• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka je mi to moc lito, :frowning2: Nesmutni berunko, priste se urcite podari!! Dnes me divne boli bricho, tak mrchu taky cekam. V lietopadu se nam to vsem zadari!!!
30. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka ach jo, to mě moc mrzí :frowning2: taky objednám ten jeřáb, protože takhle se zblázníme, to čekání je nehorší :frowning2:
30. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv gynex jsou bylinný kapičky, který by měly srovnat hormony a já nevím co :slight_smile: Nosifol beru taky, tak uvidím, co ta kombinace udělá, už mám objednáno :slight_smile:
30. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie mám pocit, že příští týden zešílím já ... Budu se muset nějak zabavit, jinak mě pološílenou s pěnou u pusy řvoucí ovulace, luteální fáze, mrcha né nééé, odvezou ve svěrací kazajce...:oD
30. říj 2013 ve 13:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rosalline :grinning: :grinning: :grinning: koukam, ze sme na tom vsechny stejne :grinning:
30. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@verisek24 vítám tě mezi náma. S náma se tu rozhodně nudit nebudeš. :slight_smile: Jsme tady samé upovídané ženské. Ale hlavně strašně fajn a podporujeme se navzájem.
30. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jeaanna prosím tě, ty už jsi napůl na odchodu ;)))
30. říj 2013 ve 13:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline no tak jedno moje priznani - sem to nevydrzela a pred hodinkou si ho udelala a vysledek? Uplne nejvic negativni:frowning2: Sice tehu priznaky byly a jsou, ale brzy na test si myslim, ze uz neni, tak nechapu proc furt nic :frowning2:
30. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna to není možné to není možné :((((((. Ne,na test není brzy..... My jsme snad prokleté :((((. Sem povolám kněze,aby nás vykropil nebo požehnal nebo bábu zaříkávaku bo tak něco ....já na tebe tak potichoučku sázela. Moc ně to mrzí. Jsi v poho?
30. říj 2013 ve 13:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline :frowning2:( jj, jsem v poho a dekuju za podporu. Jestli mrcha neprijde, zkusim to v sobotu, ale uz tomu moc neverim :frowning2: Jdu k holicce chvilku relaxovat...
30. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna jedno dítko máš, podaří se i druhé....jak dlouho trvalo to první?
30. říj 2013 ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka ahojik nebuj je nás tady vic nejsi na to sama taky mě to bylo lito drž se
30. říj 2013 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka Ahoj beruno. To je mi moc lito, vim presne co prozivas .... drz se.
30. říj 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna
@blannie
Je to fakt, když má člověk čas na přemýšlění je to ještě horší. Přemýšlí nad tím proč se to nepodařilo a jak je to nefér,když s prominutím feťačka do toho vlítne ani neví jak a my se tady snažíme a pořád nic. :unamused: No nic, pobulala jsem si, zanadávala a půjdu hledat něco na úpravu a zkrácení cyklu. A na podporu těhotenství. Máte ještě beruny nějaké typy a zkušenosti s doplňky stravy?
30. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka pak snad po ovulaci baštit mateří kašičku. Ta se dá koupit v tabletách
30. říj 2013 ve 14:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus
@mixlevpixle2013
Já vím, že tu nejsem sama, jen už jsem tomu začínala věřit, že to klaplo. Spoždění jak blázen, začínaly bolet prsa, pleť jak puberťák, zvýšená teplota.. Navíc mě dostalo,když jsem si spočítala, že další případná ms,nebo čekání bude fakt až v prosinci :unamused:
Ale zkusím něco přidat k tomu kontryheli a listovce a uvidím co se bude dít.
Holky,tak teď je to na vás. Ta růžová epidemie :slight_smile:
30. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rosalline je a na co je dobrá? :slight_smile:
30. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka to už si nepamatuji :slight_smile:)))), ale určitě ba zahnízdění a udržení....
30. říj 2013 ve 14:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
¨Holky tak manžel jede domůůůůůůůůů..jupíííí :slight_smile: takže večer držte palce at tu ovulku ( jestli to je vůbec ovulka ) stihneme :D mám radost :slight_smile:
30. říj 2013 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Tedy damy, tady je smutno:frowning2: At uz to nekdo prolomi!

Ja se take radovala predcasne, MS nikde Ani naznak, nic. A to me vcera bolelo bricho na 100% na MS a dneska take, na chvilku a zase nic. Jsem nejaka zpomalena...vsude...
30. říj 2013 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline no tak jsem si vypsala bylinky,které jsou v čajích na otěhotnění a na vaječníky,tak se doma podívám co mám,zbytek bych dokoupila.. Snad se nepředávkuju :D Na mateří kašičku kouknu ještě v lékárně,děkuju:slight_smile: A co Drmek,máte někdo zkušenost?
30. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv ....pro trochu lásky šel bych světa kraj :slight_smile:))), tak ať se zadaří
30. říj 2013 v 15:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@stepankakv Super,držím pěsti ! :slight_smile:
30. říj 2013 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka je mi to líto,ale na zkrácení cyklu určitě pít kontryhel ihned,a ten jeřáb ptačí taky udělá hodně :wink:
30. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino Já ho piju od potratu pravidelně každý cyklus. Takže v tom budu pokračovat. Ta jeřabina tinktura,to je ono?
30. říj 2013 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv Moc držím palce!!!! Já už mám asi po ovulce, kolem druhý mě neskutečně, ale fakt neskutečně bolel vaječník, až jsem to musela jít zaspat, naštěstí dítko mělo zrovna polední pazu, tak jsem se mohla přidat. Snad nám to vyjde!!!
30. říj 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka Já našla jak jeřabinu tinkturu, tak jeřáb ptačí - objednala jsem ten jeřáb... dále se doporučuje ten Nosifol (nebo inofolic), potom bylinné kapičky Gynex, to bere hodně holek, z čajů mimo kontryhelu ženský čaj od Grešíka nebo od báby Radnické či Kamenické (V2)... slyšela jsem i o Femygardu. A dr. doporučují i Femibion - ale to je jen listovka a metafolin (to už je lepší podle mě ten Nosifol)
30. říj 2013 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka koupíruju z jedněch stránek: Otěhotnění prý podpoří vitamín E asi 250 mg dvakrát denně, rybí tuk, lněný olej, betakaroten, zinek, kontryhel na růst děložní sliznice a zdravá strava (luštěniny, kořenová zelenina, zázvor, ořechy, zelený čaj, plnotučné mléčné výrobky atd.) A 5 dní před očekávanou ovulací se má pít grepový džus pro lepší plodný hlen.
30. říj 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka hele ja mam 4 DC budeme na to tady spolu s ostatnima holkama a opet se budeme doplňovat a podporovat na cestě k vysněnému konci. Takže hura na dalsi mesic. Opatruj se s vybul se. Me to v neděli hodně pomohlo.
30. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka děvče, naprosto chápu tvoje pocity. Hlavně to, že opravdu musíš vždycky tak dlouho čekat. jinak já jsem si pořídila drmek, a piju ho teď první měsíc. Poradila mi ho kamarádka. Prý je jednak dobrý na ovulaci, ovulační hlen a obsahuje fytohormony, takže i případně na udržení mimíska. Já na sobě zatím potvrzuju, že se mi posunula ovulka. Minulý měsíc jsem ji měla až 17 tý den, a teď to vypadá, že bude už 14 tý nebo 15 tý den. Jinak kontryhel jsem pila a nic moc. Já jsem z něho měla mimomenstruační krvácení :frowning2: Jinak ta mateří kašička je taky prej dobrá věc. Prodává se v tabletách - Sarapis. Taky jsem po ní už koukala, ale je to docela pálka. V naší lékárně stojí něco kolem 400,- Kč
30. říj 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek