• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@mixlevpixle2013
@anuliina
@blannie
No už jsem se vybulela,2x,jednou jsem osolila oběd a podruhé jsem se odmalovala u kafe s mamčou. Tak já něco vyberu,buďto ten jeřáb/ježabinu,nebo drmek,abych to moc nekombinovala,hlavně aby mi to posunulo ovulku. nebo jestli obojí,zas aby to nebylo kontraproduktivní :grinning: Asi si do kalendáře budu muset napsat kdy a co a nakoupit grapefruitový džusy a podobně :sweat_smile:
30. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie jen bacha na rybi tuk, to jsou vseobecne aminokyseliny, akora pokud to mas v kapslich, tak je to primichane s brutnakovym olejem, ktery brani absorbci kyseliny listove.
30. říj 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Moc me to mrzi.. :frowning2: ale hlavne neztracet nadeji a vzhuru do dalsiho snazeni, urcite to vyjde pristi mesic :wink:
30. říj 2013 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes jsem mela malinko nahnedly vytok..je mozny, ze je to nidacni spineni? Nebo je na to brzy? Ovulace byla v nedeli.. To je strasny jak se clovek porad zkouma :grinning:
30. říj 2013 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni coco? :grinning: Já nemám žádné kapsle :slight_smile: myslíš ten femibion? Já beru jen Nosifol :slight_smile:
30. říj 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zkusila ovu testík a už čárka malinko slábne :( snad to stihneme dnes včas ...děkuji všem za podporu :slight_smile:
30. říj 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka je to veda....ale mam jedno moudro...clovek si musi ujasnit, co chce a pak se chovat tak, aby toho, co chce, dosahl.....takze ukol zni jasne..Otehotnet! a k tomu cili je potreba se dopracovat pomoci urcitych prostredku.....pres zklamani, pres bolest...VYDRZIME - ZVITEZIME!..:o))))))))))))
30. říj 2013 v 18:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@stepankakv Vajíčko má živostnost 12-24 hodin, takže to určitě stihnete!!! Moooc držím palce :wink:
30. říj 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie myslela jsem, kdybys koupila rybi olej, treba rovnou se lnenym. je to vyborny, jen ne k tehotenstvi.
30. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ...jak ti synchronizuje bazalni teplota s testem?
30. říj 2013 v 18:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jo tak :slight_smile: Lněný mám doma - ten by se taky neměl?? :astonished: To jsou věci teda :confused:
30. říj 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Dneska nastal mírný pokles a zítra doufám bude prudký vzestupl, navíc dnes byly dost silné bolesti, tak snad mi to teplota potvrdí, že dnes byl den O :grinning:
30. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie děkuju :slight_smile: uvidíme a vy se taky radši ještě snažte co to jde :slight_smile: nebo už ti odjel?
30. říj 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,tak jsem se sem konecne dostala a ctu co se tu deje,holky neveste hlavu....pujde to,jinak my jsme v pondeli zkusili ;) a uvidi se,jen jsem po tom krvacela a vcera trochu taky,dostala jsem strach ,ale podle hlenu to dost vypadalo i na oculaci,ale pro jistotu jsem se objednala,pac jsem už u zaspinila mimo ms :( stejne musim na preventivku tak at mam klid jinak jsem pila kontryhel a ted bylinky namichane na neplodnost a teda pekne se to vsechno srovnalo,tvrdim si rict že ovulka byla 14 DC pac dneska už bylo jen trochu hlenu...tak se uvidi....no a v nedeli mi neco nesedlo,pac jsem protrpela noc a den v krecich ....ja si už pripadam jako uplny hypochondr :sweat_smile: a tak hodne stesti holky a at se dari ;)
30. říj 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie double O..Ovulak - Oplodnovak..:o)))...mas moc krasnou holcicku...ta se prihodila za jak dlouho?
30. říj 2013 v 19:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv z jake dalky jezdi tvuj manzilek?
30. říj 2013 v 19:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline 350 km :(' pracuje v Německu. Je to opruz mít ho doma jenom víkendy :(
30. říj 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Už je dávno pryč :frowning2: a o víkendu nepřijede, když přijel teď, takže budu skoro 14 dní sama. Ale třeba na něho bude čekat překvápko. A jak to plánujete vy? Jak dlouho bude ještě v Německu pracovat?
30. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie aha :( no muj přijede ted a odjede zase v pondělí, takže spousta snažení před námi :slight_smile: jionak v německu bude pracovat dál i když bude mimi...v čechách jsou ty peníze oproti tomu méně jak poloviční ....takže se to ani jinak nedá...
30. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline :grinning: My jsme se tenkrát snažili-nesnažili, v dubnu jsem vysadila HA, od července jsme tomu nechali volný průběh, v srpnu jsem měla biochemický a v září se nám zadařila, takže ani nevím, jak to mám počítat :slight_smile: Děkuju moc za pochvalu, zrovna teď mi tady běhá s nabíječkou a hraje si na hada :grinning: Moc jsem si přála, aby se nám zas v září zadařilo, teď v říjnu bych byla taky ráda kvůli škole, a pokud to teď nevyjde, tak už je mi jedno, kdy to bude, jen bych chtěla, aby bylo mezi dětma 2, max. 3 roky rozdíl, ale to už se mi zdá hodně :frowning2:
30. říj 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Tak to je bezva, to máte spustu času :slight_smile: S těma penězma to úplně chápu. Neplánuješ pak jít s mimčem za ním? My to máme takhle na 2-3 roky, než našetříme na domeček a postěhuju se zpátky.
30. říj 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie
@stepankakv
my mame presny opak:slight_smile: Jsme s manzelem porad. Jiz vice jak pet let, kazdy den, cely den. Tedy mimo to, kdyz si odskocim do prace, on na sport, nebo nejak na vikend odjedu. Pracuje z domova, ja povetsinou take. Musim rict, z ejsem na to hrda, fura lidi by si sla po krku, ja uz si neumim predstavit, ze by nebyl doma, kdyz se vratim, nebo by nebyl pri tom na ceste domu...obdivuji vas, ze to zvladate. Ja si neumim predsatvit byt doma sama jen s detmi dele nez par dni. Nechci. Holky na manzelovi vysi, kotata moje....vsichni tri:wink:
30. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Děkuju Leni,taky přeju hodně štěstí :slight_smile:
@rosalline No jo cíl je jasný,ale jak se k němu dobrat?? Copak to jde,toužit po miminku,snažit se a přitom na to nemyslet a neřešit to? Jak to můžu neřešit a nehlídat ovulaci,když ji bez testu nepoznám? Přece není možné,přes tu šílenou touhu čekat,až se jednou budeme milovat náhodou zrovna v ovulce.. Takovou trpělivost teda nemám.. No a když pak vím,že snažení v ovulce proběhlo,jak mám donutit mozek,aby nehlídal,kdy má příjít ms,jestli přišla a jestli jsou nějaké příznaky.. My si to tady vždycky tak hezky řeknem na začátku cyklu,že už to hrotit nebudem,ale ruku na srdce,kdo z nás se po ovulce,kterou tu skoro všichni sledujem jak hlídací psy, netěší co bude dál,kdo se nehlídá a nepozoruje hlen a spousta dlašího :slight_smile: Taky jsem si dneska v slzách řekla se... na to,nebudu každý měsíc bulet jak želva a zoufat,jestli se tovůbec někdy povede nebo ne. Pak budu vystresovaná a nepovede se to ani když bych se na hlavu stavěla.. No a už teď vím,že to tak nebude :sweat_smile:

Všem vám moc přeju hodně štěstí a ať se zadaří co možná nejdřív :slight_smile:
30. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ahojky spojubojovatelko....tak já jsem pořád v práci,tak ani nemám čas myslet na případné těhu...tedko jsem dofrčela z práce a rovnou jsem padla na tlamičku.....jsem hrozně unavená.....ale pak jsem si říkala,že musím ještě odepsat Vám tady...bylo by mi to pak líto.....
Tak mě už od pátku bolí ty bradavky a zobu ten utroš a pořád to brůško se mě drží.....budto okolo pupíku a nebo v podbříšku....toť mé "problémy" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Beruško moje zlatá,je mi to tak moc líto..... :frowning2: ...opravdu jsem v to věřila a moc dobře rozumm tomu,jak jsi tu psala,o těch feťačkách,co dotoho vlítnou hnedka a ten co miminko moc chce,tak nic :frowning2: ...taková byla moje sestřenka...řekla si v 19 letech,že chce dítě a podařilo se jí to hnedka....chlapa bývalého feťáka...malá vyrůstala ve špíně a kdyby se o ní nepostarala moje teta...bůhví,jak by malá dopadla a ze sestřenky je tedko feťačka,která o malou ani nezakopne.... :frowning2: :angry: .....
Bude nás tu určitě ještě dost,co s tebou budou bojhovat do poslední chvíle,než si tu všichni budeme ukazovat fotečky z ultrazvuků.....já to taky příští týden určitě opláču,až tam budu mít prázdný test s jednou čárkou....ale pojedeme dále a nevzdáme to nikdy....a proč?...protože ty dětičky za to přeci stojí a jednou ti tu "námahu" vrátí láskou,kterou k nám budou cítit..... :wink:
30. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, hlásím ovulku! :slight_smile: Tak uvidíme, co se bude dít... :grinning:
30. říj 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Je mi to hrozně moc líto, taky jsem na Tebe myslela a držela Ti palečky:frowning2: Ale ono se určitě brzo zadaří, uvidíš. Drž se!
30. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Tak to jí máme 3 ve stejný den.. no to jsem zvědavá, jak to s náma dopadne :slight_smile: Chceš to mrsknout do tabulky? :slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Můžeš:slight_smile: Já myslela, žes jí měla včera. :slight_smile: Jako ten můj test není ještě 100%, ta druhá čárka je jen o trochu slabší než ta kontrolní. Zkusím vyfotit:slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Brzy se zadaří, budou dlouhý noci a krátký dny, to půjde !!!
30. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelka83 Včera vyšel pozitivní test, takže ovulka byla dnes, i podle jiných příznaků. Uvidím, co zítra udělá teplota, pokud vyskočí, tak to bylo dnes, a pokud nevyskočí, tak nevim :grinning: Asi možná bude zítra ... pokud ještě nemáš test úplně pozitivní, tak bude ovu možná pozítří, pokud bude zítra už test pozitivní :slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek