• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko od léta 2012

(Zamčená)
21. dubna 2012 
@radus2011 Tak já půjdu taky do bylinek, jsem z toho nějaká rozhozená, hormony jsou fakt svinstvo. Můžu se zeptat, kam chodíš na gyndu? Mě se moc nelíbilo, jak se k tomu doktorka postavila, tak se poohlížím jinde... Díky moc
10. dub 2012 v 15:10  • Odpověz
@minina Já bumbám tento čajík http://www.chciotehotnet.cz/caj-na-podporu-otehotneni.html
Není tak drahý a myslím, že nějakou dobu to vydrží. Jen si nedělám litr jak píšou, ale jen 0,3 l hrneček. Já mám raději ovocné čaje a na ty bylinkové si teprve musím zvykat :D Ale máta je dobrá a je z toho čaje hodně cítit.
Jinak k doktorce chodím na Dobříš (okres Příbram), k paní doktorce Prusíkové. Když tak tel je 318522848. Ale nevím zda se ti bude chtít dojíždět 40 km za Prahu. Já tam mám rodiče a trvalé bydliště. Tak mám pak alespoň důvod je navštívit. Jinak gynekologa v Praze hledat ani nebudu. Jsem u ní od 12. let a s jinými doktory jsem neměla moc dobrou zkušenost.
10. dub 2012 v 15:16  • Odpověz
@radus2011 Díky moc, jsi zaltá, taky si to koupím a uvidím, i když možná teď je MS na cestě, není mi dobře a bolí me břicho... Za Prahu se mi moc nechce, raději bych někoho v Pze, ale stejně díky, možná na ní nakonec dojde:slight_smile:
10. dub 2012 v 15:30  • Odpověz
@minina Mají tam těch čajů víc, ale já myslím, že je to úplně jedno. Ještě tam mají nějaký čaj paní Mojžíšové. Ale spíš ten čaj prodává to jméno. Já jsem spokojená s tímto. Držím palečky, aby ti vyšel nějaký fajn doktor/ka. To je taky takový vztah :slight_smile: No a hlavně, aby vyšla ta MS. Zkoušela si na ty bolesti břicha nějaká homeopatika? Třeba je to předzvěst MS. Proč jinak by to břicho zlobilo? Mě teda taky pekelně bolí. A mám to o dost silnější než při HAK. To byla pohoda.
10. dub 2012 v 15:34  • Odpověz
@radus2011 Homeopatika jsem nezkoušela, ale vždycky mě břicho pobolívá před MS, takže to snad bude ono, kéž by tak:slight_smile: A pak najedu na čajíky a ten Gynex a uvidíme:slight_smile: Jinak bu´d ráda, že to máš silnější, to prý znamená, že máš ovulaci, já jsem to měla slabounké a doktorka říkala, že to taky značí, že jsme ovulaci neměla, takže asi můžeš jásat:slight_smile:
10. dub 2012 v 15:36  • Odpověz
@minina Bacha na ten Gynex, potlačuje i chuť k jídlu, tak aby si pak nebyla jako tyčka :slight_smile: Ale teď na to koukám a to je asi dobrý preparát. To ti někdo poradil? Ale koukám, že je to taky docela drahé :unamused:
Asi máš pravdu, člověk má být rád i za to, že je to silnější :D Celá nadšená jsem to volala manželovi a ten hmmm :D
10. dub 2012 v 15:41  • Odpověz
@radus2011 Jéé, to je pro mě spíš pozitivní vedlejší účinek:slight_smile: Jsem věčná dietářka:slight_smile: A chlapi to dost často neocení, to spíš my tady:slight_smile:
A ten Gynex mi poradily holky na beremku v diskusi o vysazení HAK, prý jim to pomohlo.
10. dub 2012 v 15:45  • Odpověz
@minina To můj táta taky a vždy říkal, že by o těch dietách už mohl napsat knížku. Tak mu říkám a o čem chceš psát, když na tebe ani jedna ta dieta neměla účinek... :angry: Pak byl naštvanej...

Já jsem zvědavá jak dopadnu během těhotenství. Jak se malinko přestanu hlídat, jde do nahoru :frowning2: A to má moje mamča po třech dětech váhu pod padesát. :rolling_eyes:

Já bych za ty preparátky na problémy vyhodila taky stovky korun, ale čaj pomohl, třeba zkus nejdřiv taky čaj, než začneš brát Gynex. Třeba to pomůže. Přeci jen, ten čaj je přírodní a takhle by si zase do sebe cpala chemii....
10. dub 2012 v 15:49  • Odpověz
@radus2011 No já taky furt držím něco, všichni mi říkají, a´t neblbnu, ale mě ty číslice na váze vždycky vyděsí, i když by mi tolik nikdo netipl:slight_smile: Alé hodně toho vysportuju:slight_smile: teď dělám hodně heeat )chodící pásy) a to lze i v těhu, takže super:slight_smile:
Ale taky mám strach, že hodně naberu a půjde to dolů, ale co už:slight_smile: Holt omezím zrmzlinu u McDonalda, ale když ona je zrovna tak super:slight_smile:
Po 50 kg, je pro mě scifi, ale já mám 174 cm:slight_smile:
No ten Gynex by měly být taky výtažky z rostlin. Ale snad to te´d dopstanu a pak najedu na ty čaje a když nic, tak asi ten gynex a to by bylo, aby nebylo.)
10. dub 2012 v 16:01  • Odpověz
@minina Já nic nedržím, protože je to blbost. Pokud cvičít, tak stačí je mírně upravit jídelníček. A právě já se teď přes zimu nehlídala a 5 kilo nahoře :grinning: Ale už zase začnu. Ale zase já dělám 4x týdně Zumbu a i když jsem nabrala, tak postava je vysportovaná. Jen mám trochu břicho a právě pár kolegyň už se mě ptalo zda nejsem těhotná :D Nedovedu si představit jak by si při 174 cm vypadala s 50 kilama, možná jako hodně vyhladovělá :grinning:
Já už nic kupovat nebudu. Dneska jsem si koupila Femibion 800 za 3 stovky, ale asi je to jen předražená blbost s kyselinou listovou... :angry: No příště už ho asi kupovat nebudu...
Hele a baštíš nějakou kyselinu listovou? Ta má prý taky pomoci k pravidelnosti MS.
10. dub 2012 v 16:07  • Odpověz
@radus2011 No já taky nabírám přes zimu, al ete´d to bylo spíš ta voda v souvislosti s vysazení HAk, pokud se nevážím, je mi fajn:slight_smile: A je pravda, že vysportované tělo vypadá super i když to není těch 50 kilo:slight_smile: Nejhorší je rosol, ale to mi naštěstí nehrozí:slight_smile: Já nabírám naopak na zadku a stehnech, bříško ne:slight_smile:
Listovku neberu, zatím jsem nebrala vůbec nic, otěhotnění jsme stejně posunuli na příští rok, ideálně kěkdy touto dobou, tekže mám trochu čas. Teď najedu na ty čaje a pak uvidíme. Vlastně už sem ani nepatřím:slight_smile: Ale téma pro mě tu jaksi není :grinning:
10. dub 2012 v 16:10  • Odpověz
@minina Jen zůstaň tady :slight_smile: Ať si mám s kým povídat :D Moc lidí sem dneska nepřišlo. A nebojíš se, že když ten rok budeš čekat, že to pak může trvat déle? Slyšela jsem právě, že máš velkou šanci otěhotnět v prvních 4 měsících po vysazení (ne teda v mém případě).
10. dub 2012 v 16:14  • Odpověz
@radus2011 No u mě se nedá moc nic jiného dělat. dostal jsem dobrou nabídku práce, kterou chci vzít a chci tam být min, ten rok, než budu těhotná. Pak snad po porodu na částečný úbazek nebo něco z domu, moc se mi ta práce líbí a je to to, co bych hodně chtěla, takže jsme se dohodli, že počkáme. Původní plán by tento podzim, tak to není posun zas o tolik. Chtěla jsem rok počkat, než se tělo po HAK vyčistí a ono to tak dopadne stejně. nakonec jsem i ráda, že se to snad do té doby všechno srovná a když by to pak nešlo, řekneme, že se snažíme už od vysazení HAK a asi by se to řešilo rychleji. Ono kdžyž je člověku 30, prý už se na nic moc nečeká...
10. dub 2012 v 16:17  • Odpověz
ahoj, tak my jsme se necekane rozhodli ze se zacnem snazit o druhy mimi po nasi svatbe (v srpnu) :slight_smile: tak uz se taky tesim celou dobu jsem se bala kvuli financim, ale myslim si ze jeste to druhy mimi zvladnem bez problemu
10. dub 2012 v 17:56  • Odpověz
@minina
@radus2011 Holky tak zkuste ten Feminan - je to taky čistě bylinkové a stojí to 160,- a k tomu pít klasicky třezalkový čajík. Taky jsem slyšela, že největší šance na otěhotnění je první 4 měsíce po vysazení HA (pokud teda nejsou nějaké problémy)
@radus2011 s tou kyselinou listovou, je blbost kupovat takhle drahé preparátky - stačí když ti gyndař předepíše normárně Acidum folium - to mi moje gyn. předepisovala a doplácela jsem asi ani ne 40,- Kč doporučují brát třeba už 3 měsíce před početím, tak jsem to tak brala :slight_smile:

Co se týče přibírání na váze v těhu, ono jde o to nevěřit takovým řečem, že musíme jíst za dva - pokud člověk nebude nějak blbnout a myslet za zdraví svoje i miminka tak si asi nedáte tabulku čokolády za den :slight_smile:

@dendy88 druhý mimi zvládnete v pohodě, už spoustu věcí máš určitě po prvním, tak na tom se dost ušetří :slight_smile: Já se spíš furt obávám, zda to není brzo pořídit si druhé, ale když pak vidím maminky s ještě mladšími dětmi, že do toho jdou, tak mě to uklidňuje :grinning:
10. dub 2012 v 18:49  • Odpověz
@dendy88 áááá se potkáváme.... jsem ráda, že nejsem jediná, co chce tak brzo...
@minina Já mám super doktora, je z P4 Chodova, ale nevím, jestli přímá nové pacientky... je to www.fastmed.cz
10. dub 2012 v 18:49  • Odpověz
@aajda ale ne ze budes mit driv :grinning: a kdy chces zacit ty ? :slight_smile:
10. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz
@zarzuela ja se bojim skolky, tak chci mit tu starost radsi jen jednou :slight_smile: a my jsme se o malou niky snazili skoro 2 roky, tak si myslim ze budem i radi kdyz do 3 let veku nikolky otehotnim...ale nahoda se stat muze a treba je budem mit kousek za sebou :slight_smile: me to nevadi
10. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz
@zarzuela a myslim si ze brzy fakt neni :slight_smile: 3 roky si myslim ze je dost velky vekovy rozdil :slight_smile:
10. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz
@dendy88 Začneme v srpnu, kdyby to vyšlo hned, tak by byl rozdíl přesně 2 roky. A Agáta je o 2 týdny starší než Nikča, tak nám dejte alespoň ty 2 týdny náskok :grinning:
10. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz
@aajda no my mame 3. srpna svatbu, tak hned po ni se chci o mimi zacit snazit :slight_smile: , ale jak uz jsem psala nam to trvalo dlouho s nikolkou ( pritel ma spatny spermiogram) , takze zadny nadeje si nedelam ze to bude hned . Ale jinak jsem uz prestala brat HA , ale ne kvuli rychlejsimu otehotneni ,ale protoze porad kojim a antikoncepci mam azalii, a ted jsem po 8 mesicich dostala menstr. (coz by nebylo tak hrozny) ale za 14 dni jsem ji dostala znova a kdyz jsm se zeptala doktorky jestli je to normalni, tak pry jo, ze je to nevyhoda tyhle HA a ze to ted muzu takhle casto dostavat dokavad ty prasky nevysadim, tak jsem priteli oznamila ze to si radsi poridime jinou ochranu :slight_smile:
10. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz
@dendy88 Tak dobře, mu už začneme na konci července :grinning: No a ono nikdy nevíš, nám se povedlo napoprvé, ale rozhodně na to znova nesázím. Takže třeba teď se povede napoprvé vám...
Já už HA neberu, brala jsem jen půl rok po císaři taky tu Azalii - to mi doktor skoro rozkázal, že v té době mě znova těhotnou vidět nechce. A pak jsem vysadila, taky jsem celkem často špinila, navíc mi to jaksi ovlivňovalo apetit, takže byla skoro zbytečná. Takže neberu od listopadu a ochrana u násmoc nefrčí, jen přerušujeme a hlídám si ovulku :sweat_smile:
10. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz
A holky, nezvažovaly jste to tu zamknout? že bychom nové členy do léta klidně přibíraly, ale nemohl by to tu číst úplně každý? Ono by se nám i lépe psalo...
10. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz
@aajda teda tak to riskujete, takhle mam kamaradku s 11 mesicni holcickou, taky si to hlidali :grinning: to ja pro jistotu budu aspon ten kondom :slight_smile:
10. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz
@aajda jj, taky myslim ze by to bylo lepsi :slight_smile:
10. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz
@dendy88 Tak ono už by se dramticky nic nestalo, kdyby náhodou už teď...

Tak já ještě počkám na ostatní, co na to zamčení budou říkat a kdyžtak bych to založila a pořešila...
10. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz
@aajda no ja nechci, chci si svatbu uzit, a to bych se takhle bala co kdyby jsem nahodou byla tehotna :slight_smile:
10. dub 2012 ve 21:28  • Odpověz
@dendy88 No to jasnačka, svatba se musí zapít... já zapila řádně :grinning:
10. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz
@aajda a co ze si nepises s maminka od kvetnatek ? :slight_smile:
10. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz
@aajda taky myslim, ale je to dobry, moc toho vypit nemusim, ja jsem opita hned :grinning:
10. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.