• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

19. září 2017 
Bihan, ako sa ty vlastne volas krstnym menom?
11. říj 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihanice..pojd na áj sík jů..a nesejři mě :grinning: :sweat_smile:
11. říj 2007 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini, bihan ste dnes vtipnu kasu pojedli? :angry: :grinning:

si pis ze sa tesim a hlavne po dnesku, uz mam toho dost, tak som si dala kavu a kukam ako hnusne ma tu nazyvate :astonished:
sa vam pomstim :wink:
11. říj 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze Bihan je Bihanica :grinning:
Yannah, ved to je nadherne meno! Keby sa polovica familie mojho tatuldy nevolala Jana-Jan, Alex by bol Yannick.
Neviete co je s webkou a adkou26?
11. říj 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
...hm co ja viem mne sa viac paci ta slovenska verzia :frowning2:
ale tu? tu to kazdy cita s tou ich vyslovnostou, no hroza :angry:
a to priezvisko radsej ani neuvadzam ked nemusim

dobre babenky idem ja spat au boulot ale citam vas jednym okom tak bacha :angry: :grinning: :grinning:
11. říj 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihanica hej? Sisstin, ti fakt vlezieš úplne všade :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tini, ja som Lucia
Nguyen, chceš radšej Yanoochka? :wink:
11. říj 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, mrkla som na babatka do alergie na maso, ake to specialne detske jogurty davas?
11. říj 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, ale co, yanoochka je nahodou super, aspon v tom ze to vsetci precitaju ako januška ale najvacsi gol bol ked ma raz Sam oslovil ze žanuska tak to ma dojalo a inak to on vymyslel to yanoochka, tak sa mi to tak pacilo :dizzy_face:
11. říj 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
len velmi narychlo - ideme kupat a papat - uz sme poprechadzkovani a aj ostatne sme aspon daco stihli :wink:
Tini - davala som moj prvy danone a potom aj od nestle s ovocnou prichutou - take male 50g davky vhodne od styroch mesiacov (teda aspon tak pisalo)- pisalo, ze boli robene z detskeho mlieka - malym chutilo :slight_smile:
Bihan - jasne, ze budes mat anjelika :slight_smile:

tam, kde mi chybaju pismenka - si prosim domyslajte :wink: (preklepov az hruuuza - ale aspon ste pochopili, ze nie som sekretarka :grinning: )
11. říj 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, kde ste kto? Zase som sa nevyspala v noci, nejaky komar mi tam bzucal okolo hlavy, ja to neznasam! Alex 2 nove stipance na tvaricke, chudatko, a to som si vcera davala pozor, neotvorila som okno vecer, nesvietila som...
Poobede ideme k lekarke na 2.vakcinu na zltacku B, pomera, povazi, uz s ablizime k 10 kg, bude zo mna kulturista. Viete co? Manzela uz dlhsie boli rameno, si myslel, ze od krcnej chrbtice, ale sa to stupnovlao, tak siel k generalistovi a ten mu povedal, ze ma pretazene slachy od nosenia Alexa! tak som sa zacala smiat, nosi ho az tych par minut rano, na obed a vecer, ked je doma, ze co mam povedat ja. A viete, co mi povedal? Ze ja som uz trenovana, mna nema co boliet.
12. říj 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi kup si raid ten novy co mozes mat aj vo vodorovnej polohe v zastrcke a vydrzi aj mesiac je skvely my ho mame cele leto a komare sa otacaju uz na terase
12. říj 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze titi, tini som chcela ale to je ta spominana pomsta, za yannah :grinning:

inak ahojte dievcata, uz som kooonecne v avignone mame tu teplucko tak si uzivam po uprsanom tyzdni :sunglasses:
12. říj 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi ma doma raid v zastrcke, ale ked to tak smrdi, moj nos je extra citlivy na pachy a neviem, ci je to naj... pre alexa, hoci v lete to bolo non-stop v zastrcke. Ale Titi asi nema ten najnovsi, co mysli Yannah, ja ho zastrcim vodorovne, ale flasticka visi zvisle, taky ma titi.
12. říj 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všechny holky,

horečka mi opadla, tak se můžu trošku pohybovat po bytě, ale ještě pořád nic moc..z počítače mě hned bolí oči, tak to nebudu přehánět!

Holky,
já nevím jestli to vyjde, ale ejstli jo, tak budu fakt ten nejštastnější člověk na světě!!!

Snažím se si vsugerovat že to vyšlo, zatím to moc nefunguje...
mějte se dobře, napíšu víc jak mi bude líp!
bisous :astonished: :astonished: :astonished:
12. říj 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved prave, sa to zle vysvetluje to nie je ten s flastickou tento ma taku inu zastrcku aj ta napln je taka trojuholnikova, cele je to biele z plastu a tu napln tam tak nakrutis, boze no sama sa v tom nevyznam co pisem ale pokukaj v obchode, vies ked je flastica tak mozes len zvislo, a my mame tie rozvodky z predlzovacky na zemi tak ked das flasticku po prve vytecie a nefunguje, a toto je fakt prakticke ale ci smrdi, neviem, mne ani flasticka nesmrdela, no vyskusaj
12. říj 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, Meleri sa ozvala, to si vcera mala horucku po transfere? Moja, pekne si odpocin a ked budes fit, tak nam vsetko napises, ok? Myslime na Teba, aby to vyslo!
12. říj 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri, jasne ze to vyslo ako inak?
a ak by aj nejakou nahodou nie, na co ani len pomysliet, tak este vyskusate a raz uz len vyjde, neboj, kazdopadne drzim palce a aj moj chlap, inak vas pozdravuje si ani nemyslel ze je nas tu tolko, si myslel ze je originalny ze ma doma slovenku :grinning:
trochu mu to nevyslo :sweat_smile:
12. říj 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOlky-Tini, Nguyen,

ještě naposledy, přecejen mi to nedá... :slight_smile: dík moc!
Snad to vyjde, jo..
:slight_smile:
Jo, od odsátí vajíček mi bylo strašně. Tak nevím..ale dneska už je mi líp.
No, vůbec Francouzi mají rádi cizinky!
ahojky,
jdu se natáhnout
12. říj 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz sme doma od lekarky, aktualne miery a vahy: 71.5/9570. V cakarni tam visel letak, ze v nedelu sa kona v Nice zraz kojacich matiek, ma to nazov ze kojenie existuje aj vo FR, tak sa idem mrknut. A pred chvilou som spravila dolezity objav, v taske, ktoru som mala v Prahe na vylete a teraz u lekarky, som objavila zabudnutu tycinku Koko, ktoru uplne milujem :grinning:
12. říj 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocujte ma niekto novinky ako Bihan?
lebo mne neodpisala, zatial, tak uz mozno...
...sa ospravedlnujem ak zbytocne plasim ale uz sa hadam sara umudrila :sweat_smile:
12. říj 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vyzera, ze sa nieco deje alebo mozno uz stalo
12. říj 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufám, že už třebas Bihan porodila! To by byla radost!
No, já nějak nemůžu spát, probudily mě bolesti, tedkom přešly ale už asi neusnu. Jinak nálada pod psa, dny se vlečou, a jak to mám proboha vydržet 14 dní? Asi zešedivím. Navíc vůbec nic necítím v té děloze, myslela jsem, že se to bude uhníz´dovat, ale prd.
holky přeju klidný a pěkný víkend, tchýně/svokra mi navaří, tak se těším, že bude klid.
ahoj
13. říj 2007 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, ja som vobec nic necitila, ked sa to tam uhniezdovalo. Pojdes do prace od pondelka? Tam ti to aspon rychlejsie ubehne. Skus na to teraz velmi nemysliet, asi sa to lahko radi, ja viem, ale nepomozes si tym, spravili ste, co ste mohli, musis 14 dni vydrzat.
Aj Tebe kludny vikend a hlavne nieco fajn pod zub :wink:
13. říj 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Tini,

ne, jsem do středy doma..jsem pořád ještě dost unavená..mám nějaké šílené chutě které normálně nemívám, ale možná jsou to jenom ty hormony...
Jo, už na to tak moc nemyslím, tedkom šílím s akvárkem-chtěla bych si jedno pořídit..měla jsem ho jako holka a ted mi to fakt chybí, ty rybičky, pohodička a čištění...
:slight_smile:
13. říj 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vazne??? A nechces to nase??? My sa ho prave potrebujeme zbavit, pretoze nemame kam dat klavir, ktory chceme kupit snad na Vianoce. Mne strasne chyba klavir, hrala som aktivne 12 rokov.
13. říj 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, co som nasla v oktobrovkach:

Ahoj, vcera rano o 8.05 sa nam narodila SARAH EMILIE s mierami
4 030 g / 51 cm.Lucka to zvladla skvele a bez nastrihu. Obe
su v poriadku a Sarah je nadherna Bihan sa vam coskoro ozve sama.

Jean-yves, manzel

A nam tu nedali nic vediet :cry: :angry:
13. říj 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, kazdopadne, Bihan, vitaj medzi mamkami a nech sa vam spolu dari !!!
13. říj 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No, co to tu citam? Gratulujem Sare k rodicom :wink:

Meleri drz sa - vsak uz to nieje tych 14 dni, ale uz iba 12 a od zajtra ich bude zase menej :wink:
aky bol obed?

u nas je uz zas vsetko po starom - tato v praci, bambulka este spinka, drobcek uz nie, ale zatial sa pekne hra - objavil novy zvuk - tak jaci o dusu :grinning: - inak, co som to tu popisala, ze pojdeme buvat k detom do izby, ked im pojdu zubky - tak som si dobre nasiala :angry: - predminulu noc som sa stahovala do obyvacky aj s drobcom - hnevali ho dasna :frowning2: - tak sme boli spolu na gauci
13. říj 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, a co, hadam sa ti zle spalo s chrustikom? Ked ti funel do tvare a tlacil sa ti pod pazuchu? Aspon Alex tak spi pri mne, lepi sa na mna a vytlaca ma prec z postele :grinning:
Vcera som bola u doktorky a pytala som sa jej na tie jogurty, tak nemam nic davat, pokial kojim, pridat na obed maso k zelenine, na olovrant ovocie a vecer znova zeleninu, okolo toho kojenie. Ale bola taka divna, take ironicke poznamky, ci ma nekuse s tymi 5 zubami, myslim, ze ona je slobodna a bezdetna.
13. říj 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nefunel mi do tvare - ale mi dal nohy pod nos :grinning: - on sa stale vrti a tak sa zvrtol hlavickou ku stene a nohami sa o mna zaprel :grinning: - a este v noci s tymi nohami cvici - zdviha ich akonahle zaciti nejaku vahu (paplon, deka, akakolvek prikryvka) - no ale rano sa tvaril vybuvany doruzova :grinning:

ja uz nekojim :pensive: , o mliecko som prisla este v juli - ale aspon som ho mala pocas prvych troch mesiacov :sweat_smile: - lekar bol spokojny aj s tymto - vravel, ze je to pekne
inak ja prikrmujem ako sa mi da - lebo ked su prilis vyhladovani - tak Anicka prikrmy nepovazuje za "jedlo" - inak kazdy prikrm koncim flaskou - samozrejme nie plnou - ale podla toho, kolko mi zjedli :grinning: - najlepsie mi bastia ovocne a zo zeleniny ide vsetko - najlepsie potiron a najslabsie asi mrkva!!
13. říj 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek