• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Tini no jo, ale ja uz jsem na konci 4 mesice, to uz bych hubnout nemela :unamused: Ve tretim jsem totiz mela o 1,5 kg min nez pred tehu a ten mam (podle doktorky o pul kila vic nez pred tehu), takze za mesic jsem teoreticky pribrala 2 kg... no snad se to upravi.

Ty jo s tema Bebe Reborn jsem to nepochopila. TO jsou jako panenky, kterym se transplantovala kuze?
3. čer 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicka neboj - dietatko si vezme co potrebuje - ono by si vzalo aj v pripade, ze ty by si hladovala - takze neboj babo je dobre zivene :slight_smile:
akurat si davaj pozor, aby si jedla zo vsetkeho, aby tvojmu telu nechybala nejaka potrebna latka - ostatne priberanie je asi na prirode (su zienky, co su stihlulinke ako prutik, ked otehotneju, tak priberu tak akurat a po porode su znovu ako prutik :slight_smile: a potom su take, co ani az tak velmi priberat nechcu a aj tak priberu omnoho viac ako ine maminy a pritom ani nemusia jest za dvoch (ja sama som dost pribrala a pritom som nejdela nejako viac ako normalne (sice mozno v tom bude problem, ze aj normalne jedavam vela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
a aurgument, ze spm mala dve u mna neobstoji, kedze v porodnici som nechala iba polovicu :angry:

a to bebe reborn su tusim babiky s podobou novorodenca (z akeho materialu su, nema ani sajnu) - to, aby si sa mohla cely zivot hrat na cerstvu maminku (mi to pripomina to japonske priveskove zvieratko - tamagoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
3. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúú.. práve pozerám začiatok Highlandera a sú tam ukážky zo Škótka :dizzy_face: Ľudia, tá krajina je tak nádherná!!! (a upršaná a dnes sa už vôbec nepodobá na to, čo vidieť vo filmoch, ale aj tak je to nádherný kus Zeme :wink:)

Kuli, neboj, je normálne, že ženy počas prvých troch mesiacov chudnú, miminku to neublíži :wink:

Reborny sú normálne bábiky, len vyzerajú ako živé.. sú tak skvele pomaľované :wink:

Leni, Carfoure majú bio príkrmy jablko so slivkami - ja mám doma jednu pre istotu (ale toto už asi nestihneš prečítať pred ochodom).

Tini, malú si našťastie nikto nedovolí chytať, ale ksichty na ňu robia statočné..a ona im to rada vracia :grinning:
3. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ony tie babiky nemaju skutocnu kozu :sweat_smile: to su len tak namalovane. Myslim ze ta zenska co ich vyrabala vravela ze az 120x nanasa rozne farby aby sa to priblizilo skutocnosti. Vlasky su z vlakien z kozej vlny.
3. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

Jani diky. No ja i kdyz se normalne preziram, tak nepriberu. To bych do toho musela radne sportovat a to ted v tehu teda nehrozi, takze aj aj :stuck_out_tongue_closed_eyes: s pribiranim. No uvidime.

Reborny aha... no tak to jsem musela videt kousek v televiznich novinach, jen mi to jako nejaka novinka neprislo, pac ja mam takovou panenku doma uz od mych 6 let. mi ji nasi koupili v Jugosce :grinning: No, akorat neni tak dobre zmalovana no... Ale je mrkaci! Snad mi ji nasi ted dovezou at potrenujeme noseni v satku :slight_smile:

Ju Bihan, dala bych si jablko + svestky :slight_smile: Mnam mnam! Me dycky chutnaly kojenecky vyzivy. Asi jsem zarazenej kojenec nadozivoti :grinning:
3. čer 2008 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - ako sa dnes mate?

ja a deti sme grogy - to bude asi z toho pocasia - boli sme trosku von a trosku aj na nakupoch a teraz su ticho v postielkach - ci spia neviem, ale ja tam ticho (snad mi vecer zaspia :sweat_smile: , lebo normalne nezvyknu spavat 2x za den, aj ked dnes sa skor dopoludnia postielkach hrali ako spali :grinning: )

dnes je mm cely den v praci - taha aj svoju aj kolegovu smenu - kedze ten sa zrubal na motorke a volal, ze ide k lekarovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ako ho poznam, zase mal v sebe aspon liter pastisu a soferoval bez vodicaku (ten nema uz aspon 2-3 roky) - ale jazdit neprestal :angry: ) - tak ma to hneva, lebo zajtra som mala v plane prejst si obchody a pokukat nieco pred letom a este mame zajtra na plane ockovanie drobcov - tak teda asi tie obchody vynechame a nebudem ani moct ist sama, kedze tatik si bude musiet aspon trochu odychnut :frowning2:
4. čer 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nezlobte se ze moc nepisu.....celkem na hovno v posledni dobe, tak nevim o cem psat..
vsechny vas zdravim, snad je u vas pekneji nez tady, tady porad prsi... :frowning2:
4. čer 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

tak ja som dnes vsetko poupratovala no a este ma caka zehlenie kosiel :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby mal Franck co nosit ked tu nebudeme. Balit sa budeme zajtra rano a potom poobede vyrazame.Ideme s malym najprv do Blois pre papa,pretoze zajtra tam musi ist pracovne a odtial rovno Pariz .

Tini dakujem, kvapky pozhanam a s liekmi nemam problem aj ked su na recept, pretoze nasa susedka uci na pharmaceutickej fakulte takze ona mi vzdy prinesie co potrebujem.

To pocko uz aj mna tu se..e a dufam ze aspon na Slovensku bude fajn ze sa to nezmeni ked tam mi prideme.

Tini este som sa chcela opytat, tusim si pisala ze si anesteziologicka, tak mam jednu otazocku :caka ma operacia zapastia, ako je to prosim ta s lokalnou anestezou a potom s kojenim??Snazim sa to odsuvat ale neviem ci budem moct cakat este polroka.Dakuje
4. čer 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby!

Pisem zo Slovenska a pricestovali sme v poriadku. Gabrielovi sa jasne ze nechce spat a nie je vobec hladny - asi zmena prostredia.
Let prebehol OK, az som bola prekvapena. Az na nejake chvile ze sa Gabrielovi nepacilo ze musime stale len sediet. Ked sme pristavali tak spal.
Zajtra, ked bude casu tak napisem viac.

Caute
4. čer 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako som pisala popoludni - drobci na chvilocku zaspali a teraz ani nahodou :angry: - uvidime ako zajtra, kedze maju vstavat ku lekarovi :unamused: - a ja tiez este nic robit nemozem, kedze ma zacuju a budu sa dozadovat mojej pritomnosti :sweat_smile: - no ale este ze ich mam - kto by mi inak naburaval program :grinning:
4. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak u nas v Bretani je porad celkem pekne. Uzijte si dest :grinning: Jsem ale hnusna co? :sweat_smile: No ja jen, ze se vam v Bretani nelibilo hi hi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani to mas blby, a ty ridicak nemas? Ja bez ridicaku bych tu byla jako bez nohou :confounded: Ani pracovat bych nemohla i kdybych chtela sebevic. V CR se mi moc libilo, ze byli vsude autobuse nebo vlaky. Tady se bez auta clovek ani neuprdne :unamused: Pardon

Leni, preji prima pobyt na rodny hroude.

Meleri, ja taky nevim co tak psat, ale hlavne, ze mezi nas obcas zajdes, prectes co je u ktere noveho :slight_smile: Snad se z ty "depky" brzo vybabras :slight_smile: A co, jak se mas? Uz zadny nevolnosti - porad? Me ted tahne nad pupikem, jak se brisko roztahuje. Uz jsem si musela sehnat vetsi podprdu, ze starych jsem zacala pretekat :grinning: Tak jsme zasli s manzou ke La Halle a ja tam sehnala super sukni, co se da prestaflovat na saty :confused: ani jsem to nevedela a pak koukam na etiketu co vyhazuju a oni, ze to je 2 v 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A fakt cupr!

No nic, jdeme papat, dneska odpoledne mam zasejc jeden z tech Atelieru. Dneska je to o "gestion du temps", tak estli mate zajem a estli se to bude dat pretransponovat do beznyho zivota tak vam poreferuju.
Zatim pa pa pa a dobrou noc dvojcatkum :slight_smile:
5. čer 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka, len sa ty nerechtaj, ved aj u vas sa raz rozprsi ! :grinning:
Janka-fr, na tu tvoju otazku sa tazko napise jednoznacne, zavisi od konkretneho pripravku, ktory ti pichnu, nikde jednorazova mala davka nevadi, inde treba zvazit benefit-riziko a pri niektorych sa vobec nedoporucuje. Kazdopadne musis hovorit so svojim operaterom, a nikdy nie je na skodu si mlieko odstriekat do zasoby a potom po operacii zase odstriekat do vylevky, a je to.
Ja dnes takisto nemam co pisat, prsi a to mi berie naladu.
5. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jujúúú.. mám nový foťák!!! :grinning: Tešte sa na fotky, to, čo som testovala, vyzerá úplne fantasticky a dá sa nastaviť od úplného manuálu po úplný automat :grinning:
Ja toho nového tiež nemám veľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda až na to, že tu nemáme extra pekné počasie, ale aspoň neprší.. zajtra odchádzame na týždeň na dovču :sunglasses:
5. čer 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam sa zberate??? Tak tam snad pofotis a vysledky nam predlozis, ok?
5. čer 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini :grinning: si nam tu prehanku poslala vid? Ale uz je pryc a je porad prima teploucko :slight_smile:

Ten atelier byl hodne zajimavej, ted to musim vsecko stravit a pak vypracovat plan a pak vam kdyztak poreferuju jak to funguje.

Bihan se pochlub co to mate za novej stroj a samo se klepeme na fotky z dovci. Uzijte si ji.

No ja jdu jeste pracikovat nez pojedu pro manzu. Tak zatim pa
5. čer 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, nejak nestiham ;) u nas v Bretani se konecne udelalo hezky, ze Blani :grinning: tak jsme skoro porad venku. Lea se doma docela nudi, tak jsme skoro porad venku ji porad neco zajima, nastesti mame hned u domu nadherny park, tam je porad co objevovat, anebo kousinek od domu plaz, tam jsme byli vcera, taky tu jsou staje, chodime koukat na kone ;)) no a tak ruzne.

Tu reportaz o reborn jsem videla, obdivuju tu vytvarnici, ze se ji chce delat jednu panenku 14 dni, vysledek je fakt krasny, to jo. Ale nechapu tu zenskou co ma sama 6 vlastnich deti, plus mela koupenych asi 6 tech reborn (cena jednoho mimochodem 2-3000eur!!) a starala se o ne jakoby to byly zive mimina, normalka je krmila, menila jim pliny a tak...ta to asi v hlave nema v poradku :sweat_smile: Hlavne nechapu, kde na to bere cas??? :astonished:

Lenko, preji krasnou dovolenku na Slovensku!
Bihan, taky krasny vylet!!! ;)
Uzijte si to, holky!!

Meleri, co se deje, blba nalada? Chodis jeste do prace, nebo jsi uz doma?
5. čer 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si prave kupila letenku na leto 9.7.-24.8. domov!!!
5. čer 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, to je skoro na dva mesice :grinning: super! Tesis se, co? :dizzy_face:
5. čer 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako vam je fajn, ze mozete tak casto domov chodit :frowning2:
5. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám teda ukážem ten môj zázrak :grinning: http://www.fotoexpert.sk/digitalne-fotoaparaty/panasonic-lumix-dmc-fz18e-s

Teeeda, Tini, na 2 mesiace? to vo fr. ostane snáď len Karolínka :sweat_smile:

Ideme na západ ostrova do apartmánu pri pláži :dizzy_face: Teším sa!
5. čer 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan tak to mas pravdu :cry: Asi tu fakt budem iba ja, ale co uz, budem zastupovat nasu krajinu nech si frantici nemyslia, ze sme vsetky zdrhli :grinning: :grinning:
Tak si uzi dovolenku :wink:
5. čer 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini tak to je veru datum! Dva mesiace si tu uzijete :slight_smile:
Mne tu paradne prsi... Zacalo dnes rano, prsi cely den a este aj bude. Take stastie mozem mat len ja :unamused: Chudacik Gabriel...
Inak sa mame celkom fajn. Az na to ze nad nami byva jedna trubka ktora svoje dieta posadi do choditka rano o siedmej a vyberie ho vecer. Pocuvame choditkovu sonatu cely den :angry:
5. čer 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, tak to je stroj ten fotak! Ty vies robit pekne fotky tak ho vyuzijes.
Ja by som tak chcela vediet pekne fotit, ale bohuzial nemam talent :sweat_smile:
5. čer 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan pekne si spravila tu foto, kde je len Sara farebna a okolo ciernobiele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neboj, ja tu na prazdniny zustavam a prijedou nasi i s brachou, tak budem mit posilu na 14 dni :slight_smile:
Mimochodem mi snad privezou vsecko co jsem si naporoucela pro mimi :grinning:

Luci : tak to zavidim, park plaz a hlavne kone hned za barakem... kone mi hrozne chybej :frowning2:
5. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm Bihan, digital. No uz se tesim na tvy fotecky.

Ja se jednoho krasneho dne chystam na zrcadlovku. Ale to jsou jiny penize. A pak budu muset investovat do nejake pekne knihy a naucit se s tim zachazet. A pak budu profik :slight_smile:
5. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jen k vám nakukuju z Prahy :slight_smile:
moje sestra bydlí taky v Bretani a v srpnu za ní jedem na svatbu-takže posílim řady z MK,které budou o prázdninách u vás :grinning: :grinning:
kulicka,tak já bych mohla vzít našeho koníka ssebou aby sis zajezdila :grinning: :wink:
5. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja som taká nasratá (sama na seba).. zblbla mi karta, nezálohovala som fotky a dobrá kopa fotiek je v prdeli :rolling_eyes: Našťastie sú to len také domáce fotky, ale pekne ma to serie...

Blani, zrkadlovku som aj ja zvažovala, pretože začínajú od 380e aj s objektívom v základnej výbave, ale je to obrovské, objektív má len 3x zoom a nevie robiť makro. Navyše je to strašne by som to musela všade vláčiť so sebou, takže som radšej kúpila tento.. Ale fotky robí fakt náááádherné :dizzy_face:

Karol, to bola len taká rýchlovečka kôli babylegs :grinning: (a bohužiaľ je to jedna z fotiek, ktoré už v počítači nemám, len tú malú upravenú :frowning2: )
5. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, fotacek vypada krasne, ty ho navic urcite vyuzijes, tak at se ti s nim dobre foti :dizzy_face:
Ja jsem si udelala pred tydnem radost s novym notebookem, teda byla to spis nutnost, nebot ten stary prestal ze dne na den slouzit :sweat_smile: a jsem moooc spokojena, nove je proste nove :slight_smile:
S tou kartou to je naprd, to bych byla taky nasrana :frowning2:

Agnesska, a kde v bretani mas segru??? A co tam dela???
5. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci v Rennes,studuje tam -už šest let a my každý léto jezdíme za ní,tak letos i s tříměsíční sárinkou,ale to jedeme na pobřeží....svatba na pláži :wink: :dizzy_face:
5. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek