• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
a preco mi to odoslalo 2x ?
1. črc 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes aj mne to blblo
1. črc 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini tak v septembri mozme aj na 3-4 noci, teda 3 je minumum :wink: Lebo cez sezonu si to nemozme dovolit, to by sme potom stratili vela noci, kedze nie sme hotel. Tak to by bol velky misung :sweat_smile:
1. črc 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Erikasadek,

tady s těma assistantes maternelles je to taky nic moc..znám jednu, shodou okolností s náma chodila na horry, hlídá čtyři děti, ale ona je opravdu hlídá-tedy chodí ven, do knihovny na dětské knížky, atd..říkala, že by těch dětí mohla mít deset - dvacet kdyby to šlo, jak velký je zájem..

Hele, dodalas mi fakt zas chut to zkusit...až dodělám co musím tak se na to ovíkendu vrhnu a pošlu to už....

jo je to psycho tady...:slight_smile:
2. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som rada inac vies o tom ze ona legalne moze mat len 3 deti ak ma naviac tak je to nacierno to len na okraj uz ked sme pri detoch mne sa stala jedna strasna vec vcera vecer Josh mi spadol z prebalovacieho stola bola som pri nom na chvilu som sa len otocila kvoli patrickovi a ten srajduch to vyuzil on sa neutocil ako vatsina deti pretoze aj ked som mu bola chrbtom ale dotykala som sa ho no on ma taku silu ze on zdviha zadok a posunul takze sa zosmikol v prvom momente som si uz myslela ze uz je po nom no nato zacal strasne plakat na hlave bozula a vo mne len strach ci si neako neublizil hned som zavolala samu ti my hned poslali sem securistou ti tu boli do 5 min nastastie nic mu nebolo celu noc som ho pozerala ci reaguje ludia taky strach som este nezazila a nezelam to nikomu dnes rano sa zobudil s usmevom na tvari a mne je do placu pretoze chybalo malo a skoro som ho stratila co ma stve najviac je ze vzdy na to davam taky pozor kazdeho okolo mna vzdy buzerujem aby len davali pozor a nakoniec sa to stane mne
2. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri nenechaj sa odradit ja taktiez tento tyzden vypisem ziadost a poslem im to teraz uz nemaju ziadnu vyhovorku ani nevies aka budem rada ked uz budem moct pracovat oficialne a tak ako hovoris o robotu sa nebojim tej je tu vela a mozem si vyberat a je to mozno jedna z mala prac ktoru si viem predstavit vykonavat az do dochodku takze drzim palce
2. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, mne sa to tiez stalo, mal 1r + 1m, ani som sa vam verejne nepriznala :pensive: ale kedze hned plakal, nemal krce, vypadok vedomia, ani podobnu patologiu, tak sme len sli pre istotu na urgence, tam sme dlho cakali, ale mali sme stastie, pretoze sluzil dokonca aj pediater :sweat_smile: dala nam men instrukcie... aj tak som vsetko vykonzultovala s kolegami z Prahy, no ale ten strach bol strasny. Ale davaj bacha este od udalosti 48 hod, to je obdobie, ked sa moze este prejavit krvacanie do mozgu.
Karol, odkazem, on mozno aj sam napise, neviem.
Prajem krasny horuci den, tu je to na nevydrzanie a to je este len rano. Nastastie klima je uz opravena :wink:
2. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja davam bacha dostala som dobre instrukcie takze ho neustale kontrolujem najhorsie ja ze on spadol na chrbat este aj ta bozula mu dnes zmizla ten hemoklar roby zazraky no a dnes sa pekne usmieva a aj pekne papal takze som trocha kludnejsia ale aj tak ho z oci nespustim inac dostala si moj mail?
2. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, uz to mas poslane, aj Lucija.
2. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem ja som skusala inu detu na mojom muzovi krasne fungovala a ja som ju poikazila ked prisla moja mama je to podla knihy je to na baze len proteinou ale nie zo sackov ale v strave inac kila po nej idu strasne dolu rychlo prvy tyzden 4 az 5 kil no ono je to potom na cely zivot ako dieta ak si chcete udrzat vahu vyhoda je ze nie su obmedzenia v mnozstve
2. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol ty si z presova tak to sme dve ja tiez rodena presovcanka
2. črc 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééjda, kočky nestrašte.. mi prebalujeme na zemi už asi dva mesiace, lebo Sára sebou hrozne mece, ale raz padla dozadu na dlažbu, keď si začala sama sadať... fuj, doteraz počujem, ako to zadunelo...

Tini, jj, idem podľa toho, čo si mi poslala.... a vraj je už nejaké nové vydanie, ale to sa mi nechce zháňať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj tak ešte dojčím, takže si to všetko urobím po svojom (nuž čo, neschudnem 10kg za mesiac, ale asi to prežijem :grinning:)
2. črc 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, a nenašla som uspokojivú odpoveď, tak vám len poreferujem, že som práve objednala pre drobnú kožené kolenačky :grinning: To bude mať aj vonku
2. črc 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan prepac uplne som na teba zabudla tie kolenacky to este ujde a hlavne prosim ta nekupuj ziadne chranice na hlavu to ti povie aj lekar a je to logicke dieta aj ked sa porani alebo udrie tak je to pre neho skusenost tym padom si v buducnosti bude davat vatsi pozor ak mi im dame chranice no oni potom nemaju ten reflex nebezpecia takze tym im niako nepomozeme ale tie cranice preco nie ano aj zalezi na akom podklade to male sa pohybuje
2. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan ty kojis takze tebe pojde prirodzene vaha dolu takze ak to mozem poradit nerob ziadnu dietu najlepsia je kojenie co by som ja za to dala keby som mohla kojit kocky zavidim vam tuto moznost a tie hlupane tu skoro ani jedna nechce kojit a clovek by chcel a nemoze je to nespravodlive nech sa ti dari dufam ze ti to vydrzi co najdlhsie
2. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, s tou neuspokojivou odpoveďou som nemyslela len tu, ale tak všeobecne :wink:
Helmu by som nikdy nekúpila :grinning: väčšia blbosť je už snáď len ten chránič na hlavu, aby decku nenatiekol šampón do očí (sorry, ak to niektorá máte :sweat_smile:)

No, s tým dojčením je to tak, že váha už dolu nelezie pár mesiacov, takže niečo robiť musím, ale zase nechcem to preháňať.. žiadne hladovanie.. len rozumnejšie stravovanie :grinning:
2. črc 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ony niektoré aj dojčia, ale minule som pozerala maternelles či čo, že v nejakej creche jej ani nechceli zobrať zmrazené mlieko pre drobca na poobedie.. ženská normálne dojčila ráno a večer, ale v creche MM odmietli..
2. črc 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
VIES TO JE PROBLEM TYCHTO JASLI ANI POUZIVAJU VLASTNE MLIEKO A len jednu znacku je to tu vzlastne ale je tak strasne malo miest ze tie matky nemaju na vyber
2. črc 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky uz sa raz pytala pouzivate niektora SKYPE ja sa len pytam pretoze tam je to on line a da sa komunikvat aj konferencne a zaroven sa mozme aj vidiet
2. črc 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My skype nemame a ja po tom netuzim, nemam potrebu sa vidiet s nikym na obrazovke, ked kecam :grinning:
Bihan, to fakt si nasla nejake chranice na kolienka??? :confused: Co ty vsetko nenajdes, klobuk dole, aj nam by sa zisli, teraz, ked je horuco, tak beha len v plienke alebo mini krataskach po vonku, takze nozky ma tak doranane ako spravny chlapcek, modriny, odreniny, no strach pozriet!
Na nejakom obrazku som videla ten chranic na oci pri umyvani vlaskov. Prislo mi to ako ten kuzel-golier, co sa dava psom na krk, ked su napr. operacii, aby si nehryzli ranu. Alex si nerad umyva vlasky, mame aj nestipajuci sampon, ozaj, existuje este dnes stipajuci detsky sampon? :grinning: jemu vadi prud vody na hlave, ked mu to tecie po tvaricke a tak.
Ani sa mi nechce verit, ze o tyzden budem niekde v oblakoch smer Vieden :dizzy_face:
2. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Erika tak to je super, ze sme sa tu dve presovcanky vo fr "stretli" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A odkial si presnejsie, ja zo Sekcova :wink: Inak k tomu Skype, my tak komunikujeme s babami z ineho fora. Je to super, len sa musime v rovnakej hodine stretnut. A tiez to tam dost rychle ide, tak musis stihat :sweat_smile:
Bihan tak o tej ochrane proti samponu som este ani nepocula :sweat_smile: :confused:
2. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja skype nejako neriešim práve kvôli tomu, že by sme tam museli byť všetky :grinning:

Tini, všetko je na webe :grinning: našla som ich na ebay http://cgi.ebay.co.uk/BABY-KNEE-PADS-ACTIVITY-NURSERY-WOODEN-FLOOR-CRAWLING_W0QQitemZ130235352761QQcmdZViewItem?hash=item130235352761&_trkparms=72%3A238%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14
ženská má kopec farieb - kožené alebo textilné.. ráno som ich kúpila, dve hodiny na to mi písala, že ich už poslala, tak potom poreferujem.

Inak tá ochrana proti šampónu pripomína psí golier aj mne :grinning:
2. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akoze my co kecame s babami na skype, tak nepouzivame webcam, len proste piseme ako na Chat-e :wink: Len problem je v tom, ze nezucastnene potom nie su "au courant" co sa tam narozpravalo. Kdezto tu na MK si to kazda precita :slight_smile:
2. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, vyzera to zaujimavo! Ja sa do toho uz nebudem pustat, aj tak uz viac chodi, ako lozi, hoci kolena su priserne. A co sarik, uz ste sa odbodkovali??? Neodfotila si ju, nech vieme, ako to vyzera???
2. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem sa slnit na plaz a chcela by som sa aj okupat tak uvidim :sunglasses: Paaaa zatial
2. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol, ty sa mas... my to mame k moru blizko, no zaroven daleko.
2. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no karol ja som zo sidliska III . mas pravdu svet je maly inac tu ochranu som myslela na hlavu proti modrinam a nie na sampon to je naozaj len pre deti ktore neznasaju ani vodu do oci priznam sa ked som bola mala tak som mojej mame dala zabrat kvoli vode ktora mi stekala do oci som sa poriadne nakvicala
2. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn Tini ze ides 9.7. to Ti teda mozem prist len zakyvat z dialnice :confounded: Myslela som ze tyzden Ta aspon stihnem. Uz aj pomaly balis nie? Ved to je uz buduci tyzden. A na dva mesiace, to je doba! Tvoj manzel v pohode?

Pisali ste tu o bars com moznom a je nemoznom... Hlavne ze som to tu studovala pol hodinu, a uz si nespominam.

No, Gabriel uz potnicky nema. Rozmyslala som, ze by som navstivila pediatricku (moju staru z detstva), lenze su na nu ponosy ze ine ako antibiotika nepozna.
Takze ked som chcela ist s tymi potnickami ci vyrazkami, mama mi hned zatarasila cestu ze len cez jej mrtvolu.

Bihan pekne kolenacky, aj nam by sa zisli. Ze by som si take usila? :grinning: lol
2. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten SKYPE to bolo len na okraj ked som sa pytala nevadi mne to vihovuje hlavne sa uvidim s mojimi kamoskami ktore uz ani tak skoro ani neuvidim ale mas pravdu aj pisat sa musi ale len v realnom case ale da sa to citat aj neskor
2. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tie potnicky existuje tu krem len som zabudla ako sa vola ja to zistim a dam vam vediet
2. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek