Snaženíčko od léta 2012

Ahoj holky taky je tu některá, která chce se snažením o mimíška začít od léta 2012 .... tak jako je to v plánu u nás??? 🙂
Strana
z8
Dolů
PředchozíStrana
z8
Další
zarzuela
10. dub 2012
@aajda určitě jsem pro uzamčení, je to přesně jak píšeš, člověk pak napíše víc 🙂
Azalii jsem brala taky a špinila jsem snad každý týden, někdy to bylo dost silné fujky fujky.

@dendy88 s tou svatbou to naprosto chápu, já byla na své svatbě ve 3 měsíci a je fakt, že jsem si to zas tak moc neužila :o( vždy jsem říkala, že se nechci nikdy vdávat těhotná a hups tak nějak to přišlo, vůbec jsem totiž nepočítala, že nám mimi vyjde napoprvé.
aajda
10. dub 2012
@dendy88 Já tam občas něco napíšu, ale tak vy jste si psaly už dřív, já začala až později, tak tam nějak nezapadám a moc se nechytám, navíc máme ještě jednu uzamčenou skupinu holek, se kterýma jsme se začaly snažit společně...

@zarzuela Tak já to zítra založím a dám tam holky z posledních pár stránek a do léta budu přidávat nové zájemce...
petzy
11. dub 2012
holky taky mě čeká svatba, v červnu. Těhotnět chceme až potom, ale prášky už teď nemám, taky si říkám že si chci svatbu užít 🙂 Takže zatím dáváme pozor a uvidíme jak to dopadne 🙂
radus2011
11. dub 2012
@zarzuela Já jsem si to koupila nějak náhodou a pak jsem si říkala, že už to kupovat nebudu páč je to opravdu drahý.
radus2011
11. dub 2012
@minina Tak pokud si dostala dobrou nabídku práce, tak ta se neodmítá 🙂 Já jsem taky měla něco podobného, ale to je spíš jen nárazovka. Píšu pro jedno fitko cvičební plány a to se dá dělat v klidu o víkendech, nebo když zrovna není v práci co dělat.
aajda
11. dub 2012
Holky, soukromá diskuze založená, měly byste tam všechny být. Navrhuji tedy dobrovolný přesun 😃 Jmenuje se "Začínáme v létě 2012".

Nové zájemkyně jistě rády uvítáme, stačí mi napsat a přidám.
radus2011
11. dub 2012
@aajda A pomůže to zamčení k něčemu? Přeci jen, snad sem budou psát pouze lidi, kteří to mají aktuální. Hele co když otěhotním příští měsíc a už tu taky nebudu mít co dělat 😃 Ale už jsem se tu s pár lidma rozpovídala a nechce se mi měnit téma 🙂
radus2011
11. dub 2012
Holky přesouváme se do uzavřené skupiny: Začínáme v létě 2012
aajda
11. dub 2012
@radus2011 No my tenkrát založily skupinu s holkama, se kterýma jsme se začly snažit ve stejnou dobu a píšeme si do teďka hodně... Jakože i když jsme každá otěhotněly jindy, tak si máme co psát stále.
Navíc teda pro mě je příjemnější vědět, že o mé ovulaci neví celý koník 😃

Ale jak říkám, je to dobrovolné, nikoho nenutím. Můžeme zůstat i tady, pokud chcete radši psát veřejně, to fakt není problém.
radus2011
11. dub 2012
@aajda Ne však v pořádku. Nějak mi to nedošlo. Taky některé věci nemusí vědět všichni 😃
lostakova
21. dub 2012
Tak teď nevím, jestli tady někdo zůstal =-) Chtěla jsem se přidat 😉
aajda
21. dub 2012
@lostakova Ahoj, přidala jsem tě do uzamčené skupiny, najdeš nás tady http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zaciname-...
Strana
z8
PředchozíStrana
z8
Další