30. říj 2013
@ceekanka jééé tak to mě mrzí, já věřila,že to vyjde...ach jo...tak příští měsíc určitě 🙂
verisek24
30. říj 2013
Ahoj Holky přidávám se k Vám....Zatím jsme ve fázi snažení... 🙂
stepankakv
30. říj 2013
@verisek24 ahoj vítáme tě a jak dlouho se snažíte?
verisek24
30. říj 2013
@stepankakv od dubna...tak snad se to do konce roku podaří. 😉
rosalline
30. říj 2013
@ceekanka Ten jeřáb ti zkrátí cyklus...myslím, že jsem na koníkovi zahlédla i diskuzi s jeho názvem.... Pak já na tu ovulaci, protože mám cykly anovulační z důvodu polycystických vaječníků, piju inofolic, tj. obdoba nofisolu. Piju ho druhý měsíc a ejhle ovulace zřejmě přišla mezi 13.-15. dnem...
ceekanka
30. říj 2013
@rosalline no tak budu pokračovat s kontryhelem,objednám jeřáb v tinktuře a budu doufat,že už tehle cyklus se zkrátí. :-S

Začni psát odpověď...

Odešli