• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Holky, pomalu vymýšlím design tabulky na listopad... máte nějaké návrhy či připomínky?
30. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak zasílám a prosím o vyjádření,holky :wink: :grinning:
30. říj 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnešní test.
30. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@michaelka83 to ještě není pozitivní, ale už se to blíží!!!! :wink:
30. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Myslíš, že ještě není pozitivní? Bolí mě vaječníky,prsa atd:frowning2: :confused: A tačárka je už skoro stejně silná:slight_smile:
30. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Neboj, ovu bude! :slight_smile: Sama píšeš, že je skoro stejně silná, on ten nárůst LH je tak velký, že je potom test úplně enormě pozitivní. Jakou máš značku? Já vyzkoušela ovular, rapiclear a dr. max a u všech jsem tu čárku měla daleko silnější, než kontrolní.
30. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Mám Dr.Max. :slight_smile:
30. říj 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Ten mám zrovna taky a už druhý den je na něm velká čárka... den před byla taky jen o chlup světlejší, podle mě budeš mít zítra tlustici.. kdyžtak hodím vývoj :slight_smile:
30. říj 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Díky za konzultaci :grinning: :grinning: Uvidíme no. Už jsem z toho testování navětvi, hlavní ale je, že ovu vůbec (snad) dorazí :grinning:
30. říj 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@michaelka83
@blannie
hmmmm....ja snad cvicne taky neco pocuram, pripadam si tu uplne nepatricne:frowning2: Kazdopadne drzim palce! Ja porad nic, ale vzhledem ke sve "vyborne" nalade dneska ocekavam, ze me to chytne zitra, az budu ve skole a s kamaradkou jsme si zarezervovaly noc v hotelu v HK, abychom nejely rano zase do skoly na 4 hodiny a tak uz vidim, jak u toho budu v krecich:frowning2:

@blannie prosim te, vim ze studujes uplne jiny obor, ale nemam se jinak koho zeptat na nazor. Kludne se pridejte i ostatni, pokud mate zkusenost! Smolim seminarni stat. Z humanitniho predmetu, zhodnoceni cetby cloveka, ktery prosel tremi koncentraky. 3 stranky maji byt zhodnoceni a jedna kriticky nazor. Coz je v pohode, to ja zkritizuju cokoliv. Ale u toho zhodnoceni. Musim se drzet striktne "v odstavci bla bla nam F. vykeesluje bla bla", nebo to mohu pojmou z hlediska eseje? Jsem se docela barvite rozohnila, ale ted nevim, zda ne az prilis...je to akceptovatelne?
31. říj 2013 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna
@ceekanka

holky, to mě mrzí, já jsem doufala, že vám to vyšlo :frowning2:, není možné a v listopadu už to musí vyjít!
31. říj 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Krásné ráno holky moje :slight_smile: Tak dnes 5 a poslední DC a začíná nová měsíc snažení :slight_smile: Jak já bych si přála aby to již vyšlo ale to asi máme všechny stejne že , :slight_smile:)))) takže Vám všem přeji krásný den.

@ceekanka holka jak je ? Doufám, že už je Ti lépe a díváš se na svět pozitivněji :slight_smile: Jsme všechny s tebou a vlastně každá s každou :slight_smile:
31. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni
@blannie
Dobré ráno holky, včera už jsem neodepisovala, přijel manžel :slight_smile: jinak s tim stěhováním o německa, to bych asi nedala....kvůli rodičám, známým atd :slight_smile: jsem závislák :slight_smile:
31. říj 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111
@michaelka83
@pavlamar
Holky ještě jednou díky moc,snad už jsem se z toho vyspala :slight_smile:
Dneska je venku krásně,tak sbalím tu naši psí smečku a až přijede páníček,pojedem se vyvenčit k vodě :slight_smile:
Jak jste na tom holky vy,co je nového a kdy vás čeká testování?
31. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahoj, a tak pořád se v tom v hlouby duše rýpu,ale už je to dobrý. Myslím na to,jak si budu každé ráno kapat ten jeřáb a jestli mi to pomůže a příjde ovulka dřív.. Byla bych moc ráda. Začíná nám od zítřka zkouškový a já ještě nemám vytištěnou ani stránku.. Tak na tom budu muset začít makat - prvně koupit tonery :D No a tak snad nebude tolik času na přemýšlení.
31. říj 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna beruno jak ty jsi na tom? Ještě není nic ztraceno,určitě to dobře dopadne. A jak dopadla návštěva u kadeřnice,jsi ještě krásnější,než před tím? :slight_smile:
31. říj 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka a co studujes? Nemas radu na tu moji zpropadenou seminarku? Kazdooadne obdivuji, ze jsi klidna, ja mam psotnik uz ted:slight_smile:)))
31. říj 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den všem :slight_smile:
holky moje, dnes jsem v práci po dovolené a blázinec, nestíhám....moc děkuju že na mě myslíte, co bych si bez vás počala...
@elisset já ještě stále doufám :slight_smile: mrcha zatím nepřišla.
@ceekanka zlato, mrcha zatím nikde, furt lítám na záchod jestli náhodou......sem z toho zmatená....zítra ráno udělám test, pokud bude (s čím počítám) zase negativní, další udělám v neděli a zkusím i ten digitál a nějak to dopadne...tak či tak bych se objednala v pondělí na gyndu. Kadeřnice super, dala sem si fialovej proužek, ale je na boku, tak není až tak moc vidět, ale radost mám :slight_smile: jen sem zmatenec, bo sem byla objednaná až na dnešek :grinning: jezdím za ní 30 km, tak mě vzala, to asi ty hormony, že sem popletená :grinning:
Jsem ráda, že už je ti líp, neboj, příště se povede, všechny nad tou mrchou zvítězíme!!!
31. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna nebyla bys první ani poslední komu by se to na testu ukázalo později :slight_smile:, tak budu moc moc držet palce! informuj nás :slight_smile:
31. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ahojky tak drzim palečky při testiku a budu cekat na pozitivni zpravy :wink: drz se a brzo dej vedet. Krasny den kočko :wink:
31. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset
@mixlevpixle2013
Holky zlatý, děkuju moc :slight_smile: Nebojte, hned ráno jak dorazím do práce, tak vás budu informovat :slight_smile:
31. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Ahoj, spíš bych to pojala jako esej, pokud to ma byt zhodnoceni, jinak by to bylo moc deskripivní. Co se pod tím pojmem myslí je moc hezky napsáno tady http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CC4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.gymkvary.cz%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Ffield_education_file%2Fzaklady-literarni-teorie_0.doc&ei=ahVyUvyrFeHG7Abu2IH4Ag&usg=AFQjCNFjcOHYiFkZv16lW__X_QvEKsuYbQ&sig2=z__k2DYOl175aRppe1OUIQ&bvm=bv.55819444,d.ZGU .. Ovšem záleží na oboru - tohle je spíš pro lingvisty (vystudoval manžel). Já s takovýmhle rozborem zkušenosti nemám, my jsme rozebírali jen právní texty, což je něco úplně jiného :frowning2:
31. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No klidná, to není uplně přesné pojmenování pro můj stav :D Já mám na všechno dost času a pak se z toho den před zkouškou sesypu :sweat_smile: Poradila bych ti ráda,ale já jsem asi dobře o level níž. Dělám pedák.. Vy děláte holky vejšku,že jo? Já dělám střední. Maturitu sice už mám,jsem restaurátorka,ale nemůžu v oboru celoročně najít práci a tak chci najít práci ve školství,na vejšku jsem chtěla,ale všude u příjímaček je povinný hudební nástroj a já hrála na flétnu naposled ve školce :slight_smile: Takže proto jsem nakonec vzala jen střední. Máme přednášky každý víkend,někdy i svátky,teď od listopadu do ledna máme zkouškový. Každý půl rok. Na kocni pak máme zkoužky složené ze seminárek,praktické části,metodiky a ústní zkoužky.
31. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Jé fialovej proužek :slight_smile: To se mi moc líbí.. Já se teda stříhám a barvím sama a taky jsem si ho dělala,ale mě se to pak časem smylo dohromady. Tak jsem to vyřešila tak,že jsem si vlasy obarvila na modročernou a fialovej proužek jsem si objednala z internetu,jak jsou ty clip in proužky,víš? :slight_smile: A tak to bude dobrý,mrcha už určo nedorazí :wink:
31. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Ahoj, je dobře, že máš blázinec, aspoň přijdeš na jiné myšlenky :wink: To by se mi taky hodilo - ale už plánuju na dnešek velký výlet do samoobsluhy, tak mám aspoň na půl dne taky co dělat :grinning: :grinning: :grinning: Moc držím palce, aby byly zítra // - to by značilo, že listopad bude opravdu příznivější :slight_smile:
31. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka restaurátorka - to je krásný povolání, škoda, že lidi dnes na umění více méně kašlou... moc doufám, že až bude více peněz, tak do něho začnou opět dávat peníze...
31. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tabulku na listopad jsem zatím udělala oranžovou, jako podzim, nemáte někdo tip na nějakou opravdu šťastnou barvu? Že bych to změnila.
31. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, teplota dneska o moc nevzrostla, tak nevím, co s tou ovulkou je, pokud nevyskočí zítra, tak to vypadá na anovulák a nebo mi to měření nejde :frowning2: Za co bych teda nebyla moc ráda, když jsem hnala chlapa přes půl země.
31. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. Tak já asi přestávám rozumět ovulačním testům. Včera jsem měla skoro pozitivní test (testovací čárka téměř shodná barva), tak jsem se radovala, že dneska bude na 100% pozitivní a ono nic. Čárka slábne :frowning2:
Minulý měsíc to krásně stupňovalo od nejslabší po nejsilnější.
Jinak dneska ráno jsem se dověděla od další kolegyně, že je těhulka.
31. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek