• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko od léta 2012

(Zamčená)
21. dubna 2012 
Holky, tak mám po kontrole na gyndě:( Ovolaci nemám vůbec, tělo chce menstruovat, ale nejde mu to, takže jsem si nechala dát vyvolávačku a uvidíme, co bude dál, chjo fakt je mi z toho hodně smutno:(

Jinak u nás asi nažení posnuto, ono, když neovoluju, tak by mimčo šlo asi těžko:( ale orzhodla jsem se pror jinou práci, takže uvidíme.
Jména máme vymašlená - chlepeček Vojtěch, po mém dědečkovi a holčička asi Šarlota.
6. dub 2012 v 00:28  • Odpověz
Ahoj, můžu k vám? My se s přítelem rozhodli, že se začneme snažit v létě :slight_smile:

@minina zdravím :slight_smile: Já si říkala, že asi budeš tady. Šarlota je krásný jméno pro holčičku, takové vznešené :slight_smile: My máme rozhodnuto Honza (aby se zachovalo jméno rodu.To má přítel, jeho děda, praděda a dál) a Anežka.
6. dub 2012 v 07:34  • Odpověz
@minina Tak to nejsou úplně dobré zprávy... to je mi líto. A ovulaci nemáš proč? A čeká tě tedy ještě nějaké konkrétnější vyšetření? Jména máte krásná... A k nové práci gratuluju, snad budeš spokojená.
6. dub 2012 v 09:37  • Odpověz
Ahojky, pokud to nevadí taky se k vám ráda přidám :slight_smile:
Já jsem vysadila HAK v lednu, MS jsem od té doby neměla ani jednou a jdu taky na vyvolávačku.
Takže nakonec nám to snažílkování taky vyjde až kdo ví kdy.. :unamused:
6. dub 2012 v 09:43  • Odpověz
@aajda Ovulaci nemám, protože jsem brala 10 let HAK, vysadila jsem v lednu a tělo se z toho vzpamatovává. No uvidíme, teď dostalo chudák hormony a třeba to pak naskočí a nebo taky ne:( Tak tentokrát mi teda držte pěsti, ať to do 14 dnů dostanu nebo valám na gyndu řešit to dál:(
Teď žádná vyšetření nebudou, uvidíme, co udělá ta vyvolávačka a podle toho. Hormony prý te´d nemá cenu nabírat, když je to v téhle fázi cyklu:(
@radus2011 Vítej do klubu, já ji dostala včera a bolí mě zadek, že nemůžu skoro chodit:(
@minina já mám ten samí problém :frowning2: Brala jsem HAk přes 12 let. V lednu jsem měla poslední M a od té doby nic. Takže jdu taky na vyvolávačku. Už jsem z toho na nervy.
6. dub 2012 v 09:44  • Odpověz
@radus2011 Držím ti pěsti, kdy tě to čeká? Já jsem to jednou od ledna dostala normálně, te|ď jsem měla zpoždění necelých 14 dní, ale dala mi ji stejně:( Navíc hrozně zadržuju vodu, ráno se neoboju do lodiček:( Takže i proto jsem řekla, že jo.
6. dub 2012 v 09:47  • Odpověz
@minina Jdu tam příští pátek. AU AU vůbec se na to netěším, nemám ráda jehličky :angry:
Už jsem s tím měla problémy v pubertě a teď s tím mám zase. Doktorka se mě ptala jestli třeba nemám nervy, tak jsem jí říkala, že o žádných nevím. Doporučila mi ještě nějaké čaje, ale nic nezabralo.
6. dub 2012 v 09:50  • Odpověz
@radus2011 Třeba to do té doby dostaneš... Moje doktorka se s tím moc nemazala a dala mi ji rovnou:slight_smile:
A neboj, ono to zas tolik nebolí, jen to che být fakt uvolněná, já blbka jem měla zatnutý sval a dneska to fest bolí. A ještě jsem včera po té injekci šla cvičit, takže tak :grinning:
6. dub 2012 v 09:55  • Odpověz
@minina No já právě taky, vždy zatnu sval a je to... vždyť tu injekci tam vždycky vrazej :D jak vydle do sena...

Každopádně už jsem z toho byla malinko na nervy, páč jsem si říkala jak by se to mohlo povést hned. Ale co, člověk se musí nadechnout a hezky se soustředit na něco jiného :slight_smile:
6. dub 2012 v 10:03  • Odpověz
@radus2011 No mě to píchala zlatá sestřička, říkala, že je taky srabík jako já a že když něco takhle lidem dělá, tak se snaží být co nejšetrnější, aby jim to co nejméň vadilo, takže to fakt nebolelo. Bolí to až dneska a tak že hodně, ale možná jsem to pokazila tím cvičením. Byla jsem na heatech a to asi není úplně ono.

No já jsem si taky říkala, vysadím, začnu měřit teplotu, enchám tělo do podzima odpočinout a pak bude mimčo, tohle člověka fakt překvapí. navíc před HAk jsem měla MS pravidelnou skoro na hodinu přesně:(
6. dub 2012 v 10:06  • Odpověz
@minina No po injekci jít cvičit asi opravdu nebylo dobré :D já jsem takhle šla cvičit po očkování chřipky a pak mě nejen bylo blbě, ale ruka mě bolela dalších 14 dní. Ale zase si říkám, že jedna pitomá injekce je to nejmenší co můžu pro otěhotnění udělat :slight_smile:

Já si zatím ani nemám co měřit :grinning: Ono je asi jedno zda jsme před tím měli MS pravidelnou nebo nepravidelnou, jsme o deset let starší a ta HAK s tělem hold udělá svoje. A to jsem brala HAK s nejnižším obsahem hormonů co šlo...
6. dub 2012 v 10:13  • Odpověz
@minina Tak to je ještě ta lepší varianta, já se bála, jestli ti rovnou nevymysleli něco jako PCO nebo tak... Snad vyvolávačka zabere.
6. dub 2012 v 10:14  • Odpověz
@radus2011 No ptala jsem se sestřičky a ta říká, že můžu, ale nemám posilovat zadek, tak jsem říkala, že jdu na tohle a ona, že to asi nebud enejlepší, ale že by šla taky:slight_smile:
Mě ty injekce bolí vždycky, po očkování na hepatitidy celej den a fakt fest, že jsem skoro brečela, to tohle je zlatý:slight_smile:

Já brala Jannine, ta je hodně slabá a vidíš to... Cos měla ty?
6. dub 2012 v 10:15  • Odpověz
@aajda Co to je probůh? :slight_smile: Hodila jsem to do googlu a vylezlo mi - pult centralizované ochrany:slight_smile: Tak se raději zeptám:slight_smile:
6. dub 2012 v 10:18  • Odpověz
Já měla Cilest. No musíme si držet palce :slight_smile:
6. dub 2012 v 10:20  • Odpověz
6. dub 2012 v 10:21  • Odpověz
@aajda To mě trochu vyděsilo. Ale nadměrným ochlupením, akné ani obezitou netrpím, tak doufám, že to ono nebude :slight_smile:
6. dub 2012 v 10:25  • Odpověz
@minina To nebude, však jsem včera psala, že bych tomu ještě dala čas na srovnání, po tak dlouhé době s HA je od ledna málo.
A dobrá rada - snaž se nepátrat po špatnostech na netu, vždy se vygooglí nejhorší možné varianty - platí to při snažení, v těhotenství, i pak s mimčem :grinning: Já to samozřejmě dělala :grinning:
6. dub 2012 v 10:29  • Odpověz
@aajda No to víš, já jsem úplně stejná, projedu net a jsem hotová z těch nejhorších případů:slight_smile:
6. dub 2012 v 10:44  • Odpověz
Holky a četli jste si diskuzi "Zemřelo mi dítě"? Já jsem u jednoho příběhu normálně řvala jak želva. Nechápu jak může být někdo tak silný :fearful: Když už tedy takhle probíráte nejhorší případy...

@radus2011 Taky nesnáším injekce. Krom odebírání krve. To jsem už imuní. Jednou jsem dokonce nějaké praktičce pomáhala mi vzít krev, chudák se klepala - asi její první odběr :grinning:

@minina Nestraš já brala HA od 15ti :( je pravda že jsem na 2 roky vysadila ale pak jsem brala znova, to je horší nebo lepší??
6. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz
@bjoucik.15 Já ji brala od 20, takže 10 let. A já ti nevím, ono je to možná jedno, podle mě to moc neodhadneš, co se děje... Ale jen jsem si říkala, že pokud jsem tu ovulaci neměla třeba nikdy, tak co prachů jsem mohla ušetřit za HAk :grinning:
6. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz
@bjoucik.15 A proč čteš takové příběhy? To člověka jen odrovná :frowning2:
6. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz
@paja89 Ahojky, u nás vede Dalibor a Karolína, ale nevylučuju že pod nátlakem rodiny nebo hormónů to ještě nebudeme měnit :slight_smile:
6. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz
@bjoucik.15 Ufuf, tu diskuzi vůbec nečti, to je fakt nápor na nervy...

A řešíte tu pořád tu HA, já měla MS od 11i, v 15i jsem začala brát HA a brala jí 12 let. A cca 4 měsíce po vysazení už jsem čekala Agátku. Je to fakt kus od kusu, prý i záleží, jak dlouho a jakou měl člověk MS před tou HA, jestli když se nasadila už tělo správně fungovalo, atd...
6. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz
@minina no to mi povídej, za to už by mohla být docela slušná rekonstrukce bytu třeba :slight_smile: Já doufám že vaječníky mám v poho....

@radus2011 Když se nudíš čteš všechno :sunglasses:

@trckin Karolínka je mooc fajn jméno. Já taky nechci Anežku, ale pod nátlakem jí mít asi musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám že až jednou tak to bude kluk :slight_smile:
6. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz
@aajda mě před prášky nefungovala vůbec, dost často jsem i omdlévala, jak moc krve jsem ztratila. to bylo třeba 3 měsíce nic a pak 21 dní v kuse a co půl hodiny jiná vložka, takže jsem si to docela užila :cry: Po HA jak hodinky, a po vynechání prodlužování cyklů klidně i na 40DC :confounded: A i tak se povedlo, ale bylo to k ničemu :frowning2: Teď jsem po měsíc a zatím v poho...
6. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz
@bjoucik.15 :frowning2: To je mi líto...
6. dub 2012 ve 12:58  • Odpověz
@aajda nj hraje si to semnou... hodně lidí říká, že se to spraví po dítěti. Aspoň mamce se to spravilo, tak uvidíme.
6. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.