• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Tini tak uz sa tie moje predpovede zmenili :grinning: Prave pozeram, ze uz nehlasia od soboty ale az od pondelka pekne pocasie, tak sa to stale presuva. Lebo v maji hlasili pekne od zaciatku juna, potom hlasia v polke juna.... :sweat_smile: :rolling_eyes: Tak si este pockame. Ale na bud. tyden ma byt vraj 29°C :sunglasses:
My sa mame fajn, cely tyzden sme takmer kazdy vecer pozvani na veceru, tak ani nevarim :grinning: Raz ku susedom, potom ku "klientom" (ci ako ich mam nazvat), tiez ku kamosom. Som rada, ze sa ten spolocensky zivot rozvija :dizzy_face: A o necely mesiac tu mam nasich, co viac si priat.... teda okrem slnka :wink:
12. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tini - no to jsem si vsimla ze Bata tady nema nic moc jmeno, ale ty boticky co jsme koupili jsou opravdu dobre. Ovsem ty co jsme koupili v La Halle - hruza a des, uz nikdy. A cenove vysly oboje nastejno.
Jinak u nas je pocasi fakt v pohode, skoro porad krasne, az dneska poprve odpoledne trochu prselo ale hned se to zas vycasilo ;)

Blani, tak to jsi fakt akcni, ze si jeste rozsirujes vzdelani, pracujes, a tak, fakt mas muj obdiv ;) Vlastne uz mas temer pulku tehotenstvi za sebou, to je rychlost, za chvili tu mame dalsi miminko :dizzy_face:
Stihnes se tam po Strasburgu aspon trochu rozhlidnout? My jsme tam byli loni pred vanocemi a strasne se mi tam libilo, mesto mi hodne pripominalo Prahu :dizzy_face:

Karol, nakopat do zadku nektere ty klienty, co? :grinning: Jeste abys jim zarizovala pocasi, no to je vrchol :grinning: Ale ti co vas zvou na vecere, to je supr, nee? ;) Yann taky dela v hotelu a v sezone jsme nonstop zvani od ruznych klientu do restauraci, taky jsem pak rada, ze nemusim varit a jeste vyzkousime vselijake speciality, pokud jsou to teda prijemni lidi, uz se taky jednou stalo, ze jsme obedvali s jednou prisernou zenskou, to jsem to jidlo do sebe nahazela a tesila se domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bihan, tak uz mate po dovolence? Jak jste si to uzili??? Cesty se neboj, bude to des bes, ale na konci budou cekat rodice a kamaradi a cele Slovensko, takze super :dizzy_face:
12. čer 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jen tak mimo téma:
nevíte, kde se tady dají sehnat pěkné tepláky na šnůrku? všimla jsem si, že to v česku hodně těhotné nosí, a je to asi aji pohodlné. ale tady fakt nevím. všude ve městech jsou jen samé "nóbl" obchody... :frowning2:
břicho už mě začíná v džínách trochu tlačit..
13. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, co treba v nejakem sportovnim obchodu, treba Decathlon nema drahe veci a teplaku tam maji hodne, vyber od zn. Decathlon nejlevnejsi az po ruzne Adidas a Puma predrazene ;)
Ja mam teplaku plno, protoze i mimo tehu mi to pripada na doma jako ta nejpohodlnejsi varianta ;))) Doma je kupuju v Kenvelu...
13. čer 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, topánočky asi radšej kúpim na Slovensku nejakú protetiku alebo inú vhodnú obuv...
Dnes sa nám stal prvý taký väčší úraz - Sára si sadla a ja som nemala čas jej dať za chrbát vankúš a drbla dozadu hlavou na dlažbu :frowning2: Ja viem, decká padajú z postele a pod, ale aj tak to bola poriadna rana...kurnik, kým len ležala, všetko bolo jednoduchšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Meleri, v športovom určite nájdeš, čo hľadáš :wink: A pomaly je už fakt čas na nejaké tehotenské oblečko.

Luci, v Kenvele doma nakupujem aj ja :wink: Dovča bola v pohode, len nám fúkal príšerný vietor, tak sme behali po okolí, takže žiadne vyvaľovanie na pláži nebolo... ale to by asi nebolo aj tak, lebo Sára už neobsedí a vkuse sa hrabala v piesku a strkala si ho do úst :sweat_smile:
13. čer 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja som malemu tiez kupovala prve topanocky na Sk ale aj jedny vo Fr, no a teraz na leto som mu kupila sandalky pretetika a stali 800 Sk :astonished: dost na sandalky. ale su super.

Jej Lucija, prave som si pozerali tvoje albumceky, a Lea je krasna, velmi sa na teba podoba :wink:
13. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, je to tak, jakmile se zacnou hybat, tak clovek musi byt porad ve strehu, ja jsem Leu dneska na chvilicku spustila z oci, myslela jsem si ze je v pokojicku a tam ji nechavam i samotnou, celkem tam neni nic s cim by se mohla zranit, ale ona mi ta potvora mala nenapadne prebehla do koupelny, vytahala tam ze skrinky vsechny vatove tycinky a cistila si usi :grinning: uf, jeste ze si neublizila :sweat_smile:

Adka, dekujeme ;)) Filipek je taky fesak :dizzy_face:

Tini, ptala ses me na ty Misa rezy, je to recept od jedne holciny z jine diskuze, ale hodim ho sem pro vas pro inspiraci ;)))

těsto:
6 žloutků
2 lžíce oleje
5 lžic cukru
6 lžic pol.mouky
1/2 prdope
3 lžíce kakaa
sníh z bílků
vše zamícháš dáš péct

náplň:
2 1/2 tvarohu
25dkg másla
20 dkg cukru
namžeš na upečené těsto

poleva:
1/2 čokolády na vaření
1/2 ivy (nebo jiný tuk ..omega apod)
3 lžíce kakaa

Staci udelat z pulky, a je to na maly ctercovy plech ;)

Akorat ja jsem mela problem tady s tim jejich tekutym tvarohem, tak se mi to samozrejme napoprve nepovedlo, ten tvaroh se mi smichal s tou cokoladovou polevou a vysledek byl takovy vselijaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chutnalo to dobre, ale nevypadalo to proste hezky ;)
A tak jsem to zkusila upect jeste jednou ale tentokrat jsem na tu tvarohovou vrstvu nasazela kolecka bananu a az pak to polila cokoladou, a naaahodou vysledek uplne super :dizzy_face: Ale teda dala jsem tam normalni fromage blanc s cukrem a to maslo jsem do toho uz nepridavala.
13. čer 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, riesim podobny problem ako ty...
Gabriel zacal lozit tak neviem co skorej. Vsetko mu musim brat z dosahu - papuce, psa, psove hracky... Najnovsie oblubuje olizovat nohy od stola. Tak len ho prekladam z prava do lava. Dnes bolo skarede pocasie takze sme boli nuteny ostat cele poobedie doma. :sweat_smile:
Cely je dotrepany, lebo stale sa niekde pokusa dostat. Nie ze by som bola leniva, ale proste neda sa to ustriehnut.
Mate nejaku radu co treba robit? Kupit nejaky park alebo tak... Park chceme kupit tak ci tak ked sa vratim do FR

Lucija, pekny recept len fakt kde zohnat ten tvaroh vo FR :unamused: Co je to prdop?
13. čer 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka - prasek do peciva :grinning: no ten tvaroh to je samozrejme pruser, delala jsem to s tim fromage blanc, tak to se prinejhorsim da noo ale neni to uplne ono :wink:
Proti tomu pohybu se celkem neda nic delat, a bude jeste hur, az se zacne stavet, to pak uvidis ty bomby jak bude padat a tak...a az zacne chodit tak ti zas vsude vleze :sweat_smile: My jsme park nemeli, protoze se nam nevesel do minibytu ;) ale mozna je to dobra vec, nevim...
13. čer 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka park je dobra vec, ale ci ti tam vydrzi aspon 5 minut denne bude dobre :wink: :grinning: Ja som maleho mavala v tej cestovnej postielke, vlastne len jeho hracky, kedze tam nechcel čušať :sweat_smile: A dala som ho tam vtedy ked som potrebovala urobit nieco surne, ale ist na WC :sweat_smile: Ale ako pisala Jzfr, ze jej deticky tam kolkokrat aj zaspali, dufam ze som si to nepomylila :sweat_smile: Mne sa to v zivote nestalo aby mi Filip zaspal na hracej deke alebo v ohradke :grinning:

Tu na Sk sa zase ochladilo, a prave teraz ked uz sme sa tesili ze malemu napustime bazen :angry:

Lenka a ty ostanes dokedy na SK?
13. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo... ochladenie trapi aj mna. Mam tu len letne veci a dnes rano ze 10 stupnov :confounded:

Na SR ostavam do 10 jula a uz sa aj nudim... Dobre, ze? Nechapem to ani ja. Tak som sa na Slovensko tesila a po tyzdni uz mam aj dost.
14. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

No Leni s tym pockom to je des :angry: .Som si myslela ze si slniecko aspon tu uzijem ale ako vidim kam ja idem tam ide aj dazd ale neboj ja uz 19 odchadzam tak sa ti snad potom vycasi :wink: ..Ja mam zase opacny problem, dni my strasne rychlo utekaju a 2 tyzdne su malo ale je fakt ze sa uz strasne tesim ist domov za Franckom.

Vcera sme boli trosku minat peniazky v Rakusku tak som si kupila bluzku=koselu, som sa potesila ze som si nasla velkost na tie moje kozy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Kupila som si aj 2 tricka a aj plavky lebo tento rok nuda nehrozi s tym mojim bruchom :unamused: ...Malemu som tiez nejake tricka kupila.

Jullian ma bratranceka Dominika ktory ma rok a keby ste ho videli aky je zlatucky.Stale pride pohladka Julliana dava mu stale pusinky, len obcas mo do ocka pichne ked ho ide pohladkat ale tak sa tesi Dominik ked mu da boztek, lenn tak vyska.Pridam potom foto do albumu sme sa natrapili kym sme to odfotili.
14. čer 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze ta moja gramatika viiiiiiska :grinning:
14. čer 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,; ja som vcera nejak nestihala...
No, vcera sme mali aj my uraz :fearful: mame taku sikmu plosinu zo zahrady smerom ku garazi, Alex tam vzdy lezie, mali tam byt povodne schody, ale ste nie su, ale BUDU!!! vlastnorucne ich strieskam :grinning: je to asi pod 45 stupnovym uhlom a ALex sa tam vzdy vyberie, tak sa tam vcera smykol a zdrisol na tvar a ma take podliatinky na lavom lici, bude to coskoro krasne fialove :confounded:
Ked sa deti rozhybu, tak uz to fakt nie je sranda a bude len horsie :grinning: ja mam trosku 'klud', uz chodi celkom paradne a aj sa zabavi sam, tak len dam stolicku ako prekazku na schody z terasy do zahrady, ja si nieco citam/pisem/robim na terase a on sa tam hra s autickami a pobehuje len po terase, cca 10 m2, ale vystacime si.
Bihan, mame teoreticku sancu stretnut sa buduci tyzden v Parizi!!! My tam budeme od 19.6. Akurat ze prakticky je to nemozne, skoda.
Lucija, nas Alex tiez miluje vatove tycinky, rozsype ich po dlazbe a prebera a prebera... takisto prebera stipce na pradlo a take male kamienky, co mame vysypane pred garazou, preto tam vzdy lezie. ten kolac moze byt fajn, ale tu ho teda skusat nebudem kvoli tvarohu, to je dost zakladna surovina, takze az doma a to bdue uz coskoro :dizzy_face:
MM uz ma doma ten novy fotak , vcera po praci sa vytesoval, tak aj ja pridam nieco pekne do alba, ale zatial to boli len take pokusne fotky, vsetko manualne nastavoval.
Meleri, ja som si kupila super tehu gate v GEMO, to je dost lacny obchod a tie gate su z materialu ako teplaky, su na snurku, ale tvaria sa ako normalne cierne gate, mam ich 2 a obcas ich este nosim ako teplaky, ked mi je chladno na nohy.
zatim asi vsjo, prajem krasnu sobotu
14. čer 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cauky Tini,

včera byl pátek 13...:(..chudák Alex.
Kolegyně v práci spadla před barákem ze schodů a narazila si kostrč...já musím říct, že mi se včera smůla teda vyhla...

Jinak dík za radu, kousek dál jsou nějaké obchody...do mých letních šatů se nevlezu hlavně přes prsa, břicho ještě moc nemám. Ale asi koupím nějaké ty šaty se zvýšeným pasem, a ty tepláky....a asi tričko. chtěla bych modré tepláky i tričko, tak uvidím, kde seženu....:slight_smile:

Tini jestli sháníš tvaroh, tak se dá celkem slušně nahradit tím "tomme freche" je to sice kozí tvaroh, ale je vynikající, dělám z něho pomazánky..jinač nevím jaký koláč, možná k tomu třeba ten tuhý tvaroh?
14. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, ten, co tu dala recept Lucija :wink:
Kup si hlavne tehu gate, ani sa nenazdas a brusko vykukne.
Ja som si vobec neuvedomila, ze vcera bol piatok 13. :astonished: absolutne som mimo v datume, esteze viem, aky je den :grinning:
14. čer 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, já taky nevěděla, až jak tak kolegyně spadla, tak manžel říkal..no jo, dneska je pátek 13ctého!
joo, příští týden už vyrazím a něco seženu...nějakou halenku pěknou a tričko k tomu.. a snad to bude ok.
jo a ty šaty nějaké...já jinak celé léto chodím v šortkách (pobuřuju místní turecko-arabské obyvatelstvo) ale tak nevím, jestli se do nich vlezu..
zatím je to ale břicho mini mini. i ze zaražených prdů už jsem měla větší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak uz sme sa vratili z nasho mini vikendoveho pobytu v Haute Savoie - bolo super - decka sa vyblaznili ako sa im pacilo - a teda pacilo sa im velmi :dizzy_face: - dala som aj zopar obrazkov - este asi doznievaju zazitky - kedze cely den skoro nespali - teda Mati az 20 minut (Aninka si svoje pekne odspala) a vecer si v postielkach stebotali este hodinu po ulozeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: - teraz uz ale buvaju slakym snickom

bolo uplne super - sice pocasie take ako tuto (raz teplo a raz nie a aj sprchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:) - no naladu sme si nenechali zobrat - a navyse pochutnali sme si na pravom fondu - boli sme vyberat syry priamo vo vyrobni - ja sice nie som syrova, ale tie tamojsie syry stoja teda za to :dizzy_face: - este aj reblochon som si dala viac krat (co ja obycajne nezvyknem, kedze mi pride taky nevonavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - ale tamten bol super (mnam)

dnes uz klasika - kym som sa dostala k pc - tak bol vecer, ale aspon som si stihla docitat co ste popisali a aj okuknut albumy tak musim skonstatovat - ze vase deturence teda narastli - vyzerju uz tak "dospelo" - uz vobec nie su take babatka - a to ani Sara - najma na dvoch novsich obrazkoch - napr tam, ked okusuje kabel :wink:

meleri - ja som si kupila tehu teplaky v halle - stali vyse 35 eur - ale sluzbu mi urobili - vynosila som ich hlavne doma v zime - mali ten zvyseny tehu pas a aj snurku na stiahnutie
14. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - my sme mali cestovnu postielku ako park - mali sme ho neustale rozlozeny v obyvacke - a deti boli nan zvyknute - tak mi v nom vydrzali a aj sa vyhrali a ako si Adka dobe pamata - tak mi v nom kolko krat aj pospali - a niekedy boli pomotani ako take dve klbka niti - spali krizom cez hracky a jeden cez druheho - a to spanie im ostalo dodnes - neustale cestuju po postielke a krutia sa v nej ako o zavod :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne sa pak velmi osvedcil, ale niekomu vobec nevyhovuje :unamused: a cim je stasie dieta, tym horsie si zvykne (ale kedy je uz dieta velke, aby si zvyklo - tak to neviem :sweat_smile: )
my sme sa tak vybabrali s barierou na dvere - kupili sme taku fajnovu - namontovali a deti nam ju dobre ze neodtrhli ako nou lomcovali a tak sme ju takmer nepouzitu zabalili naspat do krabice a pockame, ci ju niekto niekedy nevyuzije - a od vtedy fungujeme so zavretymi dverami - niekedy zatvaram deti v izbe ja a niekdy oni sami - ked chcu mat svoj pokoj - tak si vlezu do izby a pekne za sebou zavru dvere a hraju sa pekne spolu (dakedy sa aj ja rehocem na ich vzajomnom smiechu - totizto ich sem tam chodim spehovat cez skarocku :sunglasses: - ale pssst :wink: )

Janka - Jullian je teda iny pohodak - ako si tam spinka s rukami pod hlavou :wink:
14. čer 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jzfr,

já právě doufala, že se těm těhotenským gatím vyhnu, radši bych chtěla nějaké tepláky normální a pak když tak ty lackáče...navíc není ani moc teplo, ale brala bych třeba šaty s rukávama, jenže to nikde neseženu tady a navíc stejně mi v nich bude zima, jak je pořád tak hnusně... :frowning2:
ale je to 14 týden a břicho ještě moc nemám, tak to snad přijde tak kolem toho 5. měsíce?
15. čer 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri zalezi jak u koho, ja jsem mela poradne bricho uz ve 3. ;)) a pribrala jsem celkove asi 33kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale na nekterych holkach to tehu vubec neni videt a priberou treba 7kg za cele tehotenstvi...
Ty budes jedna z tech hubenejsich tehuli bych rekla, kup si jen normalni pohodlny teplaky na snurku, ty pak vynosis i po tehotenstvi :wink: Jakou nosis normalne velikost?
15. čer 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, vyhnúť sa tehotenským gatiam myslíš úplne? :sweat_smile: Ja myslím, že aj keď mamina priberie máličko, v deviatom mesiaci je brucho ako basketbalka a medzi ľudí v teplákoch by som nevyšla. Hlavne budeš rodiť v decembri, to už sa šaty veľmi nenosia :wink:

Park nakoniec nemáme, ale kúpili sme taký malý nafukovací bazén, na zem sme jej dali koberec, okolo guličky a hračky a keď sa jej chcem zbaviť, tak ju tam na chvíľku šupnem, ale vydrží sa hrať asi 10m a potom mrnčí, lebo chce zhadzovať veci zo stolíka :angry:

A tlačí sa nám druhý zubák :grinning: Malej som nasadila homeopatiká, lebo mi začala blbo spávať, budí sa 2x za noc a na jedlo už okolo šiestej.. na to nie som zvkynutá :sweat_smile:
15. čer 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si tehotenske nohavice kupila od kamosky, ale ostali aj v skrini. Kupila som si ich asi v 3tom mesiaci tehotenstva, kedy som nemala ziadne brucho a myslela som ze narastie... No ale narastlo len do takych rozmerov ze som kludne mohla nosit teplaky na gumicku. Aj v 9tom mesiaci mi tie tehotenske nohavice stale boli velke.
Pokial nechodis medzi nejakych super eleganov tak v tych teplakoch sa to da vydrzat. Su vselijake pekne, ja som mala take ktore pripominali skor nohavice.
Ja som vobec do tehotenskej mody investovat nechcela. Rozculilo ma to, ked som isla hladat tehotenske nohavice, ze na tom obchody hnusne zarabaju. Tricko na ktorom bolo napisane "tehotenske" stalo minimalne 1000 Sk, ale v inom oddeleni medzi normalnou modou bolo lacnejsie.
O nohaviciach ani nehovorim... Vsade minimalne 2000 Sk. Tak som si povedala, ze nekupim a radsej budem chodit v teplakoch. Zarabaju na tehotnych matkach, ktore nemaju na vyber a tie nohavice fakt potrebuju.

No a ked uz sme pri tych nakupoch, tak vcera som sa vybrala do BA do Avionu pozriet do predajne HM. Kedze tam kupujem Gabrielovi nejake oblecenie vo FR, tak som isla pozriet ake ceny maju tu. Samozrejme tricko ktore som mu vo FR kupila za 6 Euro, stalo tu 7 Euro a po prepocte do slovenskej meny stalo 370 Sk. Tak neviem podla akeho kurzu to rataju. Tak som isla uplne rozhorcena a viac mi netrebalo.

Jani, kde si bola nakupovat v Rakusku?

Jzfr, pekne fotky. Deticky sa velmi nepodobaju, ze? Ako myslim, takto na fotke mi nepridu ako dvojicky. Ale su strasne zlate. Az som sa zamyslela, ze Boze ako to je mozne zvladnut s dvomi detmi. Nepochopim to asi nikdy. Fakt klobuk dole
:wink:
15. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, Meleri, tehotenske gate su nahodou super, ked si predstavis obyc.teplaky, nie su site pre tehulku, budu natiahnute na bruchu :confounded: hoci Lenka v nich vydrzala, ale ja som ju videla a to vam je taky hubenour!!! a navyse je to zirafka ako ja, takze tam sa to mimi malo kde ulozit po vyske, vsak, Leni ? :wink: takze, Meleri, aj ty si hubenour, ale ti zarucim, ze tie tehu gate ti v zime padnu vhod, pohodlne, hreju na krizoch a navyse su prisposobene na brusko a samotna nohavica je uzka, dokonca by som povedala, ze aj zostihluju. Neoplati sa vela investovat, tie moje z Gemo boli okolo 15-20e, a sikovne sa daju kupit aj v H&M.
teda, leni, ziram; ake ceny su u nas, ale vlastne co sa divim, ved som chodila do H&M aj v Prahe a to som tiez nechapala, podla akeho kurzu to prepocitavaju :grinning:
Leni, my park mame, keby som ho uz nepotrebovala, tak by som ti ho aj strelila, ale este vzdy ho potrebujeme, jedine bezpecne miesto, ked si musim odskocit. Cestovna postielka ti spravi rovnaku sluzbu, a cim skor si navykne, tym lepsie, od 6mes je idealny cas.
Bihan, davas tu Chamomillu??? Je fakt, ze ty tomu aj veris, tak vam to mozno aj zabera... a sa stazuj, ze musis vstavat 2x za noc a ze si pyta jest uz o 6hod :angry: :angry: :angry: :grinning:
My sme si uzili so zlym spankom, mozno aj kvoli tym zubom, ved to bola rychlost, teraz na SK som mu kupila Baby caj, porcovany, bylinkovy, z medovky a dalsich byliniek, ze na dobry spanok.... jasne, ze som tomu neverila, no hned v 1.den spal skoro ako zabity a vstal len 1x a tak to zatial aj pokracuje, je hore presne o 4.00, natankuje plnu a spi do 7.00, panecku, uz aj ja sa skoro celkom dobre vyspim!
Jzfr, a ochutnali ste aj tie pecene rybicky??? Ako sa len volaju... ale su dobre :grinning:
Ako oslavujete Den otcov? My tak, ze som nechala MM vytesovat sa z noveho fotaku a cvaka ako o zavod. A kedze teraz chrnia, tak ja sa idem vycapit na slniecko, zatim pa
15. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, Sára sa len budí s mrnčaním a potom zase zaspí, takže vstávať nemusím :grinning: (len ma to preberie) tak preto myslím, že to bude zubák... a na jedlo sa doteraz budila okolo siedmej, pol ôsmej, predminulú noc už o piatej, tak som nechápala, čo sa deje...
Dávam jej Chamomillu, hovorím si, že tým aspoň nič nepokazím a nechcem ju dopovať liekmi keď ani neviem, či je to vôbec kvôli zubom.

No a tepláky, toto bolo oblečenie, ktoré som si počas tehotenstva takmer zakázala tak ako gate na traky a la krtek. Príde mi to hrozne asexuálne a také typické "som tehotná, takže som si nabalila chlapa a kašlem na to, ako vyzerám" :sweat_smile: je to len môj názor, ale tepláky mám na doma a na cvičenie :wink:
15. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidite co baba, to jiny nazor na teplaky :wink:
Ja jsem nabrala tolik, ze jsem si musela koupit nejen tehotenske jeany dvoje a jeste i jednu tehotenskou sukni. A nejake tricka. Ale vse jsem si koupila kdyz meli slevy ve Verbaudete, takze kazda vec prisla asi na 10e, coz je zadarmo... A ted ma vsechny kusy pujcene kamaradka. Coz mi pripomina, ze letni slevy jsou brzy tady!!!! Se strasne tesim :grinning: Otevreli nam tu nove obrovske nakupni centrum, kde mame konecne i H&M, C&A, Zara, a spoustu jinych kramku, ktere tu driv nebyly ;)
Hlavne do H&M, tam mivaji v pohode 50% i 70% na detske hadriky, coz je super.

Baby, predstavte si co se mi stalo predvcerem. Psala jsem to uz do februarovek a holky se velmi bavily, tak se s vama musim taky podelit ;)
V pondeli vecer jsme doma poradali turnaj v pokru, melo prijit hodne kamaradu, tak jsem na zvonek nalepila post-it "ne sonnez pas, entrez!" aby mi kluci nevzbudili Leu. A nejak jsem ho zapomnela sundat :sweat_smile: Tri dny nato sedim takhle doma v tilku a tangach, vstupni dvere se otevrou a v nich postak s balickem :grinning: :grinning: :grinning: Muj drahy me totiz zapomnel zamknout, kdyz sel do prace, no a pan od posty si precetl vzkaz a vesel, ze? A ja jsem se malem hambou propadla :grinning: A on teda taky dost divne koukal :grinning: Nastesti to nijak nekomentoval :grinning:
15. čer 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska jsem ocumovala v albech vase deticky, vsechny jsou nadherne :dizzy_face: roste nam to jak z vody co? :dizzy_face:
15. čer 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija aj mna si strasne pobavila. :grinning:
15. čer 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky můžu jíst houby z lesa? našli jsme jich koš..
15. čer 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning:
Meleri, ja myslim ze jo :slight_smile: ale ne moc. Hlavne je poradne prohlidnete, at v nich nejsou prasivky! Dobrou chut! Dala bych si poradnou smazenicu MNAM!
15. čer 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek