• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko od léta 2012

(Zamčená)
21. dubna 2012 
@aajda určitě jsem pro uzamčení, je to přesně jak píšeš, člověk pak napíše víc :slight_smile:
Azalii jsem brala taky a špinila jsem snad každý týden, někdy to bylo dost silné fujky fujky.

@dendy88 s tou svatbou to naprosto chápu, já byla na své svatbě ve 3 měsíci a je fakt, že jsem si to zas tak moc neužila :o( vždy jsem říkala, že se nechci nikdy vdávat těhotná a hups tak nějak to přišlo, vůbec jsem totiž nepočítala, že nám mimi vyjde napoprvé.
10. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz
@dendy88 Já tam občas něco napíšu, ale tak vy jste si psaly už dřív, já začala až později, tak tam nějak nezapadám a moc se nechytám, navíc máme ještě jednu uzamčenou skupinu holek, se kterýma jsme se začaly snažit společně...

@zarzuela Tak já to zítra založím a dám tam holky z posledních pár stránek a do léta budu přidávat nové zájemce...
10. dub 2012 ve 21:58  • Odpověz
holky taky mě čeká svatba, v červnu. Těhotnět chceme až potom, ale prášky už teď nemám, taky si říkám že si chci svatbu užít :slight_smile: Takže zatím dáváme pozor a uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
11. dub 2012 v 08:58  • Odpověz
@zarzuela Já jsem si to koupila nějak náhodou a pak jsem si říkala, že už to kupovat nebudu páč je to opravdu drahý.
11. dub 2012 v 09:13  • Odpověz
@minina Tak pokud si dostala dobrou nabídku práce, tak ta se neodmítá :slight_smile: Já jsem taky měla něco podobného, ale to je spíš jen nárazovka. Píšu pro jedno fitko cvičební plány a to se dá dělat v klidu o víkendech, nebo když zrovna není v práci co dělat.
11. dub 2012 v 09:15  • Odpověz
Holky, soukromá diskuze založená, měly byste tam všechny být. Navrhuji tedy dobrovolný přesun :grinning: Jmenuje se "Začínáme v létě 2012".

Nové zájemkyně jistě rády uvítáme, stačí mi napsat a přidám.
11. dub 2012 v 09:16  • Odpověz
@aajda A pomůže to zamčení k něčemu? Přeci jen, snad sem budou psát pouze lidi, kteří to mají aktuální. Hele co když otěhotním příští měsíc a už tu taky nebudu mít co dělat :grinning: Ale už jsem se tu s pár lidma rozpovídala a nechce se mi měnit téma :slight_smile:
11. dub 2012 v 09:17  • Odpověz
Holky přesouváme se do uzavřené skupiny: Začínáme v létě 2012
11. dub 2012 v 09:21  • Odpověz
@radus2011 No my tenkrát založily skupinu s holkama, se kterýma jsme se začly snažit ve stejnou dobu a píšeme si do teďka hodně... Jakože i když jsme každá otěhotněly jindy, tak si máme co psát stále.
Navíc teda pro mě je příjemnější vědět, že o mé ovulaci neví celý koník :grinning:

Ale jak říkám, je to dobrovolné, nikoho nenutím. Můžeme zůstat i tady, pokud chcete radši psát veřejně, to fakt není problém.
11. dub 2012 v 09:22  • Odpověz
@aajda Ne však v pořádku. Nějak mi to nedošlo. Taky některé věci nemusí vědět všichni :D
11. dub 2012 v 09:24  • Odpověz
Tak teď nevím, jestli tady někdo zůstal :confused: Chtěla jsem se přidat :wink:
21. dub 2012 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz
21. dub 2012 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.