• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko od července 2013

31. července 2013 
Ahoj maminky,byla bych ráda,kdyby jste se tu přidaly vy,které se již od července snažíte o miminko.Abychom se podpořily a prožívaly spolu vše,co nás kolem toho trápí,co si přejeme a co cítíme,až po porod našeho snažilkového miminka :slight_smile:
31. črc 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda se sem přidám :slight_smile: Vysazenou HA mám jíž od podzimu loňského roku, od té odby jsme tomu nechávali volný průběh a když pořád nic, tak tento cyklus jsem začala poprvé testovat - BT a ovu testy :slight_smile: Tak se uvidí, doufám, že jsme to podchytili :slight_smile: Jsme totiž docela pracovně vytížení, hodně cestujeme kvůli práci, takže se vídáváme o víkendech, v týdnu málokdy..MS mám pravidelnou a ovulka byla teď v týdnu, tak jestli to tak bylo vždycky, tak se asi nedivím, že se zatím nezadařilo..
31. črc 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme založenou už jednu podobnou skupinu, tak pojdte klidně za náma :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecny-termin-misto/snazeni-o-mimi-od-leta-2013/
31. črc 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pepetousek
@misulka88 Děkuji moc za příspěvek.Koukám,že jste tam obě,tak taky valím :slight_smile:
31. črc 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek