• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Lucija :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - teda bodujes :grinning: - zeby zmena - postar uz nemui zvoinit 2x?, staci, ked vojde :grinning:

Meleri - pokial chces nejake fajne teplaky a nie prilis drahe a nevadi ti, ze tam nebude znacka - tak my chodievame do Toboganu - je to taka lacna odnoz z Decathlonu - a sem tam sme nasli super veci a fakt lacne (napr prechodna bunda proti vetru i dazdu za 7€a k tomu za 1€ mikina z tej istej znacky, atd atd - a dokonca tam robia akcie, ze jednu vec kupis a druhu vec ti zlacnia (a to pritom ani ta prva nebola draha :wink: )

a co sa tyka tehu gati - mne velmi vyhovovalo ze na tych "taille basse" bola elasticka latka cez brucho a ta rastla spolu s bruchom :grinning: a super bolo to, ze mi netahalo na krize, dokonca vynosila som ich aj po porode - najviac mi bodlo, ked mali aj snurku a teda po porode so stahovala - pred som nemusela snurovat (ktovie preco :grinning: :grinning: )
15. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si taky koupila dziny od 3 suisses s tim jersejem pres brisko. Tesim se, ze mi v zime, jak rikate, nepotahne na zada a pak ani na brisko : az bude veliky, tricka uz do kalhot nenastrkam!, takze Meleri, vrele doporucuju aspon jedny opravdicky tehu kalhoty. V la Halle jsem koupila super sukni, ktera se da nosit i jako saty, kdyz je moc horko. Oboje nebylo zrovna nejlevnejsi (dziny 45 euro, sukne 30) ale unosi se. Jako pohodlny kalhoty mam jeste od vietnamcu takovy sportovni letni (material neni teplakovy, josu to opravdovy kalhoty) a nosim je pod pupikem.
15. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dík! :slight_smile: smaženici já zbožnuju ,ale manžel nic moc....nesnáší kmín a vůbec, to vajíčko v tom..tak bude máčka s vajíčkem na tvrdo a brambory....né hřiby jsou to samé suchohřiby a praváky, nic jiného ještě nerostlo...našla jsem jednu růžovku, ale nebrala jsem ji..člověk nikdy neví, jestli je to růžovka nebo muchomůrka..sice ve vnitř růžová byla, ale nechala jsem ji tak..

Jzfr, dík! jenže tady na vidlákově je jenom ten Decathlon či vlastně Gosport a pak laHalle. mě taky vyhovuje ten snížený pas..břicho mám trochu a nějak tak výš, podbřišek je plochý...jináč to přesně chci-asi snížený pas a ta šnůrka..ještě nějaké triko stejné barvy..

Ne já značky nemusím. dík Kuličko, zkusím i tu lahalle...Jinak ten Aubert, tam taky něco měli, máme dokonce i katalog, ale z těch cen je mi na blití...

dobrou noc!!! a díky. :slight_smile:
15. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka :grinning: :grinning:

Leni ja som bola nakupovat v Brucku(?)neviem ci sa to takto presne pise a odtial ideme vzdy do Pandorfu. Lenze teraz nemali velky vyber pre chlapcov.No a to HM na Slovensku s cenami trosku prehana ale tak je to skoro so vsetkymi detskymi obchodmi.

Meleri ja som si kupila tehotenske rifle vo Vertbaudet a stali 35 euro, nosila som ich od 6 mesiaca az dokonca a hlavne v zime som ich ocenila, teplaky som mala na gumu ale tie som len doma nosila a mala som potom este jednu tehotensku suknu. Mala som aj sveter a tricka z HM a boli za dobru cenu.

Ja som tiez chcela vyskusat cajik na dobry spanok pre nasho maleho ale na neho to nejako nezaucinkovalo tak neviem.Ten este stale je kazde dve hodiny a som z toho dost unavena, pretoze cez den nespim vobec. Myslela som ci nemam malo mlieka lebo neviem kolko vypije tak vcera som si odsala mlieko a dala mu z flase a vypil 90ml, tak neviem ci na jeho vek je to v poriadku.Pribera dost len to ze musi stale jest :frowning2:
15. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, urco neco najdes co ti bude vyhovovat :slight_smile:

Jani vydrz, ono se to spravi :slight_smile: a muzes zapojit i tatinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: na noc odsaj a at krmi

Holky, tak jsem koukala na fotbal a teda jsme to podrbali. Tak pekne jsme zacali a pak jsme jim to nechali. Nechail jsme je hrat a to se nam nevyplatilo. Ale hrali jsme i tak celkem pekne. No nic. Stejne si Turci podle me vylamou zuby na chorvatsku v pristim kole. No skoda no.

Tak brou.
15. čer 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dobrá story :grinning: :grinning: :grinning:

Tak naša malá potvorka sa dnes zobudila o štvrtej na jedlo :rolling_eyes: Myslím, že to nebude zubami, možno vysychá prameň :sweat_smile: Dojčiť po troch hodinách sa mi už fakt nechce, tak som zvedavá, čo s tou mojou potvorkou idem robiť... Ale zato začína trošku lepšie jesť zeleninu, včera spracovala asi 130g s mäsom - to má zatiaľ osobný rekord :grinning:

Ja som mala tehu jeany z La Redoute asi za 12e :grinning: Tobogan nepoznám, to som asi nevidela ani v Loriente :confused: a tu si zase človek nenavyberá, aj Decathlon má mizerný výber (ale zato rozumné ceny :wink:)

Do Pandorfu sa chystáme s kamarátkou tento víkend :grinning:
16. čer 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tady ve Francii se dají sehnat dětské čaje? Jak Janka píše, že to zkoušela dát malému...teda myslím normální ne na spánek..

S těma turkama mě to mrzí..doufala jsem že je porazíme...sice fotbal nesnáším, ale česko proti turecku mi přišlo dobré sledovat aspon ten konec..doufám, že brzy vypadnou.. :angry:
16. čer 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som ten futbal nevidela, ale citala som rano na sezname, tak skoda :cry:
Luci, to ten postak cumel :grinning: tak skoro k vam asi nepride :grinning:
Meleri, v hubach sa absolutne nevyznam, ale papat ich mozes, aj ja by som si dala nejaku fajnu omacku ...
Este k tym gatiam, presne ako Bihan ja neznasam krtkovky, po vasom laclace :confounded: priserne neeroticke, site rovno pre monstrum, tehotna zena v tom posobi ako slon v porcelane a pritom tehu sa da byt aj elegantna! A je fajn, ze sa zmenila doba a tehulky o seba dbaju, ako vyzeraju aj chcu byt pekne oblecene. Ved pred par rokmi boli akurat take neforemne dlhe saty strihnute pod prsami a potom tie krtkovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som mala vsetky 3 tehu gate s vysokym pasom, +so snurkou alebo posunovatelnou gumickou, ten vysoky pas mi daval pocit istoty pre brusko, ze mi nikde nespadne a drzalo ma to pekne pokope :grinning:
Detske caje ako maju u nas, tu nemaju, ved tu vlastne nemaju dokopy nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: maju len granulovane napoje, aj to pomerne slaby vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som kupila porciovany caj na kludne spanie a potom nejaky ovocny, ale ten mu velmi nechuti a sa priznam, ze ani mne velmi.

Ja mam dnes blby den, teploskovia vcera kosili travu a nestastnou nahodou mi znicili tie moje kvietky, co som sadila asi pred mesiacom, tak mi to je luto, ze sa clovek o nieco kazdy den stara, krasne rastli a v 1 sekunde je to vsetko prec. Jasne, mozu sa stat ovela horsie veci v 1s, ale aj tak mi je to luto.
16. čer 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, co som nasla: http://www.sme.sk/c/3930025/sarkozy-sa-v-prahe-stretne-s-premiermi-v4.html ze Sarkozy sa dnes stretne v Prahe s Topolankom aj s FIcom a pisu tam aj to, ze sa od 1.7. otvara pracovny trh pre nas, takze to mame konecne cierne na bielom.

A zabudla som sa pochvalit, vcera som dostala kytku od suseda huslistu, spravil skusky.
16. čer 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, ja mám tiež deň blbec (aj keď mi nikto kvetinky nepokosil :pensive: ). Pred takmer dvomi mesiacmi mi poslali balík z USA... 24.4. bol na pošte, 10.5. opustil územie USA a stále ho nemám.. na Reunion všetko cestuje roky, ale toto je už aj na mňa veľa.. zaplatím za prioritnú zásielku a dojde mi po roku :astonished: Tak som si našla na nete postu - chcela som zavolať na modré číslo či aké to majú za cenu miestneho hovoru na servis Collisimo, aby mi dali číslo fr. zásielky (lebo pri prechode hranicou dostáva nové číslo) a aby som mohla zistiť, či je na colnici alebo kde vlastne v prdeli...
Tak mi tá debilná teta v telefóne (rozumej automatický odkazovať) povedala, že z mojej linky nemôžem volať dané číslo :angry: a na stránke pošty žiadne iné číslo nie je.

A ako keby to nestačilo, už tretíkrát sa snažím dovolať na letisko, aby som si potvrdila, že majú malú zaregistrovanú a nebude letieť 11h na mojich kolenách a nikto mi to nedvíha... Všetci ma serú! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, na nervy. My sme dnes cestou z opravy, kde sme dali moje naburane auto, museli do psieho penzionu zabestelovavt flek pocas Pariza, lebo ked tam volas, NIKDY neberu a ked prideme, tak ze naco sme prisli osobne, staci zavolat! Magori jedni lenivi pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa mi nakoniec podarilo skontaktovať s Korzárom (let. spoločnosťou :grinning:) a žiadosť je zaregistrovaná, len sa musím dostaviť 3h pred odletom (snáď mi nacelle nikto nevyfúkne :astonished:) a dostanem na palube balíček s obrúskami, lyžičkou, dvomi petits pots (slané a sladké) a fľašu vody.. celkom sympa :wink:

Ale k číslu môjho balíka som sa stále nedopátrala :angry:
16. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju Bihan, tak to teda nezavidm.
Kdyz uz jsme u tech baliku... jsem objednala na baby-walzu tu komodu a postylku na cesty, co jsem dala do albika. Dneska prisla komoda, tak uz se cela klepu, az ji budu moct za mesic postavit v baracku. Ted to nema cenu.A taky se klepu, aby tam bylo vsecko, pac reklamovat po mesici... Ale sranda je, ze jsem nasla ve schrance avis de passage, ze mam zaplatit 164 euro estli to chci. Tak jsem se divila, volam na baby-walz a oni, ze moje karta nebyla akceptovana, kdyz jsem platila po netu. Jenze cena vubec neodpovida! No nakonec jsem se po 3 telefonatech doleva a doprava dozvedela, ze mi to poslali na etapy a jeste navic, ze postylka neni :unamused: Pricemz kdyz jsem ji objednavala, tak este byla a po my objednavce uz nebyla :frowning2: No a ted koukam na fakturu, chybi tam policky, co mi maj prijit podle te pani na tel. zitra nebo pozitri, ale ta postylka tam je :confused: A pisou sans frais de port, tak az ji budu objednavat, az ji budou mit, tak si asi zazadam, abych nemusela platit frais de port kdyz tu pisou, ze na ni nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No drzim ti palecky, at ti ten balik prijde. Clovek aby na vsecko myslel mesice dopredu :angry:
16. čer 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak vidim ze vas moje historka pobavila ;) takovy trapas :grinning:

Bihan a jak ti posilali ten balik z USA? Lodi? To by klidne mohlo jit pres mesic.. kazdopadne nezavidim, to by me teda pekne nastvalo ;(

Blani, taky dobra akce, takze Babywaltz nebrat :confounded:

Ja ted taky cekam na balicek a nemuzu se dockat, uz pred 10 dny nam odeslali z cech snubni prstynky a jeste nam nedosly... tak jsem zvedava jestli to jde tak dlouho nebo se nekde ztratily nebo je nekdo ukrad :sweat_smile:

Meleri, detske caje je lepsi vozit z cech. Tady maji ty granulovane babysoif, ale to je hnusne, preslazene a navic drahe. A pak jsem koupila od babybio sackovany detsky, ale mel dost divnou prichut.
16. čer 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako citam, nakupom po i-nete sa vyhnem oblukom :fearful:
16. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, posielali to ako prioritnú zásielku, ktorá by mala doraziť o 7-21 dní, ale hovorím, ja tie ich časy dodania už poznám... minule mi zásielka z reduty (tak isto prioritná) poslaná 9.5. dorazila 4.6. a to bolo vrámci francúzska bez prechodu cez colnicu :angry:

Tini, ja nakupujem cez net už roky a nič iné mi tu ani neostáva :sweat_smile: Navyše keď si odmyslím tie príšerne dlhé čakacie doby, tak mi všetko dorazilo bez chybičky :wink: Vrátanie zásielok z UK, USA a foťáku z Pixmánie :grinning:
16. čer 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si predstavte, dosiel druhy teplosko s obrovskou kytkou v crepniku, tiez tahava ako tie moje znicene, ze si ich mam rovno presadit. No ja som ostala v nemom uzase. Nieco na tom bude, ze teploskovia najlepsie rozumeju zenam. MM mi rano akurat zahucal, ze nemam nic sadit :angry:
16. čer 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj, to je milé :dizzy_face: Aj ja chcem susedov teploškov :grinning: ale v tejto našej vojenskej rezidencii by to asi nerozdýchali :grinning:
16. čer 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neeee! Holky stop! S Babywalzem mam jen super zkusenosti :slight_smile: Bohuzel asi nekdo objednaval tu postylku ve stejny moment jako ja. Ale telefonem jsem se dovolala hned, jsou tam slusni a dokonce ta dodejkova firma, co mne dneska rano nezastihla prijela do hodiny po mym telefonatu :slight_smile: Takze zkusenosti jedine dobry :slight_smile: Akorat je skoda, ze ta postylka zatim nebude. Pry mam sledovat, ze estli ji naskladni, muzu hned objednat :slight_smile: Uz jsem u nich objednala vicekrat a nikda zadny problem :slight_smile: Takze pokud u nich najdete neco zajimaveho a za dobrou cenu, klidne objednejte.

Tini : ja na netu objednavam uz dlouho a u ruznych dodavatelu ruznych veci. Zatim jsem byla nadmiru spokojena (TUK TUK na drevo) az na ten verbaudet. A to jsem to u nich objednala pres postu!

Jee, Tini, takovi mili suseovia! Chci taky! :slight_smile:
16. čer 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

no tak vcera som sa na pc ani nedostala - najprv som mala rano doma MM, potom som myslela, ze sa budem "nudit" sama s detmi - ale dve byv kolegyne ma dosli kuknut - tak sme spolu aj vecerali a prekecali cele poobedie a dnes tiez cakam navstevu - takze nuda sa nekona :wink:
inak u nas prsi skoro vzdy ako doteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: - takze vonku bud nechodievame, alebo iba na 5 minut, kym zmokneme :grinning: a potom ideme spokojni domov a deti su z toho velmi nesvoje - normalne sa im popsulo spanie a aj jedenie :frowning2:

inak ako spominate babywalz - tak ho musim aj ja niekde vyhrabat a urobit objednavku - videla som tam zopar veci, co by mi teraz prisli vhod

Bihan - dufam, ze sadoriesiua ie zasielky - ved je to o hubu :angry: - jednak platis viac za dorucenie a aj tak to nemas :frowning2:

Tini - tak mi napada, necitaju si to tu ti tvoji teploskovia - vie ci ta nesmiruju na MK :grinning: - ak teda nie - tak je asi fakt lepsie ich mat za susedov ako za manzelov :grinning:
17. čer 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky,

už asi týden nebo dva mě jakoby tlačí břicho, když ležím, tak se tak zvedá a nafukuje a zas vyfukuje, trvá to asi pět deset minut, tak nevím, není to to tvrdnoucí břicho? nebolí to, jen je to divné..mám to když tak říct doktorovi?

jinak se mám dobře, břicho ještě moc nemám, ale rozhodla jsem si koupit tričko a později gatě z Kiabi. není to tak drahé a vypadá to moc pěkně..tričko za 19 euro, gatě kolem 29 euro..chtěla bych něco elegantějšího..ty tepláky jsou asi fakt blbé..
17. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, hura :wink: Elegantna tehulka, to je ono :wink: Ked ti raz bude tvrdnut brucho, to spoznas hned, bude velke a tvrde ako kamen, to si mimi robi priestor v brusku, na 14.t je este skoro na velke pohyby, ale ktovie, plave si tam.
My nic nove, opat sa ako kazde poobedie tahaju hnusne tazke cierne mraky, hrmi, ale ci aj bude burka? Tipujem, ze tentoraz ano, pretoze tak o hodinu mame ist po to moje opravene naburane auto, tak preco by sme nemohli zmoknut?
Uz mame nakupene vsetko potrebne, zajtra budem balit do Pariza, len netusim, ako s jedlom, ked to bude ako v Annecy, ze vsetky restiky otvoria az po 19.00...ale uz to snad pojde, bude teplo a je dlhsie svetlo. Normalne sme zhanali po nete taxi s autosedackou, ale mame, 140e obe cesty tou istou firmou.
17. čer 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tini, sousedi jsou super :dizzy_face: to by mi taky udelalo radost :dizzy_face: Na jak dlouho jedete do Parize?

Nam dneska dosly konecne ty prstynky, hned se musim pochlubit :grinning: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1525738&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Meleri, jo to bych rekla doktorovi, nikdy nevis, je lepsi aby to vedel. No jo, Kiabi, tam maji taky tehu veci, to jsem uplne zapomnela. Hele ale pristi tyden zacinaji vsude letni slevy, tak jeste vydz ;) Mohla bys to mit o dost levnejsi.

Ve ctvtek nam dojedou znami z ceska, budou u nas jen jeden den a pak pokracuji dal do Bretane, no ale stejne uz se tesim :dizzy_face:
17. čer 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, v Paríži sa dá jesť kedykoľvek :wink:

Inak, kočky, ja som dnes mala doma celkom adrenalín - vletel nám malý holub do obývačky, máme tam celé presklené dvere na terasu a naša kvázi nóbl mačka zapojila všetky zvieracie inštinkty a chňapla ho.. tak holub letel do večných lovíšť, mne v kuchyni vrieskala Sára, lebo som jej práve dávala jesť a mačka mňaučala na balkóne, kým som odpratávala "zvyšky" toho úbohého zvieraťa :unamused:
17. čer 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucijo,

já zas nevím, jestli zlevní novou kolekci..protože to co se mi líbí, tak je nová kolekce....chtěla jsem to koupit po netu at tam nemusím jezdit..to naše Kiabi je daleko..a v sobotu je tam strašná mánie, všichni tam jezdí..jsou tam samozřejmě i jiné obchody tak proto.

to máš super že ti přijedou kamarádi, to udělá člověku radost!

bihan,

s tím ptákem dobrý...jéjda, a ona ho fakt zakousla? no co se dá dělat...:slight_smile: kočky loví...:slight_smile:

Tini,

no zas asi tak elegantní nebudu...:slight_smile: ale chtěla bych prostě nějaké pěkné gatě..:slight_smile: at nevypadám jak pakoš v těch lackáčích nebo teplákách...a po bytě můžu chodit s holým zadkem....:slight_smile:)

Jinak ti přeju at se ti v Paříži líbí, asi máte už vymyšleno, kam půjdete, je tam toho tolik k vidění! S jídlem je to problém...já mám hlad už o půl šesté a čekat až do sedmi..... :angry:
17. čer 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, vydrž ten týždeň :wink:

Luci, obrúčky sú nádherné :dizzy_face:
17. čer 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

Meleri, Kiabi doporucuju, ja si tam objednala jedno tricko, fakt moc pekny a levny :slight_smile: Jsem spokojena.

S tim briskem bych se doktorovi sverila, ale asi to nic nebude.

Luci, mate hezke prstynky, takove elegantni :slight_smile:
17. čer 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence - tak aj dnes se mali mini navstevu Phevu s Johanesom a este jednu Slovenku :dizzy_face: - a drobcov som mala max nezdvorilych - zaspali asi 5 minut pred prichodom navstevy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zobudili sa az ked navsteva potrebovala odist;
a to som ich tam dala na druhy krat nasilu (a aj z bezpecnostnych dovodov - potrebovala som ozehlit prac nohavice MM) - kedze tesne pred tym som ich mala v postielkach asi hodinu a pol a spat ani nahodou :angry: - no ale dnes teda aspon daco pospali - vcera ani minutu :angry: )

Luci - prstienky su velmi pekne :slight_smile: - a saty - kedy ukazes? - davas sit aj nejake pekne satky pre Leusku?

Bihan - chudak vtak - ale zase spon si bagatelle pochutila :grinning:

Meleri - to je fakt ze o chvilu su soldy - pokial ti to neponahla, tak mozno nieco najdes v soldoch a ak je to nova kolekcia - tak pochybujem, ze ju zlacnia - inak to je zakon schvalnosti - veci na kt mas zalusk nikdy nie su zlacnene (teda neviem, ci sa to stava aj vam - ale mne pravidelne) - ved aj posledne veci, co som kupila soldoch neboli vobec sodlnute - ale aj napriek tomu mali fajn cenu - tak som si ich teda vzala :wink:
co sa tyka bruska - pokial sa ti zda nieco ine ako norma - ja by som asi volala lekarovi - aspon sa uistit, ze je vsetko OK :wink:

Tini - Bihan ma pravdu tam sa da najest kedykolvek - prajem prijemny pobyt - snad vam pocasie bude priat
17. čer 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, to je teda kocka akcni :grinning: mate doma vzruso :wink: Ja se kolikrat bojim ze nam ti ptaci vleti balkonem do bytu, v lete mame ty balkonove dvere nonstop otevrene. Ale zatim se nestalo :slight_smile:

Taky jsme ale meli zazitek, svagr nam vyrobil krmitko pro ptaky, jaky debilni napad! Nejprve si ptaci asi tyden vubec nevsimali, ale predvcerem si toho vsimli a behem rana rozhazeli to zrni komplet ale uplne vsude po celym balkone a navic vsude nasrali :rolling_eyes: tak jsem se v poledne obetovala, balkon jsem vydrhla, vcetne zidli a stolu, bylo to uplne vsude, abych mohla Leu pustit trochu ven a tak, no a jakmile jsme zalezly do bytu, ptaci zas nalitli a do vecera udelali stejny bordel, takze jsem krmitko nemilosrdne vyhodila :angry: fakt asi nemam co delat, jeste abych 2x denne drhla balkon od ptacich hovinek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Jani - satky bych ukazala, jenze ani v jedne pujcovne kde jsem byla zkouset, me nenechali fotit :angry: a protoze to bylo behem naseho pobytu na morave, nemela jsem moc casu, tak uz jsem jinde nehledala. Takze saty mam pujcene, ale uz si moc nepamatuju jak vypadaji :sweat_smile: nebot nemam fotku :sweat_smile: Pro Leu jeste saty nemam, ani netusim jakou bude mit v zari velikost, to nechavam na posledni chvili.
17. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek