• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
AHOJ KULICKA aj aj som mala pocit ze moje druhe dieta bude dievca vsetko tomu nasviecalo az prisiel druhy ultrazvuk a pre mna to bol sok trvalo mi niekolko tyzdnov aby som sa s tym zmierila a teraz som rada ked sa pozeram na josha je pravda ze tak strasne som chcela dievcatko ze josh sa podoba na dievca ked mu este stiahnem vlasky do gumicky minule som ho dokonca obliekla do siat uplne dievcatko dobre sme sa na tom pobavili stoho vypliva ze nie vzdy nase pocity maju pravdu dufam ze sa ti narodi o com tajne snivas
28. čer 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau holky..

tak jsme jeli obhlidnout ten barak..misto fakt nadherne, napul v lese, pritom sejdes kopec a je hned mestecko....jenze jak jsem videla ten barak...neco priserneho....strasne smrdel snad plesnivinou nebo co a fakt nechapu proc mi manzel rikal, ze to predchozi najemnik zrenovoval. spis to zdemoloval se svymi sedmi detmi...fakt hruza...v obyvaku dira ve strope a nejake skvrny po vlhku, vsechno hnusne stare, a barak jak hrad....

tak jsem rekla ze ne, ze ani zadarmo, ze bych se s tim nechtela drit, a vubec kde na tu celou rekonstrukci vzit penize??? splacime auto a byt. navic zahrada ûplne zaplevelena hnusna, proste hnus..

manzel se nastval, pohadali jsme se....nejvic me vydesilo, ze on si myslel, ze se mi to libi, a on by tam proste sel!! do takove hruzy...

tak je doma ticho, ja se sebrala a sla na bazen, on taky nekde zmizel..ted jsem zpatky bo to vedro se fakt vydrzet neda, a tak jsem si slusne pobulela...nejen ze tu jsem jak kul v plote, ale jeste se nastehovat do hnusneho zdemolovaneho baraku...co z toho, ze za barakem voni les, kdyz to v baraku smrdi jak v mysim hnizde... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :cry: :cry:
28. čer 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to prejde uvidis ked sa vrati tak si topekne vysvetlite rozoberiete situaciu a uvidis ze neskor ti da zapravdu nada sa nic robit su to chlapi oni rozmyslaju uplne inac ako my nelogicky a neprakticky drz sa
28. čer 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, ten vas pes je teda pekne kvitko :grinning:

Blani, tak to teda bude spis kulicak, jo? ;) Mate vubec nejaka predvybrana jmena? Ted si nemuzu vzpomenout jestli jsi to uz psala nebo ne...

Meleri, a ty to vidis na holku nebo kluka??? ;)
Jinak neboj, s manzelem se to urcite srovna, my mame doma kazdou chvili italii, talire litaji, kufry se bali, a pak je to zas za chvilku pohoda :wink: :grinning: Toto je moc dulezite rozhodnuti, musite si o tom v klidu promluvit a nic neuspechat.

Erika, Josh mi na te prvni fotce pripada uplne jak holcicka :dizzy_face: Ma tak strasne krasne vlasky :slight_smile:
28. čer 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko,

on je takový chladný...když se urazí tak je schopen být takový do aleluja...jenže já nemám chut se mu doprošovat...nic jsem mu neslíbila...řekla jsem, že když se mi to bude líbit tak jo a když ne tak ne. byl tady ale šel pryč..čekám až dopere pračka a pak půjdu s knihou ven.

Nejvíc mě tu deptá ta samota..kdyby už aspon bylo to dítě....

Lucijo, já nevím...myslím, že to bude kluk, ale nevím..doktor říkal že v 20 týdnu. břicho trochu porostlo.

My máme doma taky itálii, vždycky začne řvát, a pak se přidám i já..

Mám pocit, že pokud je vše po jeho, tak je to ok..jakmile mám jiný názor, tak je zle...
28. čer 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak u nas jsem to zasadne ja kdo rve a vyvolava hadky :grinning: Ten muj je strasny klidas, na vsechno ma milion casu, absolutne nic ho nerozhazi, taky bych chtela mit takovou povahu :sunglasses: ale nemam :grinning: Jsem zvedava po kom bude mala, je narozena ve znameni ryby jako Yann, tak mozna taky bude klidas ale kdovi. Ja jsem stir, to je desne znameni :wink:

Tak my byli v tom akvariu, Leuska byla nadsena, litala od akvarka k akvarku a otevirala a zavirala pusinku jako ryba :grinning: A ted vecer jdu do kina s tou moji kamaradkou ceskou. Uz se chystame asi 14 dni na Sex ve meste, porad to nejak nevychazelo, tak dneska konecne :slight_smile:
28. čer 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co ctes za knizku? Dej nejaky tip.
Ja ted ctu prisernou kravinu, ale kdyz uz jsem si to koupila, tak to musim docist, od Teri Hatcher (herecky ze Zoufalych manzelek) knizku Spaleny toust, takove filosoficke uvahy o zivote... :sweat_smile:
28. čer 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci,

jo u nás jak kdy..můj muž je děsný nervák..je sice ve znamení panny ale i tak je strašný...furt musí komandovat...obávám se že to má po máti..jinak je ale moc hodný, obětavý.atd...

Jo to o tom štírovi vím...:slight_smile: moje tchýně je štír...

Jé, tak to si užij kina, taky bych to ráda viděla...v tom našem zapadákově ale hrajou max. Indiana Jones.

No já čtu co mi přijde pod ruku...nevím jestli znáš Zaklínače od Sapkowskiho, je to taková fantasy...ted čtu něco od Stanislava Lema, taková kravina....ale jak říkám, já čtu abych zapomněla na to jak jsem tu sama..

To co čteš může být fajn, na Zoufalé manželky jsem se dívala..

Jenom se mi moc nechce do čtení ve francouzštině.... :frowning2:
28. čer 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze, tery hatcher vie aj filozoficky uvazovat? lucka neviem ako meleri ale mne si teda naladu zdvihla :grinning: ale zas o to viac potom ocenis dobru knihu :slight_smile: . Ja som bola sklamana z fimoveho prevedenia ensemble c est tout, kniha bola skvela no ale ten film...
no a sex v meste odporucam, teda ja som prudky fanusik serailu takze na film som sa tesila ako male decko a nesklamal :wink:
28. čer 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak meleri to citanie vo francuzstine, ja som takto pred polrokom riesila presne tento problem a potom som sa "pochlapila" a uz citam iba po fr a normalne vam robim menej chyb pri pisani a tak, myslim ze to bol celkom dobry napad.
28. čer 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nguyen,

ten film ensemble cest tout jsem taky viděla, ale knihu jsem nečetla..moc se mi ten film líbil..

Já se přiznám, že ten seriál jsem ještě neviděla, je to dost pozdě..ale na film bych zašla...

Já to furt nějak nemůžu překonat, někdy i čtu, ale musí to být fakt zajímavé...jinak u toho začnu zývat....jinak pro mě je to takový útěk z reality, ta četba..a s fr. knížkou se to prostě nedaří..
28. čer 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, dobres udelala. Do plesnivyho baraku s ditetem ani omylem! :pensive:

Luci a Eriko psala jsem, ze jmena mame jakz takz vybrane, ale jeste ne definitivne, a ze se o ne nepodelim :stuck_out_tongue_closed_eyes: No estli to bude jako s konikama... to jsem chtela strasne hrebecka, pac jsem mela vybrany krasny jmeno a narodila se kobylka. No a ted mam vybrany krasny jmeno pro holcicku a nad klukem tak nejak nic moc vaham... :grinning: Ale necham se prekvapit. me je to vlastne uplne jedno estli to bude kluk nebo holka, pac je to nase prvni. Rikam si, ze s holcickou bych si asi vic rozumela, z kluka mam strach, ale vono je to prast jako uhod jak se rika, ze jo? hi hi :dizzy_face: Hlavne at je zdravy. Uvidime na UTZ estil nam to bude chtit prozradit. Jinak bude s nejvetsi pravdepodobnosti stir kdyz uz jste u tech znameni. Se mame na co tesit asi. Ja mam stira brachu a teda obcas nechapu :sweat_smile:
28. čer 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mas pravdu on sa kazdy den podoba viac a viac na dievcatko ja taky zlaty strasny kludas no neviem ako mu to dlho vydrzi je skorpion po otcovi a ja som ryba vidis unas je to naopak ja som ten kludas a on vybuchuje inac vies moj muz je egyptan je to uple ina mentalita a ver mi na zaciatku som toho vela naplakala pretoze vsetko musi byt po nom on je hlava a panom rodiny a ja som do vela veci nemohla povedat ani slovo ked sme sa zobrali nieco sa v nom zlomilo a strasne sa zmenil aj sam si to teraz prizna avsak su chvile ked sa stane zneho doslova jeden netvor vtedy ho nepoznavam vtedy aj placem a hovorym si co som si to len zobrala za muza este stastie ze takychto chviliek je len malo .uvidis casom sa to zmeni mozno vam uz iba chyba to dietatko ku uplnemu stastiu. ja taktiez zboznujem sex v meste som rada ze aj film stoji za to ja ani do toho kina nemozem ist odkedy mame patricka tak sme este nikde neboli. Meleri drz sa bud silna
28. čer 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri tak si precitaj knihu ensemble c est tout, ak sa ti pacil film knihou budes nadsena, je to fakt bomba, mne film prisiel strasne skrateny a kopa veci tam nebola vysvetlena tak ako v knihe, boli preskocene pre mna dost klucove pasaze ale to preto lebo ma vyse 600 stran, co mi sice vyhovovalo, lebo neznasam ked sa uz zazerem do osudov ludi v knihe a kniha konci, ja potrebujem tak 100 az 150 stran aby som sa dostala do deja, resp aby som sa vzila do pribehu a potom citam ale ked to ma 200 stran... potom berem dalsiu knihu zasa 100 stran aby som sa dostala do deja...boze si musite mysliet ze mi sibe :sweat_smile: ale ja milujem knihy minule som sa snazila spocitat knihy co som citala a nedokazem spocitat ani tie co vlastnim, lebo tri stvrtiny ostali na slovensku a kopu som pozicala no a este tie co som mala z kniznice... nemam ani ponatie kolko ...

a neboj meleri kazda mame svoj kriz s drahymi, napriklad moj nekrici ale oduva sa, ide ma rozdrapit a najhorsie je ze musim este aj odhalit preco lebo sa neraci ma oboznamit s predmetom svojho ofuku. Minule som mala stretko s takou partiou japoncov co robia tu v lyone a ja som s nimi v robote casto v kontakte a tak sme si dali take cudzinecke mecheche na francuzskej pode a mlady oduty ale dako mi to nedoslo asi az po tyzdni som odhalila pricinu, moj drahy ziarlil :grinning: ale prezil to, viem ze je to kravina oproti tvojim trablom ale ver mi aj mna to nastvalo a statocne :angry:
28. čer 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicka josh je taktiez skorpion aj jeho otec vetsina ludi co poznam tak su to super ludia ale ked sa na teba naseru tak uz ti tazko odpustia vies josh taky kludas zatial no v tych jeho modrych ockach mu svietia take iskierky huncutsva ze az sa bojim co ma caka patrick je strelec a to je uz szma kapitola o sebe on bol tiez kludas az do chvile ked si uvedomil ze existuje slovo nie skolka to mu len pomohla ku vatssim huncustvam Maleri jedno je fakt dieta potrebuje ciste prostredie a nie pliesne mozno najdete coskoro nieco ovela lepsie a nato stare sa hned zabudne treba dufat ze sa to coskoro vyriesi
28. čer 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe aj moj je skorpion ale uz som tu par stran dozadu mala odu na skorpionov tak sa nejdem opakovat, dodam len ze pre mna su to ti najuzasnesi ludia co do vplyvu znamenia na osobnost, tak budme radi ze ich mame, nie?
28. čer 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
co stoho vypliva ze vsetci chlapi su rovnaky ked sa to tak vezme kazda z nas mame ten isty kriz s nimi ja napriklad tvrdim ze staci ze tu nie 2 tyzdne tak ja mam ovela menej pratania zehlenia prania a to mame 2 deti stale tvrdim ja nemam 2 deti ale 2 male a jedno velke su len s nimi starosti ale na druhej strana stale je dobre ze sa mozem o neho opriet stale je lepsie byt v dvojke ako sama i ked je to niekedy o nervy
28. čer 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
stym stebou suhlasim aj ked mi ide niekedy na nervy tak by som ho nemenila ani za svet
28. čer 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, ja mam doma tiez takeho blazna... O nicom inom nesniva len o starom domceku na samote, kde nebude nikto okolo nas. Ked pozerame domceky v realitkach, cim starsi tak tym sa mu viac paci. Ze ako on by to perfektne prerobil... to ze posledne nevedel vymalovat kupelnu a musela som to dokoncovat ja, je druha vec.
A ze na tej samote by som sa uplne zmysila mu tiez nedochadza.

Tak to tu mame fakt plno skorpionov :slight_smile: Ja som panna, moja polovicka je byk a Gabriel je na rozhrani skorpiona a strelca (ale skor je strelec).

Erika, ja som tiez myslela ked som Josha videla prvy krat ze je to dievcatko. Taku jemnu dievcensku tvar ma.
28. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, nenasla si na tom domceku ziadne pozitivum? Keby sa mal TM k cinu alebo by ste si najali nejakych sikovnych chlapov, vsetko by sa dalo vycistit, vymalovat, spravit ta diera... Ak nic pozitivne, tak to nema cenu. A neboj, kazda burka prehrmi :wink: Inak ja mam doma tiez takeho majstra odbornika :grinning:
Nepiste mi tu o Sexe v meste :frowning2: aj aj to chcem tak strasne vidiet, no nemam ani predstavu kedy a kde, snad sa mi to podari doma v KE, mozno prekvapia a daju tam aj novy film.
dobru nocku
28. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
patrick je strelec zvlastne to znamenie strasny individualista chce a zaujima ho len to co ho bavi a takto to vyzera aj v skolke doma mi pracuje krasne a v skolke nic casom si dokonca mysleli ze im nerozumie doslova som mala z toho niekedy depky az ked sme videli psychologicku a ta mi potrvdila ze patrick je uplne normalny a viac nez inteligentny takze taketo je znamemie co mi moja znama hovorila doma mala to iste jej syn uz ma 8 rokov ale svoje si presla maju s patriskom vela spolocneho je to zvlastne ako niektore znamenia specifikuju nas charakter nie?
28. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je je holky, to budou pak nase deti skoro vsecky slavit narozeniny ve stejnou dobu? To abychom usporadaly nejakou slezinu :wink: No nase mimi bude ve stejnym znameni bud jako muj bracha a nebo jako muj tata. He he, si clovek nevybere :grinning: My jsme s manzou na druhy strane roku. V predpuberte jsem chodila s jednim blizencem. Byl to divnej kluk a ani nevim proc se se mnou najednou rozesel. Tak jsem si rikala : blizence nikdy! No a minulej rok jsem si jednoho vzala :grinning: Ale zas mam vlastne blizence dedu a ten je uplne uzasnej! Letos oslavil 96 narozky a podle nasich je porad ve skvely kondici. Zrovna si asi uziva na chalupe :slight_smile: Takovy stari fakt zavidim. Porad ma svoji hlavu, zajima se o spoustu veci, porad muze chodit... proste uzasny :slight_smile:

Jo jo Meleri, i u nas to obcas zajiskri, ale taky bych nemenila. VUBEC!
Jinac chlapi jsou vetsinou velky deti, s tim uz holt musime pocitat :grinning: Ale nakonec jsme rady, ze je mame. Oni se umej vzmuzit, kdyz je potreba :slight_smile: Drzim palecky, at se brzo udobrite. Dyk to nema cenu brojit kvuli takovym kravinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo ajinak dobry? Zadny nevolnosti?

No nic, my jdeme spinkat s miminkem. Tak vam vsem prejeme dobrou noc :slight_smile:
28. čer 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj moje zlatka uz spia uz by bolo nacase ist spat tiez tak dobru noc
28. čer 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen - no prave :grinning: Nevim co me to napadlo si tu Teri Hatcher koupit, chtela jsem neco lehciho abych mela knizku na cestu z cech do francie - v podstate to jsou jen same blaboly pate pres devate od zacatku do konce :sweat_smile: chvilema se to az neda... ale jeste se mi nestalo abych nejakou knizku nedocetla, tak se drzim zuby nehty a tesim se az bude docteno ;)))
Ale taky se musim nakopnout a precist neco ve fr, zatim jsem ve fr precetla jen jednu jedinou hubenou knizecku od P. Coelha... Ale diky za ten tip na Enseble c est tout, koupim a prectu, film se mi docela libil, i kdyz jsem od neho cekala vic...
Ten filmik Sex ve meste super - ale nejak se mi po jeho shlednuti najednou nechce vdavat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. čer 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne luci, tiez som mala podobne reflexie :grinning: ja som sa sice nikdy netuzila vydavat, nejak ma to nebere ale moj drahy je strasne zenbychtivy tak sa uz tri roky snazime najst kompromis, miestami to uz vyzera na svadbu a potm do toho (chvalabohu) nieco "pride" :sweat_smile: ale ten film bol skvely v tom ze ake halo okolo toho a uplne skvele sa im podarilo vysvetlit ze podstata je niekde inde :slight_smile: Ja som bola nadsena aj ked kopa kritikov ho sundalo hlavne koli faktu ze film natocili lebo herecky zo serialu sa nevedeli nikde uplatnit a bla bla, no podla mna bol dobry a ako citam, luci, nie sm sama komu sa pacil :wink:
29. čer 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze kdo ma rad serial, tomu se 100% bude libit i film, a kritici at si trhnou nohou :wink:
29. čer 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tak to vacsinou byva, ze co ocenia kritici, alebo co vyhra nejaku cenu, tak sa na to neda pozerat a co kritici neocenia, je super :wink: aj ja sa uz tesim na ten film!!!
29. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE KOCKY vonku je dnes krasne nie ako vcera a aj mali sa mi uz uzdravuju chvala bohu uz toho bolo vela tak co kocky co mate dnes na plane ? inac sa k tebe pripajam vatsina filmou ospevovanych kritikmi nestoji vobec zato aby boli videne a mas filmy ktore sa ti budu pacit je to vsetko osobna vec a vkus
29. čer 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,, nenechaj sa odradit filmom od svadby. manzelstvo je ina vec ako na platne filmovom a aj od spolunazivania manzelstvo je silnejsie mozno zodpovednejsie ale ma to svoje caro to spoznas v den V
29. čer 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj kocky ako ste na tom s vakcinami pre vase deti co si myslite ste proti alebo za?
29. čer 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek