• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko od léta 2012

(Zamčená)
21. dubna 2012 
@paja89 Ahojky u nas kdyby to byla holčička, tak Linda a u kluka nevime, při prvním jsme klučičí jméno hledali dost dlouho. Možná Patrik.

Holky já zírám jaký máte problémy po HA, Já po prvé jsem brala HA 10 let a vysadila jsem a další měsíc jsem byla těhu. Teď HA teda zatím taky mám a doufám, že to bude tak nějak podobně, plánuju vysadit v září a event. v listopadu otěhotnět, tak snad to klapne. Beru Evru tak doufám, že problém nebude.
Minule mi doporučovali užívat kapičky Elixír Feminan, nevím jestli to pomohlo, ale tělo se mi krásně hned nastartovalo, brala jsem to měsíc před vysazením a měsíc po vysazení, kdy jsme se ještě chránili a do toho jsem pila třezalkový čaj, který je taky na podoru otěhotnění. A teď bych to chtěla udělat uplně stejně.
6. dub 2012 ve 13:28  • Odpověz
@paja89 Tereza, Lucie, Sofie, Lukáš, Tomáš, Štěpán :slight_smile: ale jak vybrat mezi nimi? :grinning: Naštěstí jsem se na těchto jménech s manželem shodli.
6. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz
@kacka_88 já bych vybírala dle toho, kdy se to má narodit. Aby třeba se nenarodil v říjnu a nebyl to Lukášek a tak.
6. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky holky ,jsem tady nova :slight_smile: Premyslim taky nad miminkem ,nejspis mam dneska ovulaci ,tak na miminko myslim cely den :slight_smile:) Doma mam 2,5 letou slecnu .Lucka
6. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz
@lucyda Ahojky tak to taky koukam chces mit krasne naplanovany :slight_smile: po vic jak 3 letech. Taky by se mi to takhle libilo, malemu jsou dva a chtela bych nejak tak 4 mesice prej jeho 3 narozkama otěhulit :slight_smile:
6. dub 2012 ve 14:25  • Odpověz
@zarzuela Ahojky ,no dneska jsem se docela zasnila :slight_smile:) Myslim ,ze to je idealni takhle ,chtela jsem jeste pockat ,ale kdyz koukam na ty krasna miminka .... :grinning: Snad se mi to povede ,beru momentalne antikoncepci a co jsem slysela ,tak muze trvat i rok nez zena otehotni ,i kdyz nekdo otehotni i pres antikoncepci :slight_smile:
6. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz
@lucyda ja to prave takhle chci, abych nemusela treba na rok do prace, to by nemelo ani smysl. Ja taky beru momentalne antiko, vysadim az nejak po lete a snad se podari jako minule, rikaji ze normalni je kdyz to rok treba nejde.
6. dub 2012 v 15:20  • Odpověz
Tak ja mam posledni tento mesic a premyslim jestli jeste zajit nebo uz to zkouset,antikoncepci beru teprve 3.mesic ,hlavne tedy kvuli vypadavani vlasu a uprave hormonu....
Jinak k tem jmenum mozna Berenika holcicka a chlapecek jeste nevim :slight_smile:)
6. dub 2012 v 15:26  • Odpověz
Taky zatím beru HA a když jsem to počítala, tak poslední prášek doberu 11.8. a pak nasadím kontryhelový čaj. Ještě se poptám na ty kapičky co tu psala @zarzuela , ty by taky mohly být dobrý.

U nás jména nebudou asi nijak divoká, chlapeček nejspíš Pepíček po tatínkovi, maximálně ještě Ládík po dědovi, a holčičku nejspíš Lucinku. :slight_smile:
6. dub 2012 v 17:44  • Odpověz
Teda, když tu tak projíždím ta alba s testíky a bříšky, tak už bych nejraději taky. :sweat_smile: :dizzy_face:
6. dub 2012 v 17:52  • Odpověz
@ladenka o tech kapickach jsem cetla dost dobre recenze. Daji se sehnat na netu. Nebo u nas v Liberci je maj v bylinkove specialce. Ja si teda jeste rada tech par mesicu pockam na mimi, musim se jeste poradne vzpamatovat , s Dominickem jsme meli rok docela dost trapeni, tak si chci chvilku dat na srovnani nervu. ;) ale jinak se uz taky tesim
6. dub 2012 v 18:00  • Odpověz
my taky ještě počkáme, no vlastně už jen 4 měsíce, letí to!
6. dub 2012 v 18:17  • Odpověz
autor
@ladenka letí to strašně! člověk se ani nenaděje sa budeme těhu a za chvili rodit :grinning:
6. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz
já jen doufám, že to moje druhé těhotenství, bude lepší než to první - 7 týdnů jsem prozvracela od rána do večera a když už to konečně přestalo, tak mi na obličeji vyrašilo něco, čemu se ani beďary nedá říkat, zůstaly mi po tom jizvy, úplně důlky na tvářích, a když jsem si začala užívat druhý trimestr bez nevolností a s pohyby miminka, tak přišel trimestr třetí, malá mi něco skřípla pod žebrem, pohodlná poloha byl jenom leh, a ke konci mě bolelo už vlastně úplně všechno :slight_smile:
tím v žádným případě nechci nikoho strašit, těším se na to stejně :slight_smile:
jediný čeho se trochu obávám, je, jak to všechno vezme Leontýnka, vůbec moje těhotenství a příchod sourozence :fearful: :confounded:
6. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz
@ladenka ááá, zvraceníčko... já problila 4 měsíce :grinning: V práci jsem si na wc sem tam nabrala pár sáčků na použité vložky, sáčky jsem pak měla po kapsách, kabelkách, mikinách... a hlavně v autě, časem už jsem zvládala zvracet a řídit... měla jsem v autě stojánek na pití z mc donalda, v něm prázdný kelímek a tam jezdilo v sáčku blinkání...
Ale stejnak to bylo krásné :grinning:
6. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz
@aajda ježiš, já dva a stačilo! že si s těma pokladama užijeme co, daj nám zabrat než se narodí a natož pak potom :slight_smile: Ale když teď vidím, jak vedle mě spokojeně spinká jako andílek, tak je všechno odpuštěno. :slight_smile: A ráno nanovo. :grinning:
6. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz
@ladenka Taky mám stavy, že se v noci těším na ráno, až bude vzhůru, a pak druhý den se už od oběda těším, až půjde spát :grinning: Ale teď bych jí šla nejradši poňuchňat, teď má fakt boží období.
Jinak já mám zatím pocit, že Aguš sourozence zvládne, ale za 9 těhotných měsíců se toho může změnit... bojím bojím...
6. dub 2012 ve 22:28  • Odpověz
Leontýnka už je osobnost a to hodně vzteklá a dominantní osobnost, je zvyklá, že se všechno a všichni okolo ní točí, takže se bojím, že to bude snášet hůř. Ale zase dneska tu byli známí s tříměsíčním chlapečkem a úplně mě překvapilo, jak si ho všímala, dělala mu malá, chtěla ho chovat a vůbec se k němu měla. A navíc, teď je jí 19 měsíců a když všechno klapne, tak už jí budou skoro tři roky a to zase bude jiné, doufám, že ne horší. :grinning:
6. dub 2012 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj, my máme taky v plánu začít se snažit v létě, doufáme, že se nám zadaří :slight_smile:
7. dub 2012 v 11:58  • Odpověz
@aajda
@ladenka holky já teda těhotenké nevolnosti vůbec neznám, celých 9 měsíců jsem měla naprosto bez problémových, tak se modlim, aby teď to bylo taky tak. Taky se ale bojím, jak příchod mimi zvládne Domča, sice pořád teď když vidí někde mimi, je z toho unešenej, ale to ještě neví co to znamená, ale taky věřím v to, že už mu bude víc jak 3 roky a už bude rozumnější i samostatnější a že to zvládne on i já.
7. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz
holky já jsem teď cca 10 dní bez HA. Nějaké 4 dny po MS a zatím stavy zajímavý :slight_smile: Pusu plnou aftů, co 5 minut na záchodě ( že by odvodňování?) :slight_smile: Jinak s MS jsem nikdy problém neměla, tak doufám že to tak bude i teď. Vysadila jsem HA po skoro 13ti letech.... asi to bude pro tělo docela šok. Spíš se bojím co to udělá s pletí, vždycky jsem měla problém s akné a to dost velký :frowning2: kvůli tomu mi tenkrát HA napsali, no uvidíme. A jména? U nás holčička asi Nikola, Kamila a kluk Patrik, Štěpán, Tomáš (to je i přítel a jeho táta) tak to asi moc nechci :slight_smile: pak je v tom zmatek :slight_smile:
10. dub 2012 v 10:17  • Odpověz
Tak v pátek jsem měla jít na vyvolávačku, protože jsem přes tři měsíce nemohla dostat MS a dneska se dostavila sama :slight_smile: Pěkně mě bolí břicho, ale jsem šťastná :slight_smile:
10. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz
@petzy Já vysadila HAK taky skoro po 13. letech a měla jsem problémy s pletí jen ze začátku. Pak už to bylo ok. Žádné zavodnění ani pod. No a teď po třech měsících jsem to konečně dostala. V pátek jsem měla jít na vyvolávačku a naštěstí nebude potřeba :grinning:
10. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz
@minina Tak si měla pravdu s tím, že to dostanu ještě před tou vyvolávačkou :D
10. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz
@radus2011 Velká závist:slight_smile: já to zatím nedostala ani s vyvolávačkou:slight_smile: A asi jsem už rozhodnutá, že když to nedostanu, tak to nechám, ať se tělo vypořádá samo, nechci už další hormony:(
10. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz
@minina Tak to mě mrzí :frowning2: Jen třeba nevím, jak je to s ovu, asi si pro zvědavost změřím. Abych teda zase nekrvácela 14 dní... a pak zase nic. Každopádně jsem ráda, že jsem nemusela na tu vyvolávačku. A neříkala doktorka jak je možné, že si to nedostala ani přes tu vyvolávačku?
10. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz
@radus2011 Já jsem vyvolávačku dostala teprve minulý týden a mám to do 14 dnů dostat, tak uvidíme. jinde mi holky radily Gynex, tak půjdu do toho, jsou to bylinky, už nic do sebe rvát nechci:(
10. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz
Já si koupila nějaký čaj na podporu MS a piju ho asi 14 dný. Je to taky samá bylinka, tak třeba to mi pomohlo.
Tak třeba to dostaneš do konce tohoto týdne. Oni ty vyvolávačky jsou asi taky pěkný svinstvo :confounded:
10. dub 2012 ve 13:43  • Odpověz
@radus2011 tak to je jedině dobře, že ji nebudeš potřebovat, ono to vysazení je pro tělo vážně šok, vem si, že skoro 13 let ty pochody něco ovládalo a to je najednou pryč, potřebuje čas, aby se zase rozhýbalo a přišlo na to, že už musí pracovat samo :slight_smile:
10. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz
@petzy Taky pravda. Přeci jen 13 let je docela dost. Ale když člověk nechtěl přijít do jiného stavu, tak nad tím moc lidí takto nepřemýšlí, co to může udělat s tělem. Ale moje doktorka je myslím dobrá a vždy mi dokázala pomoci, poradit nebo mě držet nohama na zemi a nikdy mi neřekla, abych prášky vysazovala. Tělo si jen zase potřebuje zvyknout, že musí začít makat. Bumbám čajíček na podporu MS, je to samá bylinka jako máta, kopřiva, fenykl (ten mi teda malinko smrdí), kozlík, mařinka... a kdo ví co ještě. A najednou jsem tu MS dostala. Jo bylinky dělají své :slight_smile:
Teď už jen pravidelná OVU a brzo se můžeme začít snažit.
10. dub 2012 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.