• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko od léta 2012

(Zamčená)
21. dubna 2012 
@aajda Já myslím, že to ja nakonec fuk, ale stejně člověk většinou jedno pohlaví preferuje viď:slight_smile:
A jen jedno, protože víc jich ani nestihneme... Já chci stejně jen jedno, manžel by rád 2, ale to už s ohledem na věk neklapne.
3. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz
@minina Jasně že je to jedno, ale tak trochu preferuje, i když strašně tajně :grinning: Já teď strašně tajně preferuju druhou holčičku, ale pšt :slight_smile:
Tak to přeju jedno super dítě... A trochu víc ti teda přeju holčičku :wink:
3. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz
@aajda Ok, budeme si navzájem přít holčičky jo:slight_smile:) A kdy plánujete začít? Koukala jsem, že máš Agátku, tu má moje švagrová taky:slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz
@minina V červenci až srpnu - chceme děti 2 roky od sebe, tak snad se zadaří stejně rychle, jako poprvé... Agátky teď nějak frčí no... Hanychová zřejmě dělá dobrou reklamu :grinning:
3. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz
@aajda Ty jo, 2 roky, to bude trochu záhul ne?:slight_smile: hanychová byla včera v Top staru a vypadá dobře, potvora:slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz
@minina Já myslím, že to bude v klídku, ona je naše Agátka zlatá a teď se vážně občas nudím :grinning: No jo, potvora :grinning:
3. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz
@aajda Tak to je super, nuda na MD:slight_smile: My bdueme mít teď pejska,takže se snad nudit nebudu, ale musím se naučit pořádně na kolečkovejch bruslích, abych mohla i s kočárem trochu rychleji, aby pes netrpěl :grinning:
3. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz
Teda holky, se to tu rozjíždí :grinning: Taky se přidávám do klubu "tajné přání holčička" :grinning: ale ve výsledku je to fakt jedno :slight_smile: nějak nebudu řešit jestli před ovulkou nebo po ní, prostě jak přijde chuť :grinning:

@aajda tak to ti trochu závidím, že se už teď nudíš :slight_smile: já na tu nudu nějak nemám ani čas, mám toho dost nakupeno, a jen doufám, že to vše stihnu než bude druhé mimi venku :confounded:
3. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz
Já to pohlaví taky neřeším, jen v rodině jsou takové menší tlaky, na to aby byl nějaký pokračovatel rodu, takže kluk. Druhá strana rodiny by zase chtěla holčičku, protože máme v rodině samé holky a hodně růžových věcí...no co no nějak to dopadne, hlavní je zdraví :slight_smile: Pokud by to v létě vyšlo, tak bych pak měla mimčo půl rok po mé ségře...to by se mi moc líbilo, že bysme drandily s kočárkama spolu :slight_smile:
3. dub 2012 ve 13:27  • Odpověz
Já bych brala taky druhou princeznu, ale všichni z rodiny včetně manžela by chtěli chlapečka. Tak uvidíme, jak to nakonec příroda zařídí. :slight_smile: My pokud to vyjde, tak budeme mít dítka od sebe tři roky. Podle mě ideál. :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz
@ladenka Taky bych chtěla tak 3 roky rozdíl, vnímám to jako nejlepší, dítko už má rozum a lecco pochopí. Pokud to vyjde jak plánujem Domčovi by bylo tři a půl roku :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj vem, tak koukám, že je tu dost tajných přání o holčičku, no my to máme s manžou tak, že by se nám také hodila do rodiny, ale třeba syn si strašně moc přeje brášku, protože"holky nejsou dobry mami, víš" to jso slova našeho Matýska- asi to bude tím, že naše rodina má zatím samé holky, tak už jich má asi dost :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 v 07:07  • Odpověz
Já si holčičku přeju naprosto veřejně :grinning:
Ale vůbec nevím, jak to nakonec bude:( Po vysazení HAk mám totálně rozházený tělo a ještě řeším pořád práci. Takže krajní varianta je, že se mimčo posune o rok :frowning2:
5. dub 2012 v 09:55  • Odpověz
@minina S tím vysazením jsem to při prvním dítku měla stejně, já navíc pořádně nemenstruovala ani před začátkem braní HA, a i když jsem na to svého dr upozorňovala, bylo mi řečeno, že jsem mladá a mám dost času. A jediné čím to řešil, byly vyvolávačky. Tak jsem řekla dost a našla si jinýho doktora, ten mi hned na UZT hlídal růst sliznice a ovulaci atp. Zjistil, že sliznice nenarůstá a ovu není. Nasadil prášky a hned při první ovu se nám povedla Leontýnka. No tak uvidíme jak půjde to druhé. :confounded: :dizzy_face:
5. dub 2012 v 10:24  • Odpověz
@ladenka Moc ti držím pěsti:slight_smile: Já se chystám na gyndu dneska. Mám doktorskej den - už mám za sebou subařku a alergologii:slight_smile: Tak uvidíme, co mi řekne, trochu se bojím. Mám zas oteklé ruce i nohy, ráno jsem se skoro nemohla obout do lodiček:(
5. dub 2012 v 10:30  • Odpověz
@minina Držím palce, aby měl doktor jen dobré zprávy...
5. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz
@aajda Díky moc, já ti ani nevím. Raději bych, aby našli, co je problém, než aby mi řekli, že je to v pořádku, když sama cítím, že není:(
5. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz
@minina No pokud ty máš pocit, že něco v pořádku není, tak to opravdu ať to raději najdou, ono svým způsobem je i to dobrá zpráva, pokud najdou a začnou řešit... Jak dlouho už máš vysazenu HA?
5. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz
@aajda Od ledna a MS jsem měla jednou po 35 dnech, teď mám taky asi 30 dní a nic:(
5. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz
@minina Tak od ledna ještě neuběhlo tolik, mohlo by se to srovnat. No však uvidíš, co ti doktor poví. Budu na tebe myslet, tak pak podej hlášení...
5. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz
@aajda Díky moc. Pak se ozvu:slight_smile: Mě to právě přijde docela dlouhé, ale to je ak se člověk každej den netítí ve své kůži. Zrovna dneska jsem hrozně nafouklá, že by mě pomalu mohli pouštět v tramvaji sednou s tím že jsem těhotná :grinning:
5. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: koukám,že se řeší pohlaví nám to je jedno,jak se říká hlavně,aby to bylo zdravé !!chtěla bych,aby se nám zadařil páreček ...a je mi jedno,jestli první bude holčička a pak chlapeček,nebo naopak :slight_smile:
Holky mám na Vás otázku ohledně ms ...mám pravydelný cyklus co 28-30dní !!!! ale mám ms slabou! 1 den silnější a 2 den jen špiním a je po ms...někdy se stane,že ji mám 3 dny..... je to normální ??? dr mi ekl,že nezáleží na délce ani síle ms,ale hl že ji dostanu .....
5. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz
autor
@minina kamarádka vysadila ha a 4měs ms nedostala,ani přes vyvovolačky...ono se říká, že Ha jepěkné svinstvo pro tělo ....já ji vysadila před3lety(bylo mi po ní hrozně zle) a rok !!!!mi trvalo než se mi cyklus upravil.teď poslední 2 roky mám 28-30dní.....tělo si tomusí srovnat samo
5. dub 2012 v 15:00  • Odpověz
@paja89 Někde jsem četla, že "normální" MS trvá 2-10dní. Takže si myslím, že jestli ti takhle trváá pořád a dostáváš ji pravidelně, tak to asi bude ok. :wink:
5. dub 2012 v 19:18  • Odpověz
autor
@kacka_88
@petrastudent
@petzy

@mikulinek @ladenka :slight_smile: to je dobře,třeba kam ji má 7 dní-silnou ms!

HOLKY TO POČASÍ JE HNUS,ŽE!!ÚPLNĚ MĚ TO UNAVUJE!DNESKA JSEM PEKLA VELIKONOČNÍHO BERÁNKA A UŠLEHAT SNÍH NA OZDOBU BYLPĚKNY KUMŠT :slight_smile: NĚJAK SE MITO DNESKA NEDAŘILO....TROŠKU Z JINÉHO KOUTKU,ALE ABY ŘEČ NESTÁLA :grinning: ........JINAK HOLKY TĚCH PÁR MĚSÍCŮ UTEČE,JAKO VODA A BUDE TU SNAŽENÍČKO, CO MÁTE NĚJÁKÉ NÁPADY A NÁVRHY JAKÉ JMÉNO DÁTE MIMINKU ?!?!?!?
U NÁS VEDE VALERIE- NELA, A PRO KLUKA FILIP A CO U VAS?
@minina
@aajda
@zarzuela
@trckin
5. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz
@paja89 My budeme mít holčičku a bude to Beáta :grinning: Aby se nám hodila k Agátě...
5. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz
autor
@aajda AHA:slight_smile: samozřejmně to bude holčička:slight_smile:ale kdyby přeci jen vykoukl kluk ????:slight_smile:
5. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz
Jooo... a okolí si ze mě dělá srandu, že pokud to bude kluk, měl by to být Sámer... nooo... nebude :grinning: Bude to Kryšpín :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz
@paja89 Tak asi Lukáš, to byla naše klučičí alternativa k Aguš... ale ani jsme se o tom nebavili nějak víc, s klukem prostě nepočítáme. Ale původní dohoda byla, že já vybírám holčičí a manžel klučičí jména. Takže by to bylo na manželovi.
5. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz
autor
@aajda obě dvě jména jsou krásné
5. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.