• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko od léta 2012

(Zamčená)
21. dubna 2012 
Ahoj, přidávám se mezi snažilky na léto. tak též až po dovolené a chceme ještě vymalovat atd. Mám už 2 větší děti chceme třetí..jak já se nemůžu dočkat. :slight_smile: Už mám vybraný kočár i co se ostatních věcí týče...jsem asi cvok :sweat_smile: ale když ty pudy jsou tak obrovský,že se to nedá vydržet. Nemůžu chvíli myslet na něco jinýho. :slight_smile:
21. bře 2012 v 16:43  • Odpověz
autor
@kacka_88 taky si chceme brát hypotéku představa splácet 20let je děsná :frowning2: ale jinak to bohužel nejde! Ještě, že budeme bydlet u mojich rodičů a ty nám když, tak pomůžou'(mám supr rodiče, ještě, že tak) ...my budeme mít svatbu 28*7 ....taky se hodně lidí na nás dívá,ale co! my víme co chceme! mě je 23 a mému budoucímu muži je 25 ....jsme spolu 5 let máme se rádi a po svatbě by jsme chtěli miminko :slight_smile: ...sposti mojich kamarádek(v mým věku) nají miminko, některé už 2 .... líbí se mi,mladé maminky a myslím,že je na každém kdy se o to ŠTĚSTÍ = miminko :slight_smile: pokusí !!!!! ......já bych chtěla hned! zvlášť když je zrovna kolem mě tolik těhul :frowning2: ...ale čekám do léta snad mi dají smlouvu na neurčito a bylo by to lepší! do mé práce by jsem se totiž strašně moc po mateřské chtěla vrátit :slight_smile: chci být na mateřské 3roky,ale uvidím jak to půjde s financemi...když tak mamka (babička) bude na důchodě,tak pohlídá :slight_smile:
21. bře 2012 v 17:38  • Odpověz
autor
@minina teeda paní advokátka, prímovní prácička :slight_smile: .... člověk se pořád ohlíží na práci, že!tak jak říkáš ty, že by ti bylo po lůl roce nefer otěhotnět ....já právě mám dostat smlouvu po 2 letech na neurčito,kdyby se nám to (KÉŽ BY) povedlo hned! taky mi to je nefér hned přijíd že jsem ěhu,ale zase si říkám na druhou stranu ..kdybych na to měla spoléhat a určovat kdy je vhodná doba...tak nevím kdy by jsme to vysněné miminko měly
21. bře 2012 v 17:43  • Odpověz
ahoj holky, vítám hlavně všechny nově příchozí :wink: tak ať se nám dobře snažilkuje až to teda bude aktuální

@luciebx s těmi testy to je teda dobré :grinning: no já zatím nevím, jestli hned od prvního snažení na to jíst s testy, i když hodně bych chtěla chlapečka a podle jedné teorie prý když se podaří otěhotnět přímo při ovulaci, tak to kluk bude, holčičí spermie jsou prý pomalejší. no vím, že je divné řešit pohlaví dítěte, ale protože se bojím, že budeme mít jen jedno :frowning2: , tak bych byla raději, kdyby to byl kluk, i kvůli manžela, jednou mi řekl, že by si s holčičkou neuměl hrát :unamused: no a mám pro to i jiné zdravotní důvody, takže tak. jinak ještě k těm testům, kolik jich spotřebuješ na jeden cyklus? testuje se od 9. DC až do ovu? nebo si to s něčím pletu? a mají ty testy nějakou dobu použitelnosti? :slight_smile:
22. bře 2012 v 07:39  • Odpověz
hele holky připravujete se nějak spešl na to snažení? :slight_smile: já zobu listovku, jím hodně zeleniny ovoce a tak :slight_smile: není ještě něco co by se nemělo opomenout? :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz
@petzy myslím, že to úplně stačí, jinak pokud kouříš, měla bys přestat, omezit alkohol, začít sportovat (tak lehce, spíš se dostat do formy) a pokud už jsi dlouho nebyla na gyndě, tak určitě zajít i tam, zda je vše OK. jinak listovka a zdravá strava stačí :wink: jo a někdo tvrdí, že by se měl vynechat i kofein, ale pokud nepiješ 5 káv denně, tak bych to neviděla tak tragicky :wink:

další věci (bylinky, spešl cvičení) bych zapojila, až pokud by to nešlo
22. bře 2012 v 15:11  • Odpověz
A jsou nějaké rady pro muže? Určitě zdravý pohyb a strava, ale třeba něco jako pro nás ta listovka...
22. bře 2012 v 16:19  • Odpověz
@kacka_88 muži mohou užívat selzink - doplňek stravy, kombinace selenu a zinku, důležité pro správné fungování pohlavních orgánů a podporu tvorby spermií a jejich zkvalitnění, jinak se taky doporučuje přestat kouřit, nenosit upnuté kalhoty a tvorbu spermií jde prý podpořit i kvantitou pohlavního styku :grinning:
22. bře 2012 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se k vám přidám, zatím je v plánu v létě po dovče se začít snažit o druhé dítko. Aktuálně máme doma 19timěsíční princeznu. První se nám podařilo až po třičtvrtě roce, po vysazení HA jsem téměř nemenstruovala, tak se bojím, co bude nyní. Mám v plánu nasadit kontryhel, prý pomáhá na srovnání cyklů a podporuje ovulaci. :slight_smile:
22. bře 2012 ve 20:18  • Odpověz
autor
JEEE HOLKY MY SE TEDA ROZRŮSTÁME :slight_smile: ....
@petzy TAKY CHCI ZAČÍT BRÁT LISTOVKU A PÍT KONTRYHEL ČAJÍK :slight_smile: ....A NA CO SE NEJVÍC PŘIPRAVIT?!? ...NO SEBE I MUŽE NA KAŽDODENÍ NOC PLNOU VÁÁÁÁŠNÍ :slight_smile: NÉ SRANDA:slight_smile:))))
22. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky všem, také bych se k Vám moc ráda přidala. Snažit bychom se chtěli od září. Máme už doma velikého chlapíka- v květnu mu už bude 5 let. přeji všem krásný prosluněný den
25. bře 2012 v 19:27  • Odpověz
autor
myslím,že naše diskuze se naplno rozjede,až se opravdu všechny začnem snažit :slight_smile: ...pak se budem dělit o zážitky a tak,že
26. bře 2012 v 19:06  • Odpověz
@paja89 souhlasím, zatím k tomu před-snažení není co moc napsat, že??? :sweat_smile: ale už aby to bylo, já už mám před sebou poslední tři měsíce a pak jdeme na to :wink:
27. bře 2012 v 07:12  • Odpověz
holky já mám před sebou poslední 3 tabletky :slight_smile: ale zatím budem dávat pozor a kdyby náhodou dávání pozor nepomohlo, tak to taky neva :slight_smile: ale do té svatby v červu bych to chtěla vydržet :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, také se ráda přidám - začímáne v červenci :slight_smile: Prášky neberu od listopadu a zatím zobu kyselinu listovou a kontryhelový čaj piju týden. Doufám, že se mi do toho léta trošku zpravidelní cyklus a vše půjde podle plánu ;)
27. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz
autor
@medria zatím to jsou jen takové přípravy a pak se na to vrhnem a budem si mít o čem psát :slight_smile: ...snad do léta tahle skupina vydrží :slight_smile:
27. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz
souhlasím, že zatím není moc co psát, my se vrhneme do snažení po dovolené, která bude konec července, zhruba, takže pak nějak začnu zobat listovku a pít kontryhel, protože bez pomoci nějak nemenstruuju. A pak uvidíme. Ideální by bylo, kdyby se podařilo otěhotnět v listopadu, ale to už bych chtěla fakt mooooc :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 v 17:38  • Odpověz
autor
@ladenka to jo kéž by to tak šlo naplánovat přeně!kdy otěhotnět :slight_smile: já bych si přála tak v září ..nebo třeba do konce roku :slight_smile: ......jéééééjak já už bych chtěla nejlíp hned,ale chcem čekat do svatby!
28. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz
@paja89 to já teď ještě nee, ale u vás je to jiné, vy se budete snažit o první dítko, tenkrát jsem to měla jako ty :wink:
29. bře 2012 v 09:16  • Odpověz
Ahojky, nebojte až se budeme všichni naplno snažilkovat, nebudeme ani stíhat číst :slight_smile: Tak když už jsme u toho přesného početí, tak my si zamlouváme říjen, listopad. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jo jen, kdyby se to dalo a všem maminkám, co si přejou tan maličký zázrak nosit pod srdcem, se to povedlo. tak hurá do listovky, zdravé stravy a pohybu a pití kontryhelu.
30. bře 2012 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Nějak tedy spíš od pozdima plánujeme snaženíčko o druhé mimi. Našemu čertíkovi jsou teď dva roky, tak aby nám to hezky vyšlo a byli věkově blízko u sebe :wink: a nechce se mi vracet do práce i když mi už trochu chybí.
Zatím tedy beru HA ale plánuji někdy v říjnu vysadit a budu zas jako poprvé užívat Elixír Feminan, má to nastartovat a pomoct početí, minule se nám mimi povedlo hned na poprvé, tak uvidíme jak to půjde teď. Hlavně potřebuju nějak ukončit studium, a ke státnicím už bych šla asi až bude mimi :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz
autor
@zarzuela vítám Tě,jasně,že se můžeš přidat :slight_smile: ale naše téma se asi rozjede,až od léta :slight_smile:
2. dub 2012 v 15:47  • Odpověz
@paja89 Ahojky, děkuji. To nevadí, třeba se to rozjede dřív :slight_smile: zkoušeli jste někdo už ty ovulační testy?
2. dub 2012 v 16:32  • Odpověz
autor
@zarzuela já ne,ani to zatím nechci zkošet chci to nechat zatím náhodě akdyž tak pak později,ale snad je potřebovat nebudeme
2. dub 2012 v 16:58  • Odpověz
@zarzuela Ahojky, já je jich mám pár nakoupených ale ještě jsem je nevyzkoušela. Jsem na to taky zvědavá :slight_smile:
3. dub 2012 v 07:13  • Odpověz
Ahoj, já bych s k vám též předběžně přidala, cíleně se začneme snažit v srpnu. Hlavně ať se nám to tu do toho léta nerozpadne :sweat_smile:

Jinak ovulační test jsem zkoušela jednou před prvním mimi, ale jen jako potvrzení, že jsem jí opravdu poznala.

Jo a některá jste tu psala, jak kvůli chlapečkovi počít přímo v den ovulace... no tak přesně tak jsme vyrobili naší holčičku :grinning: My původně chtěli 2 kluky, oba jsme se báli, že s holčičkou si nebudeme umět hrát. A hned jak nám řekli, že je to holčička, tak bylo jasné, že chceme další holčičku :grinning: Ale bereme i kluka, ono je to jedno :wink:
3. dub 2012 v 09:35  • Odpověz
@aajda ahojky, snad se to nerozpadne, když se to tu bude hezky udržovat :slight_smile: Já pohlaví ani neřešim, prvního jsem chtěla hrozně chlapečka a hups vyšlo to, teď by sice byla pěkná holčička, ale když to bude kluk, bude to i jednodušší tím, že všechny věci už máme :slight_smile: a hlavně ať je to co chce, hlavně aby to bylo zdravé :wink:
3. dub 2012 v 10:28  • Odpověz
@zarzuela Přesně, hlavně ať je to zdravé. Ale běda těm, co mi řeknou, že škoda že nemáme páreček!
3. dub 2012 v 10:58  • Odpověz
@aajda Ahoj, neee, to mi ani neříkej :grinning: Já strašně toužím po holčičce, manželovi je to fuk:slight_smile: Taže te´d si rovnám cyklus a pak chci začít měřit teplotu. Ta pravděpodobnost, že je holčička 3 dny před ovulací by měla být 85%, tak třeba jste se zrovna trefili do těch 15:slight_smile:
Navíc mám na mimčo jen 1 pokus:slight_smile: Ale pochopitelně i když to bude chlapeček, tak to pude můj nejdražší:slight_smile:
3. dub 2012 v 11:54  • Odpověz
@minina No nakonec velmi šťastných 15%. Ona je to nejzlatější dítě, milionkrát lepší, než jsem doufala v optimistických představách :grinning: I když teď mi tu zrovna visí na noze a žebrá moje jídlo.... Ale ono nakonec je to opravdu jedno. Jak my moc chtěli kluka a teď?
A můžu se jen zeptat, proč máte jen jeden pokus? Plánujete jedináčka nebo ze zdravotních důvodů?
3. dub 2012 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.