• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

21. září 2017 
autor
jo určitě ne! Já jsem tu v tom našem bytě tak štastná! Já nevím, proč vymýšlí pořád kraviny...
No...jsem pořád unavená, ale pořád..:( Ale jsem mooooc štastná, protože nám to s tím miminkem trvalo dlouho, takže je to takové vymodlené dítě..:slight_smile:
3. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A TO je normalne ze si unavena hlavne si oddychni ako sa len da potom to uz pojde tahsie joj moja citit to ze si plna stastia nech sa len dari a davaj si na seba pozor uz hovorim asi ko tvoja mama to musi byt tym vekom
3. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo dík! Já to někdy přeženu, představ si, že občas zapomenu že jsem těhotná..ale zatím v poho..akorát ta únava teda..
jinak jo, začínám se fakt strašně těšít, začlo mě bavit shánět tu výbavičku, dneska jsem vyprala hodně věcí, nábytek je natřený, chtěla bych už odpočívat, ale práce +domácnost, je to věčný kruh..
Ne, však máš pravdu! Když už je nejhůř tak je radši si odpočinout..ale je to těžké..
Ty máš moc krásné děti, taky doufám, že se jich dočkáme! I když tedkom už se snad nic zlého stát nemůže... :slight_smile:
3. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
loučím se-je už pozdě! Dobrou noc, Eriko! :slight_smile:
3. črc 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj budes mat este krajsie aj ja ti prajem dobru noc sladke snicky
3. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak ja som nevidela ziadne spravy, tak vdaka, ze ste tu napisali o Ingrid :wink: Cele poobedie som zahradnicila a ALex mi vydatne pomahal :grinning: Dobru!!!
3. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To este vcera ju oslobodili :wink:
3. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Karol tak ako nespalila si sa? co som sa ta chcela spytat tie vase bungalovy su vhodne aj pre rodicov s detmi? no neboj toho roku sa ti tam nenahrniem no rada by som sa raz pozrela na Korziku
3. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne ze su. Mame tu aj detske postielky a vysoke stolicky pre deticky :wink: Kludne pridte veeeelmi by som sa potesila :dizzy_face:
Spalena nie som, davam pozor, nechcem sa lupat, lebo viem ake je to strasne pre pokozku. Takze kremik a neprehanam to ako ti taliani co sa o 12 na obed pecu :sweat_smile: :rolling_eyes:
3. črc 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nabuduce mi to lepsie vysvetlis to aby som presvedcila aj mojho muza toho treba vzdy spracovat na nieco nikdy to nemoze ist lahko preco su muzi taky tvrdohlavy?
3. črc 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho nejako presvedc. Ved za tie roky co ste spolu uz mas na neho nejaku techniku nie ? :grinning:
3. črc 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vies ze hej lenze on by bol uz rad aby sme najprv isli do egypta no ja sa ti priznam mne sa tam nechce ono ked ste na dovolenke v strediskach tak tam je fajn lenze ja som si svoje presla a moj muz je z juhu a to je ine kafe same zakazy zahalovanie ani vonku sama nesmiem ist a ked aj tak len za policajneho doprovodu a mna nebavi byt stale len zavreta u nich doma takze ked uz tak poriadnu dovolenku na jednej strane ja ho chapem ze chce ukazat svojich synov ale to je vzdy otazka 1 mesiaca takze si vies predstavit tu zabavu pre mna ktora nas len na okraj by stal okolo 3000euro
3. črc 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to oni tam byvaju v nejakej nebezpecnej casti ci co? Akoze preto, ze su krestania :confused: ? Lebo v maroku to bolo teda uplne ine. Absolutne satka ani prikazy, zakazy, tak to ma teraz zarazilo, lebo myslim ze egypt nie je ani moslimska krajina. Teda ze je to laicka krajina, bez oficialneho nabozenstva, aj ked tam prevladaju moslimovia. To ti verim, ze toto nie je dovolenka :rolling_eyes: Tych 3000 eur to by vas stala ta cesta do egypta?
3. črc 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sa moja mylis je to moslimska krajina tak ako sa patry to sa neda porovnavat ani marokom ani tuniskom tam moja to si pekne drzia nebudem ti tu toho vela rozvadzat ale krestania tam trpia bud im podpaluju kostoli alebo su tie unosy ako som ti spominala tak napriklad pred mesiacom vtrhli do jedneho kostola a tam sa vyhrazali knazom aby prestupili na vieru islamsku no nebudem roztahovat polamali im nohy pri tom tyrani a vsetci sa pytaju kde je policia kde je zakon o tom sa dozvedel jeden zo senatorv v amerike ateraz amerika tlaci na ich vladu a vies egypt je financne zavisli od ameriky tak uvidime co stoho bude je to smutne ze na tomto svete existuju takyto blazni bez srdca '' to nema nic spolocne s tvojim priatelom '' to len na okraj aby si to nezobrala zle
3. črc 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj zle to nevezmem, viem aki mozu byt niektori ludia blazni. Ale zas tychto sialencov nemozno brat za skutocnych veriacich :unamused: No nic, nerozvadzajme to. Tak napr. maroko je islamska krajina, ale egypt a tunisko su laicke krajiny. Moslimska krajina to moze byt v tom zmysle, ze je tam 85% moslimov, ale nie je to islamsky stat :wink:
3. črc 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dufam, ze sa dostanete na prazdniny niekam inam ako do egypta, alebo teda aspon na riadnu dovolenku :wink: Idem ja uz do hajan :dizzy_face: à demain :slight_smile:
3. črc 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc my zostavame tu tento rok
3. črc 2008 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano tak J osh je mimo nebezpecenstva takze uz dycham spokojne jedna kapitola je za nami vonku je pekne trocha sa ochladilo ale je pekne takze ideme von prajem vam prijemny den
4. črc 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik ze ip erika :wink: :dizzy_face:
Nas uz zajtra caka zas napraty vikend, boze ako ten cas rychlo leti. Tyzden za tyzdnom :confused: Dnes som nejaka leniva, nic sa mi nechce :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ moja som rada ze si to dobre zobrala ta wikipedia je naozaj uzitocna vec mas pravdu cas leti a nie si sama ani mne sa neako nic nechce ty uz musis byt nedockava na prichod tvijich rodicov boli uz u vas niekedy? ale je to uz len bezna navsteva maju to dobre zaroven to spoja s prijemnou dovolenkou to je zivot slnko more skvrkanie kobilek tie ti musia ist niekedy na nervy aspon mne vzdy isli tak sa maj prijemny den
4. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasi tu boli minule leto na 6 tyzdnov, tak si vies predstavit tu dovolenku :sweat_smile: Bolo to skvele. Prisiel aj moj ujo s tetou a neskor aj sesterka s rodinou. To je fajn, ze aj ked mam ja pracu, tak idu na plaz, alebo ked mam trochu volna, tak ideme vsetci spolu. Uz sa neviem dockat :sweat_smile:
No mne ti cvrckovia tiez niekedy riadne pilia usi :grinning: lebo je ich tu tak straaasne vela, ze ked zacnu vsetci naraz cvrlikat, tak to az lezie na mozog :grinning: Hlavne ked si nejaky sadne do travy hned pri dome :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zober si to tak stale lepsi cvrckovia ako hluk aut som rada kvoli tebe uzi si to ako sa len da s vasimi
4. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasne. Akoze tento rok zacali az neskoro cvrlikat, kedze nebolo pekne, tak mi to uz chybalo. A je to pre mna taky symbol leta :sweat_smile: Vy ste tam niekde v prirode? Si myslim spominala ze tam mate nejaky park kam chodis s detickami. Lebo pre mna zivot bez prirody vo velkomeste... :confounded:
4. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je ta moja vyhoda ja som pri parizi ale zaroven v prirode Chatou je rezidencne mesto takze je 98% rodinnych domov a vil a niekolko panelakov ja som takych 100 m od seiny pri nej mas pesiu zonu parky je tu zeleno dookola dokanca aj ked vyjdes z rer A tak dychas uplne iny vzduch ako v parizi tazko by ma stadial niekto dostal vies mne to dost pripomina presov ja som zo sidliska III takze som bola vzdy zviknuta na zelen pred bytovkou jej bolo vzdy vela hned pri toryse takze taka sentimentalita vies pred tym sme zili v parizi v centre a mne po dvoch rokoch z toho zacalo uplne sibat no mne chyba zelen a pokoj a nie celodenne trubenie aj dokonca v noci na to sa tazko zvyka vies co mi najviac chyba prechadzky lesom ist na huby naposledy ked som bola doma to som bola este tehotna a zobrali sme aj raafata na huby doteraz na to spomina pre neho to bola jedna z najlepsich veci ake kedy zazil skoda ze len zbieral same muchotravky no pre neho to boli najkrajsie huby a potom sme opekali spekacky to bol zazitok grill je grill ale take opekanie v lese v pokoji tak to ho zobralo
4. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Eriko ty jsi muj clovek!

Taky miluu prochazky po lese pr isbirani hub! A pak vecir ohnicek a kytara... :dizzy_face: Akorat tady to nejak nejde. Lesy jsou sama ronce (ten no jak se to rekne : mrcha jedna... malina ostruzina pichaci...) a navic jsou tu jen listnace. Ja miluju ty cesky borovy lesy, kde to tak krasne voni pryskyrici v lete a kde te lehtaj na kotnicich boruvky :slight_smile: a pak vyjdes do poli a citis zrani psenice, lehky vanek na cele... chjo uz me zase chyta spliiin :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vsimly jste si, co maj ostatni zeme za slova v hymnach? Ta fr ja si na ni faktn emuzu zvyknout :confounded: oslavovat valku a boj... i kdyz za dobrou vec. No a nebo anglicka : at zije kralovna. No dobre no...

Ale ta nase (teda holky Slovenky sorry hi hi, mate porad Nad Tatrou?) ceska, je fakt hezka! Opevuje zemi, krasnou zemi, a opevuje ji tak krasne... ja u ni dycky hrozne bulim od ty doby co su v zahranici. Jen si vzpomenu na par slov a uz bych tam nejradsi byla, uprostred tech boru co sumi, rek co huci, v sade plneho kviti... :dizzy_face: chjo :frowning2:
4. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak to som arada ze nie som sama mne to tak chyba mas pravdu tu sa to neda o stare casy inac kulicko ako pokracuju pripravy na dietatko hlavne to neprehanaj avela nenakupuj zo vsetkeho hned vyrastie ako tie huby po dazdi ako sa citis? dufam ze kde si tak nie je velmi horuco pre mna to je nepriatel cislo jeden v tehotenstve
4. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne tiez veeelmi chybaju prechadzky v lese a zbieranie hub.Tu to nehrozi, je tu tak sucho, ze po hubach ani stopy :confused: a tiez lesy su tu o nicom, teda este na horach sa da, ale tu dookola je to samy "maquis" cize tie hustaviny plne krikov, kde len diviaky ziju :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol, tak hlasim, ze uz aj tu su soldy od 2.7., ska som doobedu do Nice do CAP 3000 (Leni rychlo sa vrat, lebo ti vsetko vypredaju!!!) mrknut ALexovi sandalky, tak som nasla a mam uz aj topanocky na dalsiu sezonu o 1 cislo vacsie. Je tam kopa ludi, takze pre seba ani pre MM nic nemam, ale mna ani tak velmi nebavi bezcielne sa prehrabovat v satach, ked potrebujem, idem a kupim.
Poobede sa ideme kupak k mojej francuzstinarke do bazena, aspon pokecame konecne, aj ona uz ma prazdniny z jej skoly, takze je volna pre mna.
Bihan, Lucija, Nguyen, Meleri, Jzfr, Lenka... kde ste???
4. črc 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
stare dobre slovensko samozrejme aj cesko ja si esta stale nemozem zvyknut ze sme sa rozdelili
4. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek