• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
Ahojte

ako vas tak citam, tak mozem byt velmi rada aku mam svokru. Je to velmi mila osobka a aj jej manzel a my mame zase tu smolu ze byvaju od nas asi 800 km daleko takze nam ani nemaju ako pomoct. Je pravda ze keby sa aj snazila kecat do nasej vychovy tak ju Franck hned schladi.

Leni ty letis do Viedne a citala som ze teraz budu od pondelka sprisnene kontroly a budu obnovene aj na hraniciach kvoli futbalu tusim.
31. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes nic???
Ja som zase brigadovala v zahradke, taku mam z toho radost, nikdy som to nechapala, ze sa niekdo odreaguje v zahrade, no uz som na tom podobne.
Uz sa mi podarilo odlozit aj kufre, hoci veci su este krizom-krazom, o necele 3 tyzdne balime zase, do Pariza. a MM slubil, ze mi tentoraz on zacaluje letenku Nice-Vieden-Ke, tak uvidime, ci neostane len pri sluboch, totizto letenky su v kategrii zabava a to si platim sama :confused:
1. čer 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes nic :wink:
Ja marodim s anginou, takze des bes, tatku jsme mely v praci, aspon jsem se snazila s Leou cely den hrat tak, aby byla ode me dostatecne daleko, no docela nemozny ukol ;)) snad to nechytne beruska mala.
Nejvetsi sranda je, ze nemuzu mluvit, jak me boli v krku, takze Lea dnes mela vse dovoleno :grinning: Jsem ze sebe ani to "ne" nevysoukala... :grinning:
1. čer 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci,

cetla jsem to o te tchyni, tak to je celkem psycho...no ta moje tchyne; ja teda doufam, ze se taky tak nezblazni, a da nam pokoj. Muj manzel je stejny, ve vsem ji vyhovi tak snad proboha nam da pokoj. Ja ji nemuzu ani snest, taky.
2. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ony nektere ty starsi zeny vubec nevi, ktera bije asi...mysli si, ze vsechno co reknou je pravda, at se jdou zahrabat, jezibaby... :rolling_eyes: :angry:
2. čer 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Prajem Vam pekny uprsany den. U nas zase prsi. Vcera bolo pekne ale tu na nasom "veternom vrsku" strasne fukalo.

Jani o tej kontrole na hraniciach viem. Uz sa na to tesim. Na Slovensku teraz strasne horucavy a budu tam kilometrove rady kym vsetkych skontroluju. Ci nahodou nevezieme nejake futbalove lopty.

Luci to je fakt strasne s tou svokrou. Moja je na stastie v pohode aj ked nikdy nezabudnem ked som sa s nou prvy krat stretla. Velmi vazne sa tvarila a myslela som si ze "tak s touto zenou si rozumiet urcite nebudem". Ale to bol len taky klam, bo sa hanbila zo zaciatku.
Ale je to hrozne ze take svokry ktore su kravy synovia pocuvaju na slovo.
Ja mam svokru dobru a David robi vsetko opacne co nam poradi. Odvazi sa zavolat raz mesacne ze ako sa mame (okrem pisania mailov) a David ju sprdne ze nemusi tak casto volat :fearful:

Uz len dva dni a vyrazam :sweat_smile:
2. čer 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Luci prajem skore uzdravenie.
Aj Alex je dufam, uz zdravy ako ryba!
2. čer 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, Alex uz je zdravy, apson vyzera, ale vzdy si pcha rucky do usi, tak neviem. Ked mu pozerala do usi, tak boli v poriadku a navyse teraz vybral ATB, takze nic by nemalo byt, ale tak okolo toho place, ja neviem, jemu sa asi viac pacilo v KE, tam bol kludny, mali sme tam kamosov, ziadne nezmyselne zakazy a prikazy...
Leni, ako ti zavidim, ze ides, ja sa uz tak tesim na leto a pojdeme znovu aj my.
Luci, anginu ti nezavidim, aby to nechytila Leus.
Uz doprsalo, ale do mokrej zahrady sa neda ist, vcera sme porobili nejake fotky, tak hodim do alba, tie z KE su este stale vo fotaku...
zatim pa
Este ma napadlo, ktovie ake my budeme cvokry :grinning: hlavne pre nevesty, tie nas budu neznasat :grinning:
2. čer 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Tini to je super ze malinky je uz zdravy a tebe Lucka skore uzdravenie
Leni aj ja sa uz neviem dockat kedy odtialto vypadnem lebo to pocko je neznesitelne tak si teplo aspon uzijeme na Slovensku.
My sme mali ist povodne sami ale Franck stale ze aj on by isiel aspon na 4 dni, tak a nakoniec si kupil letenku a ide s nami :slight_smile: .Skoda ze nemoze ist na 14 dni . No pre nasich to bude velke prekvapko pretoze o tom nevedia ze prideme len moj brasko ktory pride pre nas na letisko. Ale ked som s nasimi kecala cez skype tak som obcas mala co robit aby som sa neprekecla. My ideme este aj v auguste takze ich to ani nenapadne ze by sme prisli teraz.
No a dnes nas caka navsteva pediatra a tam otazocka:kolkokrat do dna jete?Takze odpoved 5x
:grinning: .Budu nas aj ockovat tak dufam ze to lepsie zvladne pretoze minule chudatko tak plakal az zachadzal od placu :frowning2: .
Tini no dufajme ze nebudeme take cvokle cvokry ako Luckina.
2. čer 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je dobra tema svokra....myslim, ze vsetky FR svokruse su rovnake najprv med a potom...stres :grinning: O tej mojej by som hadam aj roman napisala. Tiez sa stara do veci do ktorych ju nic neni a to co by mohla pomoct nepomoze. A mam na nu tiez sokujuci terapiu. Nic jej netreba povedat ked uz nejaka diskucia tak najlepsie o pocasi. :grinning:
2. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini pekne fotky :slight_smile: Dobre to mate v tej zahradke, trava akurat na behanie pre Alexa.
Podla mna Alex citi, ze je tu "nuda". Doma mas predsa lepsie vyzitie - ides s maminami von, mate sa kde prechadzat. Co tu? Vsade milion ludi a aut. A tu nam do vsetkeho kafru aj otcovia.
Ja uz sa domov tesim hlavne z toho dovodu, ze zacnem maleho normalne prikrmovat. Tu musim ist podla francuzskych pravidiel na com David trva, lebo tie slovenske nestoja za nic podla neho.
Podla jeho nazoru mu mam davat jablko a mrkvu prve dva tyzdne nech si zvykne. To ze uz je davno zvyknuty je druha vec. Je schopny zjest celu davku mrkvy aj jablka.

To sa mate baby ze potom idete zase domov. Ja vobec neviem kedy by som isla. Najskor niekedy v oktobri, ale to neviem lebo tu chcem zacat chodit do skoly.

Jani, drzim palce na to ockovanie. Vam nedavaju na nozicky tie naplaste? Nam to lekar predpisal a Gabriel nic necitil, takze ani nezaregistroval ze ho niekto ockuje. Ked bol taky malicky do 4 mesiacov tak vobec neplakal.
Za to teraz si to vynahradzuje. :slight_smile:
2. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - som tu nebola aspon 100 rokov :sweat_smile:
mali sme problemy s netom (asi kvoli pocasiu, lebo aj tnt nam blblo a odvsadial sa blyskalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a potom aj malo chodime von (zase kvoli pocasiu) a deti su jak z divych vajec - navye sa obaja rozchodili - takze striehnem ako sa da a kde sa da - teraz uz cez den fakt nic neurobim :stuck_out_tongue_closed_eyes: - aj telku sledujem len vecer z internetu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (este ze vymysleli radio :wink: )

prave (ako vam to tu pisem) sa mi moji dvaja hravo klbcia na zemi v chodbe - ohadzuju sa mojimi topankai a Mati hryzie leziacej Anicke teplaky :grinning: (ako keby som im jest nedavala :grinning: :angry: )

ani mi nic nenechaju dopisat (snad stihnem docitat a nieco napisat vecer :sweat_smile: )
2. čer 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, tak to uz mas veselo, a este neskulis??? :grinning: Nemyslim to tak vysmesne, ale skor s obdivom, ustriehnut chodiace dvojicky to teda musi byt nieco.
Leni, asi myslis naplaste s anestetikom, nam tiez nic take nedali, ale ved 1 pichnutie je raz-dva, minutku si poplace a je to. Nas to caka koncom juna, ani neviem presne ktoreho, ideme merat, vazit, ockovat za 31e. Kedze nam nevysla alergia, tak si tu lekarku asi nechame, neviem, aj tak sa budem riadit dalej tym,; co mi povie ta moja z KE. To je zlata dusa :dizzy_face:
Janka-fr, aj ja som chcela tak prekvapit babku, ale mama mi to prekazila :rolling_eyes: a vsetko jej vybreptala. A spravne, 5x. Ako sa vam dari inak? Neviem, ci si zaregistrovala, ze ja som kupila Alexovi doma probioticke kvapky, myslim, zr vam by sa tiez zisli; BioGaia, 313 Sk.
My sme sa prave vyspinkali do ruzova, a ideme trosku do zahradky.
2. čer 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak uz mame pediatra za sebou no len ho zbadal a uz plakal a prestal az ked sme odisli. Nam nedava ziadne naplaste s anestetikom a picha maleho do ruciciek. Ked sa pytal na jedenie tak som mu povedala 6x a on mi zahlasil ze uz len 4x v jeho veku.On je fakt nejaky streleny ten nas pediater.
Tini no ja mam vzdy co robit aby som sa sama neprekecla ked hovorim s nasimi cez skype. Tini dakujem, hned si to aj pisem tie kvapky a kupim ich malemu, potom aj tie fenistil kvapky co si spominala a tusim si vravela ze je dobre mat diazepam rektalne co sa podava. Tak si to musim vsetko spisat nech si to od nas prinesiem.
Jeej este ma napadlo ohladne nasho pediatra, pytala som sa na tekutiny ked su velke teploty vonku a povedal ze staci voda z vodovodu.Tak som sa ho opytala ze ale prevarena a on mi povedal ze nie ze naco.Tak fakt neviem co si mam o nom mysliet, uvazujem ze si najdeme ineho ale neviem ci to bude mat nejaky zmysel tu vo Fr. :unamused:
2. čer 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nestresuj :grinning: ved vies,ze ich rady jednym uchom dnu a druhym von. My kupujeme vodu, kde pisu na etikete, ze je vhodna na pripravu detskej stravy, napr. Evian, ale mne viac chuti Mont Roucous (alebo take nieco),; neprevaram. A na SK kupujem modru Tomu natura, ine detske (Lucka, Drobcek) sa prevaraju.
Fenistil kvapky aj Diazepam budu urcite len na recept, skus ist za nejakou pediatrickou tam u vas a brnkni jej na notu, ze aki tu su pediatri nemozni a tak a ze by si ju prosila o rady, nazor a recept. Ukaz jej ekzemik, nech sa mrkne a povie, ci treba nieco, pripadne by vas poslala na kozne, ja som takto pobehala vlani a nelutujem, hoci som nieco zaplatila...Tie probiotika su dobre na crievka, pisu na letaku, ze upravuju koliky, vplyvaju na imunitu a znizuju riziko alergii, dobre pri hnackach, pri ATB... my sme zacali s ATB a hned zacal hnackovat, od zaciatku som mu davala aj tie kvapky a fakt do 5 dni hnacky prestali, hoci ATB sme este davali dalej.
A teda to je uz fakt podozrive, ked uz len 4x denne mate jest, ved mate len 3 mesiace ! Nam nakazali 4x denne jest 'az' v 9.mes.
2. čer 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak pan doktor je debil! Rychlo od neho prec. Co spravi v nejakej zavaznej situacii ked teraz odporuca jest 4 x denne a vodu neprevarat?
Jullian nahodou dostane chripku alebo co a predpise mu teply caj? Antibiotika si len tak sama v lekarni nekupis, potrebujes predpis a s tymto lekarom...
Nemate niekoho znameho kto ma deti? Ze by ste sa popytali akeho lekara maju oni.

Ja tu sice vela ludi nepoznam, ale predtym ako sa Gabriel narodil som robila taky prieskum ze ku komu chodi najviac znamych a podla toho som vybrala.
Nas doktor je v pohode. Teda zatial Gabriel nebol este chory, ale zatial je vsetko fajn. Akurat jediny problem ze rozprava rychlo a ja zachytim polovicu vety vzdy. Nastastie povacsinou vzdy vsetko co rozprava (co je dolezite) mi potom napise aj na papier.
2. čer 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praveze ATB sa daju v lekarni kupit len tak, teda mne sa to podarilo. Ale na chripku ich radsej nedavajte :grinning:
Mne je dnes nejak tak smutno za domovom, myslim tym Kosice, tu nie som 'doma'. Tento tyzden budem mat dost tazky, nejak to musim zvladnut.
2. čer 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k tym svokram, ta moja (teda buduca :sweat_smile: ) byva od nas asi 2000 km tak mam pokoj :grinning: A aj moj drahy, kedze moji rodicia su tiez asi 1600 km vzdialeny. Ma to aj nevyhody, ale aspon sa nam nikto nemiesa do zivota :dizzy_face:
2. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolinka - videla som, ze na Korzike je pohroma - vas to obislo? - zevraj aj nejake turisticke zariadenia su teraz out? :unamused:

super Luci, ze si toho tolko doma stihla - teda ale tu anginu si im tam kludne mohla nechat :grinning: - ved sa tam coskoro zase vratis, takze spomienkove "predmety" si si mohla odustit :grinning: - prepac, to bol len taky nechutny zart z mojej strany - zelam rychle uzdravenie a aj to, aby sa ani Leuska ani manzel nenakazili - neviem ci je to urcite pravda, ale vravi sa, ze na anginu je dobra zmrzlina :wink: (pomoze proti boleniu hrdla - Tini prosim neprihlus ma za moje nemedicinke rady :grinning: )

Ozaj Tini som rada, ze sa vam polepsilo a ze aj cesta sa zvladla - no a si sa teraz riadne vyhuntovala v zahrade - ti aj luto bude, ked nechty uz nebudu mat ten "krasny zeleny odtien :grinning: :wink: " - a susedovci sa uz odstahovali? mohol by tam niekto normalny na ich miesto dojst?

Meleri - neboj, akonahle prejdu prve tri mesiace (co bude uz coskoro) - tak sa tehotenstvo zvykne uplne vychutnat - maminka sa rozvinie ako ta najkrajsia ruza - ze Kulicka? (ty by si uz mala byt v tom najsupernejsom obdobi, ze?) - aj ked si ho asi mo pri tej svojej praci nemas cas kedy vychutnat :unamused:
myslim na vas casto - tehulky - aj si tak spominam ako to bolo, ked mi drobci v bruchu sarapatili - jedno je iste - bolo v dome ticho :grinning: - totiz nasa bambulka strasne jaci a krici ked chodi - a najma, ked ma vidi a akoze ma nahana :grinning: a este jedno - ani som taky neporiadok v byte nemala - nikto mi proste nevyhadzoval sufliky, do taskiek nechodil, topanky nerozvlacal,.....

vam vase deturence take nerobia?

Janka - prosim ta a ty este nemas syna na diete!!!!! - ved uz by si mal davat pozor na liniu a takisto by uz mal posluchat a vediet, ze ked dospeli rozpravaju, deti mlcia! (asi vas vsetkych objednam k nasmu pediatrovi - aj ked je frantik, ale ma aj normalne nazory - sice nie uplne take ako doma na Slovensku, no mne to nevadi - celkom sa mi zda rozumny a vzdy povie veci k veci a pripadne mi da jasnu odpoved na moje otazky)

a co sa s(c)vokier tyka - tak aj ta moja ma ma celkom rada - lenze tiez by ma najradsej videla skakat podla jej piskania, ale ja som (od kedy mam malych) akosi vytasila pazury a od vtedy fungujeme striedavo oblacno :unamused: (obmedzili sme aj telefony a aj navstevy) - ale inak vo svojej podstate viem, ze by pre svoje vnucata urobila prve i posledne - tak to neriesim (akurat sem tam daco pisnem na MK, ked ma napali :grinning: )

babulky, kt som nespomenula - vam zelam dobru a pokojnu noc a krasny cas (a to aj ostatnym)
uvidime, ci zajtra budem mat od deti dovolene konikovat, ci nie :grinning: :angry:
2. čer 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to som trepla len tak ze na chripku ATB. Fakt sa daju kupit len tak v lekarni? No ale aj tak, taky laik nevie co je na co dobre.
Tu je konecne slnecno, aj vcera poobede bolo.

Jzfr, ja sa divim ze pri dvoch detoch si este o dvanastej v noci hore. Ale asi si potrebujes porobit veci, ktore pri detoch cez den nestihas. No klobuk dole.
3. čer 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje nervy! vodu z vodovodu a jedlo 4x denne pre 3-mesačné dieťa? to čo je za debila? Vodu z vodovodu nepijem ani ja (máme filtračnú kanvicu :grinning:).

Tie náplaste sú nanič v prípade očkovania, lebo nebolí vpich samotný, ale rozptyl očkovacej látky :wink: Len nechápem, prečo niekto pichá do ruky :astonished: Sáru ďobli do zadku :grinning:

Inak to je neskutočné, ako sa všetky ženské ale aj chlapi škeria na Sáru, robia jej ksichty a keby som dostala euro za každý "Oh, qu'elle est belle, votre fille!" tak už som bohatá :wink: Včera sme boli na klinike kvôli JY, tak dokonca aj chlapi ošetrovatelia s ňou "kecali", v meste sa každá predavačka pristavila, keď som si kupovala džús detto.. Ale to bude asi tým, že ju stále nosím, takže má vždy hlavu na mojej úrovni a každý na ňu vidí :grinning:

Ozaj, už si sama sadá a dnes ráno sme ju našli na terase pod stolom (docúvala tam :grinning:) a nechápem, ako preklenula taký maličký schod, čo tam máme :sweat_smile: a konečne máme prvý zub! :grinning:

Ozaj, pozerali ste predvčerom Zone Interdite o Rebornoch? práve sa o tom rozbieha téma vo voľnej diskusii :slight_smile:
3. čer 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Leni - nie do dvanastej som bola hore - ale do druhej :sunglasses: - cakala som na MM a potom sme este preberalii, ze co ako v praci a ako deti (popri tom sme mali zapnute ze 100 naj sexi zien - tak sme nechapali ako sa niektore dostali tak vysoko :sweat_smile: ) - a potom ked som sa konecne vybrala do postele, tak sa mi nedalo zaspat :angry: (a kedy dosiel MM spat - ak to ai netusim, ale predminulu noc stravil napoly u deti na puzzle koberci a napoly v spalni :grinning: - podarilo sa mu zaspat pri detoch na koberci, ked ich isiel tisit a uspat - tak z toho sudim, ze dobre uspava :grinning: )
zato mam teraz oci ako minusky a cakam, ze kedy deti pojdu spat (aj ja by som isla - len neviem, ci sa mi bude dat - mna to totiz tahava vzdy tak po obede, ale drobci spavaju pred obedom a to ja vtedy varim a riadim co sa mi da, aby som to tu aspon ako tak sfackla - lebo potom mi uz nespia :sweat_smile: )

Bihan - tu relaciu som nevidela, ale iba zachytila uchom (robila som papiere - a to ja strasne nerada, tak sa mi nakopilo asi za rok a teda som triedila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - ale neviem sa k tomu vyjadrit - mne osobne sa to nepaci a taku babiku teda nechcem v dome ani nahodou - no to vravim teraz, lebo mam deti a som este relativne mlada :sweat_smile: , mozno keby som nemohla mat a mala cez 40, mozno vtedy by som za taku babiku bola vdacna

gratulujem Sare ku pokrokom a ku prvemu zubu :dizzy_face: - pekne je ciperna :wink:
no a co sa budes, ked mas pekne dieta :slight_smile: - tak nech ho chvalia - ved neklamu :wink:
3. čer 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je zvlastne... Gabriela pichali do stehna. Kazdy asi niekde inde, ale do ruky je podla mna u takeho maleho babatka asi skoro nie? Neviem ci to teda bola nahoda, ale ked mal Gabriel naplast tak neplakal. Raz som mu omylom dala jednu naplast na nohu a druhu na ruku. Ta na tej ruke bola zbytocna takze doktor pichal do obidvoch stehien. Tam kde bola naplast, tak ani neregistroval a tam kde naplast nebola tak plakal.

Prave dnes prisiel Gabrielov slovensky rodny list. Tak som rada, lebo keby prisiel o jeden den neskor tak uz by to nebolo take super.

Jzfr, tak to uz nie je co dodat. Keby som ja bola hore do druhej tak neviem coho by som bola schopna ci neschopna. Ale chapem, ze sa asi tazko spi ked manzel nie je doma. Jasne, vies ze je v robote ale aj tak taky neklud neda cloveku spat.

Bihan podla mna to bude aj preto, ze sa Sara stale usmieva nie? Teda aspon na fotkach ma vzdy usmev na tvari.

Zone interdit som nepozerala, aj ked zvykneme pozeravat tak neviem o com bola rec.
3. čer 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty si super, 'aj ked zvyknem pozeravat, tak neviem o com bola rec :grinning: neboj, nie si v tom sama. A ten rodny list fakt dosiel LTT! Ak sa tu uz neukazes, tak stastnu cestu a pekne si to uzijte doma!!!
Nas tiez pichaju kade pride, zvacsa do stehien, obcas do ruky. A vsimla som si, ze ta nasa lekarka ma na to nejaku vypocitavanku, pocita si pod nosom a sibribkuje z rucky na stehno, zlava doprava a tak. Ked bol Alex maly, tak neplakal, no cim je vacsi, tak ukazuje, aky ma hlas. No neva, hlavne ze som anesteziolog a tie naplaste ani znecitlivujuci krem nemam, ved susterove deti chodia bose, nie?
Bihan, tak ste sa docakli zubku, parada!!! teraz to uz pojde jedna radost. V tom su Francuzi ini, ze sa pristavuju pri babatku a ochkaju a tak, ale starsne mi vadilo, ked bol este malinkaty a vsetci mali potrebu si donho dobnut, do bruska, na tvaricku a tak, to som vtedy penila. Teraz sa nam tiez ludia na prechadzke prihovaraju a tesi ma to, hned mam lepsi den.
Ja som tu relaciu nevidela, ale vsimla som si tu temu, no mne to pride chore. Asi pre stare dievky to moze byt nieco ako utecha, alebo ked niekomu umrie babatko, ktovie, neviem sa vzit do pocitov tychto ludi.
A co to bolo na Korzike??? ja som nejak este mimo, spravy som zatial nevidela, akurat sledujem to o tom skoro utopenom chlapcekovi a jeho zavrazdenej mamke, chudak on, teraz je s dedkom, musi mat taky zmatok vo svojej malej dusicke.
3. čer 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vykupala som hafana, je opat krasny, cistucky, vonavucky :dizzy_face: a ked uz som bola vo svungu, tak som vysprchovala aj zahradny nabytok, podarilo sa mi osprsit aj seba, no parada, take osviezenie :grinning:
A co vy? Kde ste kto???
3. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vyzeraju moje prispevky ked robim tri veci naraz - varim, pisem na konika aj s kamoskou na MSN.

Ja dnes cely den periem a zehlim. Snazim sa trocha aj upratovat, lebo za mesiac to tu vsetko zapadne prachom (David neupratuje).
Uz som zbalena... Keby ste videli moju batozinu tak poviete ze idem niekde sama na vikend.
Ostava mi len nahodit sportovu verziu na kocik a vsetko je pripravene.

Gabriel ma zapchu chudacik :frowning2: To bude asi z tej mrkvy. Ale vcera som mu ju uz nedavala ani dnes. Dnes je cely den len o mlieku. Bola som rano tu u nas v lekarni ci nemaju nahodou tu slivkovu stavu ale nemali. A na druhej strane sa mu to bojim aj dat, aby mi celu cestu nekadil :unamused:
3. čer 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ctu vas v samy rychlosti. Fakt nestiham :confounded:

Jo jo, Meleri, neboj, brzo te prejdou vsecky bolistky jako to zvraceni a budes si to tehu jen a jen uzivat :slight_smile: Ja se snazim, ale taky musim vyuzit ze mam zakazniky a dokad, jak rika Janca, mi tu nikdo nekrici a muzu v klidu telefonovat na ruzny instituce a s klientama. Doufam, ze mimi bude shovivavy :sweat_smile:
Dneska jsme byli u doktorky, tak jsme pry nabrali jen pul kila od zacatku tehu :unamused: pricemz nase vaha by spis se priklanela ke 2,5... tak fakt nevim. Pul kila je hrozne malo! Je fakt, ze jsem mela nausées a jidlo nemohla ani videt, ale posledni mesic papame dobre, tak nevim, kde je "zakopanej pes". No vytasila na me kapesni UTZ, tak jsme si poslechli srdicko, 142 tepu za minutu. Uz se nam snizily o 20 zhruba za tech 6 tydnu.
No ja letim pokracovat v praci, mam toho spoustu brrr, to vidim na tenhle tyden i po vecerech, chjo :confounded:
3. čer 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: No nas to tu obislo, aj ked mame tolko vody, ze nam v strede rezidencie tecie potok. :grinning: Je to voda, ktora steka z kopca, tak nam nic ine neostava, len nechat to tak. Ale boli aj zaplavy (ajaccio) a tam to bolo horsie :confounded: A turistom nezavidim :unamused: mali sme tu nemcov co boli na svadobnej ceste, tak ostali len tyzden z dvoch a mladomanzel si tu aj obrucku zabudol :grinning: a to len 10 dni boli manzelia. Asi este nebol zvykuty, len co na to nevesta..... :grinning:
O tych babikach som to videla, akurat som sa o tom bavila s babami na Medzinarodnom tatosovi. Mne to tiez
pride trochu zvrhle, ako mrtve babo. Je to zdlhava a narocna praca, to nepopieram, ale zamyslam sa nad tym, co ludi motivuje ku kupe takejto "babiky" :confused:
3. čer 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka, ta vaha je v poriadku, aj ja som najprv chudla, a nemala som ani nevolnosti, mimi je parazit!
Leni, mrkva zapeka, to je pravda, ked bude najhorsie, tak na SK maju HIPP slivkovu stavu, tak mu ju mozes dat, tu zase maju slivkove vyzivy a v lekarni som ja kupila slivkovu stavu v ampulkach. Drzte sa zajtra, a nezabudni mu dat flasu alebo cumlik na odlet aj prilet, to kvoli uskam, a kludne nech cumlikuje cely let :wink: ale keby spinkal, tak ho kvoli tomu nebud (ze mu dat nieco do pusy).
zase sa mraci, uz aj zahrmelo, a to som krasne vycistila terasu, to ako naschval :angry: ale uz som ready a ideme sa s Alexom hrat az pokym neodpadne na kute vecer.
Prajem vsetkym pekny vecer, pa zajtra.
3. čer 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek